KEET DOOR B. EN W. AFGEKEURD Leidse Baan oplossing voor verkeer op Rijksstraatweg /ttsXüffK Subsidie voor peuter-zaal Dr. Eijsink niet voor aanleg maar: PAGINA 2 STAD EN RAND VRIJDAG 22 MAART OEGSTGEEST In afwijking van het oorspronkelijk hadden B. en W. het verzoek Sportclub Oegstgeest datie voor tafeltennis niet op de agenda geplaatst van de gisteren ge houden raadsvergadering omdat o.a. eerst het advies van de Sportraad zal worden ingewonnen. Daarom komt deze zaak aan de orde op 18 april. Van Veen (PChr.) vroeg of er al iets kan worden medegedeeld over hetgeen kan worden verwacht. Het bleek dat de keet die men op het oog had niet door B. en W. aan vaardbaar is. Naar aanleiding van het verslag van de Vrouwenadviescommissie in de woningbouw wilden de vrouwelij ke raadsleden Van Belle en Gouver neur dat deze commissie in zo vroeg mogelijk stadium zou worden inge schakeld. Enkele hoewel kleine maar niet onbelangrijke aanwijzin gen zijn dan nog mogelijk. Doordat drs. B. Cox aftreedt als lid van de commissie van toezicht op het bejaardencentrum „Hofwijck" moest een opvolger worden be noemd. Dit wordt mr. B .C. van Krieken. Op een vraag hierover antwoordde wethouder Thorn dat waar het hier gaat om bejaarden het niet vreemd is dat personen worden aanbevolen die ook al wat op leeftijd zijn. Me vrouw Van Druten-Roncken werd benoemd tot onderwijzeres in vaste dienst aan de openbare Floraschool. Aan A. Scheffer werd ontslag ver leend als onderwijzer aan de Ter- weeschool. Verschillende financiële onderwijsvoorstellen werden zonder discussie aanvaard. De burgemeester stelde voor om G.S. te berichten dat de raad zich met de ontwerp wijziging van de be zoldigingsregeling wethouders 1971 kan verenigen. Opgemerkt werd dat deze bezoldiging weer aan de orde gesteld moet worden wanneer de pre sentiegelden behandeld zullen worden Mevrouw Gouverneur was van me ning dat hoe eerder de verhoging van de bezoldiging kan plaats heb ben hoe beter. Eigenlijk was de rege ling over de toekenning van een vergoeding voor het gebruik van werkkleding voor gemeentewerklie den nog niet rond. Immers dat be schermende- en veiligheidskle- ding van gemeentewege wordt ver strekt is duidelijk. Deze toelage is belastingvrij, maar over de norma le werkkleding is men het nog niet eens met de belastinginspectie. De inspecteur moet nog uitspraak doen. Enkele raadsleden betreurden de afschaffing van de dienstkleding waardoor d'e gemeentewerker als zo danig direct herkenbaar is. Na enke le wijzigingen te hebben aangebracht werd de verordening vastgesteld. Bij de rondvraag wilde Briët (VVD) weten hoe de stand van za ken is met betrekking tot de ge vraagde verbouwing door bewoners van de Grunerielaan. De burgemees ter vond dat met de vigerende wet niet te werken valt. Ook de stede- bouwkundige heeft er moeite mee en daardoor duurt alles langer dan werd verondersteld. Wethouder Van der Voet beloofde dat voor 1 juni men weten zal waaraan men toe is. Brou wer vroeg de aandacht voor het Prov. Soc. Opbouwfonds. Of de wethouder nog een paar uitgaven wist die uit dit fonds bestreden kunnen worden. Wethouder Thorn dacht van niet. Mevrouw Gouverneur: als door de overheid geen gebruik meer wordt gemaakt ran prikkeldraad voor af zetting, mogen particulieren dat dan wel? Ze wees op een bepaalde plaats waar dit zo is. Zal nader bekeken worden. Ze vond dat de muziekschool keu rig was opgeknetpt op een kleinig heid na, ze had de raadsleden ge mist bij de laatstgehouden uit voering. Olivier (D'66) wilde weten of er all iets meer bekend is over de ver plaatsing van Flora naar Oegstgeest. De voorzitter wees erop dat het col lege niets meer weet dan wat ervan in de kranten heeft gestaan. Me vrouw v. Belle zou het op prijs stel len als er bij de bouw van abri's overleg kan plaats hebben over de plaats met de betrokkenen. De vergadering werd besloten met de verheugende mededeling van wet houder Temminck dat de gemeente begroting 1974 door G.S. was goed gekeurd. Burgerlijke stand van Leiden GEBOREN Mirjam Ada Magreet dr. v. G. Passchier en R C Kleine; Andrea Cornelie dr. v C P Gootjes en A. M. van de Pliert; Cindy 'Maria dr. v. J. W. Broekhof en J T M. Reeuwijk; Johannes Markus zn v' A. P. Stok en E. G. M. Korenhof; Remco Douwe Pleter Martijn zn v. T. M. A. R Dubbelman en T. D. J. Tho mas; Natasja dr. v. P. J. L. Tijssen en W. J A. Steenvoorden; Linda Karen dr v J Vogelenzang en W. P. F. van de Koo'y; Richard zn v. A. T. Slulze- man en D. van Heijden; Ronald zn v. B Horsman en H W. van den Buuse. OVERLEDEN C. J. Ammerlaan (62) vrouw; G. Blote (87) man; F. W. van Klaveren 65) t DEN HAAG Provinciale Staten hebben zich kunnen ver enigen met de conclusies, die het dagelijks bestuur van de provincie heeft verbonden aan zijn beschouwingen over de verkeersveiligheid op rijksweg 44, de Rijksstraatweg door Was senaar. Gedeputeerde Staten wijzen er tiaarin op, dat het provinciaal be stuur totaal niets te zeggen heeft over de veiligheid op deze weg: dat as geheel een rijksaangelegenheid. Zij zeggen ook, dat een nieuwe weg, evenwijdig aan de kust (de z.g. Leid se Baan) een oplossing zou kunnen zijn, omdat dan het doorgaande ver keer van de rijksstraatweg kan ver dwijnen. Gedeputeerde dr. Eijsink zei echter met nadruk, dat hieruit niet ,n; T Brandes' (77) man; A. Dekker (47) man; B. Wondergem (62) man. GEHUWD H. J. Zandvliet en W. M. T. Janmaat. Leiderdorp Geboren: Marjolein L. r. d.v. G. J. W. Beumer en A. Koore- Artsen VRIJDAG De Burcht, Verkiezingsbijeenkna PvdA, 8 uur nam. Middelstegracht la, Verkiezintshi eenkomst SGP, 8 uur nam. Herenstraat 95 ingang 3 Octoböè straat), jeugdsociëteit "Time" —11.00 uur nam. Oude Singel 140, open huisavond» de Leidse werkgroep HomofiUe/c< Koningskerk, ruilclub 7.30ïoxo nam. Geverstraat 65, Oegstgeest, sok teit voor kamerbewoners en allea staanden, 812 uur nam. Vormingscentrum Troef. Hoge\tt» 57, disco-swingavond, aanvang Café Chantant Scarabee, Rein kerchoorsteeg 24. optreden ZATERDAG Hooglandse Kerkgracht 48, i vanaf 8 uur nam. De Vink, dansen van 9—2 uur nu Burchtplein, Antiekmarkt, —5 uur nam. Geversstraat 65, Oegstgeest, soöj teit voor kamerbewoners en alle® staanden 812 uur nam. Morsweg 114, Leidse Jeugdschsu sociëteit, schaaklessen voor begi: ners en gevorderden van plm lot 18 Jaar, 3.305.30 uur nam. Antonius Clubhuis. Lange Mare ruilbeurs, 10 uur vm5 uur nam. Café Chantant Scarabee, Piet« kerkchoorsteeg 24. optreden Rob Baars, acoustische muziek. Jubileum geschenk koster yan der Hoeven ZOETERWOUDE Zondag na Pa sen, 21 april, zal de Meerburg-paro chie feestelijk "uithalen" om koster Henk van der Hoeven te huldigen bij zfj:i gouden Jubileum. Die vele vrienden zullen ongetwij feld willen meebouwen aan een tastbare herinnering. En daarom vermelden wij hier graag het giro nummer, nr. 45470 t.n.v. Kerkbestuur Meerburg te Zoeterwoude onder ver melding van "50 Jaar koster". SASSENHEIM De UW (Unie Vrouwelijke Vrijwilligers) afdeling Sassenheim heeft besloten dit jaar geen kinderkleding voorjaarsbeurs te houden. De medewerksters vinden dat de kindermode "niet zo kostbaar, zeer eenvoudig en uniform" is waar door de noodzaak voor 'n beurs min der is. Wél is men reeds bezig voor bereidingen te treffen voor de in be gin september te houden naj aars- beurs. geconcludeerd kan worden, dat GS die Leidse Baan zouden willen aan leggen. Zij voeren slechts uit, wat beslotne is door Provinciale Staten, die het plan voor deze weg in de ijs kast hebben gezet. De weg is niet van het wegenplan geschrapt, maai de beslissing is uitgesteld tot meer duidelijkheid zal bestaan over de mo gelijkheden om door beter openbaar vervoer de problemen op te lossen. Ook hieraan kan echter provincie niets doen; zij mist daarvoor de be voegdheden zowel als de middelen. Het enige instrument, dat GS kun nen hanteren om op langere ter mijn, via overleg en beïnvloeding iets te bereiken, is het streekplan, waar aan wordt gewerkt. In dat plan zul len in elk geval de problemen dui delijk geformuleerd worden. De besprekingen over deze kwes tie vloeiden voort uit een rapport van de werkgroep milieubeheer aan de rijksuniversiteit van Leiden, over de veiligheid op rijksweg 44. Die werk groep had oun. gewild dat GS een rijbaan van de rijksstraatweg voor het particuliere verkeer zou afslui ten en reserveren voor openbaar ver voer. Dat kan de provincie echter op een rijksweg gewoon niet doen. Het statenlid V. d. Bergh (WD) had zich gestoten aan enkele, naar zijn mening ongepaste uitlatingen in een brief van de werkgroep en wilde, dat GS hun ongenoegen daarover duidelijk zouden laten blijken. Dr. Eijsink gaf er echter de voorkeur aan vriendelijk te blijven; de functie van dit soort groepen is nu eenmaal lastig te zijn als een horzel. Gaan zij echter hun gevoel voor humor en hun zelfkritiek verliezen, dan dreigen zij eendagsvliegen te worden te genover een blijvend provinciaal be stuur, aldus de gedeputeerde. man.' Willem F. d.v. W. F. v. Gessel en M. J. Oosterwljk, Bernardus L. M. z.v. S. G. C. v. Rossum en M. T. Ha verkort. Petra d.v. P. v. Vliet en E. G. Hut. Frank G. z.v. F. Hauwert en M. A. Groeningen. Cornelia J. d.v J. v.d. Voet en G. v. Muljden. Aranka M. I. E. d.v. F. J. L. Ory-Bertha en A. T. C. Coster, Edwin G. z.v. J. J. Jonker en I. A. A. Blokhuizen. Marieke d.v. F. H. Stlerum en N. Heemstra, Fablenne d.v. H. Broerse en A. Molenaar, Gabrlëlla E. d.v. H. S. Emanuels en V. O. Ouwer- kerk. Sander z.v. G. J. Alsema en E. J. E Veugen. Casper J. z.v. B. Hoogstra- te en A LJ Zwanenburg, Brenda E. H dv. T. C.'N. Halverhout en P. Gas- kln, Emtel z.v. H. Brunlng en E A. Treep, Christine d.v. F. D. U. E. G. Hasselmann. Fldrls J. H. Kleef. J. G. Lantzendörffer unaerirouwu. --- den J D. Bloemzaad), R. W C. Ba- rendse'en L. Doedijns V. A. GUttin- ger en C. Busser. E. H. d. Groot en Y. I Lambis. L. A, G. v. Minderhout en P. d. Goede, W. J. Sanders en M. J. J Overleden: M. E. J. Hettyeye. 76 Jr. echtg. v. R. v. Eecke. M. H. E. Engel. 56 Jr., echtg. v. L. Plug. E. Heij- Leiden Wijk I: Morswegkn tier .binnenstad tot Cityring: H. Jasperse, Witte Singel 72, tel. 219 Wijk II: Groenoord, Kooi en Mera wijk: A. van Luyk. Thorbeckestr» 5. tel. 22522. Wijk III: Waard, Pn fessorenwijk, Tuinstadwijk: J. V1 Gent, Zoeterwoudse Singel 28 22538. Wijk IV: Zuidwest, Haag* kwartier: J. van Leeuwen, v. Brandeierkade 28. tel. 20412. J weekenddienst duurt van zaterf 10.00 tot zondag 24.00 uur. Leiderdorp G. A. de Hoofdstraat 8. tel. 22208. Oegstgeest J. W. de Haan, Wflhi minapark 2, Oegstgeest, tel. 5139Q Voorschoten J. H. Vrijenho Van der Oyelaan 38, tel. 6421 terdag). F. Swen, Veurseweg 20, 2356 (zondag). Warmond A. W. Bots, Prof. A berselaan 2, Voorhout, tel. 11393. ecnig. v. j-i. j 10 Jr. H. Dreef. 82 jr.. geh. gew. Anotheken stüi.ten. c. e. v.d. wnk. 73 r. ^poineKen m u.' Stouten, C. E. v.d. Wllk, 73 Jr, geh gew. m. D. Olivier, J. C. d. Bruijn, 79 jr? O. J. v.d. Berg. 78 Jr. geh gew. m J v Oorschot, J. Cival, 83 jr. geh. géw.'m. C. C. d. Groot. ZOETERWOUDE Geboren: Mar lon d.v. E. Turk en S. M. Kramp. Maai- ke C. A., d.v. C. O. M v.d Poel en W. W. J. Damen, Anna M. M., d.v J Tp. M. Straathof en M. J. v. Bohemen. Jo hannes P. M.. z.v. J. L G. Heemskerk en M A. E. Veltman. Catharlna A. M. dv. L. J. M. Onderwater en J. E. M. Koot. Hendrik J. W. z.v. H. J. Siegers en A C. J. v. Leeuwen, Maria A. C. d.v. A. G. d. Wit en J. H. A. Turk. Overleden: A. M d. Groot. wed. v. A. J. v. Kempen. 69 jr. C. W.jGroenewe^- De commandant van het marinevliegkamp Valkenburg kapitein ter Zee vlieger W. F. van den Heuvel heeft vanoch tend zevenentwintig nieuwe officieren beëdigd. Onder de nieuwe officieren bevonden zich S. W. Zielstra uit Wassenaar, M. W. E. Timmer uit Leiden en drs. R. Houtappel eveneens uit Leiden. Op de foto van Jan Holvast een beeld van de plechtigheid. DELFT Aan de Technische Hoge school in Delft is R. M. de Lussanet de la Sablonière uit Voorschoten ge slaagd voor het doctoraal electrotechnisch ingenieur. V isieaern., po ji, Ondertrouwd: H. W Jagel - Vervoorn, W. R. Fifoot en M. G. E. M. Getreuwd: R. W. M. Lut en C. J. M. Mooljman. P. J. C. Lourier en A. J. M. Wijsman. J F. M. Dingjan en A. C. Boon. A. v. Dijke en T. C. v. Spijker. H. M. Loomans en E. J. M. v.d. Krogt. F. W. Beerenfenger en W. J. Zwartjes, J. Visser en J. M. Leidelmeyer. J. G. C. v d Ploeg en G. B. M. d. Boer. J. M. v.d. Veer en C. B. P. M. v.d. Akker. Warmond Overleden Z. A. M. v. Rijswijk, geh. gew. m. M. Baggerman, 83 Jr. Getrouwd: H. S. Zwarts en A. Broer. Bondsavond Museum Nog tot en met 29 april kan men een plezierige, maar tevens educatie ve (leerzaam dus) besteding van de tijd plegen. Voor de derde keer or ganiseert de VVV Leiden een speur tocht door Leiden Museumstad. Te gen betaling van een pdek kan men op het Stationsplein een museumpas poort kopen, om op die manier vrije toegang te krijgen voor de paleizen van curiositeiten en andere oud heidkundige toestanden. De museum tocht dus. Naast het paspoort kan men een boekje ver krijgen met opdrachten. Alle negen musea hebben een bladzijde met op drachten gevuld. Een speurtocht langs pyramiden, bodemvondsten, verre volkeren en legereenheden. Wanneer u de lijst hebt ingevuld, maakt u kans fraaie prijzen te win nen, zoals daar zijn: fototoestellen, radio's en andere toestanden. De prijsuitreiking zal plaatshebben op woensdag 15 mei in het gebouw van het Rijksmuseum voor Geologie en Mineralogie, Hooglandse Kerkgracht 17. De winnaars ontvangen bericht. loonregeling voor de tweede dag en alle partieel leerplichtigen. Er komen handtekeningen aan te pas en een boek, waarin de problemen van de wekende jeugd staan. Het vormingscentrum Leiden or ganiseert het zaakje. Adres: Noord einde in het voormalig marinecom plex. Redaktie Paul Wolfswinkel En ook kinderen onder de 14 jaar, zonder geleide worden niet meer binnengelaten. Of we dat maar even aan u door wilden geven. Geen grap, dus waar. Op 1 april wordt in het Gemeentecentrum in Oegstgeest een ANWB-bondsavond gehouden. Dat gebeurt ieder winter seizoen. Ondanks het feit dat het nu lente is. Doel van de bijeenkomsten is om belangstellenden nader kennis te laten maken met enkele aspecten, uit het omvangrijke werk van de Wielrijdersvereniging en wegwijzer- club. Films en dia's zullen worden ve'rtoond. De avond is voor leden en niet-le- den gratis toegankelijk. De avond- nacht- en zondagsdia der apotheken in de regio Leim®, wordt waargenomen door: Apotlw Leiden "Zuid West". Brahmslaan tel. 63134, Apotheek "Beker", Lijtn 4. Oegstgeest, tel. 55482, tevens i terdag tot 1 uur nam. Apotheek Vo* schoten, Leidseweg 66, tel. 01717-233 Wijkverpleging Leiden Zr. Blok, Kanaalstn 68. tel. 32129. zr. Bosch. Assersin 22. tel. 33603. Leiderdorp Zr. M. Negger*. t 01720—93006. Oegstgeest Zr. S. Laman, Lijtr 1. tel. 55033, b.g.g. 54500. Voorschoten Gezondheidscenjh Van der Waalslaan 25, tel. 4641. Warmond Zr. M. van Véi Hortuslaan 25a, Sassenheim, 02522—12485. Vormingscentrum Troef Vormingscentrum Troef, Hogewos 57, maandag, zelf koken van nam., sociale kreatlvltelt var nam. en toneel, van 810 Dinsdag, eigen kleding ontwerpen recht/onrecht Volkshuis Protest Op 26 maart gaan er zo'n kleine 700 werkende Jongeren naar Den Haag, naar net Binnenhof om te gaan eisen. Ze willen namelijk hun verlangens voorleggen aan Jaap Boersma, ook wel bekend als minis ter van Sociale Zaken, omtrent de tweede dag vorming. Ook Jos van Kemenade, die bewindsman van Onderwijs is, zal erbij zijn. De Jongeren eisen meer werkgele genheid, zeker voor mensen die straks twee dagen partieel leerplich tig zijn. Ze willen ook een goede Het Leidse Volkshuis gaat het een en ander doen aan de zondag. As. zondag (24 maart) om half drie is er een optreden van de Utrechtse band „Crypto" met een dosis pro gressieve rock. Entree f 3,50. Bij voldoende belangstelling gaat men proberen elke zondag iets in deze sfeer te doen. En ook dan is de plaats van handeling het gebouw aan de ApotHekersdijk. Dienstplicht Op 25 maart organiseert het Leids Anti-Peytienburg-Komitee een mee ting tegen de plannen van de com missie Peyneburg. Peynenburg wil de dienstplichtige leeftijd verlagen, tot 18 Jaar en opheffing van het uit stel van militaire dienst. Volgens het APK (een afkorting die klinkt als een tank) betekent dat een enorme dreiging voor de onderwijsmogelijk heden van werkende Jongeren, scho lieren en studenten. Vandaar de meeting, dus eigenlijk een beetje. In het LAK-theater, Le vendaal 150 om acht uur. De BVD zal aanwezig zijn. Stoppen In verband met de herinrichting van een deel van het Legermuseum, zal met ingang van 1 april gestopt moeten worden met de tekenwed strijden op woensdagmiddag. De lente is begonnen en dat is voor de peuters van "Het Peu terhoekje" in de zaal van de Rijnlandflat in Leiden, reden om er een feest van te maken. Tussen bloemen en slingers, ver kleed als bloem, vlinder, kabouter en elfje werd het een echte voorjaars-happeningeen gebeurtenis waarbij natuurlijk ome fotograaf Jan Holvast niet ontbrak WARMOND De Warmondse 'peuterspeelzaal heeft een subsidie verhoging van 27% naar 30% ge vraagd om het exploitatietekort te dekken. Deze verhoging is nodig om dat men de nieuwe peuterspeelzaal wil inrichten. B. en W. stellen de raad voor f 6410,88 uit te trekken voor de peuterspeelzaal. Ook aan de orde komt 26 maart een krediet voor de bouw van een chris telijke kleuterschool. Deze tweeklas- sige kleuterschool zal moeten worden gebouwd aan de Laan van Oegstgeest of naaste omgeving. De Vereniging voor Gezondheidszorg in Warmond, gaat definitief samenwerken met de gezondheisverenigingen in de bollen streek. De bijdrage voor Warmond, zal in 1974 f 2970,- bedragen. Van de gemeente wordt een subsidie van 20 gevraagd, wat neerkomt op f594,—. Ook de Stichting Bloembollencor so is bij Warmond komen aankloppen om een subsidie. Om verzekerd te zijn van het voortbestaan van dit jaarlijkse evenement in de Bollen streek wordt een subsidie van f 200,- gevraagd. De agenda voor dinsdagavond bevat verder de volgende voorstellen. Voorstel tot de 17e wijziging van de gemeentebegroting 1974 (diverse posten). Beschikbaarstelling van een kre diet voor de aanschaf van leermidde len t.b.v. de School met de Bijbel. Voorstel tot beschikbaarstelling van een voorbereidingskrediet voor de stichting van een Chr. Kleuter school. Voorstel tot het verlenen van sub sidie aan de Vereniging Gezondheids zorg Warmond i.vjn. de toetreding tot de districtsorganisatie "Vereni ging Gezondheidszorg Bollenstreek". Verlenen van subsidie aan de stichting „Bloemencorso Bollen streek" ten behoeve van het bloe mencorso. Aankoop van gronden met opstal len van de heer G. Ramp. Vaststelling vergoedingen Kleu teronderwijswet over 1973 en ver strekking van een voorschot op de ze vergoedingen voor 1974. Voorstel tot de 63e wijziging van de gemeentebegroting 1973. Prae-advies inzake verhoging be zoldiging wethouders. Verkoop van 4 percelen bouw grond in het bestemmingsplan „En depoel II". Voteren van een krediet voor het treffen van voorzieningen aan het perceel Jan Steenlaan 34. Voteren van een aanvullend kre diet voor de vernieuwing van de be schoeiing van het park Groot Lee- rust. Verhoging van het subsidie aan de Stichting Peuterspeelzaal War mond. Voorstel tot het voteren van een krediet voor de aanschaf van kan toorinventaris. Verkoop van één perceel bouw grond in het bestemmingsplan „Ende poel II". Votering van aanvullende kredie ten voor planologische werkzaamhe den (25e en 26e wijziging gemeente begroting 1974 en 6e wijziging grond en zandwinningsbedrijf 1974). Wassenaars burgemeester, mr. K. Staab, heropent zaterdagmiddag om drie uur het overdekte gedeelte van het Sportfondsenbad- Wassenaar. Het 18-Jarige zwembad heeft na melijk een restauratie ondergaan in de zwemzaal en de entree, waardoor het interieur weer vergeleken kan worden met de modernste baden in de regio. De drumband Irene en de raad van elf van de carnavalsvereniging de Deylknotsen luisteren de herope ning op. Kinderopvang Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging wen en weduwnaars tel. L bureau: 61112. SOS-dienst hulpdienst, tel. 0171C1- allen die lr i dag en na Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15, Lelden. Voel gewonde honden, katten, vogels Dag en nacht bereikbaar, tel 34687. Dierenambulance. Tel. 01710-34616. Dienstencentrum Noordelnpleln 2b. tel. n© informatie, dag. va Release Hulpverleningsdienst Release: 5* Rijn 20a, tel. 24555 Ma t/m vrij. 4- 10 uur. nam. bovendien dl. t/m 5 uur nam. met uitzondering vrij. middag. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.V Witte Singel 1 - Lelden Postbiü» 54 - Giro 57055 Telefoon directie en admlnistrs- tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21607 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement 11°-® Kwartaalabonnement f 30J5 Per Post f 32$ Jaarabonnement f Losse nummers f ft® Abonnementsgelden DIJ vooruit betaling te voldoen Bii automa tische overschrijving geen ad ministratie- en Incassokosten Naoezorglng van 18.00—20.00 Zaterdag van 16.00—18.00 a Telefoon 01710—50500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2