Progressief Voorschoten gaat samen OEGSTGEEST PRACHTIG WERKBAAR GEHEEL jüscjrfk Raadslid wil BHW-brief op raadsagenda agenda kievitsei HET concert van Voorschoten Kandidaat burger- raadsman Feest in Oegstgeest bekend Scheidend raads lid Brouwer: STAD EN RAND WOENSDAG 20 MAART VOORSCHOTEN Gevormd wordt een PPV (Progres sieve Partijen Voorschoten) met als deelnemers de PvdA, PPR, D 66 en PSPDe deelnemende partijen hebben over eenstemming bereikt over een gemeenschappelijk kernpro gramma, dat is opgesteld door de vertegenwoordigers van de samenwerkende partijen. De vier partijen komen met een eigen kandidatenlijst uit. De PvdA heeft de kandidaten thans niet in de gemeenteraad verte- nog in alfabetische volgorde: B. Bar- genwoordigd. ten mevrouw Eichhorn. A. Eveleens Kandidaten D'66: J. Goosens C. Heesen, mevrouw T. Houweling- (thans raadslid); 2 H P Smits- 3 Zuidwijk, J. Schipper, J. Visser en H. Eichhorn: 4. J. B.F.'van Has- H. van Wijk. Alleen H. van Wijk is selt; E. C. Frangenheim. D'66 heeft thans raadslid. thans 2 raadzetels. Het raadslid N. Kandidaten P.P.R.: Th. G. Potma; mevrouw F. H. Cools-Jantzen; F. van Nes; Mevrouw N. M. A. de Wit- Wiegant; 5. Mevr. A. A. M. Wezen berg; P. H. Terhal. De P.P.R. is TAART VOOR Cok komt niet Kandidaten PSP: G. F. Glotze; me vrouw w. de Wilde-Verburg. De PSP is niet in de gemeenteraad vertegenwoordigd. Over de "invoeging" van de diver se lijsten tot een lijst wordt eerst be slist na de Statenverkiezingen. WASSENAAR Nauwelijks 24 uur nadat de eerste Nederlands kievits eieren waren gevonden, heeft Koos Oliehoek, wonend aan de Raaphorst- laan, op een weiland langs de Oost- dorperweg het eerste Wasenaarse kievitsei ontdekt. Gistermorgen heeft hij het ei aan burgemeester Staab aangeboden. De burgemeester beloon de de vinder met een taart. Parkeerterrein WASSENAAR J. Janse uit Den Haag heeft met dertigduizend gulden als hoogste ingeschreven voor de pacht van het parkeerterrein aan de Wassenaarse slag. In totaal waren er vijf inschrijvingen. P. C. van Dam uit Noordwijk, die het terrein al vele Jaren pacht voor twintigduizend gul den, schreef deze keer in voor dui zend gulden. Tegen lichtmast LEIDEN Eeti 26-Jarige Leid- se automobiliste is gistermiddag om streeks zes uur met haar wagen ver moedelijk als gevolg van een klap band tegen een lichtmast in de berm van de Churchilllaan gereden. De jonge vrouw brak haar neusbeen en kreeg een hersenschudding. De baby die zij bij zich in de auto had 'kreeg een bloedneus. De vrouw en de baby zijn door de EHD naar het Diaconessenhuis overgebracht. VOORSCHOTEN Het Jaarconcert van het Voorschotens Chr. Vocaal En semble is hét concert van Voorscho ten. Al wie "concert-minded" is, komt daar. Een zakelijke bijzonder heid is, dat het goed zitten is in de Moeder Godskerk. Steeds met circa 800 bijeen. Dat bevestigt, dat ook steeds de programmakeus aan spreekt. Maar nooit nog heeft Louis van Wijngaarden zo'n gelukkige hand gehad in zijn koorvoorbereidingen en concertdirectie als ditmaal. Handel's Psalm 113 (RJC. 112, Lau- derte Pueri), Beethoven's Mis in C en Fauré's Requiem. Het moest wel, bij een zo hooggestemde chorale ar chitectuur, evenwichtig in alle sa menstellende delen, gedragen door zoveel vormgevoel, mentaal begrip en klankbesef het moest wel, dat daarin artistiek optimaal en hartelijk spontaan integreerden. Handel's psalmcompositie is zijn vroegste geestelijke produkt (voor sopraan, koor, orgel en orkest). Het ademt puur zonnigheid en Italiaans klimaat, de eerste unisono-maten vertellen 't al. Het ontstond dan ook in Rome, in 1707, dus op 22-jarige leeftijd. Ongelooflijk al zoveel talent, moge ook niet alles oer-origineel zijn. De kantate-beginselen van Bach vindt men al volop. Alleen een Ita liaans christendom is niet van Lü- beck of Hamburg. Bach heeft voor zijn universele spraak het een en het ander nodig gehad. De concerterende sopraan (Ank Reinders) krijgt in de psalmpartijen, die met virtuose vioolsolo's gelijk staan. Excelsus su per is op een dansvorm geënt en Qué habitare blijkt de voorloper van "Jubals Harfe" in de latere Josuah. Een psalm van welgevallen van aanvang tot eind. Beethovens Mis in C van 1807 blijft aldoor verrassen. Ze werd besteld door prins Esterhazy, de opvolger van Haydn's broodheer, en bestemd voor Eisenstadt, waar de missen van Haydn (die nog leefde) weerklonken hadden. Esterhazy was verbijsterd over Beethoven's eigendommen jk- heid. Men kan al dadelijk denken aan de crescendo's, sforzando's en an dere geëmancipeerde persoonlijke expressiviteiten. Neem de misère re's als voorbeeld. Een liturg zal dan ook niemand in Beethoven zoeken. Des te meer zijn wel onkerkelijk, maar eerlijk Godsvertrouwen en zijn mystieke deemoed tegenover het on doorgrondelijke. Fauré, ofschoon organist, was even min praktiserend katholiek. Hij doordrenkt zijn Requiem van 1887, met een gelijke reinheid van gedach te, vervuld met een even nobele eerbied voor het heilige. Evenals Brahms doet in zijn requiem, ont trekt hij zich aan een Dag des oor deels (Dies irae). De harp laat hij leven en dood verbinden, hemel en aarde overbruggen, onwezenlijk schoon. Solo's zijn er alleen voor bas en sopraan. Ruud v. d. Meer en Ank Reinders beschikken over benij denswaarde stemmiddelen, waardoor zij in Voorschoten als onmisbaar zijn gaan gelden. Beethoven gebruikt bo vendien een alt en een tenor. Rijkje Wolleswinkel bezit een rijpe, over tuigende, rijk kleurende stem, het timbre van Piet Maas, die aan de aanvang van een carrière staat, is fraai en zuiver, zijn toekomst lijkt ons verzekerd. Gert Oost met orgel wordt allerwegè gevraagd en ge waardeerd en met hem is iedere di rigent beveiligd. KEES VERHOEF LEIDEN Het dagelijks bestuur van de Welzijnsraad heeft mr. Fr. Quadekker bij B. en W. voorgedra gen als kandidaat voor de functie van burgerraadsman. Mr. Quadekker werd door de begeleidingscommissie burgerraadsman uit een totaal van zeven (23 sollicitanten) de meest ge schikte kandidaat geacht. Mr. Quadekker (31) studeerde rech ten in Utrecht en is verbonden aan de Instituut voor Bestuursweten schappen in Rijswijk, waar hij is be last met het onderzoek naar de ver houding bestuurders-burgers. Hij is o.a. mede-oprichter, secretaris en actief medewerker van het Juridisch adviesbureau in Delft. Momenteel is de begeleidingscom missie burgerraadsman in samen werking met mr. Quadekker bezig, een werkprogramma ojj te stellen. Voor de ingebruikneming van het voormalige secretariaat van de Leid- se Jeugd Actie in het stadhuis wor den voorbereidingen getroffen. Zoals bekend heeft de burgerraads man o.a. tot taak de burgers weg wijs te maken in de doolhof van dienstverlenende en andere instanties waarmee men te maken kan krij gen. Daarbij heeft hij ook een signa lerende functie waar het gaat om bijvoorbeeld leemten in de verhou ding instanties-burger. OEGSTGEEST Gisteravond vergaderde de Oranjevereniging in de Roode Leeuw. Voorzitter N. van Weizen opende voor een klein aantal bezoekers en een voltallig bestuur. Penningmeester Temminck kon on danks het kostbare jaar '73 met de uitgebreide feestviering in september toch nog een redelijk batig saldo noe men, overigens dan zij de hulp van het gemeentebestuur. Bij de be stuursverkiezing werden de heren N. van Weizen en A. Gaykema herbe noemd. Het voornaamste agendapunt was het programma dat op 30 april zal worden uitgevoerd. Allereerst de traditionele punten, die niet alleen omdat ze traditioneel zijn, doch voor- Verkeersplan VOORSCHOTEN Vrijdag avond om 8 uur wordt ten gemeen tehuize een openbare vergadering gehouden van de commissie voor de strafverordeningen, het verkeer en het vervoer. Aan de orde wordt gesteld het voorstel inzake het verkeers- en vervoersplan voor de Leidse agglomeratie. namelijk vanwege de grote belang stelling van de Oegstgeestenaren op het programma komen zoals lam pion- en fakkeloptcht op 29 april. Voorts op de feestdag de aubade voor het gemeentehuis, het onver woestbare tonknuppelen, het trottoir tekenen en de kermisvermakelijkhe den op het marktterrein aan de Lijtweg. De commissie kinderfeesten heeft een uitvoerig overzicht gegeven van de te houden kinderspelen. Op sport gebied zal een en ander gebeuren o.a. door de korfbalvereniging Fiks en in de middaguren wordt een hindernis wedstrijd gehouden voor automobi listen. Er komen interessante hinder nissen o.a. de bekende wip en de medewerking is verkregen van twee grote garagebedrijven in Oegstgeest. Er zal aan deelgenomen kunnen wor den door dames en heren. Er zijn aantrekkelijke prijzen aan verbonden Jammer is alleen dat het deelnemers aantal moet worden beperkt tot ten hoogste vijftig. Wie het eerste komt, het eerste maalt. Met nieuwe brommer over kop LEIDEN Nauwelijks had een vijftienjarige inwoner van Hazers- woude een bromfiets gekocht of hij vloog er gistermiddag omstreeks kwart over twaalf op de Maresingel ter hoogte van het slachthuisplein mee uit de bocht. Hij botste met de brommer tegen de stoeprand en raakte daarbij een 64-jarige voet gangster. De vrouw, een inwoon ster van Leiden, kreeg een hersen schudding en een verwonding aan het rechterbeen. De EHD zorgde voor vervoer naar het Academisch Ziekenhuis. WASSENAAR Voorzitter M. Schrijver heeft in het orgaan van de Wassenaarse Reddingsbrigade ge pleit voor een betere ontsluiting van het strand bij Wassenaar. De par keerplaats bij de Wassenaarse Slag noemt hij "een fuik". les de fuik op zomerse dagen vol, dan wordt de toe gangsweg naar het strand bij de Klip afgesloten en wordt de villawijk Rijksdorp herschapen in een groot parkeerterrein. Een ideale oplossing zou naair zijn mening zijn het maken van een tweede toevoerweg en bij de Slag een parkeerterrein voor 5000 auto's. Door N. van Weizen Foto Jan Holvast OEGSTGEEST Toen in de laatst gehouden vergadering van de AR-kiesvereniging in Oegst geest werd meegedeeld, dat J. P. Brouwer zich niet meer beschik baar stelde, werd dit bericht met verbazing en ook wel ontsteltenis ontvangen, vooral omdat er tot op dat moment van zijn voornemen niets bekend was. Brouwer, die 25 Jaar actief was op politiek ter rein, waarvan ruim 15 Jaar ge meenteraadslid en nu voorzitter van de prot. chr. fractie, was bo vendien door de raad aangewezen als lid van de gewestraad. Wij hebben een gesprek met hem ge had omdat de visie van iemand die zolang deelnam aan het be stuur van Oegstgeest interessant kan zijn met de verkiezingen voor de gemeenteraden in het vooruit zicht. Hoe staat u tegenover het voor nemen om voor gemeenteraadsle den een "salaris" vast te stellen in plaats van presentiegeld? Brouwer: "Het presentiegeld staat in geen verhouding tot de kosten en de tijd die het raadslid maatschap met zich brengt. In dien iemaud dit ambieert moet hij dan ook andere overwegingen heb ben dan financiële. Het presen tiegeld moet omhoog. De werke lijk gemaakte kosten moeten ge dekt worden anders doet men zijn gezin tekort en dat acht ik onde mocratisch. Het honoreren als 'n soort part-time-baan heeft ech ter naast goede zaken ook be zwaren, want dan zou de ambi tie wel uit financiële overwegin gen zijn en dat zie ik liever niet. Hoe staat u als zakenman te genover de traagheid die vaak merkbaar is bij het besturen van een gemeente? De besluitvorming wijkt inder daad af bij wat men in onderne mingen gewend is omdat omzich tiger te werk moet worden gegaan en er vaak gewerkt moet worden met soms lang uitblijvende goed keuringen van hogere overheden. Die trage gang van zaken doet de overheid in het algemeen geen ?oed en knaagt aan de wortel van de democratie. Hoe kan een slagvaardig be stuur bevorderd worden? "De steen der wijzen is ook hier nog niet gevonden. Denk eens aan het inflatieprobleem. Niemand is er gelukkig mee maar wie- en wat moet geofferd worden om er af te raken. In gemeentelijk verband denk ik wel eens dat raadscom missies meer als begeleiders dienst kunnen doen dan adviseren 10 dagen voor een raadsvergade ring. Dit zou tijdwinst kunnen ge ven. Ook is betere voorlichting aan het publiek nodig. Door duidelijk te zeggen hoe de zaken staan wekt men geen verwachtingen, die er in wezen niet zijn of pas op lan ge termijn komen". Pratend over traagheid heb ik op het oog de gang van zaken betreffende het plan Haaswyk. "Daar komt meer bij te pas dan men zo ogenschijnlijk denkt. Er is wettelijk voorgeschreven over leg en allerlei visies op bepaalde situaties dragen de kiem van "long time" bij voorbaat in zich. Er ging onnodig tijd verloren al vorens de raadsfracties tijd kre gen met hun achterban te praten en inbreng te manifesteren op 'n werkbare wijze, zowel technisch als financieel. Ik prijs de raad van Oegstgeest omdat men in princi pe tot een modus vivendi is geko men en niet heeft gepolariseerd. Er liggen heel wat financiële pro blemen. De belangstelling lijkt wel groot, maar blijft dat zo als men weet wat er voor een m2 grond neerge teld moet worden? Een nare zaak is voorts dat het trace van de pro vinciale weg nr. 6 nog steeds niet vaststaat. Ik ben tegen die weg. Overigens kan het nog wel tien Jaar duren voordat hij wordt aangelegd. Ook Warmond is bij 't project betrokken". In Oegstgeest heeft men lang kunnen werken met een sluitende begroting. Verwacht u dat dit in de toekomst zo kan blijven? „Hierover heb ik zorgen. Ik ben niet iemand, ofschoon ik „Den Haag" niet vrijpleit, die ieder gemeentelijk budgettair manco aan de regering wijt. Men ont doet zich dan te gemakkelijk van eigen verantwoordelijkheid". Dus zullen we binnenkort met belastingverhogingen te doen krij gen? "Ja, ik verwacht dat belastingen en retributies drastisch omhoog moeten. Dit is de enige kans om aan dikwijls gerechtvaardigde ver langens te voldoen. Ik zou een andere aanpak voorstaan op het gebied van de samenstelling van de begrotingen, maar die sloeg niet in bij het college van B. en W. De zaak moet meer transpa rant worden waardoor Je beter in de toekomst kunt zien. Er bestaat terecht angst om een z.g. artikel 12-gemeente te worden, maar dan moet mén niet buiten de boeien gaan koersen, want dan komt de haven niet in zicht. Hoe ervoer u het raadslidmaat schap?" „Zonder meer als een kostelij ke en soms ook kostbare ervaring. In onze raad ondervindt rn.cn constructief bij elkaar te zijn. Het tonen van inventiviteit is perma nent aanwezig. De colleges van B. en W. met wie ik werkte waren en zijn erg actief en er zijn hier Juwelen van ambtenaren, dus 'n prachtig werkbaar geheel. Uiter aard blijft er, dat is gelukkig verschil van opvatting en politieke visie". Desondanks houdt u ermee op? Waarom? „Er is niet één reden. Ik wil een paar dingen noemen, die in vloed hadden op mijn besluit. In het algemeen boeit de politiek mij minder dan in het verleden, (blijkt niet zo gelukkig met de gang van zaken in zijn partij (A. R-) Als Je leert te relativeren gaat de „must" er wat af, dan ga je je teveel bestuurder voelen in plaats van partijman en dit laat ste wordt van Je verwacht. Boven dien zie ik nu een ontwikkeling aankomen waarbij vanuit een nog heterogene groep de neiging aanwezig is een politiek beleid te voeren welke tendeert in de rich ting van opportunisme omdat men nog tot een eenheid moet komen (CDA). Zonder er overigens kwaad van te zeggen, lokt het proces dat men in de toekomstige fractie door zal moeten maken mij niet aan. Ik haast me overigens te zeggen dat er een prima samenwerking is met de fractie. Mijn kiesvereniging bleek bereid mij evenals vier Jaar geleden lijstaanvoerder van de A.R. te maken, wat ik bijzonder waardeerde. Het bewoog mij ech ter niet van beslissing te veran deren". "telefoon 25260 Redaktie Paul Wolfswinkel „In het pak LEIDEN In de afgelopen nacht is een inbraak gepleegd in een herenmodemagazijn aan de Haarlemmerstraat. De daders hebben voor twintigduizend gul den aan kostuums, vrijetijdskle- diü£ en leren Jasjes meegenomen. VOORSCHOTEN Het raadslid H. van Wijk verzoekt de burgemees ter om de "Open brief aan B. en W. en de leden van de gemeenteraad" afkomstig van de plaatselijke afde ling van de Bond van Huurders en Woningzoekenden (B.H.W.) als in gekomen stuk op de raadsagenda te plaatsen. De B.H.W. heeft enige tijd geleden deze open brief gezonden, waarin een opgave van klachten, die een drie honderd bewoners hebben geuit t.a. v. de gemeente Voorschoten in haar kwaliteit van exploitant en huurwo ningen. Het is het raadslid bekend dat het om formele redenen niet in het voornemen ligt van B. en W. de ze brief als ingekomen stuk te be schouwen. De open brief is een ge stencild bulletin. Het raadslid wil geen oordeel uit spreken over de vermelde gegevens en klachten, noch over de juistheid daarvan, maar constateert dat een vrij grote groep inwoners kennelijk met een aantal problemen zit en daarmee de normale weg naar de ge meente niet weet te vinden. Het komt Van Wijk daarom ongewenst voor als deze door zoveel bewoners geuite klachten niet van gemeentewe ge zouden warden onderzocht, bespro ken en in het openbaar afgedaan. Bij het onderzoek moeten de op stellers van de brief betrokken war den en de raadscommissies kunnen 't verslag daarvan ontvangen. Bazar Nico De handwerkclub van de vereni ging van Vrijzinnige Hervormden te Leiden en Oegstgeest nodigde ons uit haar bazar te komen bezoeken in het Hooglandse Huis, Moriaan- steeg 7. Met gepaste eerbied hebben we dit bericht gedurende een aantal minu ten op ons in laten werken. De bazar wordt gehouden op dins dag 2 april van 's morgens 10 uur tot 's avonds 8. Aansluitend zal de fees telijke Gemeenteavond met goede medewerkers en diverse attracties worden gehouden. Troef Jongerencentrum biedt door de week in de avonduren, van 810 uur verschillende activiteiten. Zo kan men op de maandagavond zelf koken, van eenvoudige hapjes tot de zogenaamde massa-potten. Ook so ciale creativiteit en toneel is moge lijk. Op dinsdag komen de volgende din gen aan bod: kledingontwerpen, recht en onrecht-gespreksgroepen en filmen. Op donderdagavond kan men sa menspelen door middel van theater en op vrijdagavond worden activitei ten georganiseerd die van week tot week verschillen. Zo is er komende vrijdag een dis- Victor Woensdag Ten Katestraat, speeltuineehn Jaarden sociëteit Humanitair Geversstraat 65. Oegstgeest kamerbewoners ei staanden, 812 uur nam. Rijksherbarium, Schelpenir.^ zing, 8 uur nam. Stadhuis Lelden, vergaderin» missie Onderwijs. 2 uur naa Commissie Volkshuisvesting bare Werken. 7.30 uur nam. 1 Antoniuskerk Leiden, vlêrlns uur naStfaU Kath' Vrouweagll^ Donderdag Breestraat 19, sociëteit voor dicapten, 25 uur nam. s Kreatlef Sentrum. Breestraat* fensievoorlichtlng. 25 uur nam 3e Binnenvestgracht, kantin» en Leembruggen, ruilavond Phn„ 7.30 uur nam. Geversstraat 65, Oegstgeest, m, voor ^kamerbewoners en alleens-"^ Stadhuis Leiden, vergadering missie Economische Zaken, 3.30 Kreatief Sentrum. Breestraat* formatie-avond 1 Apotheek Leiden De avond- nacht es dagsdienst van de apotheken Ij Leidse regio wordt van 15 ma« 1 maart waargenomen door Van I 1 sen, Leiden Apotheek Voors Voorschoten en Apotheek VanB Smallenbrug Leiderdorp. Tevens 1 tot zaterdag 1 uur n.m. de Oegst 1 ter Apotheek, Wilhelminapart Oegstgeest geopend. Vormingscentrum Trx Vormingscentrum Troef, i 57, maandag, zelf koken, var nam., sociale kreativitelt vai nam. en toneel, van 810 Dinsdag, eigen kleding ontwen 8—10 uur nam, r spreksgroep, van 8— filmen, van 810 li dag. samenspelen, vai Kinderopvang Informatiebureau Kindercentra Leldeu Stationsweg 28. tel 46861 Geoptn 9.30—12'uur. wo en do 2—4^* vr. 9.30—12 uur Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging voor wen en weduwnaars tel. Lelds bureau: 61112 SOS-dienst SOS-tel. hulpdienst, tel. I 25202. Voor allen die ln mo« den verkeren dag en nacht te Dierenhulpdienst. Anna Paulownastraat 15, Lelden.1 gewonde honden, katten, vogeli Dag en nacht bereikbaar, tel 34687, Dierenambulance. Tel. 01710-34616. Dienstencentrum Noordelnpleln 2b. tel. 40483, algt ne Informatie, dag. van n ,A" Sociale raadsvrouw Driftstraat 49a; woensdag: Rijnland. Op DIJkstraat 2a en 16730-1 uur. Gerecht 10; donderdag: 11, 20.00 uur. Stadhulsppleln 1; vrtt 10.3011.30 uur Herenstraat 45. Architecten Architecten-informatie ■M[ rkdagen Zitting op uur op het t del weg 4 (by Hooglandse kerk.) Release Hulpverleningsdienst Release: Rijn 20a, tel. 24555 Ma. t/m vrl 10 uur, nam. bovendien dl. t/m: 5 uur nam. met uitzondering vrij. middag. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, tó Aanvragen hulp bejaarden en lui rig zieken en gezinsverzorging, i 45. tel. 49441 (ma. t/m vrij. 9-11 Wets winkeltje Juridisch adviesbureau voor rechtskundige by stand. Adres I Volkshuis. Apothekersdijk 33. ningstijden. dlnsd woensd. dond uur, do. 7—9 uur nam Dienst» trum Hogendorpstraat 3C. vr\J uur nam Morskwartler. clubhui* Morsweg 59, tel. 60580 ■ai i 7—9 1 Koordstudio Intermenselijk - jmoetingsrulmtt 60-Jarigen Oude Hl]n Leiden, tel. 44000 Voor advies h matles etc. WerkdageD van 15—23: Ontmoetingsruimten: Werkdagen avonds tot 23 uur Zaterdag gedfl zondag van 15 tot ca. 18 uur. Te? aangepast voor lichamelijk gebU 61 capten. Maatschappelijk werk 20931. Spreekuur dagelijks 3 uur. maandagavond vai woensdagochtend van 9.3( Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-l schap. Dl. 8.15 plein 27, Lelden, nedylaan 11, Oegstgeest, vrij. 8.151 nam. Fred. Hendrikplantsoen 25.1 co-swingavond. DJ Nico Bill zal tus sen de muziek door zijn talenten de monstreren. Het is niet de bedoeling dat er één bepaalde soort muziek ge draaid wordt. Iedereen komt aan zijn/haar trekken. Om half negen begint het en de toe gang is gratis. Vanavond organiseert Victor Consel man voor de negende keer een pro gramma in het Oudeliedenhuis aan de Herengracht. Om acht uur. Victor regelt de zaken voor "Artiestenpa- let". De artiesten die dit keer mee zullen werken zijn Bob Marinus (ac cordeon), Rijn Berkx met Nederland se liedjes, goochelaar Janigo en zan geres Corry Kort. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad B.Ï Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en admlnlstr*- tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement tlOi Kwartaalabonnement f302 Per Post 132* Jaarabonnement f Mi Losse nummers f 0<® Abonnementsgelden by vooruiV betaling te voldoen Bil autom* tische overschrijving geeD ministratie- en incassokosten Nabezorglng van 18.00—20.00 i Zaterdag van 16.00—18.00 a Telefoon 01710—30500

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2