'"Er is erg veel veranderd in de katholieke kerk jfls^rrk agertck KOSTER HENK V. D. HOEVEN VIERT 50-JARIG JUBILEUM U mag best eens met me meerijden CD A-kandidaten Voorschoten Woningen reserveren voor eigen personeel JAARCONCERT CHR. VOCAAL ENSEMBLE Orgelconcert in Hartebrugkerk VRIJDAG 15 MAAB LEZERS SCHRIJVEN VRIJDAG ZOETERWOUDE Vijftig hele jaren kosterschap hebben Henk van der Hoeven niet gemaakt tot een starre, uiterst conservatieve persoonlijkheid. Integendeel: de nu 63-jarige koster van R.K. Meerburgkerk jawel, als jongetje van dertien officieel koster geworden is wel degelijk met z'n tijd meegegaan en daarbij niet vergeten zo "jong mogelijk" te blijven. Later in dit gesprek zal hij ook stellen "dat hij dank baar is met alle veranderingen meegegaan te kunnen zijn en dat hij dan ook beslist geen teleurgesteld mens is Door Gert-Jan Onvlee ZOETERWOUDE Ter ere van het 50-jarig jubileum van koster Van der Hoeven zal op 21 april een plechtige mis worden gehouden. De feeste lijke dag kent verder nog een druk programma. Na het ge bruikelijke kopje koffie zal 's middags een receptie worden gegeven voor bekenden en genodigden en 's avonds trekt Van der Hoeven zich met de eigen familie (rustig) terug voor een etentje. Toen Van der Hoeven in april 1924 als schuchter jongetje voor het eerst in de functie van kos ter de kerk "doorliep" waren zijn taken nog lang niet zo veel om vattend als nu het geval is. Meer dan kaarsengeld en plaatsgeld op halen behoefde "Henkie" eigen lijk niet te doen. Langzamerhand vielen echter steeds meer zaken onder de verantwoordelijkheid van do jonge ko6ter. Zoals de di verse "versieringen" maar ook be grafenissen. Een taak die door Van der Hoeven beslist niet als vervelnd wordt onderkend: "Je kunt meestal erg veel doen voor de mensen..." Hobby De eerder genoemde 'versieringen' vormen in het leven van Henk van der Hoeven een apart hoofd stuk. Zijn eerste pastoor (Meier) stuurde hem met opzet verschil lende kanten op. Eén daarvan was de "bloemversierkunst". Dit nu werd later zijn grote hobby. Z'n vrouw - volgend Jaar hoopt het echtpaar Van der Hoeven het 40- Jarig huwelijksfeest te vieren - merkt dan ook (plagend) op "dat haar man het na z'n pensionering over twee jaar wel erg moeilijk zal krijgen, als bijvoorbeeld "zijn" tuin wat verwaarloosd wordt". Te meer daar er waarschijnlijk geen nieuwe koster in vaste dienst zal worden genomen. Van der Hoe ven ontkent, zij het niet overtui gend- Ja, die hobby. Henk. toen nog •Henkie', volgde in die beginperio de een oude rentenier op in de tuin. Deed dat met veel plezieren praat nog steeds met merkbaar enthousiasme over "viooltjes die snel gepoot moeten worden." Na tuurlijk waren die 50 jaren geen aaneenschakeling van violen en rozegeurtjes... Alle mogelijk soor ten "narigheid" kwamen eveneens regelmatig op de schouders van Van der Hoeven neer. "Maar", zeg hij, "ik heb het altijd enorm fijn gevonden mensen met moeilijkhe den bij te staan. Ze zoveel moge lijk te helpen, want je kunt al tijd wel wat doen." Ondanks die wil om mensen te helpen, blijft het begraven natuurlijk geen "fijn" werk? Van der Hoeven: "Nee, maar het is wel zo dat het bij mij gelukkig geen "bedrijf" is geworden. Na 50 jaar ken Je iedereen en leef Je zelf ook erg mee. Dat is volgens mij zonder meer een vereiste en vanuit dat stand punt is het ook weer wat gemak kelijker de nabestaanden bij te staan Op de vraag of er in de afgelo pen halve eeuw veel veranderd is reageert Van der Hoeven met erg veel enthousiasme. "Als je het niet gevraagd had, was ik er zelf over begonnen.Ja, er is erg veel veranderd. Er is veel ten goede veranderd, hoewel ik daar beslist niet mee wil zeggen dat 't vroeger allemaal maar "niks" was. Neem nu de gewijzigde eu charistieviering. Daar ben ik per soonlijk erg blij mee. De mensen zijn nu veel meer betrokken bij het gebeuren. Er is meer "eer lijkheid" gekomen. Een sprekend voorbeeld is wel de reactie van 'n oude man van 75: "Toen de pas toor met z'n gezicht naar de kerk gangers ging staan vond hij dat verscrhikkelijk. Later zei hij eer lijk dat hij zich nog nooit zo be trokken had gevoeld. Nee, als je Jezelf echt wil geven zijn de mogelijkheden nu veel gro ter. Overigens denkt onze paro chie natuurlijk ook aan de wat oudere mensen die het toch al moeilijk hebben in deze "snel ver anderende" tijd. Zo is er nog al tijd iedere maand een Latijnse Mis. Iets wat ik zelf eveneens nog graag mag zien". Dankbaar Van der Hoeven is zelf erg dankbaar dat dat "meegaan" hem wel is gelukt: "Ik was vroeger gewoon net zo gelukkig als nu. Ik heb wel medelijden met mensen die de diverse "vernieuwingen", niet hebben kunnen volgen. Voor hen is het een onaanvaardbare zaak geworden. Het principe is dat Je Je moet openstellen. Je moet zelf willen. Dat is eigenlijk met alles zo. Als Je naar een feestje gaat en Je hebt geen zin zal het nooit echt gezellig worden". Na enige stilte: "Ik ben dan ook geen teleurgesteld mens. De vorm die nu gevonden is, is ook goed". Het ligt in het kosterschap be sloten dat het er een ongeregeld leven geleid wordt. Van der Hoe ven "Ik heb nooit spijt gehad, van m'n vroege keuze" heeft dat "ongeregelde" nimmer als een bezwaar gezien: "Dat heeft mij Juist altijd getrokken. Ik ben, hoe leuk ik 't ook vind, geen man om vier dagen in de tuin te werken. Nee, Je moet ook andere dingen kunnen doen. Er zijn mensen die denken dat ik een "gebonden", mens ben. Dat is misschien in ze kere zin wel zo omdat je op ieder moment van de dag klaar moet staan, maar aan de andere kant, ben ik Juist bijzonder "vrij". Die vrijheid mag je echter nooit mis bruiken. Moet je eerder waarma ken". Gevraagd naar "gekke" dingen, die Van der Hoeven natuurlijk heeft meegemaakt antwoordt hij: "Als ik elke week één dingetje op schrift had gesteld, was er inder- aad een aantrekkelijk boek uit de bus gekomen. Maar misschien is het wel goed dat ik het niet heb gedaan. Ik wil geen mensen kwetsen, met dat soort verhalen". Van der Hoeven verzorgde (en doet dat nog) buiten het koster schap ook andere zaken. Zo is hij werkzaam in de verzekering en als bode van de ziekenhuisverple- ging. In die functies kwam de (katholieke) koster vaak in con tact met mensen met een ander geloof: "Dat is alleen maar fijn, heerlijk eigenlijk, dat Je ook met die mensen goed kan praten!". Vooruitkijkend naar zijn pen- Henk van der Hoeven: „Ik heb er nooit spijt van gehad sionering weet Van der Hoeven: "Als ik eenmaal gepensioneerd ben, zal ik zonder schaamte terug kunnen kijken. Ik heb de gemeen schap hier naar beste weten en kunnen gediend en dat is voor mezelf een erg belangrijk punt. 't Is ook ergens wel goed dat er dan na zo'n dikke 50 jaar een eind komt aan het (langdurige) con tact. Ik merk telkens weer dat ik in bepaalde zaken beslist niet meer onbevooroordeeld ben. Maar Ja wat wil Je, ik ken de meesten al zolang, dat ik natuur lijk ook "minder geslaagde" ge beurtenissen van 25 Jaar geleden zo voor de geest kan halen. De druk sigaren rokende Van der Hoeven tot slot, na eerst nog te hebben verteld dat het werk van de koster de laatste Jaren ook duidelijk is veranderd "vroeger was je tijdens de diienst druk be zig: nu moe tje zorgen dat alles voor de aanvang geregeld is" over de grote medewerking van z'n echtgenote, al die Jaren lang: "In die veertig Jaar huwelijksle ven ben ik ontzettend vaak op stap geweest, ofwel voor de Kerk, ofwel voor verenigingen. M'n vrouw heeft dat altijd heel fijn opgevangen en heeft zich ook vaak bewust wat opgeofferd. Daar ben ik haar erg dankbaar voor". Burgerlijke stand Dit is een brief van een aangepas te middenstander die niet aan brood nijd lijdt en die er wel voor zorgt dat hij - in tegenstelling tot wat me vrouw V. d. Hoeven eerder op deze plaats schreef niet peperduur is, maar zelfs erg goedkoop. Bij ons is dan ook nog nooit een kop gevonden. Het beschikken over een auto, is bij ons ook niet nodig, want die goedko pe zware vracht wordt ook nog thuis gebracht. Ik hoor ook bij de midden standers die zij vervolgens noemt. Ik heb twee auto's. Mag dat misschien voor iemand die 65 uur per week werkt? Ik ben trouwens helemaal niet te beroerd u een keer mee te laten rijden, wanneer ik tijd heb. Dat is nog gezellig ook. En dan over die winkel aan het Watertje die op de plaats zou komen waar een boerde rij werd gesloopt. U moet (bijvoor beeld bij Stlkvoort) eens een begro ting laten maken over de kosten van zo'n nieuw te bouwen winkel. Zo'n winkel zetten de bouwers niet neer voor de consument maar uit eigen belang - als hij niet rendabel is komt die winkel er gewoon niet .Nu er dan vijf huizen komen, sohrijftu, zwijgt iedereen. Dan zouden wij nooit meer hoeven te praten, gezien de snelheid waarmee er huizen verrijzen. Tenslotte: wij hoev enniert bang te zjjn te wordten weggeconcurreerd, omdat wij: de laagste prijzen heb ben, de meeste service geven en al tijd wel een vriendelijk woord laten horen. Onze zaak bestaat al honderd Jaar; wij hopen er nog lang mee door te kunnen gaan. THEO ROELEVEN Watertje 40 Zoeterwoude. VOORSCHOTEN De CDA-lijst telt op de 7 verkiesbare planteen maar drie zittende raadsleden. De volgorde is Esse laar (KVP) me vrouw De Ruyter (CHU), Scneels (AR) Marcelis (IKVP), Ter Mul (AR) C. Meershoek (KVP), Asselman (CHU), Offriinga (AR). Van Be in meten (KVP) v. Wfjk (CHU) Uyter- limde (AR), Franken (KVP) Zamdee (CHU) en Mouwen (KVP). ZOETERWOUDE Een disco-avond met de Kitty walk-drive in show is voor vanavond belegd in Ons Huis waar de groep Woodruff zal optre den. Aanvang 20.00 uur. In Don Bos- co treedt zondagavond (eveneens vanaf 20.00 uur) de nieuwe Amster damse formatie The Moreno's op. Leids Volkshuls Voorlichting* bouwwerk, 8 uur nam. Groenoordhal Lelden Show bruikte auto's, 7-9 uur nam. Leidse Volkshuis. Apothekers formatieavond over sar"—™ bouw. 8 uur nam. Herenstraat 95, leugdsoclëtelt' Oude Singel 140. open hq Leidse werkgroep homofille/Q Koningskerk, ruilclub 7.3O-101 Geverstraat 65 Oegstgeest, Langebrug 63, gebouw gelovigen, BljbeQq ZATERDAG Groenoordhal Leiden Show Parochiehuls Maria Gljzenst«. Sleutelstad wandeltocht, 9-2 uiü Hooglandse Kerkgracht. danse - 5 t Geverstraat 65 Oegstgeest, voor kamerbewoners en aliens^ Morsweg 114, Leidse Jeugdschu telt. lessen voor beginners den, 3.30-5.30 uur nam. Apotheek Leiden De avond- nachtj dagsdienst van de apothekenj Leidse regio wordt van 15 ma maart waargenomen door Va sen. Leiden Apotheek Voorsch Voorschoten en Apotheek Van Smallenbrug Leiderdorp. Teve tot zaterdag 1 ter Apotheek, Wilhclminapaj Oegstgeest geopend. Doktoren Leiden Wijk I dokter Kn ganinistraat 17, tel. 42504. dokter Smit, Cobetstraat 43 III doker De Jong, Hoge Wijk IV doker Lahr, Singel 8. Leiderdorp Dokter Kema relstraat 184a, tel. 91000. Oegstgeest Dokter Bi Frans Halslaan 10, tel. 53747. Voorschoten Dokter (zaterdag), Voorstraat 23, té en zondag Van Dam, Prof. laan 26, tel. 3960 Warmond Vrij. tot zat. dokter Lempers, Churchill]* Voorhout, tel. 2522—10140 i zo. 9.00 uur, dokter A. d. Gijzel landstraat 16, Warmond, tel straat 43 loge Rijni ir, Zoeter tot r 9.00 i Wijkverpleging Leiden Zuster Van der Stieltjesstraat 52, Leiden, tel en zuster Vodegel, Valdezstrn Leiden, tel. 30864. Leiderdorp Zuster Van tel. 64664. Oegstgeest Zuster H: Trompstraat 72, tel. 54162. bgg Voorschoten Gezondheid Van der Waalslaan 25, tel. 4641 Vormingscentrum Trot -fce|e|-oon 25260 l der Geest en C. C. Calkhove; D. Ie Febre: N. h. G. A. M. van der Meijden; en C. van der Weijden; Zilverspoor Naar een vriendelijke vrouw (we derom een alliteratie) ons mee deelde is gisteren de bar „Zilverspoor (Breestraat 14, Leiden) een café ge worden. Het etablissement heeft daartoe weliswaar enige verbouwing moeten ondergaan, maar het heet dan nu ook: café „Entre nous". Wel meer chique dus met een frivool toe- spelinkje op enige dubbelzinnigheid. Maar hoe kan Je dat nou het beste aan niet-Mnquisten uitleggen? Ie jaar te stellen op maandag tot en met zaterdag van 1017 uur. Op zondag en feestdagen van 13—17 uur. De drie samenwerkende blinden- bonden van Leiden en omstreken houden morgen weer een contact- avond in de zaal van de speeltuin vereniging Zuiderkwartier, aan de Anjelierstraat. De heer J. van den Berg, propagandist van de NBB zal een gezellige causerie houden. Bus lijnen 13, 14, 40, 41, 42, 46 uit stappen bij Lammenschansweg, Pe- truskerk. Bij vervoersmoeilijkheden bellen naar 26017, 34266 of 92879. Toneel Bontjas Vanavond is er politiek toneel in het Kreatief Sentrum. De eNVe Drama van het LAK treedt dan op met het stuk „Americaliente" van de Chileense schrijver Jorge Diaz. Het stuk begint met de verovering van Zuid-Amerika en eindigt met de recente staatsgreep in Chili. Diaz toont aan dat de eeuwen die tussen de ontdekking en de staatsgreep lig gen geschiedenis zijn van de „impe rialistische uitbuiting," waarin de middelen in wezen niet veranderd zijn. Om half tien kan men het gaan zien. Speciaal-mèt Sinds kort kennen we ln Ledden een „Men-Special". Het is een heren kledingzaak, die aan de Haarlemmer straat 237 is gevestigd. Uiteraard is de kleding van een uiterst modieuze snit en loopt voorwaar een beetje vooruit op de nieuwe mode. Het assortiment is breed en va rieert van sokken, zelfbinders, truien tot kostuums, jacks en jeans. Eigenaar Van Gennep is ervan overtuigd dat modebewust Leiden de weg naar Men Special zal vinden. Welaan, wij hopen het met hem. Lakenhal I Wie er nog een bontjas wil heb ben, moet maar even naar het bont huis op de Nieuwe Rijn 53-54. De verkoopruimte heeft een ander aan zien gekregen en is de moeite van het bekijken waard, als we eigenaar Van Egmond mogen geloven. Niet alleen daarom is er reden om „gefeliciteerd" te zeggen, ook het feit dat het twintig Jaar geleden is dat men zakelijk op eigen benen ging staan moet reden zijn een ferme slok te nemen. Lakenhal II Laten we nou nóg een berichtje hebben over de Lakenhal. Het kan niet op. Directeur Wurfbain mag in de handjes nkijpen. Het bestuur van de vereniging van belangstellen den ln de Lakenhal heeft het genoe gen ons en u uit te nodigen tot het bijwonen van een lezing met licht beelden over het natuurwetenschap pelijk onderzoek van schilderijen door dr. J. van Asperen de Boer uit Amsterdam op dinsdagavond aan staande om 8 uur. De spreker zal ons aan de hand van voorbeelden uit het eigen bezit van het museum, o.a. van Enge- brechtsz, Lucas van Leyden en Rem brandt in een schilderij en dóór de lagen heen laten kijken. Natuurlijk zal er gelegenheid zijn om vragen te stellen. Redaktie Paul Wolfswinkel lingen te nemen, zoals dat heet. Onze redacteur onderwijs, een be dachtzame Jongen, heeft het hoofd in bevestigende richting bewogen en dus mag het. W. J. de Grip uit Nijmegen laat ons het volgende wegen „Afgaande op de televisiereclame zou men geneigd zijn te denken dat de STER iets te maken heeft met hulp aan onderontwikkelde gebie den". Hij Begt ook: „Het eventueel afsluiten van de Ooestersohelde is, indiien men althans de paralleliteit tussen kinder- en dierenbescherming doortrekt, in strijd met de huidige abortuswet geving". Een van onze medewerkers in het bedrijf, Paul de Graaf, stopte me vanochtend het volgende in handen". „Tijdens onze wandeling langs de Korte Vliet zagen we deze verniel de reddingskastjes. In geval van nood hoeft men geen moeite te doen het reddingsmateriaal te halen. De vernielzuchtige jeugd is er al ge weest. (Rechtsonder in het kastje de stenen, waarmee „gewerkt" is). W. S. Zandbergen J. H. Julsing en L. A. Groene- Dinsdag, eigen kleding ontwerp! dag, samenspelen, van 8H Kinderopvang Informatiebureau werkgi Door reorganisatie is het mogelijk Afcjlllit^Tl geworden de openingstijden van het stedelijk museum „De Lakenhal" Oude Singel 32, gedurende het gehe- Bijdragen: Wim Wirtz en Het is een goede gewoonte, gelo- Paul de Graaf ven wij, om op de vrijdag enige stel- BOLLENSTREEK Sinds het be gin van het Jaar is de werkeloosheid in de Bollenstreek verminderd. In januari bedroeg het aantal werklo zen nog 538, eind februari waren het er nog 417. Vergeleken met het vo rig jaar vertonen de cijfers een nog gunstiger beeld. De afname van de werkeloosheid is voornamelijk te danken aan de sectoren bouwvakken, landbouwpersoneel, niet-varend ver- keerspersoneel en losse arbeiders. Het aantal vrouwelijke werkelozen bedroeg in Januari nog 115, per 1 maart waren dat er 93. VOORSCHOTEN Het Jaarcon cert van het Voorschotens Chr. Vo caal Ensemble ditmaal dinsdag 19 maart, is een vertrouwenszaak. Het geldt als gebeurtenis, vult steeds de Moeder Godskerk, die voor 800 luis teraars plaats biedt. Het vertrouwen geldt de programmakeus. de solisten keus, de koorstatus. Die keuze gaat uit naar de beproefde klassieken. Met de namen Handel, Beethoven, Fauré is dat opnieuw zo. Van Han del wordt het de psalmcompositie Laudate Pueri voltooid in z'n Ita liaanse studietijd. Van Beethoven de Mis in C (opus 86), van Fauré het Requiem. Beethoven's Mis in C is niet de krankzinnig moeilijke Missa Solemnis, maar doet er in verheven heid van geest niet voor onder en is evengoed een meesterwerk. Faure's Requiem is een van de schattigste koorwerken uit de voirge eeuw. Wat de harp ingeeft in Sanctus en In Pa- radisum is vervoerend. Dat is ook het Pie Jesu voor sopraan-solo. Sopraan Is Ank Reinders. De alt Rijkje Wolleswinkel, tenor Piet Maas en de bas Ruud v.d. Meer zijn vas te getrouwen van dirigent Louis van Wijngaarden, die verder samenwerkt met de organist Gert Oost en het Gewestelijk Orkest. Aanvang 8 uur. OEGSTGEEST De woningen in die Laan van Arenstein worden niet aan de huurders verkocht omdat het woningbezit van de gemeente Oegst geest zeer gering is. Men wil wat huizen „achter de hand hebben" voor de vestiging van eigen personeel b v. ambtenaren en onderwijzend perso neel. Dit blijkt uit het antwoord van B. en W. op vragen van het raads lid Olivier. Voor de bewoners van het ver pleeg- en verzorgingstehuis Wijcker- sloot aan de Apollolaan zullen en kele voorzieningen worden getroffen. Zo zal vlak bij de ingang van het huis een brievenbus worden ge plaatst. Een postzegelautomaat acht men onnodig omdat de zegels aan de receptie van het huis te krijgen zijn. Wel zal in overleg met de direc teur van gemeentewerken worden bekeken waar wat banken kunnen worden geplaatst. Deze antwoorden ontvingen de raadsleden bij de stukken voor de vergadering van 21 maart (19.30 u.) in het gemeentehuis. De agenda voor die avond ziet er als volgt uit: Benoeming leden commissie van toezicht bejaardencentrum Hofwijck, Benoeming onderwijzeres open bare lagere Floraschool, Verlenen ontslag aan A. Schef- fer als onderwijzer aan de Terwee- school, Vaststelling exploitatievergoeding bijzonder kleuteronderwijs voor 1973 en beschikbaarstelling voorschotten voor 1974, Vaststelling exploitatievergoeding bijzondere scholen voor g.Lo. en b.l.o. over 1973: Wijziging bezoldigingsregeling wethouders 1971, Regeling inzake toekenning van een vergoeding voor het gebruik van kleding en/of schoeisel, Aanbieding emeente- en be drijf sre keningen 1972, Comptabiliteitsbesluiten, Rondvraag. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging 1 weduwnaars, tel. Lelds bureau: 61112. SOS-dienst SOS-tel. hulpdienst, tel. Dierenhulpdienst. VOORSCHOTEN Op donderdag 21 maart kunnen de bewoners van de woningen, liggende in de wijk Noord-Hofland, aan de Hofweg (het gedeelte tussen Voorschoterweg en de Leidseweg), Leidseweg (het gedeel te tussen Voorschoterweg en de Vin- keweg) van de grofvuilophaaldienst gebruik maken. 9 LEIDEN Een 29-Jarige inwoner van Leiden is gisterochtend op de Boshuizerlaan met haar fiets tegen een openslaand autoportier gereden. Ze kreeg een shook en diverse schaafwonden. Het ongeluk gebeurde doordat de bestuurder van de auto het portier opende Juist op het mo ment dat de Jonge vtouw voorbij kwam. Overbrenging naar het Aca demisch Ziekenhuis bleek noodzake lijk. LEIDEN In de Hartebrugkerk, wordt zondagmiddag (om drie uur) een orgelconcert gegeven. De vaste organist van deze kerk. Jan Schmitz zal werken uitvoeren van Cesar Franok. Pvd A-kandidaten voor raad in Leiderdorp LEIDERDORP De afdeling Lel- derdorp van de P.v.d.A. heeft de kan didatenlijst voor de gemeenteraads verkiezingen. Lijsttrekker wordt wethouder Engbert Drenth. De tweede plaats op de lijst viel uiteraard toe aan Marietje van der Molen. Verder staan op de lijst Be- 7emer; Diggelen; Jeannette Tas, Ton Wlllems, Ton de Water, Mart van der Voort, N. F. Roest, C. N. Boot, L. M. Hafkenscheid, R. M. van Kooy, H. Wals, Robert van der Helm, A. H. de Haan, B. P. F. Al. W. A. Wamsteeker en G. A. de Bruyne. Dag en nacht bereikbaar, tel - Dierenambulance. Tel. 01710-346 Dienstencentrum Noordeinpleln 2b, tel. 40483, ne informatie, dag. van 9— Sociale raadsvrouw Maandag: 10.30—11.30 uur, Vaa gendorpstraat 36: dinsdag: 10.80" uur Driftstraat 49a; woensdag: I 11.00 uur Dtjkstraat 2a en 16.30; uur. Gerecht 10; donderdag: 20.00 uur. Stadhulsppleln 1; 10.3011.30 uur Herenstraat Architecten Arch itecten- inf ormat le LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDfl EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad Witte Singel 1 - Leltó Postbus 54 - Giro Telefoon directie en adminirt tie 01710-25041. Telefoon redactie 01710-2150 Hoofdredacteur Han Mul de: li Maandabonnement Kwartaalabonnement Per Post Jaaraöonnement Losse nummers f Abonnementsgelden DIJ roofl betaling te voldoen BH auttf ttsche overschrijving geen mlnlstratie- en incassokost® Nabezorging von 18.002O.0C Zaterdag vaD 16 00—18.00 Telefoon 01710—30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2