Kemt hairform 3flakons tijdelijk Zij bleef trouw, maar koos een ander de Simca 1301 Special, een uitblinker P. v. d. Horst b.v. Soms kan een man na zijn dood hel leven schenken aan een jonge vrouw. (^Scüsette) inferieur Simca-Chrysler...voor alle zekerheid 'Vriendinnen van Gardisette zijn vriendinnen voor het leven. Tr* Leiden - 5 Meiplein 3-5-34 Tel. 22705 Alle soorten meubelen AUTO BIERMAN B.V. Stationsweg 11-17 - LEIDEN Tel. 01710-40447 Automobielbedrijf J. FAAS Oude Haven 7 - SASSENHEIM Tel. 02522-12922 Autobedrijf BOS HAZERSWOUDE B.V. Dorpsstraat 13 - HAZERSWOUDE Tel. 01728-9234 AUTO-SERVICE VERHART Valkenburgseweg 2 - KATWIJK Tel. 01718-12458-14288 Automobielbedrijf W. TH. VERHART van de Mortelstraat 254 - NOORDWIJK Tel. 01719-3901 verkrijgbaar voor droog haar, en voor vet en normaal haar Dat „uitblinker" geldt voor alle vier modellen in deze serie: 1301/1501 Special en Tourist Special. Ze vallen op door heel veel: pittige motor, perfecte weg- ligging, fraaie lijn, luxueus interieur, veel comfort. Ze zijn voorzien van vier deuren, slaapstoelen, halogeen verstralers, bekrachtigde remmen (schijven voor) en radiaalbanden. Familiewagens bij uitstek. Voor die automobilisten, die nog meer ruimte wensen zijn er de veelzijdige, ruime Tourist-modelien. Karakteristiek voor élke Simca is: verrassend-lage nieuwprijs, minimaal onderhoud, hoge inruilwaarde, probleemloos rijden en punctuele service. Onze service. Simca 1301 Special (4 drs) v.a. f9.995,- Simca 1301 Tourist Special (4 drs) v.a. f 10.195,- Simca1501 Tourist (4 drs) v.a. f 10.395!- Shnca 1501.Tourist Special (4 drs) v.a. f 10.695;- Het leven schenken. Is er iets ontroerenders denkbaar? Voor zo'n klein bloot babietje vecht je je toch zeker dood als het moet! Maar nu wordt dat hoopje mens groter. En als meisje of jonge vrouw wordt het bijna reddeloos ziek. Nu blijkt u de man te zijn die haar kan helpen. U kunt haar a.h.w. het leven weer schenken. Zonder dat het u een cent kost. Zou u dat dan doen?. Natuurlijk zegt u ja. Want keer het maar eens om. Stel dat u zo ziek wordt Dan wilt u ook graag geholpen worden. Stel dat u nierpatiënt wordt Dan moet u twee dagen per week in het ziekenhuis liggen om het bloed te laten zuiveren. Éénmaal spijbelen wordt meteen gestraft met de dood. Terwijl dat eigenlijk niet hoeft. Want tegenwoordig kan een nierpatiënt een gezonde nier krijgen van iemand die gestorven is. Zevenhonderd nierpatiënten in Nederland wachten op zo'n niertransplantatie. Maar ja, dan moeten er eerst mensen van jonger dan 50 jaar na hun dood hun nieren schenken. Dat lijkt makkelijk. Dood is tenslotte dood. Maar u. Durft u het? Durft u een balpen te pakken en dc blanco bon hieronder in te vullen? Dat zou moedig zijn. Hoewel, wat heet moed? De kans dat u vóór uw vijftigste plotseling komt te overlijden is gering. We worden tegenwoordig tenslotte gemid deld zo'n drieënzeventig jaar oud. Juist daarom zijn er erg veel eventuele donoren nodig. Geef daarom nü al uw toestemming door met de hand een verklaring te schrijven. Net als het voorbeeld. U mag natuurlijk ook de krant heel laten en zelf een bon maken. Draag die altijd bij u. Het is een bewijs van uw donorschap. En heel belangrijk: breng uw familieleden op de hoogte van uw wens. Dat kan later problemen voorkomen. Stelt u prijs op meer informatie, schrijf of bel dan. Euro- transplant Leiden, 01710 - 2 59 32. De medische wetenschap staat bijna voor niets. Maar waar staat u voor? Haar gordijnen van Gardisette waren menig jaar mooi gebleven.Toen kocht mevrouw B. andere vloer bedekking en een nieuw bankstel. En ja, baar gordijnen pasten daar helemaal niet bij.Mevrouw B. zocht dus nieuwe. Ze nam een heel ander dessin. Maar toch weer Gardisette.Wonderlijk? Och nee,vele vrouwen blijven trouw aan Gardisette. Omdat ze weten wat ze krijgen: gordijnen met de Combiflex loodveter voor een altijd fraaie plooival. En dan nog de garenverankering. En de ideale waseigenschappen. En de Gardisette garantie. Smaken verschillen. Daarom biedt Gardisette maar liefst tientallen dessins. Bij ons vindt u ze allemaal.Mogen wij u uitnodigen bij ons uw persoonlijke keus te komen maken? m Dicat oaraisecce maar uersc Publikatie aangeboden door dit blad, in samenwerking met de Stichting Ideële Reclame SIRE.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 25