a Toon Kortooms: een 9X voor schrijven. :V yk Het Motorhuis i OPELMANTA: SPORTIEVE ZUINIGHEID. barkrukken waarom isJiet 20 belangrijk I dat, PATRONEN Becht- nederlandse patronen zijn? Omdatdenederlandse vrouw nu eenmaal een eigen smaak heeft, anders dan de amerikaanse of de duitse. Zo'n overjurkje past toch altijd in ons klimaat! Wat een combinatie-moge lijkheden... En nog makkelijk te maken ook. En dat is dan nog maar één van ade vele modellen uit Ide grote knip catalogus BOTERMARKT 17-18 - LEIDEN Wanneer Vroom Dreesmann en een grote tapijtfabrikant samenwerken, heeft dat voordelige konsekwenties Kamerbreed nylon tapijt. Een buitenkansje voor uw binnengebeuren, dit exclusief voor uw warenhuis vervaardigde tapijt 't Is van ijzersterke kwaliteit, voorzien van een foambacking (wat u een ondervloer uitspaart en ook nog geluiddempend werkt) en uitgevoerd in warm goud/bruin of berber. Normale prijs 95.-, nu als prijsprestatie 75.- per strekkende meter. Zelflegpremie Wie handig is, legt z'n tapijt zelf. Zeker als u daar van uw warenhuis ook nog een zelflegpremie van 10.- per strekkende meter voor krijgt. Zodat u meteen paar vaardige handen klaar kan zijn voor 65.- per strekkende meter. normale prijs 95.- uw voordeel 20.- prijsprestatieprijs zelflegpremie -3^ iét i - V* per strekkende meter, 400 cm breed. UW VOORDEEL 20.- VROOM DREESMANN Uw warenhuis, óók met openbaar vervoer, steeds dichtbij. Dames, Dames Bontmantels kort van f 498,— pakmee- prijs f 198,—, enz., enz. Bontmantels lang van f 898,— weg ermee f 498,ook nog enkele stuks lange bontmantels van f 998,slechts f 549,en vele andere korte en lange BONTMANTELS - EN BONTHOEDEN gaan weg voor zeer lage prijzen Haast U, voordat het te laat is, deze goedkope prijzen komen nooit meer Met garantie. Kredietservice mogelijk. Natuurlek bij Nederlands grootste bontmagazijn: Het Bontpaleis „Onder de Laurens- toren", Hoogstraat 153, Rotterdam-C., tel. 010 143 Vrijdag koopavond. Reiskosten voor 2 personen binnen Ne derland worden bij koop ook nu terugbetaald. Haast U, de voorraad is beperkt. ook voor uw huisbar. 10 gezellige, oer sterke modellen al vanaf f 35,75 (excl. BTW). Komplete horeca-inrichting, ontwerp en uitvoering. Vraag vrijblij vend prijsopgave. Een meevaller! SCHOONDERGANG Telefoon 01710 - 22025 en 25138 Snelle lijnen.ruimte voor vier volwassenen, knaap van een koffer en pittige prestaties bij een zeer acceptabel verbruik. De Opel Manta heeft het allemaal. En meer. Neemt uitgevoerd met een zuinige „N" motor genoegen met normale benzine. Geeft voor z'n aantrekkelijke prijs een maximum aan komfort en veiligheid. Heeft dank zij z'n degelijke bouw de monteurs zelden nodig. Dus rijdt u goedkoop. De kilometerprijs van de Manta is minstens zo sportief als z'n uiterlijk en gedrag. Wie Opel rijdt, kan rekenen op efficiënte service van 6.000 dealers door geheel Europa: GM-Euroservice. MET OPEL KOMT U VERDER. Vondellaan 80-Telefoon 01710-69313* Leiden Industrieterrein 't Heen - Telefoon 01718-71046* - Katwijk Julianalaan 46 - Telefoon 01717-2236 - Voorschoten Scène uit de binnenkort uit te brengen film „Help, de dokter verzuipt" naar het gelijknamige boek van Toon Kortooms. Rasverteller, tevens Panorama-redacteur Toon Kortooms schrijft bestsellers „waarvan je geen trap krijgt onder je kont". Zoals de befaamde Beekman-trilogie, na de Bijbel het meest verkochte boek van Nederland. Kortooms, toonbeeld van kinderlijke, roomse blijheid, gelooft in kerngezonde, verfrissende lectuur. Betreurt dat zelfs de KVP niet meer is wat-ie geweest is. En ontkent ten stelligste dat hij onderbroekenlol zou vervaardigen. Panorama praatte met de opgeruimde auteur, wiens kloeke werken op weinig boekenplanken ontbreken. Nam zijn schoolopstel DeTooverfluit, in 1928 beloond met een welverdiende 9 V2, onverkort over. En illustreerde het interview met knappe foto's uit de film „Help.de dokter verzuipt". Dat alles, en nog heel veel meer, in Panorama nummer 8. Vanaf vandaag overal te koop - in royale oplage. 2 Prachtige hoeken geheel gratis. Ter verwelkoming biedt Panorama u twee prachtige boeken aan: Edgar Wallace Omnibus bestaande uit 3 complete romans en van Victoria Holt een boek met twee romans „De Bruid" en „De Erfgenaam". V% Ja, ik wil me abonneren. B&fl ■Ml Graag ontvang ik Panorama: Dvia uw wederverkoper, die het blad wekelijks bezorgt, per post. Abonneren per telefoon kan ook (van 8.30 tot 18.00 uur). Bel 020-5411345 en vraag naar toestel 215. Abonnementsprijs: 90 cent per week of f 11,70 per kwartaal (13 nrs.). Opsturen in enveloppe zonder postzegel aan: Panorama, antwoordnummer 7147, Amsterdam. Nederlands grootste geïllustreerde weekblad. IB

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 12