Valken '68: strop van halve ton a$£ndö jBsirfk Vijftig jaar Jongenswerk: van Phebe naar Valkeniers Feestelijke opening nieuwe leslokalen 2 Dinsdag VALKENBURG De Valkenburgse voetbalvereniging Val ken '68 zit met een strop van ongeveer een halve ton, een voor het bestuur van de nog geen zes jaar oude vereniging schijn baar een onoplosbaar probleem. Breestraat 19. sociëteit voor Door Willem Chr. Nijeboer Foto Jan Holvast Tien jaar dachten de leden van Valken '68 toe te kunnen met him huidige terrein aan de Zonneveld laan even buiten Valkenburg. Ech ter dankzij de stormachtige groei, van de vereniging moet er veel eer der worden uitgebreid. Een tweede terrein bij het huidige, bleek niet mogelijk voor de al lang met een ledenstop kampende vereniging die zelfs een senioren- en een junioren elftal zijn thuiswedstrijden in dank moet laten spelen op het GWS-ter- rein van Sikkens lakfabriek in Sas- senheim. Het gemeentebestuur heeft daarom besloten voor Valken '68 een complex te creëren in het uitbrei dingsgebied Duyfrak. Daar zullen twee velden komen en een groot ju niorenterrein. De accommodatie bij het sportter rein moet de voetbalvereniging zelf betalen. En daar wringt momenteel de financiële schoen, f 160.000.— moest de accommodatie gaan kos ten. Daarvoor zou de optrek vier kleedlokalen bevatten, een scheids- rechtersaccommodatie, een bestuurs kamer, een EHBO-ruimte, een op slagplaats en een kantine met keu ken. Een ton kon Valken '68 los krijgen van de bank, een dertig jaar lopende lening, die door de gemeente Val kenburg wordt gegarandeerd. Van de gemeente kreeg de voetbalvereni ging nog eens f25.000,- terwijl de club f 10.000 aan eigen middelen be zit. Een afvaardiging van het be stuur reisde naar de Nederlandse Sportfederatie in Den Haag waar men te horen kreeg dat men bij de realisering van het project op f 17.000 subsidie uit de landelijke toto-pot kon rekenen. Dat bedrag werd in de be groting opgenomen. Met elkaar maakte dat een bedrag van f 152.000. Voor die laatste acht is een bijzon dere ledenvergadering belegd, waar bij is besloten dat ieder seniorlid van de vereniging f 100,- zou bijdra gen voor de bouw- Echter per 1 januari zijn de bouw prijzen enorm gestegen, waardoor het project nu zo'n kleine twee ton moet gaan kosten, een bedrag waar Valken '68 momenteel geen gat in zien. Pijnlijk detail voor de Valken burgse voetballers is dat de toe stemming van Gedeputeerde Staten de belangrijkste voor de bouw, juist half januari afkwam. Geen van de Valken '68-bestuursleden had het aangedurfd zonder die toestemming de bouworder te plaatsen. In dat geval had de prijsverhoging voor de bouw van de accomodatie niet van invloed geweest. de NSF laten weten, dat voorlopig gee subsidie kan worden verstrekt uit de toto-pot, in verband met de terug lopende inkomsten. "Men vraagt zich zelfs af of we ooit een subsidie zullen krijgen", vertelt voorzitter J. Imthorn. Logische vraag aan het Valken '68 bestuur: Wat gaat u nu doen. De vijf bestuurders beant woorden het met een wedervraag: "Weet u het?" Een kleine hoop heeft het Valken '68 bestuur dat 'n bedrijfsvereniging belangstelling heeft, voor de huidi ge accommodatie. In dat geval zou den de Valken hun huidige sfeervolle kantine kunnen verkopen en zou de opbrengst ervan wellicht de "NSF- tegenvaller" kunnen goedmaken. De kantine is vanaf het veld via een bruggetje bereikbaar. De optrek is vervaardigd van hout. Vroeger was het ding demontabel. Echter toen het gebouwtje een Jaar of wat geleden uit elkaar is gewaaid bij een hevige storm, heeft men het ding zo goed verankerd en doortimmerd, dat ver plaatsen nu niet meer mogelijk is. "We kunnen niet meer terug", zegt Huisvesting Werkei —8.30 uur nam. Meij van Streefkerkstraat 4» spreksavond Bah'i GemeenscW vang 8 uur nam. Vrouwenkerkkoorstraat 9, Pra» huys, gespreksavond "stop de - moord in Italië", aanvang 8 uur n Rapenburg 28. Rijksmuseum Oudbeden. archeologische Woensdag Stadhuis Leiden. Openbare deringen commissie MAG. 4 uui commissie onderwijs, 4 uur -- missie stadsontwikkeling. 8 u«. Ten Katestraat, speeltuingebom j aardensociëteit Humanita" Geverstraat 65, Oegstgei voor kamerbewoners en alleen* den, 812 uur nam. Rapenburg 100. Leiden, avond Politieke Werkwinkel, 8 Academiegebouw Lelden, leziai transcendente meditatie, 8 uur ne Bevrijdingskerk Leiden, ledent dering Ned. Chr. Vrouwenbond Zuidwest. 8 uur nam. Kreatief Sentrum, Breestraat schilderen, boetseren. meta~"- ken. lassen, pottenbakken Donderdag Breestraat 19 Lelden, sociëteit gehandicapten, 25 uur nar Kreatief Sentrum. Brei defensievoorlichting. 89 u_ Geverstraat 65. Oegstgeest, soc voor kamerbewoners en den, 812 uur nam. Kreatief Sentrum. Breestraat muziekspecial. 8 uur nam. Light Valken '68-voorzitter J. Imt horn op een drassig voetbalterrein dat spoedig wordt verwisseld voor een beter en groter: "Wat nu?" secretaris A. Zwanenburg. "De ter reinen liggen er al." "We hebben een goed florende vereniging," zegt één van de clubleden later aan de bar van de clubkantine. "Het bestuur moet wel doorgaan". Valken '68 telt momenteel 200 leden, een aantal dat naar verwachting flink zal stijgen september van dit jaar de nieuwe accommodatie in gebruik zal zijn genomen. Niet alleen van wege de ledenstop die momenteel nog van kracht is, maar ook vanwege de dan te verwachten toeloop vanuit het naburige Katwijk, waar Quick Boys en voetbalvereniging Katwijk een ledenstop hebben ingesteld. "Van de gemeente hebben we niks meer te verwachten," zegt secretaris Zwanenburg, "die hebben zelf ook niks." "We hebben een contactcom missie,' zegt voorzitter Imthorn, "die ook geld inzamelt. Onder andere bij de Valkenburgse bedrijven. Daar is dit jaar al f 1250,- uitgekomen. Maar dat bedrag hadden we willen bestemmen voor de inrichting van de accommodatie, want voor die twee ton levert de aannemer een kaal gebouw. En als we de kantine, waar we de winst van moeten hebben om de rente en aflossing van de lening te kunnen betalen, niet een beetje ge zellig maken, komt er niemand." In een bunker is het niet gezellig". "Voor het inrichten hebben we waarschijnlijk wel een paar timmer lieden die ons willen helpen. Maar als die komen heb je nog geen plaat hout". Goede raad is duur „Als het helemaal niet meer gaat, dan moe ten we de leden maar weer bij elkaar halen," verzucht secretaris Zwanen burg. "We spreken al over het gat van Valken '68". Het is geen wegge gooid geld hoor, het bedrag wordt besteed in het belang van de jeugd," zegt de voorzitter. Intussen zitten bestuur en contactcommissie te broe den op allerlei fiks winstgevende ac ties. BIJBELSE OPDRACHT ALTIJD CENTRAAL LEIDEN Zaterdag 16 februari zal het precies 50 jaar geleden zijn dat het Jongenswerk dat thans onder de naam ,,de Valkeniers" deel uitmaakt van het jeugdwerk in de (her vormde) wijkgemeente „de Molenwijk", werd opgericht. Het heeft niet altijd zo geheten. Voor velen, vooral de ouderen, zal de naam Phebe een bekender klank zijn en daarmee allerlei herinneringen doen opkomen. Er zou uit de geschiedenis van dit Jongenswerk veel te vertellen zijn. Een paar dingen willen we noemen. De wieg hee't gestaan op de Oude Vest waar ook nu de clubs gehouden worden. Het was in het voormalig wijkgebouw Phebe, Oude Vest 91 waar op 16 februari 1924 gestart werd met de Leidsche Christelijke Jongens Ver- eeniging "Phebe", ten doel hebbend, zoals te lezen staat in de geboorte akte, evangelisatie onder jongens van 12 tot 15 Jaar en wel door mid- oel van wekelijkse bijeenkomsten waar uit de Bijbel wordt gelezen en verdere "werkzaamheden" zoals voor lezen en spex. Gedurende een reeks van jaren trok de groep een groo^ aantal jongens, maar vooral na 1950 kwam er een opmerkelijke groei. Er werden meerdere groepen voor ver schillende leeftijden gevormd, waar door ook de naam gewijzigd werd in Jongenswerk Phebe. Toen in 1951 het gebouw op de Oude Vest verlaten moest worden, werden de clubs ondergebracht in wijkgemeence Centrum. Na opheffing daarvan was het de Molenwijk waar in 1960 nieuw onderdak werd gevon- Eerste paal LEIDEN/ZOETERW OUDE Don derdag wordt de eerste paal geslagen voor de bouw van een nieuw maga zijn van 3M Nederlanden B.V. op het industrieterrein De Grote Pol der in Zoeterwoude. De opslagruim te wordt 6880 m2 groot. De paal zal worden geheid door de heer M. J. Gordijn, de oudste gepensioneerde, die bij 3M Nederlanden heeft ge werkt. BURGERLIJKE STAND LEIDEN Geboren: Rutger M. z.v. C Mooij en E. G. M. Stoffels, Michael J. z.v. F. v. Daalen en E. F. Ouwer- kerk, Johan F. z.v. J. T. Schuiten en J. M. Grosman, Remco R. .J z.v. R. A. v Reen en C. J. den Boer, Jan P. A. z.v. J. A. v. Egmond en A. J. v. d. Oeveer, Sebastiaan B. H. z.v. A. J. G. de Jong en J. E J Rolvink, Paula J. d.v. L. J. C. Koelewijn en J. M. Droog, Gerrit z.v. H. J. D. Prins en E. Star, den en daarmee de terugkeer naar de Oude Vest. De reeds in de Molen wijk bestaande hobbyclub "de Vro lijke Vriend-n" werd in het werk op genomen en de naam werd veranderd in Jongenswerk "de Valkeniers". Heel veel veranderde in die 50 jaar. Steeds werden de programma's aangepast. Allerlei activiteiten van de meest uiteenlopende soort werden begon nen. Maar bij dit alles bleef één ding onaangetast: het centraal stellen van de Bijbelse opdracht. Elke week Warmonder De Vroomen overleden WARMOND Op 81-jarige leef tijd is in Warmond overleden de heer Th R. de Vroomen, ereburger van de gemeente Warmond (sinds 1964), officier in de Orde va/n Oranje Nas sau en verder pauselijk onderscheiden met het erekruis Pro ecclesia et par- tifice. De heer De Vroomen was ja renlang directeur van een bloembol len- en exportbedrijf. Daarnaast heeft hij gedurende tal van jaren vele verdiensten gehad voor de "Stichting tot viering van Warmond- se feesten". Hij was voorzitter van de commissies van deze stichting die zich bezighouden met de organisatie van Koninginnedag en de harddraverij. De heer Vroomen is een geboren en getogen Warmonder. Alleen in de periode 1964—1973 woonde hij in Sassenheim. De plechtige uitvaart dienst wordt donderdag om twee uur in de Warmondse parochiekerk ge houden, waarna de begrafenis volgt op de r.k. begraafplaats. Van Polajien bondscoach opnieuw proberen leiders en jongens op eigentijdse wijze deze opdracht te verstaan. Wekelijks vinden de jon gens tussen de 8 en 16 jaar de weg naar "hun" clubs. Het zal zaterdag, wanneer jongens, leiders en geno digden dit jubileum gaan vieren een blij feest worden. Op de receptie die 's -middags van 3 tot half 5 gehou den wordt in gebouw Rehoboth, Ra penburg 10, zullen zeker vele oudle den en leiders elkaar weer eens wil len ontmoeten. Ze zijn van harte welkom. VOORSCHOTEN Morgen om 12 uur precies begint het feest ter gelegenheid van de opening van de nieuwbouw van de J. M. van Kempenschool aan de Jan Steen laan. Twee leerlingen uit de eer ste leerjaren zullen in de rol van burgemeester en burgemeesters vrouw door de poort voor de in gang van de nieuwe vleugel stap pen. Op hetzelfde moment zullen 200 kleurrijke ballonnen door de leerlingen worden opgelaten. Degene wiens balllon de grootste afstand aflegt krijgt een prijs. Dank zij deze nieuwbouw krijgt de Van Kempenschool de be schikking over twee nieuwe loka len en een gemeenschapsruimte met barhoek, zodat aanwezigen op vergaderingen en ouder avonden en de overblijvende leer lingen niet op een droogje behoe ven te zitten. Door een handige herindeling van de lokalen in de reeds be staande school kon tevens een wens in vervulling gaan, die op veel moderne scholen leeft, n.l. het' gebruik van een handenar- beidlokaal en een lokaal voor lessen met audio-visuele hulp middelen. De schoolleider, de heer J. Pronk, en zijn medewerkers stre ven naar een geleidelijke invoe ring van nieuwe onderwijsvor men. Zo zal het, mede dankzij de uitbreiding, mogelijk worden het leesonderwijs in niveaugroepen te geven. Actieve moeders zijn dan op bepaalde uren in alle hoekjes van de school te vinden om bij het technisch lezen behulpzaam se zijn. Verdere activiteiten in deze feestweek zijn: een pannekoek- maaltijd voor de kleuters, een filmmiddag en een tekenwedstrijd voor de leerlingen. Zaterdag 16 februari is er tenslotte "open huis" van 11.00 tot 12.00 uur v.m. Ouders van leerlingen, oud-leer lingen en verdere belangstellenden zijn dan welkom om in de hele school een kijkje te nemen. Ont- weper van het schoolgebouw is het architectenbureau Schutte en Bellaard te Leiden, de firma Jac. van Riet, te Leiden. Inbraken in Leiden school, ANWB-cursus Pech Or 7.30 uur nam. Stadhuis Leiden, Vergadering c sie VOW, 4 uur nam. Apotheken De avond-, nacht en zondagdj der apotheken in de regio Lei wordt waargenomen door: Zi Apotheek, Lammenschansweg 7 den, tel. 23553. Apotheek Smallenburg, Loe veste in 7, La dorp, tel. 99211. Tevens zaterdst 13 uur nam. Oegstgeestse Apoö Wilhelminapark 8. tel. 53274 en) theek Voorschoten, Leidseweg 61 01717—2525. Maatschappelijk werk Stichting Bureau Maatschap Werk Leiden, Oude Rijn 44c, tel. 20931. Spreekuur dagelijks LEIDEN t— Er zijn in de afgelo pen dagen in Leiden weer enkele in braken gepleegd. Uit een school aan de Boerhaavelaan verdwenen twee söldeerrevolvers, drie stalen sta ven en een elektrische boormachine, met een gezamenlijke waarde van f 650,-. Uit de schuur van een in aan bouw zijnde woning in de Merenwijk werden enkele spiegels en kranen weggenomen, die een waarde verte genwoordigen van f 500,-. Ook is ingebroken in een garage aan de Zijlsingel, waar een bedrag van f 467,- uit de kassa verdween. Een geldkistje met f 300,- werd gis teravond weggenomen uit het kan toor van een autobedrijf aan de Morssingel. De dader is via een plat dak weggevlucht in de richting van de parkeerplaats achter het Sta tionsplein. De kantine van het sportterrein aan de Zoeterwoudsesingel heeft even eens ongewenst bezoek gehad. De buit bestond in dit geval uit een ra diotoestel, een koffiezetaparaat en enkele kratten bier en frisdrank. Vogelasiel Anna Paulownastraat 15, W Gewonde en uitgeputte vogels e,d, 34687. Kinderopvang Stationsweg 28. tel. 46861. Geopeo! Dienstencentrum Noordelnpleln 2b. tel. 40483, alse ne informatie, dag. van r Sociale raadsvrouw Driftstraat 49a; woensdag: 10; 11.00 uur Dykstraat 2a en 16.30-1 uur. Gerecht 10; donderdag: 18! 20.00 uur. Stadhuisppleln 1; vrij: "telefoon 25260 Redactie (a.i#) John Kroon Tweelingen De Nederlandse vereniging van tweelingen ten dienste van weten schap en volksgezondheid heeft een schrijven gericht aan de leden, be gunstigers en belangstellenden, waarin kond wordt gedaan van de jaarvergadering, die zaterdag in de bloedbank van het Academisch Zie kenhuis te Leiden wordt gehouden. Er moet een nieuwe vice-voorzitter worden gekozen. Kandidaten zijn de heren Th. en B. Peters. Na de ver gadering en een theepauze gaat de helft van de tweelingen de bloed bank bezichtigen en de andere helft gaat naar antroprogenetica (hetgeen zeer boeiend kan zijn). Daarna ruilen de wederhelften. Voorzitter jhr. dr. J. A. van der Does, niet te verwarren met zijn broer, deelt ver der nog mee, dat er tijdens een kop je koffie nog gelegenheid zal wor den gegeven om vragen te stellen. meente laat ons weten dat 't spreek uur van de sociaal raadsvrouw mor genmiddag in het dienstencen trum voor de binnenstad (Gerecht 10) niet doorgaat. Wat in de agenda elders op deze pagina staat, is dus niet waar. O Oosten en W. H. M. Volwater. Marjo> lein d.v. D. J. M. v. d. Voort en C M. s.v. W. Roeleveld en J. E. M. Broo- 1887 geh. gew. met W. Plaatzer, W. H. J. Overdijk geb. 15 jan. WARMOND 1 Paulusse 83 Jr. e.v. J. Schipper. OndertrouwdT. J. Duinhoven 24 jr. 1 W. M. E. Muileman 21 jr. LEIDEN Adri van Polanen van Sportschool Luiten is door de Neder landse Budo Bond aangesteld als trainer van de nationale damesploeg. De 27-Jarige Leidenaar is daarmee D. de wit de oefenmeester van de vrouwelijke judoka's. Vorige week zondag is 'n groep van tien dames geformeerd na selectiewedstrijden in Amersfoort. De eerste training is gepland in maart. Van Polanen is vierde Dan veroverde in 1966 het Europees kam pioenschap bij de junioren en heeft Overleden: J. P. sindsdien verscheidene malen beslag gelegd op de nationale titel bij de se nioren in het middengewicht. Paul Ook de minder opmerkzame lezer zal nu inmiddels hebben gemerkt, dat Paul van Wolfswinkel die gewoon lijk deze rubriek redigeert, er dit maal niet aan te pas komt. Hij heeft een excuus: de man is ziek f griep of zo). Wij menen namens alle le zers te mogen spreken, wanneer wij hem van harte beterschap en een spoedige wederopstanding toewensen. Spreekuur Mijnheer Lelieveldt 1 De werkgroep Q kondigde vorige week in de Merenwijk de actie „Kom- munikaatsie" aan. Waarop wij ons afvroegen, wat nu wel de werk groep Q vermocht in te houden. Dat weten we nu. Citaat uit nummer één van de Q-krant: „Werkgroep Q is een beweging van jonge mensen die een echte belangstelling hebben voor de mens en de wereld. Ze zijn kritisch en maatschappelijk geëngageerd, maar ze zijn ook rijk aan fantasie, originaliteit en kreativiteit. Werk groep Q is een bundeling van krachten met als enige ideologie die belangstelling voor mens en we reld". Einde citaat. De werkgroep is niet van plan zich tot de Merenwijk te beperken. De Kooihaven Een aantal booteigenaren in dt Kooi heeft de recreatie- en water sportvereniging De Kooihaven opge richt, waarvocr 45 belangstellenden zich inmiddels als lid hebben opgege ven. De boo-eigenaren hebben in fei te al Jaren onderling contact. Zij hebben als ligplaats het bekende ha ventje in de Sumatrastraat, dat ge pacht wordt door de heer J. Baart. Hem is de huur opgezegd, hetgeen betekent, dat de booteigenaren hun ligplaats en het omliggende terrein dreigen te verliezen. Het laat zich ra den, dat zij zich gedupeerd voelen. Het doel van de vereniging is om te zien naar een nieuwe zomer- en win- terberging. Ze rekent daarbij op de medewerking van het gemeentebe stuur, dat spoedig wel iets van De Kooihaven zal horen. Het bestuur, bestaat uit de volgende heren: J. Kromhout (voorzitter, tel. 60721), J. Michaël (070-555363), H. Visser. W. v. d. Hoogt, P. Dreef (34723), J. Tu- renhout (46055) en P. Bakker. De heer P. Erades is als adviseur toege voegd. Bejaardenkoor De stichting Dienstencentra ver strekte het volgende bericht: "In de dienstencentra Binnenstad en Noord wordt een bejaardenkoor opgericht. Onder leiding van een dirigente wor den er allerle1 gezellige liedjes inge studeerd. Zegt U niet ik heb geen mooie stem ik kan niet zingen Probeer het eens! Er wordt gerepe teerd elke woensdag van 9.3010.30 in het dienstencentrum Binnenstad, Gerecht 10, telefoon 43503 en van 11.00—12.00 uur in het dienstencen trum Noord, v. Hogendorpstraat 36 telefoon 44912. Wilt u zich opgeven, of nadere inlichtingen, stelt u zien dan in verbinding met de diensten centrumleiding, mej. Den Haan (Bin- nenstan) en de heer Imhof (Noord). De kosten zijn f 2.50 per maand. Kom gerust en zing meeI" Blindenbonden Zaterdag um twee uur houden de 3 samenwerkende blindenbonden in Leiden weer een bijeenkomst in het lokaal van de speeltuinvereniging Zuiderkwartier, Anjelieitstraat (Tuinstadwijk). Er is gelegenheid tot gezellig bijpraten, kaarten sjoe len en ook wordt het quizspel "Wie van de drie" weei gehouden. Wie ver- voersmoeilijkheden heeft moet (tij dig) het volgende nummer bellen: 34266, 26017, 92879. Het lokaal is te bereiken me: de volgende buslijnen: 13, 14, 40. 41, 42 en 46. Uitstappen bij de halte Petruskerk, Lammen schansweg. Parodontopathie Als uitsmijter een aantal stellin gen. "Een hormonaal gestimuleerde parodontopathie is een exacerbatie van een bestaande parodontopathie onder invloed van veranderingen in de concentraties van oestrogene hor monen en van progesteren" (drs. Vermeeren re Nijmegen). Persoon lijk hebben wij iets dergelijks altijd al vermoed. Ook van drs. Vermee ren: "De wijze waarop met een boek moet worden gemanipuleerd om, middels een fotocopieerapparaat 'n goede copie te verkrijgen, moet in de ogen van een bonafide boekbinder niet minder dan barbarij zijn" en "Wat beweegt, dat groet je, wat niet beweegt, dat tjet je (van Hare Ma- jesteits schepen van oorlog)". En tot slot spelling 12 van het proef schrift "Structures de deux testa ments fictionnels, Le Lais et le Tes- tement de Francois Villon" van de heer Aar tin us Jan Aalder van Zoest "Het zou goed zijn als enige Neder landse universiteit aan Amalrik Qen- zelfde aanboJ deed als de Leidse uni versiteit neeft gedaan aan Boe- kowski". Bijdragen Wim Wirtz Architecten-Informatie Rijnland. Op werkdagen tel. bei baar onder 26385. Zitting c van 7.30—9.30 uur ln het 1 huis. ADOthekersdllk 33. Voor weduwen en weduwnaars Nederlandse Vereniging wen en weduwnaars, tel. Lelds adi bureau: 61112. Moeders voor moeders Informatiebureau werkgemeensc Kindercentra Leiden. Welzijnsraad,! tionsweg 28. tel. 0171046861. Geopi di. en vr. 9.30—12 uur 24 uur nam. Actie „Moeders voor Moeders". 0! ven bij zuster E. anssenNleme Hofdijk 32. Oegstgeest. tel. 0171 53652. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging, lanvragen hu'~ •ig zieken en 45. tel. 49441 Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-1 gei» schap. Dl. 8.15 uur nam., Diaml plein 27. Leiden, wo 8 uur nam.,! nedylaan 11, Oegstgeest, vrij. 8.15] nam, Fred. Hendrikplantsoen 25,1 LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldsch Dagblad Bi Witte Singel 1 - Lelden Postbus 54 - Giro 57055 Telefoon directie en administrs tie 01710-25041. Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement I 104 Kwartaalabonnement f 30l Per Post f 32-S Jaarabonnement f HO' Losse nummers Abonnementsgelden by voorin' betaling te voldoen Bü autom* tische overschryvmg geen mtnistratie- en incassokosten Nabezorging van 18.0020.00! Zaterdag van 16 00—18.00 a Telefoon 01710—30500.

Leidsch Dagblad | 1974 | | pagina 2