2gg- B&C blijft iedereen een slag voor. 782r 485.- 396.- 30or barkrukken Voor nog geen f40.- uw bromfiets w.a.verzekerd CENTÖURI ■S^ürnpn^Hpress Peek Cloppenburg v. BRUSSEL Haarlemmerstraat 267-27''" ...en ook op zaterdag vend polis n Ze kunnen u er dus alles over vertellen! Fit vliegreizen jvrvHOUDAY ETEurotours vliegreizen - Hanglamp kroon Heeft 3 verstelbare busreflektoren met koelspleten. Trek pendel maakt de lamp in elke gewens te hoogte verstel baar. Diverse moderne kleuren. 69.- Parkettegels Makkelijk zelf te leggen, onverslijt- bare 10 mm. dikke hardhouttegels van 48 x 48 cm. In teak en merbau. Leginstruktie erbij. Traptabouret Onmisbaar hulpje in uw huishouding. Licht hanteerbaar. Twee treden met kunststof bovenblad en zwaar ver chroomd onderstel Sterrengala LP/ cassette 30 cm. stereo LP met top-artiesten als: Aznavour, The Pop- pys, Edwin Hawkins Singers, André v. Duin e.v.a. LP slechts 3.50 Op cassette 4.95 Automatische telefoonklapper De vermaarde "Tele- dial" metz'n solide draaimechanisme en degelijke afwerking, 'n Handjge aanwinst bij uw telefoon. Schakel-Zit-element Volschuim, dus licht in gewicht. 'n Element voor moderne woners. In rood, geel of groen. Om zelf uw woongroep samen te stellen, per element 59.- Trendpak Verschillende model len flannel shirt- pakken, o.a. Liquette Style of jacket met taille. Pracht afwer king en vele modieu ze kleuren. Herenslipover Aktueel model met ronde hals. Van rib- gebreide acryl met tailleboord. Maten M en L. Keus uit 8 modetinten, w.o. camel, bordeaux en zwart deze uitgekiende, veelzijdige Vendomatic wasautomaat 7331 Biedt 9 basis-programma's. Optimaal waseffekt door extra wentelbeweging. Zeer overzichtelijk bedienings paneel, dat evenals het wasmid delbakje, aan de voorkant is aan gebracht (dus ideaal voor inbouw). Kapaciteit5 kg droog wasgoed. Hoog 85, breed 61 diep 50 cm. Het summum van wasdag-gemak' Twee dagen lang Handig afdekblad 26.50 W' VROOM DREESMANN verzekeringen VROOM DREESMANN De reisexperts van Vroom Dreesmann gingen zelf naar uw vakantiebestemming, en legden hun ervaringen vast in een unieke serie handboeken. Zwerven door het Midden-Oosten mogelijkheden. Naar believen kunnen Jordanië, Syrië of Damascus worden gekombineerd met een verblijf in Israël. 14 Dagen vol pension, al vanaf 8dagenMalIorca Zonnig Mallorca, vakantie-oord bij uitstek. Hotel Bahamas, El Arenal, 8 dagen vol pension, 15 dagen Corf u/Griekenland onveranderlijk mooie Corfu. 2-Persoons appartement, 15 dagen logies p.D. vanaf vliegvakanties 2 weken Roquetas de Mar Eurotours' nieuwe bestemming aan de Costa Almeria. 2 Weken relaxen in de splinternieuwe appartementen Olimpia. Appartementen waarin u gezien mag worden. Met zwembad, bar, restaurant, liften en het strand op 100 meter. Vanaf 2 weken Benidorm Benidorm, zonnigste badplaats aan de Costa Blanca. Appartementen Playmon Fiesta 2 weken vanaf Het Zomer-vliegprogramma 1974 verschenen met 8-15-22-daagse en langere izen naar Costa Brava, Mallorca, Ibiza, Costa Dorada, Costa Blanca, Costa Almeria, Costa del Sol, de Adriatische kust, Joegoslavië en Griekenland. Zeer aantrekkelijke kinderkortingen. Vraag ons gratis programma. fo prijzen onder de door de mbedrog berekend, en hot verschil in wo a ü/ksluchtvoarldienst aange VROOM DREESMANN Reisbureau Leiden Puntparka. Polyester/ katoen. Mt. 134J/m_176. Vanaf Anti-gliss jack. Mt. 116 jdL - t/m 170. Vanaf Stoere broek. Wol/ polyester. Mt 116 t/m 176,Vanaf Tweed sportcolbert Wol/polyester. EEN KNAL OUDEJAARSAVOND met onze vuurwerkpakketten. Inhoud 50 stuks Middel Zwaar 5.— 7,50 Groot en zwaar vuurwerkpakket inhoud 60 stuks Reclame pakketten waarde 3.25 nu 2,50 inhoud 40 stuks, licht vuurwerk. REUZE vuurwerkpakket extra zware dreunen, veel mooi vuurwerk o.a. grote vuurpijlen, Bengaals vuur enz. 25.— Deskundige voorlichting voorkomt ongelukken. Grote sortering LOS VUURWERK voor elke gulden aan vuurwerk besteed: 20 ct. vuurwerk cadeo Geen prijsverhoging, zelfde kortir als vorige jaren. DONDERDAG 27 DECEMBER zijn wij speciaal voor Uw vuurwerkaankopen tot 9 uur geopend. Vanouds bekende goedkoopste adres. Verkoop na kerstmis. Alleen boven 18 jaar.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 22