sunatre "dertig gulden verschil is toch mooi 160 gulden extra vakantiegeld" Zegt Tineke Verberg, employé van Reisburo Interland De laagste prijs voor een 15-daagse vliegvakantie naar Appart. Las Fuentes alleen logies Torremolinos Hotel Caribe met bad vol pension Lloret de Mar 404.- Wij willen onze klanten graag zo goed en ZO kompleet mogelijk adviseren. Daarom kunt u bij ons alleen maar kwaliteitsvakanties boeken. En daarom adviseren wij graag de vliegvakanties van Sunair. Verzorgde reizen, voortreffelijke hotels en appartementen, attente hostesses en...elke Sunair-vakantie is gegarandeerd. Zodat iedere afwijking van wat afgesproken was, u volledig wordt vergoed. 't Mooie is nu dat die Sunair-vakanties meestal ook nog tientjes voordeliger zijn dan dezelfde vakantie bij een andere organisatie. We hebben de laagste prijzen vergeleken van een aantal belangrijke organisaties. Dezèlfde accommodatie, in hetzèlfde hotel of appartement, veelal dezèlfde vertrekdag. Welnu: Sunair is bijna altijd de goedkoopste. Alle reden dus om vlug uw Sunair-vakantie bij ons te komen boeken. Dat scheelt mooi een hele hap vakantiegeld. Athene Hotel Avra met douche en terras vol pension Hammamet Medina Samira Club m. douche/terras vol pension 604.- Las Palmas Residencia Funchal bad/terras/zeezicht log./ontbijt 449-- Hotel Tamaris met douche en zeezicht vol pension Appart. Playmon Fiesta, 2 x 2-pers.slpk. Benidorm Reisburo Interland Korevaarstraat 23, Leiden, tel. 01710 - 43490

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20