omdat elk dubbeltje er één is halvamel „Nou en of! Uitnodiging tot alles weten. Grote Spectrum Encyclopedie» Hoogovans heeft regelmatig plaats voor produktiepersoneel en voor vaklieden hij de technische diensten. HOOGOVENS'*' ESTGL de 'R' is in de maand Neem vaker'n bloemetje mee Of u in uw eentje het Volle Vazen Plan door mag zetten? deze maand speciaal R-pakket onderhoudswerkzaamheden: Hoogovens lijkt, van buitenaf bezien, één kolossaal bedrijf. Bij een nadere verkenning ontdek je tal van fabrieken en fabriekjes. In die bijna afzonderlijke bedrijven kun je weer allerlei afdelingen onderscheiden. Het betekent (voor buitenstaanders) vaak een verrassing dat de mensen daar in kleine teams werken. Zij houden zich bezig met de meest uiteenlopende taken. En dat geldt wel speciaal in de produktie-afdelingen en bij het onderhoud en de reparatie, waar in totaal zo'n 14.000 mensen werk vinden. Van hen gaan er per jaar al evenveel met pensioen als de totale bezetting van menig middelgroot bedrijf. Vandaar dat bij Hoogovens regelmatig plaatsen vrij komen. Daarom zijn vaklieden en ook mensen zonder bepaalde industrie-ervaring steeds welkom in IJmuiden. Produktiepersoneel Dat kan zijn voor het bedienen van bepaalde installaties of het besturen van transportmiddelen in de walserijen, om zo maar twee voorbeelden uit de vele mogelijkheden te noemen. Voor dergelijke functies is geen bepaalde vooropleiding nodig. De vereiste kennis en vaardigheden leren wij u in de praktijk. In aanmerking komen mannen van 21 - 50 jaar die bereid zijn in ploegendienst te werken. Vaklieden bij de technische diensten Voor onderhoud en reparatie heeft Hoogovens plaats voor vaklieden zoals bankwerkers, constructiebankwerkers, pijpmonteurs, instrumenten monteurs (M R), elektro- monteurs en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21 - 50 jaar. Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of verder wonen zorgt het bedrijf voor een woning. Huren vanaf 200,- per maand. Wachttijd 5-7 maanden. Verhuiskosten worden volledig vergoed terwijl bovendien een ruime tegemoetkoming voor inrichtingskosten wordt betaald. De woningen staan niet alleen in IJmuiden, Beverwijk en Heemskerk, doch ook in plaatsen zoals Alkmaar en Oudorp. Zo'n plaats in een team zou ook iets voor u kunnen zijn! Belangstelling? Stuur dan onderstaande bon in, waarna wij u nader zullen informeren. Adresseer als volgt: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: (02510) 94000. Ik stel prijs op rader contact I over plaatsing bij uw bedrijf I Naam: I Geboortedatum: I Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd LLIJM Tijdelijk hele liter Halvamel 10 ct. voordeliger, dus nu 1.97 FRIESCHE <0> VLAG voor de lijn in uw koffie Hoge Rijndijk 5 Telefoon 01710-20541" Vondellaan 80 Telefoon 01710-69313* Leiden Ambachtsweg 1 Industrieterrein 't Heen Telefoon 01718-71046 Katwijk Deze aanbieding geldt voor alle automerken! Van Opeis en Vauxhall kan ook de binnenzijde van de bodem voor een zacht prijsje worden getectyleerd. Het Motorhuis: Tectyleerhuis! dat betekent: extra zorg, ook voor uw auto! Denk om de 'gezondheid' van uw auto! Het Motorhuis doet dat ook en biedt gedurende de maanden-met-een-R speciale service tegen gereduceerde prijzen. TECTYLEREN VAN DE BODEM VAN UW AUTO Nu speciale prijs voor reinigen en tecty leren: auto's t/m midden klasse, b.v. Rekord, Ranger etc. COMPLETE BEHANDELING f65,- Auto's groter dan de middenklasse naak snel een afspraak f70,- Laat nu de bodem van uw auto voorde 2e keer tectyleren Vul onderstaande coupon in en u weet binnen de kortste keren alles over de nieuwe Grote Spectrum Encyclopedie. Een volkomen nieuw naslagwerk met 13.600 pagina's glasheldere informatie en liefst 16.700 leerzame illustraties in kleur. De Grote Spectrum Encyclopedie is geheel aangepast aan de nieuwe wetenschappelijke inzichten van vandaag. En is daar ook werkelijk uniek in. Daarom: vul meteen even de coupon in en een adviseur van het Spectrum zal .contact met u opnemen om u alles, maar dan ook alles over deze nieuwe encyclopedie te vertellen. Ik wil graag meer informatie. Hr./Mevr./Mej.: Adres: Deze aanbieding is alleen geldig voor Leiden/Alphen en Tilburg e.o. Invullen, uitknippen en opsturen in een open envelop zonder postzegel aan: Spectrum, Antwoord nummer 2500,Utrecht. LD 473 Leeftijd:

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 22