Dinsdag opende Singer zh vijfentwintigste naaimodecentrum. Fijn voor Singer: Maar nog fijner voor de klanten van Singer: Want diekrijgen 75,- korting. Singer kijkt verder dan z'n service hoeft te gaan. 'n Mooie hint voor de Sint. Het openingslint van het Singer naaimodecentrum in Hoog Catharijne was nog maar net doorgeknipt, (openingen in Oss, Deurne en Zwijndrecht volgden),of er stond alweer een nieuwe opening voor de deur. In Tilburg ditmaal. En Hoog Catharijne mag dan het grootste naaimodecentrum hebben, Tilburg heeft een jubileum te vieren. Want daar werd op dinsdag het vijfentwintigste Singer naaimodecentrum geopend. Maar ondertussen zit Singer niet stil. Want binnenkort komt er één in Zwolle, Alkmaar, Wageningen en Purmerend, en zo kunnen we nog wei even doorgaan. Bijna overbodig om te zeggen, dat die naaimodecentra een succes zijn. En Singer vindt, dat de Nederlandse huisvrouw best van dat succes mag profiteren. Vandaar dat de Singer 258 nu 75 gulden is afgeprijsd. Toen in 1852 de eerste Singer op de markt kwam, was persoonlijke service nog een heel normaal begrip. Zo'n „nieuwerwetsch machien" was een dure aanschaf, dus mocht daar best een flinke garantie tegenover staan. Er is in die 121 jaar een hoop veranderd. En Singer is uitgegroeid tot een gigantisch concern, dat zo'n 3 miljoen naaimachines per jaar produceert (en dan praten we alleen nog maar over huishoudmachines). Maar één ding is hetzelfde gebleven, en dat is de beroemde Singer service. Want wie een Singer koopt, koopt een kwaliteitsmachine, en daarom kan Singer 't zich permitteren om daar lange garantie op te geven. Maar Singer vindt, dat service verder moet gaan. En zo zijndie naaimodecentra onstaan.Gezellige moderne winkels, waar u alles kunt krijgen wat met zelfmaakmode heeft te maken.Fournituren,stofcoupons, patronen en deskundig advies. En natuurlijk ook naaimachines. Maar dat is eigenlijk niets nieuws, want die zijn ook te koop in een van de 90 Singer naaimachinewinkels en de Bijenkorf. Dat rijmt ook nog. Maar belang rijker is, dat de Singer 258 nu nog maar 399 gulden kost (die 75,- kan Sint dus mooi in z'n zak steken). En voor dat luttele bedrag krijgt u een machine, die kan borduren, zig zaggen, die knoopsgaten maakt en knopen aanzet, Tijdelijk van 474 gulden voor 399,-. En nog 'nhint. Elektrische kindernaaimachine voor maar 59,50,'n echte Singer- eenvoudig - veilig - leerzaam, voor een lage prijs, t. SINGER Een nieuwe Singer naaimachine is uitsluitend verkrijgbaar in een echte Singer winkel, welke herkenbaar is aan de rode Singer lichtreclame, en in de Bijenkorf. Een handelsmerk van The Singer Company. I Voor district Leiden zijn dit: Leiden: Haarlemmerstraat 73, tel. 22109 - Breestraat 21, tel. 30568. Alphen a/d Rijn: Hooftstraat 19, tel. 4329. Noordwljk: Boerenburgerweg 1, tel. 2654. Leidschendam: Naai-modecentrum, Winkelcentrum Leidschenhage, Berkhove 18, tel. 2430 (ook voor modestoffen).

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 8