Perguson is pas 10 dagen in Nederland. En toch blijkt Sinterklaas al in ons te geloven. Ferguson Radio &Tévé. Eindelijk in Nederland, Ferguson is een fabrikant van tele- En onbekend maakt onbemind, nietwaar r visies., radio's, bandrecorders, draaitafels Daarom doet het ons deugd, dat en geluidsboxen. De grootste van Enge - steeds meer tévé-handelaren het aan land. En één van de snelst groeiende van durven om Ferguson te verkopen, de wereld. En wat nog mooier is: er zijn zelfs al Dit dankzij onze geavanceerde tech- enige dealers die zichzelf een Ferguson- niek, eigentij dse vormgeving, langere apparaat in de schoen hebben gegeven, garanties en niettemin zuinige prijzen. Dat is natuurlijk wel een bewijs van Inderdaad, dat zijn veelzeggende voordelen, maafhét probleem is, dat twee weken geleden nog bijna geen Nederlander had gehoord. vertrouwen. In ons. En in het kwaliteits bewustzijn van de goedheiligman. FERGUSON In gordijnstoffen hebben wij een grote kollektie in vele dessins voor Uw slaapkamer, huiskamer, kinderkamer en keuken. Zowel voor moderne als klassieke interieurs. Prachtige damasten voor 8,50, 11,50 en 15,90 per meter. Voor jongens -of meisjeskamer leuke gordijnstoffen in gloed volle kleuren v.a. 7,50 per meter. Neem de maten mee: breedte van de rails; lengte, vanaf bovenkant rails. In onze grote toonzaal van ong. 300 m2 brengen wij een enorme kollektie kamerbreed tapijt in vele kleuren en dessins. Alles uit voorraad leverbaar. Tevens vele soorten Novilon, vinyl op vilt, naaldvilttapijt, keukenlopers en slaapkamerkleedjes. Mabéta is opgericht door een groot bedrijf dat bejaarden tehuizen inricht en ziekenhuizen en kantoren. Zo'n bedrijf kan zich geen onbetrouwbaarheid verloorloven. En kan door de enorme inkoop lage prijzen bedingen. En nog iets. We weten hoe moeilijk het is gordijnen zelf te maken. En zelf kamerbreed tapijt leggen valt ook niet mee. Daarom worden in Leiden de gordijnen gratis gemaakt. Door Mabéta. Haarlemmerstraat 214, Leiden, 01710-22614 Nijverheidsweg4 SoestTel: 02155-10604 Héó, denkt u misschien, een paar van deze apparaten zijn van Klopt, Carad heel

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20