ONDERBEZETTING POLITIE IN ZOETERWOUDE aaewfa Voorschoten achteruit Warmond akkoord met Endepoel II Loterij-auto IJsclubs zijn actief J Minder inwoners, minder inkomsten Brandje: f15.000 schade /ftsirrH. ONGELUKKEN Stallantaarns STAD EN RAND WOENSDAG 23 NOVEMBER 197- 7.0RI'KR.WOTTT>F "R pn W van nut/) c\r-w rrmnind TV» tvuwu huls hAhswinl-. ihrtf. Ho Anmiwlillrhorfpn nns in Ho ViotrrnUna nnwnnmen Ko- croon wsnrippr hot. norsonool van het kosten die moeten WOrden gemaakt, "NX^Odlsdsg ZOETERWOUDE B Zoeterwoude hebben vocrr de opvol ger van de overgeplaatste postcom- mandant een woningwetwoning m het plan "Zonnegaarde" gereser veerd. Het college, dat de door de KVP/PCC fractie geventileerde be zorgdheid ten aanzien van de onder bezetting van het politie-apparaat zegt te delen, hoopt in de toekomst, tot een meer blijvende oplossing van het vraagstuk van de te huisvesten politie te komen. B. en W. vestigen er verder de aandacht op dat het lan delijk tekort aan personeel bij de rijkspolitie er de directe oorzaak van is, dat het politie-apparaat niet met een kracht wordt uitgebreid. Dat is een passage uit het antwoord van B. en W. van Zoeterwoude, op de algemene beschouwingen van de raad eerder deze maand. De passa ge heeft betrekking op de uitspraak van Engelkes (namens KVP en PCC), die met klem had geëist dat er verbetering zou worden gebracht in het sterk onderbezette politie korps, waarvan de organieke sterk te van 7 man is gedaald tot het ab solute minimum van twee man en de daaraan verbonden problemen van huisvesting. Ten aanzien van de opmerkingen, van KVP/PCC over de Gewestvor ming delen B. en W. de mening dat het Gewest Leiden een zodanig be stuursniveau dient te bereiken dat gewestelijke vraagstukken ook door middel van een gewestelijk be stuursapparaat opgelost kunnen wor den. De bouw huis behoort tot de onmogelijkheden, weten B. en W. in antwoord op een suggestie van Van Diemen van de Vrije Lijst. Hij had de idee geopperd de gereserveerde plaats voor een winkelcentrum im het plan "Kern", te bestemmen voor een nieuw ge meentehuis. Maar, zeggen B. en W. de daaruit voortvloeiende financiële lasten zullen veel te hoog zijn. De noodzakelijkheid van uitbrei ding van het raadhuis, met bijbeho rend parkeerterrein, werd door de raad onderschreven, de kostenra ming van een half miljoen kwam de raad echter zeer hoog voor. Gesug gereerd werd de afdeling gemeente werken en/of de politiepost over te plaatsen naar een ander pand dat eigendom is van de gemeente. B. en W. antwoorden: Het door ons in de begroting opgenomen be drag berust niet op een uitgewerkt plan. De dienst gemeentewerken houdt zich op dit moment bezig met de voorbereiding daarvan. Met dit be drag heeft ons college willen aanto nen, dat uitbreiding van het raad- huls tot dit bedrag budgettair tot de mogelijkheid behoort. Wij streven ernaar dit bedrag zoveel mogelijk te beperken. Het overplaatsen van de afdeling openbare werken en de politiepost naar een ander pand, achten wij alleen voor de politiepost gewenst. B. en W. zeggen met zoveel woor den dat de overplaatsing de afdeling openbare werken ten koste zou gaan van de efficiency (de contacten met het personeel van de secretarie zijn veelvuldigveel werktijd zou verloren gaan, wanneer het personeel van het ene gebouw naar het andere zou moeten gaan). Een taaik- en functie-onderzoek in verband met de uitbreiding van het ambtelijk apparaat met een drietal functionarissen, achten B. en W. niet opportuun. Uitbreiding van he* personeelsbestand bij de secretarie met één functionaris zou aanleiding zijn tot het onderzoek. Die uitbrei ding is echter een gevolg van de toe name van het aantal inwoners (van 6572 per 1 Jan. 1972 tot ongeveer 7000 per 1 jan. a.s.). Aanstelling van het personeel van het pas gereedgeko men zwembad is geschied op advies van de NV Projektontwikkeling. „Of deze personeelsbezetting voldoende is zal de tijd leren". Een onderzoek is gaande naar de kosten die moeten worden gemaakt, als een vrijwillige brandweer zou worden opgericht „Hierbij zal ook worden bekeken of samenwerking met andere omliggende gemeenten mogelijk is en tegen welke prijs. Van passief beleid is derhalve geenszins sprake". Passief beleid was B. en W. var Zoeterwoude verweten nadat de ge meente Leiden een aanmerkelijk verhoogde bijdrage had gevraagd voor de door de Leidse brandweer ver richte diensten. B. en W. zijn het eens met de idee om een bestemmingsplan, nadat het in de commissie van openbare wer ken is behandeld en na een hoor zitting, nogmaals in de commissie van openbare werken te brengen, voor dat het plan naar de raad gaat. Humanitas. bejaardenaoctt. capten. 2-5 1 !cfc. Donderdag 19. sooiëtelit voor gehain Sentrum, defensievoorlli cmg, 0-9 uur nam. LAK-theater: Thyestes thematheat* 20.15 uur. V rijdag Het Parlement, Leiden, ledenverwJ dering PvdA, 8 uur nam. Rapenburg 100, Leiden, ledenvergaJj VOORSCHOTEN De gemeentebegroting voor 1974 valt minder gunstig uit dan verwacht werd bij het opstellen van de cijfers. Door de terugloop van de bevolking zal Voorschoten eind 1973 ongeveer 400 inwoners minder tel len dan werd begroot. Uitgegaan werd van een inwonertal van 21.800, reëel zal Voorschoten 21.400 inwoners tellen, dat betekent een vermindering aan inkomsten van f 89.000. Deze mededeling deed wethouder W. J. Iestra tijdens de gisteravond gehouden commissie-vergadering voor de gemeentefinanciën. Door de besluiten genomen in de tweede helft van 1973 is ook de post voor onvoor zien voor 1974, geraamd op f 5,— per Inwoner d.i. f 109.000,—, reeds vrij wel verbruikt. De post onvoorzien '74 bedraagt thans nog maar f 9200, Wethoude Iestra ziet de financiële toestand voor 1974 allerminst gun stig. De gemeenteraad heeft in 1973 besluiten genomen tot een investe ringsbedrag van f8 a f9 miljoen en de financiële consequenties gaan zwaar drukken op 1974, waardoor er vrijwel geen ruimte is om iets nieuws te beginnen zonder dat er eerst nieuwe bronnen aangeboord worden. De commissie financiën besprak de aanleg van de verbindingsweg tussen de wijken Adegeest en Noord- Hofland de zgn. Admiraal de Ruy- tersingel. De Bank voor de Neder landse gemeenten heeft een lening toegezegd van f 2 min. er is echter 'n krediet nodig van bijna f 3 min. De enige mogelijkheid om deze weg in derdaad te kunnen aanleggen is aan de bel trekken by de centrale over heid voor 'n aanvullende lening. Een andere mogelijkheid is spoedige grondverkopen. In tegenstelling tot de an dere commissies ziet de commissie fi nanciën ook nu nog de noodzakelij ke verbindingsweg niet gauw komen. De electriciteitstarieven worden verhoogd. De laatste verhoging was in Juni 1972. De verhoging bestaat uit f 0,50 verhoging op vastrecht, goedkopere uren worden vermin derd in de zomermaanden. Nieuw bij deze verhoging is voor de verbruikers met dubbele teller een goedkoop ta rief van ongeveer 12 tot 15 uur waar door eventueel de wasmachine ook tijdens de middag voordelig gebruikt kan worden. De gastarieven gaan eveneens omhoog. Dat zal voor de woningen met centrale verwarming een bedrag per Jaar van ongeveer, f 180,- bedragen. Er wordt in Voor schoten door de burgerij thans, drastisch bezuinigd. Het gasverbruik is 20' lager dan vorig jaar. dering PPR. Zaal Maria uyzensteeg, neiden Vo. gel tentoonstelling. Herenstraat 45, Jeugdsoclëteit 'Tlm«' r- vanaf 7.45 uur. •fi' Speeltuin Noorderkwartier. Anna vatf3C Saksen-straat, Leiden, ouderwetse bai 0' zar. vanaf 19.30 uur. Apotheken g LEIDEN De apotheekdienst voorin de Leidse regio wordt waargenon--^ door de apotheek in Leiden Zuld-W ZOETERWOUDE In een huis aan de Ambachtsherenweg is gis termiddag omstreeks vier uur een brandje uitgebroken, wat een scha de opleverde van ongeveer f. 15.000,- Naast of onder een zitbank in de woonkamer stond een geluidsin stallatie. De brandweer kon niet exact vertellen of men op de bank heeft gerookt en er wat as op de kunst stoffen zitting terecht is gekomen, of dat er op de één of andere ma nier een kortsluiting is ontstaan. De bank raakte in brand, evenals de gordijnen. Binnen zeer korte tijd stond de kamer vol rook en ontstond er een enorme roetontwikkeling. Buren wisten de ramen in te gooien om erger te voorkomen. Zeven minuten na de melding was de brandweer ter plekke en bluste de vlammen met een zogenoemde huiswaterslang. De eigenaar is verzekerd. weg tel. 53274. Voorschoten: Apothee»0 Voorschoten, Leidseweg 66. tel. 2525/* Vogelasiel Anna Paulownastraat 16, Gewonde- en uitgeputte vogele ei Kinderopvang Informatiebureau werkgemeenscba Sociale raadsvrouw Spreekuur sociale raadsvrouw Leid KWJ-Leiden donderdagavond Wetswinkeltje rechtskundige bijstand Adree Volkshuls Apothekersdljk 33 Openlni do. vrH 101 Dienstencentrum Voor weduwen en weduwnaars Nderlandse Vereniging WARMOND Bijeen in de gemo derniseerde raadzaal (op foto Jan Holvast) heeft de raad gisteravond het bestemmingsplan Endepoel II, waarover door ons al uitvoerig is ge- ~te|e|-oon 25260 Redaktie Paul Wolfswinkel Senk joe Laten we nu eens een keer iets aardigs over Leiden vertellen. Bur gemeester Vis kreeg onlangs een brief van een mevrouw uit Maitla/nd. Dat ligt in Amerika. Mevrouw Gladys L. Jane was van de zomer in Amsterdam en ging op een gegeven moment ook naar Lei den om daar (hier) de plekjes te be kijken waar de Pilgrimfathers woon den. Momenteel is er een expositie van keramiek en grafiek, die tot 9 de cember duurt. Kabinet Gaper is open van dins dag tot en met zaterdag van twee tot half zes en donderdagavond ook van 7 tot 9. Maarrrr: gedurende de december - verkooptentoons telling (wat een woord) is de galerie ook op zondag geopend en wel van 1 tot 5 uur. Daar ging het eigenlijk om. Sportprijs Een vrije vertaling van haar brief: „Niet alleen hielp iedereen me, maar oCilOOl er was zelfs een man die zijn fiets wegzette en met me meeliep naar de Pieterskerk. Ik kan geen Nederlands spreken en hij geen Engels, maar we verstonden elkaar. Een tijdje la ter was ik verdwaald en een Jonge man in een garage wees me de weg. Ik vroeg de weg naar een Oud-Hol lands restaurant en een Jongedame liep helemaal met me mee naar de Steenstraat. Het was een „beautiful" restaurant en de service was exellent. De pan ne koek, die ik kreeg heerlijk. Een student van de universiteit kwam bij me aan tafel zitten en »we hadden een plezierig gesprek, omdat ze Engels kon spreken. Op de terugweg naar het station ver telden mensen, die geen Engels kon den spreken, hoe ik de trein naar Amsterdam kon vinden. Leiden is 'n hele mooie stad en ik ben blij dat mijn voorouders hier woonden voor dat ze zich in de Verenigde Staten vestigen". Lief toch van die mevrouw Gladys Jane. Jes senk Joe verrie mats. De protestant christelijke school in het Binnnehof op het Van Al- phenplein in Leiderdorp schiet al aardig op. De op afstand bediende „spookkraan" die de vrachten hoog over het bouwterrein aanreikte aan de „scholenbouwers" heeft z'n lange nek gebogen en doet niet meer mee Men had meegedeeld, dat de school begin november geopend zou wor den, dat is mlet waar gebleken, het zal in ieder geval toch wel 1873 wor den? Ook over 1973 zal weer de Leida- to-wisseliprys (met daaraan ver bonden een geldprijs van 1000 gul den) worden toegekend voor de sport vereniging of sportman of -vrouw i-an het Jaar. Alle sportverenigingen (ook de denksporten) in Leiden, Leider dorp, Oegstgeest, Voorschoten, War mond en Zoeterwoude wordt ver zocht de jury vam zoveel mogelijk in formatie over de eigen prestaties te voorzien. De inschrijving (te richten aan de Sportstichting, Groenesteeg 79 in Leiden) sluit op 14 december. De uitslag zal bekend worden ge maakt op de Nieuwjaarsreceptie van de Sportstichting. De prijs is voor 1970 gewonnen door de krach (sportvereniging De Spartaan, voor 1971 door de wieler vereniging Swift-Combinatie en voor 1972 door de zwem- en polovereni ging De Zijl/LGB. schreven, aangenomen. Van der Kroft had ten aanzien van dit plan toch nog wel enkele wensen. Hy wilde in Endepoel n bejaardenwoningen en woningen voor alleenstaanden zien. Burgemeester De Vreeze antwoordde, dat Warmond in het voorjaar van 1974 20 bejaardenwoningen zal gaan bouwen voor inwoners van Warmond. Daarnaast zijn er in dat Jaar 12 een gezinswoningen gepland. De Vreeze benadrukte dat de gepleegde woning bouw op enkele dure vrije sector woningen na geheel ten goede zou komen aan de door Warmond erken de woningzoekenden. Van der Korf had evenals enkele andere raadsleden moeite met het aannemen van een bestemmingsplan zonder dat er een hoorzitting was gehouden. Zyn collega Heemskerk antwoordde daarop dat deze zitting niet was gehouden omdat men in tijdnood was geraakt. De Winter voegde daar nog aan toe dat de be zwaarschriften die tegen dit plan waarvoor de artikel 19 procedure geldt dezelfde waren als in septem ber. De indieners hadden toen op ver zoek van B. en W., die door de wo ningsituatie gedwongen waren de wo ningbouw er snel door te drukken, hun bezwaarschift ingetrokken. Hij zei er geen behoefte aan te hebben dezelfde indieners van bezwaren nog eens te horen. Van der Zalm, die het stuk over het bestemmingplan wat moeilijk te lezen had gevonden, vooral voor de doorsnee belangstellende, 'Tk heb er zelf de hele zondag met een glaasje karnemelk op gestudeerd" kreeg van De Vreeze te horen, dat wanneer hij wat langer raadslid zou zijn hij wel meer routine zou krygen in het lezen van dergelijke stukken. Raadstukken vond De Vreeze overigens geen stuk ken voor het publiek maar een amb telijke aangelegenheid. Over de f 9200, —die beschikbaar moest worden gesteld voor het op stellen van een beplantingsplan ging de raad danig aan het hakketakken. Wethouder Tulp zei dat het niet ver lenen van het krediet zoals finan ciële commissie adviseerde afbreuk zou doen aan het plan in zijn totali teit. Het beplantingsplan dat o.m. een groengordel tussen de bebouwing en toekomstige Schiphollijn omvat, was de raadsleden na wat heen en weer praten todh de f9.200,wel waard. OEGSTGEEST Morgen wordt grofvuil opgehaald op: Lijtweg Wijttenbachweg Duinzichtstraat Toorenveltstraat Schouten- burgstraat Floralaan ged. Wijt tenbachweg Irislaan Papaver laan Salvialaan Bijdorplaan Korenbloemlaan Kamperfoelie laan Clematislaan Dahlialaan Begonialaan Asterlaan Ger- beralaan. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Oosterom e yiaan z. v. J. Buitendijk; Jeroen Karstens en M. Le Grand; Andreas Gemeenschap Zuidwest Hulpverlening»- en inform atiedli gemeenschap Zuidwest Tel 33921 en 61944 Moeders voor moeders Humanitas Dienstverlening Humanitas, B gracht 84 Spreekuur maandag 2— nam. woensdag 9.3010.30 voonn 21458 Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Leid Aanvragen hulp beiaarden 1 durlg zieken an gezinsver «1. 49441 (maandag W. C. Kraan en C. A. M. Kie- s; Gerardiis Arnoldus Kraan en C. A. M. Kleviits;Helena Maria d. v. J. Holswilder en A. Bona- rius; Rosalinda Catharlna Maria d v. J. R. Baart en W. Verstraaten; Judith Esther d. v. H. D. J. Stoeken en Y. M 9—10 Aanvragen kerkelijke opleidingsschool zins verzorging Rllnsburgerweg 86 Rosalinda Catharlna Maria d v. GeSDreksavonden Raflrf. pn W VpTKtTflflit.pn- TuHi+R 1 der Meijden en J. Schutze; llem z, v. W. Boom en Ier Meij; Irving Freerik z F. H. Kramer en V. R. Dickmann, ONDERTROUWD A. Admiraal en A. van Vliet. GEHUWD J. B. H. van der Kwaak en T C. 1 n; W. M. Mensen en C. M J. Regeer; A. Stoevenbeld en S. P. Wind: P. B. M. W. M. Timmermans en E C. Slmonls. OVERLEDEN A. de Vos 79 J. echtgenote van C. Ver heul; P. L. A. F. Jansen 56 j. G Verspuij; J. Plu 9 maanden dochter; D. H. Heijns man; A. Boskeljon 75 j. man; J. u. Henslng 66 J. echtgenote van: A. Pol schap.' Dl. 8.15 uur nam. Diamantpl js 27. Lelden, wo. 8 uur nam. Kenna laan 11. Oegstgeest. vry. 8.15 uur na Fred. Hendrikplantsoen 25. Lelderdi mei kc Release Hulpverleningsdienst Release we R.lln 20a tel 24565 Ma t/CL dlnsd t/mi n 2-5 uur nam met ultzor dagmiddag Architecten Architecten-Informatiecentrum B i*t telefonisch ben n Zitting op dond vv tot 9.30 uur ln v,v' Lelds Volkshuis. Apothekersdilk 83. Koordstudio jieü 25 tot 60 Jarigen. Oude Rijn 88. Leli Bingo Namen Keramiek O, kom er eens kopen. Kijken is geen kunst. Dat zeggen de mensen (nou Ja, eigenlijk: Jopie Bred dels en Cibi Bon) van kabinet Gaper, aan de Joh. de Wittstraat in Leiden. Als Je in het Rijnlands Lyceum in de pauze van een 'toneelstuk in de hal loopt, tref Je daar een bord aan waarop de namen van leerlingen staan die voor bepaalde cursussen, hebben ingeschreven. Vrijwel ach ter elkaar vind Je de volgende na men: Wendy, Aranta, Mira Kat- Ja. Carien, Christine, Ins, Marja, Ro- selie, Yolanda, Mariëbte, Mandy Ani ta, Anneloes, Sabine en-ga-zo-maar- door. Aan dit lijstje zie je gewoon hoe de ouders van al die spruiten zich des tijds te pletter hebben gepiekerd om toch maar een aardig naampje te componeren. Wat is de mooie con clusie hieruit? Dat over twintig Jaar Marietje, Annie, Janrhe, Elly en Truus weer reuze originele namen zijn. De wandelsportvereniging Zuid- West organiseert vrijdag 30 novem ber een bingo-avond in het clubhuis „De Klinker". Omdat verwacht wordt dat 't vrij dag erg gezellig zal zijn, heeft men besloten de avond op zaterdag de eerste december te herhalen. Bijdragen Ronald Veeren en Ruud Paauw ZOETERWOUDE In het kader van het Pastoraal Plan Toerusting in Zoeterwoude, zal dr. A. v. d. Heu vel, secretaris-genera al van de Ne derlandse Hervormde Synode, mor gen spreken. Het onderwerp is "Ver zoening tussen de Kerken", aan vang 20.00 uur in de Christus Die- naarskerk. ZOETERWOUDE Morgenavond om 7 uur komt de raad bijeen. OEGSTGEEST Nu de IJsclub het clubgebouw officieel in gebruik heeft genomen, houdt het bestuur daar iedere donderdagavond van 7- 10 uur zitting om leden in te schrij ven. Er worden tot 15 december gro- LEIDEN Een 24-Jarige inwo ners van Wassenaar is vanochtend op de Rijndijk met zijn auto par does tegen een stilstaande bus gere den. De auto werd totaal vernield, maar de bestuurder kreeg niet meer dan lichte snijwonden in het ge laat. Van de buspassagiers raakte niemand gewond. De automobilist verklaarde tegenover de politie de bus, die bij een halte stond, door de laagstaande zon en de glinstering daarvan op het natte wegdek niet te hebben opgemerkt. Een 13-Jarige Leiderdorpse scho lier stak gistermiddag zo plotseling het fietspad langs de Rijnsburger- weg over dat een fietser hem niet meer ontwijken. Het ventje kreeg een hersenschudding. De fietser, een 14-jarige Jongen uit Leiden, kwam te vallen, maar bleef ongedeerd. Een trekker met oplegger is gis termiddag. toen de chauffeur, een 22- Jarige Alkmaarder, moest afremmen voor een voor hem rijdende wagen, in de berm van de Rijksweg Am sterdam Rotterdam beland. Het heeft twee uur geduurd voordat de trekker weer op de weg stond. Het ongeval, waarbij niemand werd ge wond, heeft grote filevorming ver oorzaakt. te reducties gegeven. Tot die datum voor 14-jarigen en ouder f .5,- en onder de 14 jaar f 2,50. Na 15 de cember resp. f 7.50 en f. 4,-. De financiële positie van de ijs- club Voorschoten is bijzonder guns tig. Dat is de vrolijke kant van 'iet ontbreken van schaatswinters. De ijsbaan gaat per 1 december onder water. Getracht zal worden om de verlichtingspalen te verplaat sen naar de zijkanten. Thans staan deze palen midden in de Ijsbaan. De dijk aan de kant van het clubgebouw is verzakt en dat zal eveneens een beroep doen op de kas en de zelf werkzaamheid van de leden. De aftredende bestuursleden Lek- kerkerker, Mulder en Olsthoorn wei den herkozen. Zaterdag gesloten, zondag io cot ca. 18 uur Tevens aang" voor lichamelijk gehandicapten. Dienstencentrum Noordelndpleln 2b, tel. 40483, mene Informatie dagelllka van SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst I openingstijden elke dag beliali maandag donderdag vanaf 21.00 WARMOND De „WAMA" lote rij georganiseerd door de twee ver enigingen Warmunda en St. Matthia heeft haar slot gevonden in 'n stamp volle boerderij „Meerrust", waar de trekking ten overstaan van notaris Schol werd gehouden. Winnend werd nummer 1717 dat toebehoorde aan de eerste elftalspe- LEIDEN Aan de Leidse uni versiteit is mejuffrouw I. B. F. Kreijenveld uit Wassenaar geslaagd voor het artsexamen. OEGSTGEEST Voor het eerst, in een lange reeks van Jaren is er geen intocht van Sint Nicolaas. "Oegstgeest Actief" beperkte 't kin derfeest tot een bijeenkomst heden middag in het Rijnlands Lyceum. Winkelcentrum Lange Voort ziet blijkbaar eveneens niets in straat- vertoon, doch heeft voor de Sint een onderkomen gevonden in het Ge meentecentrum aan de Lijtweg a.s. vrijdag, maandag en dinsdag. Ier van Warmunda, Mathieu van Winsen die een Simca krijgt. De overige prijzen vielen op do nrs. 1990, kleurentelevisie mevr. C. Nieuwveen, nr. 1877, bromfiets J. Zwetsloot, nr. 1077, Visboot fa. Kars- dorp nr. 1690, Stereo-radio C. v. Eg- mond, nr. 1198, complete visuitrus- ting fam. C. Klerk, nr. 1837, grill A. Ruitenburg. WASSENAAR Morgen is in Wassenaar de eerste Sint Nicolaas-koopavond. Dan zal in de Langstraat en op het Plein een aan de omstandig heden aangepaste feestver lichting branden: rode stal lantaarns met grote kaarsen LEIDSCH DAGBLAD DACBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: beidscn Dagblad 8. Witte Singel 1 - Leiden Postbus 54 Giro 57055 TelelooD directie en admmi tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteui San Mulder Maandabonnement 1 ii Kwartaalsabonnementf 37.' Per Post fjfl Jaarabonnement f 98J Losse aummer? Abonnementsgelden oy vooral Detaling te voldoen BU automi iLsche overschrijving geen adflj Qlstratle- er tneassnRoscen Nabezorging van 18.00 20.00' Zaterdag van 16.00 - 18.00 u Telefoon oi7io-öU5uo

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2