MEISJES barkrukken Ga ook grillen. Da s gezond en gemakkelijk, want Moulinex grills zijn vanzelfsprekend zelfreinigend. Moulinex heeft nu eenmaal lagere prijzen omdat zij Europa's grootste fabrikant is van Den Haag Spuistraat; Leiden Breestraof; Leidschenhagé ALBERT'S CORNER STATIONSPLEIN 24, LEIDEN, vraagt voor de bediening in vaste dienst. Ervaring niet vereist. Alle gewenste inlichtingen zullen wij U gaarne verstrek ken telefoon 01710—26233. ook voor uw huisbar. 10 gezellige, oer sterke modellen al vanaf f 35,75 (excl. BTW). Komplete horeca-inrichting, ontwerp en uitvoering. Vraag vrijblij vend prijsopgave. Een meevaller! SCHOOIMDERGAIMG voor horeca en bedrijven Lange Mare 65-67-70 Leiden Telefoon 01710 - 22025 en 25138 By beschikking d.d. 31 okto ber 1973 van de Kanton rechter te Leiden is aan Laurens Johannes Frederik Guldemond, geboren op 10 Juli 1955 te Leiden, wonende te Leiden aan de Gerard Brandtstraat no. 27, hand lichting verleend tot: de gehele of gedeeltelijke ontvangst van zyn inkom sten en de beschikking daar over; het sluiten van huur overeenkomsten, het uitoefe nen van het bedrijf van kle- dingstomerijeen en ander in de ruimste zin des woords doch met inachtneming van het bepaalde in artikel 235 BW. TRAP BEKLEDEN Laat uw trap vakkundig stof feren met nylon, vilt of tapy- flex, geheel compleet tncl. materialen, legloon en b.t.w. voor f 150,—. rel. 070652373 b.g.g. 603167 'Elk wat wils' is de gedachte achter het grote grill-bakoven assortiment van Moulinex. Daarom zijn er 8 types in totaal, zodat ieder de grill of grill-bakoven van zijn keuze kan kopen. Van de voordelige grill A5 tot en met de luxe kombinatie grill-bakoven C15. En... vergeet u niet dat grillen een niet vette, dus gezonde manier is om bijvoorbeeld vleesgerechten te bereiden. Bovendien helpt Moulinex u nog een handje, want alle grills en grill-bakovens uit het Moulinex assortiment zijn zelfreinigend. Niet voor niets was Moulinex de eerste die dat probleem voor u heeft opgelost. Luxe grill type A5 Bijzonder mooie grill, uitge- l voerd in roestvrij-edelstaal, I .met 3 grill mogelijkheden: v op het rooster (o.a. plat vlees en vis), aan het draaiende spit (kip en rollade) en aan de pennen (saté of shaslik)* Met maar liefst _Q 8 luxe hulpstukken. I 2o,- Luxe grill type A6 De Ideale gezinsgrill, net als de A5 uitgevoerd in roestvrij- edelstaal, met dezelfde gebruiksmogelijkheden en hulpstukken, maar met grotere capaciteit o.a. voor het grillen van 2 kippen tegelijk. Luxe grill type A7 De 2 grillstanden,'het grote vermogen, de tijdklok, het controlelampje, de tulmel- schakelaar en de bijgeleverde grilluitrusting maken deze grill kompleet vooreen OOQ bijzonder lage prijs. 229,- Grill-bakovens De verstelbare ruit kan zowel In de grillstand als in de bak- stand worden gezet. In de grillstand is op deze yvijze iedere Moulinex grill bakoven een volwaardige grill, en inde bakstand een echte bakoven. Combinatie luxe grill/ bakoven type C15 Grill en bakoven gescheiden, waardoor u tegelijkertijd kunt grillen en bakken. Met oven thermostaat, tijdklok voor 120 minuten en een kom- OQ_ plete grilluitrusting. OOO,- Luxe grill/bakoven type B13 Vergrote uitvoering van de Bil, met daaraan aangepast vermogen. Uitgerust met paneel met tijdklok, thermostaat, twee controlelampjes en een twee standen wipschakelaar. o55,- Luxe grill/bakoven type B14 Kwa uiterlijk en vermogen gelijk aan de B13. Bij uitstek geschikt om grote gerechten te grillen of te bakken. Tijdklok, thermostaat, twee con trolelampjes, twee standen wipschakelaar en komplete grilluitrusting maken dit tot de beste keukenhulp die u zich kunt wensen. Als extra nog een programma-regelaar. 399,- Luxe grill/bakoven type B11 Grill, en tegelijk bakoven, voorzien van een verstelbar© ruit. Met komplete grill- uitrusting en thermostaat. 255,- Luxe grill/bakoven type B12 Zelfde uitvoering als de B11 met als extra een automatische programmering, waardoor u van tevoren kunt Instellen wanneer het te grillën of te bakken gerecht klaar or.ft moet zijn. 299,- Gratis! Nieuw receptenboekje van Wina Bom Vraag bij uw winkelier of rechtstreeks bij Moulinex, Goudsesingel 210-212, Rotterdam, naar het nieuwe fraai boekje met grill- en bakrecepten van Wina Born. 48-uurs service Snelle service vanuit Rotterdam. Alle reparaties verlaten uiterlijk 48 uur na ontvangst onze service-afdeling.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10