inestud '73 i teken van engagement' 'Sterf de moord': teveel literaire kunstgrepen mister mgert %lkar te TOP-TIEN-T QP-TIEN-TOP Danscentrum mist creatieve kracht TV morgen) ^IW^MQ9Lamma i iiPAG 16 NOVEMBER 1973 RADIO - TV - KUNST ithousiasten onder de stu- i Amsterdam hebben zich "off aangegord voor een festi- je Cinestud-manifestatie'73, die tot 24 november in het Am- ise Kriterion wordt gehou- de vijfde in de rij, het t moeilijk om een bijzondere aan dacht los te maken, immers vele films zijn ongetwijfeld in een ande re formule elders al vertoond. Daarom hebben de organisatoren dan ook gezocht naar een gerichter formule, die in een aantrekkelijk utenfllmfestival op die inter- uitgevoerd programmaboek „Enga- schaal in de wereld. gement in de film" nader wordt Bereerste keer schoot men des- toegelicht. Men probeert na dertien onmiddellijk in de roos, want Jaar een draai aan dit evenement iskl werd er met zijn „Twee te geven met een selectieve keuze en een kast" internationaal naar dit thema, en de Poolse regisseur Toch ben Je er daar nog niet mee, hier het geld om een episode want praten over engagement is oe- /s plus belles escroqueries du verloos. Zelfs Hitchcock kan men draaien. Hadden we hem met zijn intrigerende amusements- hier kunnen houden, wie weet arbeid desgewenst het predikaat lorissant het er dan nu met engagement opspelden. Op de dis filmen bij stond! cussies, die vooral maandag en dinsdag met onder meer Joris Ivens en George Sluizer worden gehouden zal er dus zeker breeduit over ge praat kunnen worden, waarbij het programmaboek met onder meer ar tikelen van Sluizer en Haanstra een eerste basis vermag te verschaffen. De dinsdag is vooral bestemd om de op het ogenblik qua organisatie en positie druk in de interesse staande alternatieve cinema te bepraten. Vanwege de toegevoegde discussies heeft men voor Cinestud ditmaal tien dagen nodig, want er moeten uit de circa driehonderd ingezonden films honderdvijftig uitverkorenen vertoond worden. Vooral uit de gro te Amerikaanse en Engelse inzen dingen heeft men een keuze moeten maken. Voor het overige heeft men de selectie naar een zo groot ben Je met een festival ta- uniek dan is het tegenwoor- jet een overvloed aan festivals In Frankrijk is men hard "bezig het leven van Edith Piaf te verfilmen. Pim Jacobs ontvangt vanavond in zijn -programma "Music-all-in" (Nederland I. 21.40 uurde Franse actrice Brigitte Ariel, die in deze film, "La Mome Piaf", de titelrol vertolkt. Op de foto Pim Jacobs in gesprek met Brigitte Ariel. terview' met overledene Toneelstuk van J. Bemlef ,VERSUM Vanavond van tot half acht zal in het .programma "Nova Zembla pp Hilversum 2 voor de eerste de omroepgeschiedenis een reekse uitzending van een se ll Den Haag worden gepresen- Daarbij zal onder meer een SSE mogelijk Internationale" ^reMng gestreefd. Men moet niet naar de Cinestud- voorstellingen kijken om er supe- ieure kwaliteit aan te treffen. Als die er is blijkt dat zuiver meegeno men. Het gaat om werk dat op uni versiteiten en filmacademies uit eerstelingenprestaties bestaat, die hoogstens een belofte kunnen in- die Vaneeden i stellen aa a personen. |(fe Wit toleden Wat zijn de mogelijkheden van de toeschouwer, waar is hij toe gedis poneerd als hij in de schouwburg gaat zitten? De grenzen van diens ontvankelijkheid moet men natuurlijk niet bij voorbaat beper ken, integendeel men zal die moe ten trachten te verruimen om een zo ruim mogelijk dramatisch ter rein te kunnen exploreren. met zijn attributen zich tussen de schrijver en de toeschouwer. Hij brengt een soort realiteit in, een vermenselijking, die de auteur moet doen terugtreden, want de toegevoegde dimensies van klank, kleur en beweging compliceren het gebeuren zodanig dat hij moet versimpelen om zijn verstaanbaar- heid te behouden. Hij moet ruimte cbre van hen doet bezwijken. Centrum en regisseur Christiaan Nortier uitgegroeid is tot „Sterf de moord". Vier Invalide bejaarden wachten in een abstracte conversatiezaal op de boot, die hen uit enkele we ken vakantie terugvoert. Het wordt een afrekening in een soort machtsstrijd, die achtereenvolgens jl Op 79-Jarlge leeftijd deze week overleden de Ne- uitdaging op te merken welke i romanschrijfster Jo m- De Wit. De in 1894 ge- Dullemen- De Wit diverse novellen en psycholo- realistische romans op haar I staan. i werken van haar zijn „Don- ik" (1918), „De branding" n „Open zee" (1923). i^ppen lostó HAAG Minister Lubbers ronder meer de Nederlandse in het Kalkar-project te In de Tweede Kamer heeft i gisteren manhaftig te weer t*gen een stormloop van links snelle kweekreactor, die Ne samen met België en W.- \1 beproefd. Om de Neder- M deelname te betalen zijn on- J\ 5 electric!teltstarieven met 3 rerhoogd. Wies van PvdA. D'66, PPR hebben de Kamer een motie gd, waarin wordt gevraagd ileuwd overleg. De vier frac- w». dat het gehele project op hoeven moet komen gezien itnde ongerustheid over de 'dvan dergelijke reactoren en heken van een sluitende op- foor het radioactieve afval. Lubbers vond, dat er wel tóe bewijzen van onveilig- frhanden moeten zijn om het project te stoppen. Hij 31 &P, dat elders de bouw van 'eekreactoren doorgaat. In yj wint er volgend Jaar een ge- «usland neemt er dit Jaar 1 en heeft er 1 in aanbouw, kar gaat het om een proto- 1 tweede fase is de bouw van geMi «ie-eenheden van 1000 me- eva. Minister Lubbers zei, dat hij H'Kfear de tweede fase zou bin- elen. Ook al omdat de ont- van het project meer kost, >ls# lankelijk was gedacht. fles van PvdA, D'66, PPR hebben de Kamer met een Jtotie uitgenodigd zich uit te meer parlementaire de elektriciteitsproduktie. later zullen komen als de gro ten van morgen. Maar niet minder is het een genoe gen Jongeren de film te zien ont dekken met alle struikelingen, die de oudere generaties al hebben on dernomen. Men gaat het leven eens echt betrappen en daar komen weer alle kunstjes bij te pas, die door de ouderen al lang als cliché terzijde zijn gelaten. En Ja hoor, het spanningselement dat ontstaat door op de geluidsband een harteklop mee te laten lopen zit er weer royaal bij, net als het afstropen van alle eenvoudige men selijke handelingen zoals het snij den van brood, het ontknopen van een Jas, om van het dooreengebrui- ken van kleur en zwartwit in de fo tografie dan maar niet te spreken. Maar wie zou op die manier zijn Jeugd niet eens willen herbeleven voorzover hij ooit een filmcamera heeft vastgehouden? grenzen zijn er natuurlijk- wel. In de roman werkt de tijd niet als een onvermijdelijk voortsnellen dimensie, men kan lezen en zelfs herlezen om uit eenvoudige tekens, zwart op wit, een complete beeldenreeks op te bouwen. Die tekens zijn de neer slag van gevoelens, gedachten van de schrijver, die echter zo indivi dualistisch in zijn woordexpressie kan zijn, dat hij voor zijn consu ment niet meer navoelbaar is. Niettemin, de schrijver kan ver gaan. In het theater plaatst de acteur overdragen aan de acteur, gaat invullen voor de toeschouwer. De laatste heeft aldus minder ver beeldingskracht op te brengen. Zo was het tot dusverre op het toneel wel zo ongeveer. Maar de laatste jaren vooral is er verzet gerezen tegen een min of meer compleet realisme en als gevolg daarvan zag men een onthechting van rol en speler. Dat heeft ook de romancier-dichter J. Bernlef beproefd in een stuk, dat in eerste instantie uit vingeroefeningen op het Instituut voor Theateronder zoek ontstond en dat nu in wis selwerking met vier acteurs van Amsterdam 1(1) Het is weer voorbij die mooie zomer: Gerard Cox 2 4) The day that curly Billy: Hollies 3 2) Arugie: Rolling Stones 4 7) Photograph: Ringo Star Balletfestival in HOT est v» dat 27 en 29 november zal in Utheque Francaise in Pa- ptaichtsprogramma worden VJQ het werk van de Ne- "kner Johan van der Keu- I aPfogramma bevat de films ffji Vier Muren, een film ^rt, Herman Slobbe, Big mi.1 ^bster in Europe, de Tijd els' snelheid, Beauty, Dag- fitte kasteel en De Viet- *f# L te v»: ^rste keer dat het werk Nederlandse filmer van generatie in genoemd Ut getoond. Motivatie en originaliteit zijn al tijd al belangrijke factoren ge weest in het theaterleven nu meer dan ooit. Het zijn twee fac toren die nauw samenhangen, het zijn de belangrijkste componenten van de creatieve kracht. Het Rotterdams Danscentrum is nu een paar jaar bezig, de groep heeft tegenslagen gehad, dat is waar, door ziekten en anderszins: het moet nu niettemin worden ge zegd dat uit de presentatie onvol doende motivatie en originaliteit blijken, dat de creatieve kracht van de groep tekort schiet. Dat is een ontmoedigende constatering, want zij laat niet veel hoop voor de toekomst. Gisteravond dm het HOT eem van de weinige „grote" voorstellingen van de groep, die haar werkter rein volgens opdracht vam de sub- sidderende overheid voornamelijk heeft in de instructie en het zoe ken van nieuwe publieken. Naast enkele bekende balletten ook een aantal premieres, in de eerste plaats een eigen choreografie van de leidster van het RDC, Ineke Sluiter. Op muziek van Joep Straesser creëerde zij 'Proces 1" op een simpele thematische gang: drijfhout, samensmelting, eruptie en Zeven dansers en danseressen ma ken de zeer gedetailleerde geconci pieerde bewegingen, die op zichzelf niet lelijk zijn, maar die tekort schieten dm overtuigingskracht en onderling te weimig samenhangen. In de tegenstellingen als individu tegen groep worden beelden ge schapen, die door anderen (Tet- ley!) veel indringender zijn gerea liseerd. En het is kenmerkend voor de sfeer, dat het slotdeel na veel bewogen beweging uitloopt in grapjes als bellenblazen. „Sirenen" van Vera Whistler op muziek van Varese behandelt de worsteling van een vrouw met haar ego: het gaat er allemaal heel elegant toe, de bewegingen zijn als verdoezeld, vervaagd, let terlijk versluierd en gepastelli- seerd. De dansers passen zich aan die wat ouderwetse „moderne" New York sfeer goed aan, met Hamnie Kees maat als uitspringster zij heeft meer in haar mars, maar zij wordt hier ook ingekapseld in het wattige, vage damsklimaat. En zelfs een Jazz-balletJe als „Streetwalks" van Dick Swanborn heeft dat lievige, schattige, wat de Amerikanen „cute" noemen: Alvin Ailey kijkt steeds om de hoek (en verdwijnt dan snel weer), als twee dansers als tegenstanders tegenover elkaar dansen is er geen spoor van agressie te bespeuren. Men kan niet beweren dat 't Keul se „Tanzforum" zoveel beter is dan de Rotterdamse groep, de Rijnlanders gaan onverhuld op de dans-carnavalstoer, behaagziek, kitscherig, maar met een soms ontwapenende damsdrift. Ze waren woensdagavond in het HOT, voor de tweede maal dit Jaar met drie balletten. Het eerste en het laat ste simpele ontspanning: „Ballett für ein Theater' van Jochen Ul- rich op muziek van Copland, klei ne anekdoten, en „Daniël in der Löwengrube" van Jurg Burth, een „jazz-Kantate" zware woorden voor iets amusementsachtigs, op de rand van het nachtclubwerk en soms erover, bewegingstechnisch niet zo interessant, maar met gloed en verve, en vakbekwaam, gedanst. Als middenstuk van dit program ma „Der achte Kreis" Veredon, van het Tanzforum: een ambi tieuze onderneming, volledig ii het Tetleyidioom en een kennelij ke Tetley-eplgonie, maar zonder het mysterie gaat niet dieper dan de huid, is in wezen even oppervlakkig als neeskunde de beide andere choreografieën. Maar ook hier dat dansplezier van de zeer jonge dansers en danse- 5 -) Sohönes Machen aus Arca dia: Demis Roussos 6 3) Wovoka: Redbone 7 9) Jimmy: Boudewijn de Groot 8 8) La Paloma: Mireille Mathieu 9 5) The old fashioned way: Char les Aznavor 10 -) Let it be me: Buffoons. Londen 1(1) Daydreamer/The puppy song: David Cassidy 2(5) Let me in: Osmonds 3 2) Sorrow: David Bowie 4(6) Top of the world: Carpenters 5 (17) Dyna-mite: Mud 6 8) Ghetto child: Detroit Spin- 7(1) This flight tonight: Nazareth 8(4) CarolineStatus Quo 9 (10) Showdown: Electric Light Orchestra 10 -) When I fall in love: Donny Osmond Er zijn reminiscenties met Sto rey's „Mooi weer vandaag", maar Bernlef is wat ingewikkelder te werk gegaan, waarvan het spelen door jonge tonelisten maar één aspect is, het onevenredig vergro ten van sommige facetten (door gezet in het dekor van Cees Wol- frat) een ander. Groeide daar gisteravond in de Haarlemse schouwburg een intri gerend gebeuren uit? Wat mij be treft nauwelijks, want de al ge noemde uitgangspunten miskennen teveel, dat de speler in al zijn il lusiemogelijkheden de ziel van de voorstelling moet zijn, sterk ver groeid met zijn rol. Nu lijkt het of het hoe van de voorstelling gaat uitstijgen boven het wat. Een technisch procédé lijkt echter niet zo essentieel voor de toeschou wer. die zich al gauw min of meer buitengesloten voelt. „Sterf de moord" ging met teveel literaire kunstgrepen werken als kille algebra. Figuren min één kwaliteit op elkaar losgelaten als (x-1) (ij-1) (z-1). Waar Ad van Kempen, Polio Hamburger, Rutger Weemhoff en Elias van Zanden elaar in een absurd kwartetspel vinden bewijst de schrijver, dat hij, losgekomen van een kunstma tige procédé, toch wel theater kan maken. PIET RUIVENKAMP Nederland IZ NOS: 13.00—14.00 (K) Reportage intocht Sint Nicolaas in Hoorn. NOS: 16.00 (K) Journ. AVRO: 16.02 Kin derprogramma. 16.3917.30 Stuif-1 18.55 (K) Journ. NCRV: Sportshow Twee: reportages, uitslagen en informatie over de sport van van daag. NOS: 20.00 (K) Journ. NCRV: 20.21' (K) Zeskamp. 21.40 (K) Farce Majeure, satvrisch programma. 22.1 (K) Ander Nieuws. V" Journ. IKOR/KRO.H 22.40—22.45 Het lied 1(2) Heartbeat - it's a lovebsat: The Defranco Family 2(3) Photograph: Ringo Starr 3 1) Midnight train to Georgia: Gladys Knight and the Pips 4(9) Top of bhe world: Carpenters 5 8) I git a name: Jim Croce 6(7) Paper Ryses: Marie Osmond 8 4) Angie: Rolling Stones 9 5) Keep on trucking': Eddie Kendricvks 9 -) Goodbey yellow brick road: Elton John 10 -) Just you and me: Chicago. Bonn: 1(1) Der kleine Prinz: Bernd C lli ver 2 2) Ballroom blitz: Sweet 3 3) 48 crash: Suzi Quatro 4(4) Angie: Rolling Stones 5 5) The free electric band: Albert Hammond 0(7) Dancing on a Saturday night: Barry Blue 7 (11) I'd love you to want me: Lobo 8 (10) Schmetterlinge: Jürgen Mar- 9 (19) My friend the wind: Demis U°™mhet VP^-Vrijdag Roussos 10 9) Oh baby: Gilbert O'Sullivan, 22.00 (K) AVRO's Wereldkampioen- gymnastiek In Rotterdam. 18.45 (K) T1-" NEDERLAND I 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Zorro, tv-jeugdserie (TROS) 19.30 Wereld op wielen (TROS) Barbara, misdaadserie (TROS) 21.10 TROS-sport 21.40 Music-all-in (TROS) ir In deze aflevering, ziet en hoort u onder anderen: The Singers Unlimited; de Franse actrice Brigitte Ariel, die de titelrol speelt in de film over Edith Piaf, die bin nenkort in de Nederlandse bioscopen zal worden ver toond; de hoboïst Han de Vries; saxofonist Rudi Brink en de wereldberoemde zangeres Dionne Warwick. 22.50 Soldaat schaapherder, tv-serie over het geweten. (IKOR) 23.30 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Met de muziek mee(VARA) Gasten in dit programma van Henk van Montfoort zijn de Italiaanse zanger Claudio Villa; Henny May en Marco Bakker; The Thuranos met een variété-act; de Leidse Sleuteltjes onder leiding van Henk Franke. 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Twee onder een kap, tv-serie (VARA) 20.45 De Commissaris: een plek om je te warmen, politie serie (VARA) 21.45 Koning Klant (VARA) 22.35 Gesprek met de minister-president (VARA) (SON) *sun* ap wn SYZZ 23.10 Journaal (NOS) De VPRO had na aoht uur m een overigens erg overladen programma dat je Je ergste te levisiecriticus iniet zou toewen sen louter belangwekkende programma's gestouwd. In „Be richten" zagen we bijvoorbeeld hoe Willem Oltmans de wedu we van Soekamo ontving om de doop van zijn boek luister bij te zetten 'in het Okura-ho- tel: „De schrijver en de uitge ver op zoek naar de suite van de weduwe" als dat geen poëzie is, weet ik het niet meer), en we hoorden hoe hij onthulde dat Luns een keer tijdens een Interview de came ra en bandrecorder Met afzet ten alvorens hij de vraag wilde beantwoorden wat het hoogte punt in zijn carrière was ge weest: „De dood van Soekar- no". Toen het voor haar ver taald werd, zei Ratna Dewi: „He's mad" Dat roep ik al Ja renlang, zei Oltmans toen op gewekt. Daarna kwam All in the fami ly, gevolgd door een Engels- Amerikaanse documentaire over „De vergeten oorlog". Het be trof de interventie van Ameri ka, Engeland, Japan en Italië en nog wat landen in de jaren 1918—1922 tijdens de Russische burgeroorlog. Inderdaad een vergeten oorlog, ik kan me niet herinneren er ooit iets over ge zien te hebben op de televisie, en ik moet ook bekennen dat ik nieuwe dingen erover zag en hoorde waaraan ik vroeger voorbij was gegaan. Een belangrijk brokje eigentijd se geschiedenis dus, geïllu streerd met veel antiek film materiaal en ooggetuigeversla gen van Engelse soldaten die ert>ij waren geweest en grif toegaven dat zij er een slacht partij van hadden gemaakt, te gen de Bolsjewieken. Dit alles zou al voldoende zijn geweest voor een bevredigende tv-arond, maar het interes santste moest toen nog komen. Eerst een uur „Roerig Amster dam", een commune-produktie van Mies Bouhuys, Annemarie Prins, Dorus van der Linden en Walter Barten, waarin de speciale en politieke strijd over de laatste eeuw in Nederland werd verdeeld. Het was in de eerste plaats een documentaire, waarin de harde strijd van Domela Nieu- wenhuis en de zijnen in tek sten en met afbeeldingen werd teruggeroepen. Dat die teksten voor een groot deel in ouder wetse klederdracht werden uit gesproken door acteurs die .oorgaven „de deftige dame", „de dienstmaagd", „de heer van stand", „het eigen baasje" etc. te zijn, maakte weinig ver- 9Chil, omdat het toch steeds monologen waren die kenneUjk in geschreven vorm uit de oude archieven waren opgediept. De authenticiteit bleef daar door gehandhaafd, de natuur lijke levendigheid werd er ech ter niet door vergroot. Ik al thans kreeg niet de indruk dat de „Crooswijk' die Ton van Duinhoven ten tonele voerde, meer was dan de uitdrager van een bepaalde tekst die in dat tijdsgewricht paste. Ik vraag me af hoe dat kwam. Ik ban zélf altijd gefascineerd door vooroorlogse kranten en dergelijke (ik kan bijvoorbeeld melden dat het lezen van so cialistische blaadjes niet alleen in de vorige eeuw tot ontslag of gevangenisstraf kon leiden: op dinsdag 14 maart 1933 meldde het socialistische blad Het Volk dat een militair met zes dagen verzwaard arrest ge straft was omdat bij zijn te rugkeer van verlof in zijn kof fertje versnaperingen waren aangetroffen die zijn moeder per ongeluk in een oud num mer van.... Het Volk had ge wikkeld. Ik weet dat Juist het ouder wetse taalgebruik dan een ex tra authentiek tintje aan de teksten geeft, maar het zou best kunnen zijn dat zoiets Juist minder, zelfs averechts „werkt" als het anno 1973 wordt uitgesproken door men sen die van vlees en bloed moeten zijn. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het een goede manier is om een verleden tijd te laten herleven, al zou ik liever een tv-spel van Mies Bouhuys zien waarin zij al die sociale en po litieke vraagstukken in een doodgewoon „Klop op de deur"-verhaal verwerkte. Met meneer en mevrouw, de dienst bode, haar socialistische vriend, etcetera. Zo'n toneelstuk be staat waarschijnlijk al, maar dat geldt voor zoveel dingen. Het zou boeiend kunnen zijn als we bijvoorbeeld een be staand stuk van Heijermans over dergelijke zaken nu eens herschreven kregen door Mies Bouhuys, vanuit haar heden daagse visie, met de kennis die we inmiddels hebben gekregen, zoals Hugo Claus en Anouilh ook stukken uit de Griekse oudheid naar htm hedendaagse hand hebben gezet. Tot slot was er nog een sterk bekorte aflevering van Dick Cavett, met Marlon Brando als gast. Brando toonde zich een bokkige. eigenzinnige. maar daardoor Juist wel amusante persoonlijkheid. Het was Jam mer dat we er te weinig van te zien kregen. NICO SCHEEPMAKER meug show. VPRO: 21.00 Nws. VPRO: 18.00 Nws.q 18.11 ^Vandaag dit, 21.02 VPRO-VrlJdagavond Show: ge- analyses. KRO Operette album. 19.30 Mens op aarde, gelovige visie de. 5.00—7.00 <S) Willem ln Nederland 11.55 Med. 12.00 Aktua. 12.16 Overheldsvoorl.: vast en zeker, progr. over onze soc. verzekeringen. 12.26 Med t b v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 (S) Tross-Countrv. 17.50 (S) Cafe-chantant: liedjes en muz. uit de goede oude tijd. HILVERSUM III NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Klaar wakker. 8.00 Nws. 8.02 (S) Tot uw dst.: klass. muz. op uw vera. (9.00 Nws.). 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie. (11,00 Nws 12.00 Nws. 12.03 (S) Pers Vers. 13.00 Nws. 13.03 (S) Drie van u. (14.00 Nws.). 15.00 Nws. 15.03 (S) Pop Station. 16.00 Nws. 16.03 (S) tag ortshow I: sport en muz. (17.00 op Z Uw de Het Londense filmfestival 1973 zal Gray jg november worden geopend met de drie teWers de Nederlandse film „Bij de beesten w af" van Bert Haanstra. De film wordt Nws vertoond in de Engelse versie onder de titel „Ape and super ape". De voorstelling zal worden bijge- ül woond door prof. N. Tinbergen die dit fi m Jaar de Nobelprijs kreeg voor ge- vara fysiologie. Ook Des- mond Morris, een leerling van prof. Tinbergen en schrijver van de best sellers „De naakte aap" en „De men sen tuin" zal deze Engelse première Jaap Joppe van "Bij de beesten af" bijwonen. 22.00 (S) Kurslef. cabaretprogr. Overweging 22.30 Nws. 22.40 (S) Hits (gr) 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II KRO: 18.00 (S) Licht ork. met solls: sp..rtsh DUITSE TV ZATERDAG 17 NOV HILVERSUM I VARA. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. VRIJDAG 16 NOV. :t 7.54 VPRO: Deze 1 Dingen v. d. dag; 10.10 Ombudsman. 18.00 Sport Jour- 18.19 Uitz. v.d. P.v.d.A. 18.30 18.41 Echo. 18.50 Verkenning: feiten en achtergr. op soc.- 18.10 Okay SIR. 18.40 Journaal. 19.20 Zembla FM: leugens, en goed nws. 20.00 Nws. (verv7). NOS: 20.50 Den Haag vandaag. (S) Radio Phllh. Ork met soliste: mod. en klass. muz. In de pauze: ca. 21.4521.55 Boekennws. 22.35 (S) Staalkaart. 23.55 (S) Muz. van deze eeuw door Dorian Wood wind Quintet. 23.5524.00 Nws. HILVERSUM III NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost mag niet bultenl. 17.40 Wat ls een Practitioner? NOS: Welt. 20.00 Jour- 20.15 Was Christian Science (.55 Med. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt- Soos; gevar. progr. met 7.30 Nws., 7.41-8.00 Aktua. 8.30 Nws. en 8.35- 8.45 Gymn. v. d. huisvr. 10.00 (S) Tien om: mlnlmagazlne voor en met Jonge luisteraars. 10.30 Nws. 10.33 (S) Route A: amusant wegwijs worden Novellen naai en Hlmmel erlaubt. 21.45 Verkeersfllm. 21.50 Inf. progr, 22.15 Journaal en weeroverz. 22.30 Slehatten ln Sommer kommen sollen. 23.30 Journaal. DUITSLAND II 18.25 Vater der Klamotte 19.00 Jour naal. 19.30 Buitenl. rep 20.51 Akten- naai. 23.15 Aktenzelchen: XY 23.25 Jouraal.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 5