One-man-show van Koetser .fllsqiffK. De VVD kan niet samenwerken met Progressief Zoeterwoude agenda Raadsleden krijgen rechtstreekse antwoorden over begroting van Openbare Werken PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 14 NOVEMBfl VOORSCHOTEN De 4de avond in de ronde vam Voorschoten als voorbehande ling op de begroting 1974 heeft wethouder Koetser (VVD) een "one man-show" ge geven, die er zijn mocht. Op zijn bekende spraakwatervalmanier gaf hij rechtstreekse antwoorden op de vele gestelde vragen. Zelfs de kritische mr. Goosens (D'66) was vol bewondering alhoewel hij hierbij toevoegde: "Was het allemaal maar waar, wat hij ge zegd heeft." Leiden In slagerij De Vrind aan de Nieuwe Rijn is het morgen middag feest. A. G. A. de Vrind, 71 Jaar en nog iedere dag om vijf uur op, is dan 40 jaar eigenaar van de zaak. Bovendien was hij vorige week ook nog eens 40 jaar ge trouwd. Reden genoeg dus om de te veranderen. Iedereen is wel kom. De klanten zijn enorm en thousiast, aldus de heer De Vrind jr., die nu boven de zaak woont. Mijn vrouw moet beslist ook op de foto, want die heeft een zeer groot aandeel in de zaak gehad, zegt de Jubilaris, ik héb de zaak van mijn vader overgenomen. Hij bestaat bij elkaar al bijna 75 Jaar. In die tijd is hij enorm veranderd. Vroe ger was, wat nu koelkast is, een soort kantoortje. Je liep dan met Je vette schoenen in en uit, dat was niks. Nu hebben we die enor me koelcel, waar Je vlees voor twee dagen in kunt opslaan. We zijn ook veel meer kruidenierswa ren gaan verkopen, omdat er hier in de buurt geen kruidenier is en er veel studenten wonen, die nu alles in een keer kopen. Van ophouden wil ik nog niet we ten hoor. Ik voel me nog gezond en ga net zo lang door als moge lijk is. Mijn vrouw brengt door de week de bestellingen weg in de auto en zaterdags helpt ze ook nog in de zaak. Al mijn kinderen en kleinkinde ren - 11 in getal - komen mor gen. Zelfs mijn dochter uit Mal- lorca komt speciaal over. Koetser heeft zich intensief in gewerkt in de materie en zijn staf van tien man in de raadzaal assis teerde hem voortreffelijk. Het was zijn eerste begrotingsbehandeling, waarbij de raadsleden recht op de man afvroegen. Vorig jaar werd hij gespaard omdat toen net door hem de portefeuille van openbare werken was aangenomen na het af treden van Baron De Vos van Steenwijk. Het staat vrijwel vast dat het ook de laatste begroting voor Koetsier is als wethouder, dat liet hij gisteravond duidelijk blijken. Zijn dagelijkse werkzaamheden zijn niet meer te combineren met het wethou derschap en de nieuwe verkiezingen zijn hem daarom welkom. „Wanneer u mij vraagt wat is uw beleid en ik moet denken aan een beleid met een grote „B", waarvoor ik in de houding moet gaan staan, dan zeg ik: „Zo'n beleid heb ik niet", aldus wethouder Koetser, die daar na constateerde dat er geen be hoorlijk alternatief kan zijn voor de ongeveer vier jaar geleden uitge brachte structuurnota. Deze nota ging uit van een wegenstramien met als hoofdaders de zgn. Leidse Baan en Rijksweg 11. Beide wegen staan ter discussie en zo moet er gezocht worden naar mogelijkheden voor ,n de bestaande voor n de bestaande ver keersaders. Begin 1974 kan de ge meenteraad echter een struktuur- plan ter behandeling verwachten. Met de Bestemmingsplannen zijn dit jaar goede vorderingen gemaalkt. Van de Provinc. Planologische Commissie is bericht ontvangen dat deze com missie akkoord kan gaan met het ontwerpplan Noord-Hofland. Einde lijk zijn G.S. afgestapt van de moge lijke integratie met de toekomstige wijk Stevenshofjespolder (Rijndijk) te Leiden. Thans kan snel in overleg met het wijkcomité vaart gezet wor den achter de realisatie van o,a. het wijkwinkelcentrum. De verbindings weg tussen Adegeest en Noord-Hof land kan binnenkort aangelegd wor den. Voor het plan Bijdorp is de praat- prent gereed. De wethouder ziet niets in een openbaarmaking van dit plan voordat het goed door de raadsleden is bekeken. De vorderingen met het Vernèdepark zijn minder spektaculair. Op advies van de gemeenteraad is o.a. de Natio nale Woningraad ingeschakeld. Er is een onderzoek geweest en verwacht mag worden dat spoedig bekend zal zijn of het Vernèdepark gerenoveerd of geamoveerd moet worden. Zowel bij herstel als bij afbraak zal er heel wat werk verzet moeten worden in verband o.a. met rijkssubsdies voor dat met het daadwerkelijke werk be gonnen kan worden. De kartering van de gemeente is een dure zaak, maar volgens de wet houder is het noodzakelijk dat de dienst openbare werken de beschik king 'krijgt over platen van Voorscho ten op een zeer grote schaal. Alle fracties hadden na deze uiteenzetting nog grote twijfels over de noodzaak van de dure luchtkartering. Voor schoten heeft zijn grootste uitbrei ding na 1945 gekregen, zodat alle te keningen nog wel aanwezig zullen zijn. Die tekeningen zijn er wel, aldus de wethouder, maar zij hebben niet allemaal dezelfde schaalverhouding. Een woonmarktonderzoek is vol gens KVP en PvdA dringend nodig. Er zijn in enige wijken kleine on derzoeken geweest o.a. in de Vliet- wijk. Als algemeen gegeven staat wel vast dat er ook in Voorschoten een wens is om een flat te verruilen voor een eengezinswoning. Daarom zul len er in het plan Bijdorp geen flats komen. Ter bescherming van de Westlandse commissie, die kritiek te verduren kreeg van o.a. V.V.D. en PCG merk te wethouder Koetser op dat het er op de tekening soms anders uitziet dan in werkelijkheid. De commissie leden namen dit antwoord niet erg serieus te meer daar o.a. Begeer (VVD) zich afgvraagd had wie toe stemming gegeven had om in het oude dorpscentrum een gebouw neer te zetten met witte betonbalkons. Afwijzend staat wethouder Koetser tegen openbare commissievergaderin gen voor openbare werken. Juist bij openbare werken wil het college van B. en W. graag en advies heb ben voordat de plannen geheel rond zijn. Vroegtijdige openbaarheid zou verwarring kunnen stichten. KVP en D'66 waren het hier helemaal niet mee eens. Ir. Franken (KVP) probeerde tot tweemaal toe de grondpolitiek in de openbaarheid te krijgen. Het gelukte hem niet. Dart de Knipmolen in de gelijkna mige polder nog steeds niet hersteld is na de ernstige stormschade vorig jaar november vindt zijn oorzaak in een te kort aan molenbouwers. Het Ambachtshuis en het Bal juwhuis staan niet direkt op instor ten, maar er moet wel snel iets gaan gebeuren omdat dit een ere-zaak geworden is voor de gemeente, vol gens de wethouder. De Lindehoeve is berekend op een bezoek van drie honderd jongeren, zodat niemand bezorgd behoeft te zijn over deze grote toeloop van de laatste weken. Koopavonden Zoeterwoude ZOETERWOUDE De WIZO, de winkeliersvereniging in Zoeterwoude heeft gisteravond beslist dat op 29 en 30 november en op 3 en 4 december koopavonden zullen worden gehou den. Verder besloot men dat de win kels die tussen de middag dicht moe ten gaan dat allemaal op zelfde tijd gaan doen nl. van 12.45-1.45 uur. Geen profeet maar wel zakelijk „Als ik profeet was zou ik hier waarschijnlijk niet ziitten," sprak wethouder Koetser gister avond tot de gecombineerde commissievergadering voor de begroting 1974. Ruim een uur ratelde de wethouder door. te snel om alles te kunnen noteren, maar langzaam genoeg om te begrijpen dat deze wethou der wel degelijk het onderscheid weet tussen een commissiever gadering en een raadsvergade ring. Hij hield een zakelijk be toog, verviel nimmer in „het kan zijn" of „het'zal kunnen beteke nen" maar steeds: „Ik heb de volgende gegevens enzovoorts." Na zijn enthousiaste toespraak gingen spontaan de handen voor een applaus ineen. Een unicum in de Voorschotense raadzaal tijdens een vergaderimg. Natuurlijk was niet ieder commissielid het eens met alle onderdelen, maar iedereen kon naar huis gaan met een nieuwe voorraad gegevens, welke ge bruikt kunnen worden bij de al gemene beschouwingen. Tien ambtenaren werden door de wethouder aan het werk gezet. Vele vragenstellers kregen als antwoord: „Kijkt u maar op pagina zus of zo en daar staan de exakte gevens". Daar was geen speld tussen te krijgen. Het grote vuurwerk voor wet houder Koetser moet evenals voor zyn collega's nog beginnen bij de algemene beschouwingen. Ten aanzien van openbare wer ken en vooral de bestemmings plannen bestaan geen onze kerheden meer over de uitge voerde werkzaamheden, overge bleven zijn natuurlijk de ver schillende politieke kijkjes op de toekomst. JOOP PEETERS. ZOETERWOUDE Het is een mité van zes o.m. werd gebruikt voor tijdje stil geweest rond de initiatief- het voeren van een huis-aan-huis- nemers van de plaatselijke afdeling folderactie gericht op het winnen van de VVD-Zoeterwoude. Een pe- van leden om te voldoen aan het riode die door het oprichtings-co- gestelde minimumaantal van 25. Nu -te|e|-oon 25260 Sinterklaas Gauw, gauw, want anders is-ie al weer vertrokken. Wie? Nou, Sinter klaas natuurlijk. De goede en heilige man van Myra, de weldoener bij uit stek. Het bebaarde mysterie dat reeds eeuwen en eeuwen op de knol over de dakpannen weet te razen, zonder dat iemand hem tot nu toe heeft weten te betrappen. Sinterklaas vertrouwde me toe altijd doodmoe te zijn, wanneer hij weer te rugkeert naar Spanje. De man wordt ook een dagje ouder en heeft eigenlijk onze hulp nodig. Dat wil zeggen: nog meer hulp nodig dan we hem al gaven. Een van zijn wensen: "Laat al die Leidse mensen eens helpen met een gedichtje voor een cadeautje". "Ja maar Sinterklaas, wat voor ge dichtjes voor wat voor cadeautjes?", vroeg ik met gepaste eerbied. "Dat doet er niet toe. Gewone ge dichtjes voor gewone geschenken. Dus niet voor dure fietsen, zinloos speel goed en extreem prijzige gebruiks voorwerpen zoals afwasmachines, autoradio's, kleurentelevisies en meer van dat soort spul dat Jullie tegen woordig in Nederland kennen. Ik be doel kleine cadeautjes, bijvoorbeeld boekjes, pantoffels, pijpen, zakdoeken koffiepotten, ball-points, sokkelade- letters, flesjes onjeklonje, aanstekers, afwasborstels, zaklantaarn, kurke- trekkers typemachinelinten, (spe ciaal voor journalisten?) nagelvijltjes, sokken, agenda's, rolletjes plakband, posters, doosjes schoenpoets, kortom al dat kleine grut." "Dank u wel Sinterklaas. Ik hoop dat de lezers u willen helpen met hun rijmelarijen. Een paar maanden gele den hebben ze zich op een geweldige manier laten gelden door limericks in te zenden. Ik geloof dat dit een net zo groot succes kan worden." Inderdaad: ik speel op uw gemoed en daag u weer eens uit om u van uw beste kant te laten zien. Snel gedichtje maken, envelop pak ken, "Sinterklaas" in de linkerboven hoek zetten, gedichtje in envelop stoppen, dichtplakken, in de bus van de Witte Singel 1 stoppen (of erheen sturen) en wachten tot 5 december. Dan zal Zijne Hoogwaardige Excel lentie Monseigneur Nicolaas, bis schop van Myra, op deze plek bekend maken wie de beste inzending heeft verzorgd. Na-tuur-lijk krijgt hij of zij een gro-te ver-ras-sing. Doen. Help de man. En: vertelt u even bij uw inzending wie volgens u in Leiden of omgeving de super-surprise verdient. Wellicht dat Sinterkaas daar ook nog iets voor over heeft. Ik ben zeer benieuwd. 'Jet' Waarom? Henriëtte heeft een paar dagen mijn Allegaartaak overgenomen, om dat ik met een verstopt hoofd, dito keel en snotterende neus onder het warme wollen dekendek heb doorge bracht. Het boze griepmonster is hopelijk verslagen, uitgeperste citroenen en warme melk met honing (èèch zijn voorlopig niet meer nodig. Als dank heb ik beloofd een hele week lang geen ruzie met Henriëtte te maken over "meer ruimte" voor deze rubriek. Daarmee heb ik wèl wat beloofd. Maar ja, een week in de wintertijd Redaktie Paul Wolfswinkel Bijdrage Ronald Veeren duurt altijd zo kort, zullen we zeggen. Zullen we er twee weken vai ken? Vlug een volgend onderwerp... Connoisseurs "Die wijn heeft een goede neus". In de gezellige hulskamer van het echtpaar Sanders boven hun 'Cave exclusive "Auf fin bec" aan de Doe- zastraat 12 te Leiden werd deze uit drukking meermalen gebezigd door de wijnvrienden die gisteravond uitge nodigd waren verschillende Elzasser wijnen te komen proeven. Deze wijn vrienden waren min of meer kenners van een goed glas wijn, zodat de ex plicatie van mevrouw Sanders, 'hoe Je precies 'n fles moet openmaken', mis schien wel overbodig was. Belangrijk is 'n goede kurketrëkker waar Je een lucifer door kan steken. Tijdens het genieten van wijn is het zaak niet of nauwelijks te roken om het belang rijkste bouquet en smaak van de wijn niet 'te bederven. Tussen de diverse, over het algemeen witte Elzaswijnen. werd daarom geen hartigheden maar stokbrood geserveerd om de smaak te neutraliseren voor de volgende proeverij. Sommige soorten zoals de Tokay (Pinot Gris) en de Gewürtztraminer, de 'betere' Elzassers, kunnen 'n Jaar of vier oud zijn, doorgaans wordt deze, koppige, Franse wijn gedronken op één tweejarige leeftijd. De na men van deze droge wijnen zoals Syl- vaner, Pinot Blanc en Tokay d'Alsace zijn niet ontleend aan de streek waar ze vandaan komen maar genoemd naar de druif. Men had een genoeg lijke avond en zoals patron Sanders meedeelde, het hoeft niet duur te zijn, 'n goede Elzasser heb Je al voor ca. vier gulden. dat aantal met 30 geregistreerde le den en zo'n 70 sympathisanten is overgeschreven en nu de datum van de officiële oprichtingsvergadering in zicht komt, treden twee woordvoer ders van het oprichtingscomité weer verbaal in de openbaarheid. Swaans, voorlopig voorzitter van het dagelijks bestuur, en secretaris Mulder vullen elkaar aan in het ver haal over het „waarom" van een Zoeterwoudse WD-afdeling. „Omdat waarschijnlijk de Vrije Lijst verdwijnt, omdat we wisten dat er een linkse groepering zou komen en omdat we het een noodzaak von den dat daarvoor een tegenpool kwam". Daarom komt er een VVD-afde- ling Zoeterwoude. „Om bij te stu ren" zoals Swaans („Wij zijn ook pro gressief, maar op een meer geleide lijke manier") en Mulder melden. „Als we bovendien het blok van de KVP en de PCC alleen hun gang zouden laten gaan, zou Zoeterwoude daa'rmee niet zijn gebaat. En zeker niet de mensen met eigendommen. Die moeten ook onderdak kunnen vinden De tijd lijkt rijp voor de initia tiefnemers: rijper in ieder geval dan een paar jaar geleden, toen een op- richtlngspoging nog strandde. „Dat is toen spaak gelopen omdat de le den uit Zoeterwoude er content mee waren bij de afdeling Leiden te be horen". Ditmaal lukt het wel omdat de noodzaak door meerderen werd ingezien. „Op de huis-aan-huis-bro- ohure is positief gereageerd. Vooral door mensen uit de confessionele hoek, die het daarin niiet meer zo zien zitten. Ook anderen vinden het dus kennelijk nodig dat er zo'n af deling in Zoeterwoude komt". Als officiële oprichtingsdatum zal maandag 26 november de politieke historie van Zoeterwoude ingaan. Tijdens de oprichtingsvergadering in verenigings-gebouw Ons Huis zal nog niet direct een politieke discussie op gang kunnen komen over de nieu we afdeling. Die heeft nog geen vast omlijnd programma, „wel een aan tal richtlijnen". Swaans en Mulder: „En daarbij zijn we uitgegaan van wat sterk in Zoeterwoude leeft. Zo als de aanleg van de Burgemeester Smeetsweg (de argumenten van de werkgroep vinden we erg sprekend. Niet dat wij nu direct vinden dat die weg er koste wat het kost niet moet komen, maar de argumenten wegen wel zwaar), de zaak van de gemeentefinanciën („Wij menen dat in Zoeterwoude begrotingen tot het aJbsurde worden doorgetrokken") en de zaak rond milieu-hygiënische fac toren met betrekking tot de vestiging van Heineken. Dat heeft onze aan dacht." Waarmee ook de Hoge Rijndijk be trokken wordt bij de WD-af deling. De initiatiefnemers hebben trouwens bewust rekening gehouden met de geografische spreiding van Zoeter woude. In het oprichtingscomibe heb ben Maan en Bowles van de Hoge Rijndijk zitting en zijn twee ver tegenwoordigers van de Weipoort (mevr. De Jong-Tol en Van Diemen) en twee uit het dorp. Dat zijn Swaans en Mulder, die met penning meester Maan voorlopig deel uit ma ken van het dagelijks bestuur. „Als we eenmaal meer in de openbaarheid treden, steillen wij ons voor om om en-om iets te doen in het dorp en aan de Hoge Rijndijk. Daar zullen later ook adressen komen, waar de Rijnddijkers terecht kunnen". Dat de Zoeterwoudse VVD volgend jaar bij de gemeenteraadsverkiezin gen de kans heeft op een aardige start, hoeft niet aan al te veel twijfel onderhevig te zijn. Bij de kamerver kiezingen in november 72, werden in Zoeterwoude 700 van de ruim 3500 stemmen uitgebracht op die partij. Omgerekend in gemeenteraadszetels zou een Zoeterwoudse Volkspartij voor Vrijheid en Demooratie bij een zelfde aantal stemmen volgend Jaar kunnen rekenen op twee drie plaat sen. „En dat is nog een schatting aan de voorzichtige kant. Wanneer we de landelijke ontwikkeling op Zoeterwoude zouden kunnen projec teren, zou het niet onmogelijk zijn dat we naar 900 1000 stemmen zou den gaan. Dat zou betekenen drie a vier zetels". Eenmaal in de gemeenteraad zul len de VVD-vertegenwoordigers zake lijk overleg willen plegen met -dere partijen „als daarmee de eigen be langen geen schade wordt berok kend". „Er is in een vroeg stadium tussen enige liberale en progressieve mensen voorzichtig overleg geweest of het mogelijk zou zyn met één lijst uit te komen. Nu we hebben ^ezien waaruit progressief Zoeterwoude be staat kunnen we ons er niet mee in laten. Dat zou tegen onze principes zijn. G. Ouwehand (74); C. A. Keijzer 1 Bewoners van Grunerielaan willen anders verbouwen OEGSTGEEST Het grofvuil wordt in Oegstgeest op 15 november opge haald in Rhijngeesterstraatweg, ged. Dorpsstraat, Zoutkeetlaan, Almonde- weg, van Wassenaerlaan, Utenwaer- delaan, van Cuycklaan, Willibrord- laan, Pr. Kennedylaan, ged. Zonne bloemlaan, Floxlaan, Lathyruslaan, Haarlemmerstraatweg, Haarlemmer- trekvaart» KwaaklaiUL OEGSTGEEST De straatverlich ting in Oegstgeest zal in verband met de oliecrisis onmiddellijk op nacht sterkte gaan branden. Verder is de verlichting van het Molentje uitge schakeld. De beperking van het ener giegebruik in openbare gebouwen en scholen is nog in onderzoek. Hier voor zullen de raadsleden in de ver gadering van december meer te ho ren krijgen. Woensdag Ten Katestraat Leiden (speth gebouw) Bejaardensoos Hi— 4.30 uur nam. Breestraat 66 Lelden Kreaslia Kreatief Sentrum, 8-12 v Donderdag Leiden, spr. W. Rijnlandse molens. 1 Leiden Bijeenkomst) Leiden Kreatiel defensievoorlichting 8-9 Binnenstad, 7.30 l lts li Idem commissie economise Apotheken Leiden De avond en nach' de apotheken in de Leid» wordt 9 tot 16 nov. waargej kc door de Doeza Apotheek 1 Apotheek van Breest-Smallenl 1 Leiderdorp. Op zaterdag is Apotheek Oegstgeest, a^£ Wilhelminapark geopend. Vogelasiel Anna Paulownastraat 1 uitgeputte vogels Kinderopvang Informatiebureau werkgeroeAml Kindercentra Lelden Haarlt wP straat 73b (telefoon 303601 dl., en vr. 9.30—12 uur v. 2—4 uur nam. Sociale raadsvrouw Spreekuur sociale raadsvrou» 0.30—11.30 uur voora. 10—11 uur voorn en KWJ-Leiden Beweging lavenpleln s, tei zn formatiecentrum voor werkend! ren. Dagelijks en ook donderdagavond geopend Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREI ad Anthonlu P. Wijnia; Sander Gerar- W. G. Kortekaas 1 m; Mari wet en Guldo Christlaan zn v: P. W. T. J. J. Gorris Christina M Cornelia, d. v: C. P. Bank Dlenstencentn gendorpstr. 36. vrij. 79 Voor weduwen en weduwnaars Nderlandse Vereniging t en weduwnaars. Telefoo viesbureau: 61112. Gemeenschap Zuidwe: Hulpverlenmgs- ;meenschap 33921 eD 61944 Moeders voor moeders n Humanitas OEGSTGEEST De 131 bewo ners van de Grunerielaan en omlig gende straten hebben bij de raad een verzoek ingediend de bebouwings voorschriften voor hun buurt wijzi gen zodat het mogelijk wordt aan de achterzijde een uitbouw te maken, waarbij zowel de woonkamer als de keuken kunnen worden vergroot en ook andere bijgebouwen kunnen worden geplaatst o.a. garage bij de hoekhuizen. Een eerder verzoek tot wijziging van het bestemmingsplan „Oegst geest Noord 1964" werd in augustus 1973 in de raad behandeld en afge wezen. De raad wees daarby op de toekomstige bestemmingsplan „Cen trum" voor dit gebied zou inhouden. Na bestudering van dit in voorbe reiding zijnde plan „Centrum" door enkele initiatiefnemers en een pla noloog, die bekend is met bebou wingsvoorschriften, bleek dat deze verruiming bitter weinig inhield en dat dit plan ook op andere pun ten te weinig verbetering beloofde, nieuw verzoek opgesteld. Duidelijk zyn hier in de wensen van de bewo ners aangegeven en ook is aangege ven hoe hieraan voldaan kan wor den. Tijdens een vergadering met een aantal buurtbewoners is het ver zoek uitvoering toegelicht door een deskundige. Besloten werd het na mens de buurt naar de raad te zen den. Na een handtekeningenaktie van enkele dagen bleek reeds, dat het overgrote deel van de buurtbewoners het verzoek ondersteunde. Zij heb ben zich op een eigentijdse manier tot de gemeenteraad gewend, om door inspraak en overleg tot een billijke regeling te komen. Straatverlichting op 'nachtpitje' woensdag 9.3010.3 Dienstencentrum Noordelndpleln 2b, tel. 4048 mene informatie dagelijks SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdlei (01710)-25202 Voor allen die HJkhedeD verkeren bereikt» werkdag van acht uur uur v.m doorlopend In Release Hulpverleningsdienst Releas we Rijn 20a tel 24555 Ma Architecten Architecten-lnformatiecentr: land. Op werkdagen telefonisct 'oor i baar onder 263851 Zitting op dagavond van 7.f" Leids Volkshuis. Koordstudio lee gev 25 tot 60 larigen. Oude Rijn fi Tei 44000. Voor advies. lnfornjSUitre Werkdagen van 15 - 23 1 tingsruimteWerkdagen Zaterdag gesloten, zotf,T' ca. 18 uur Tevens s m- lichamelijk gehandicapt* Gezinsverzorging GU durig zieken en gezlnsverzorp 45 tel 49441 (maandag t.e.fl 9—10 uur voorm) Aanvragen voor halve dagJOOR kerbelllke opleidingsschool 1 zins verzorging RUnsburgerwc Gespreksavonden Gespreksavonden Baha-t Pred. Hendrlkplantsoen 25. nde wissel Napolé LEIDSCH DAGBL Uitgave: Leidscb Dagblad Witte 8inge) 1 Leid Postbus 54 Giro 670M TelefooD redactie 01710-i Hoofdredacteur Han Mi Maandabonnement Kwartaaisabonnement Pa Post fENSTR Losse Qummers ienstr AbuoDemenusgeldeo 01) *RLstr betaling te voldoen BH a" eisene overschrijving «eer ratis th incassokost* tóen t Nabezorglng van 18.00 -1 Zaterdag van 16.00 18." Wagav Telefoon 01710-30500.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2