fasson IO geroutineerde typiste Bsamsom AUTOMOBIELVERKOPER "k programmeurs kleine jongeman een goeie MEDEWERKSTER grondstofplanner de rijksoverheid vraagt secretaresse/secretaris voor de sector lucht landmeetassistent (mnl.) INSTRUCTIEZUSTER ICCJ bv Meelfabriek 'De Sleutels' ENIGE MEDEWERKERS EEN (HULP)MONTEUR bv Meelfabriek 'De Sleutels' ACTIEVE MEDEWERKER TO KLEINE's LERAAR/LERARES F.A.B.-HAZER5W0UDE Adverteert in dit blad voor het Ministerie van Volksgezondheid t Milieuhygiëne t.b.v. de Directie Milieuhygiëne, Sector Lucht Taak: zelfstandig (eventueel op korte aanwijzin gen) concipiëren van brieven en nota's; agenderen en notuleren van vergaderingen; leiding geven aan en zo nodig assisteren bij typewerkzaamheden (per sector zijn er enige administratieve medewerksters); verzorgen en administreren van inkomende en uitgaande post; bijhouden van de voortgangscontrole; ontvangen en begeleiden van bezoekers; onderhouden van contact met andere secretari aten, archieven en ondersteunende diensten zoals drukkerij, magazijn en postafdeling. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; enige jaren praktijk in secretariaatswerk, administratieve ervaring b.v.k. in een technisch georiënteerde omgeving; steno, typen; redactionele ervaring. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f 1541,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Landmeetkundige Dienst Taak: assisteren bij veldwerkzaamheden, zoals: verzorgen van meetbenodigdheden, plaatsen van Jalons, aflezen van getallen op een meetband en eventueel het besturen van een dienstauto. Gevraagd: b.v.k. diploma LTS en Rijbewijs BE. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot max. f 1319,- per maand, met een uitloopmoge lijkheid op grond van diensttijd. AOW-premle voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 7'/a°/o vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1, 's-Gravenhage. GEMEENTE KATWIJK Voor de type-kamer van het gemeentehuis wordt gevraagd een rekening van de ge- Sollicitaties verwachten burgemeester en wethouders bin nen één week na verschijning van dit blad. „DE WILBERT" Verpleegtehuis voor bejaarden Overrijn 7, Katwijk aan den Rijn. Voor onze Cursus Z leken verzorgenden vra gen wij een bij voorkeur in bezit van de diploma's A. en B. en eventueel docentenopleiding. Salaris nader overeen te komen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direc trice, Overrijn 7, Katwijk aan den Rijn. Samsom Efficiency bv is o.a. leverancier van elektronische cal culators, administratie-machines en office-computers. Enkele merken die wij leveren: Burroughs, Defini- tiv en LogAbax. Daarbij verzorgen wij ook de gehele software (pro grammatuur en systeemformulie ren). De groep, die deze apparatuur en software levert breidt haar ac tiviteiten op het ogenblik sterk uit. .Wij'zoeken daarom programmeurs voor office-computers. Functie-eisen Voor deze goed gehonoreerde en verantwoordelijke functie vragen wij iemand die behalve een middel bare vooropleiding enige admini stratieve kennis (op het niveau van praktijkdiploma boekhouden) heeft opgedaan en enkele jaren als pro- grammeur werkzaam is geweest. Kennis van financiële administra ties bij gemeenten en/of andere overheidsinstellingen js een aan beveling. Ruime perspectieven Voor iemand die deze functie met succes kan vervullen, biedt ons groeiend concern een verscheiden heid aan perspectieven. Nader contact Voelt u zich tot de vacante functie aangetrokken en voldoet u aan de gestelde eisen? Dan nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren bij onze afdeling Personeelszaken, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn. Wilt u eerst meer inlichtingen. dan kunt u bellen(01720) 9 66 33. Vraagt u dan naar de heer D. van Zwienen, Chef Personeelsvoorzie ning (toestel 504) of de heer P. W. Vermeulen, produktgroepleider ad- ministratie-apparatuur(toestel 313). Belt u bij voorkeur tussen 9 en 10 uur 's morgens. Samsom Efficiency is een werk maatschappij van de nv ICU, In formatie en Communicatie Unie, waarin samenwerken Samsom/AI- phen aan den Rijn, A. W. Sijthoff/ Leiden, en Wolters-Noordhoff/Gro- ningen. B.V. L.I.A.M. te Leiden is official dealer voor: (0 MERCEDES-BENZ BEDRIJFSWAGENS BESTELWAGENS PERSONENWAGENS voor het Rayon Leiden, Rijn-, Kust- en Bollenstreek. uitbreiding van onze commerciële groep zoeken wij gegadigden voor onze afdeling personenwagens. Zyn taak zal o.a. bestaan uit: het bezoeken van cliënten volgens een bij ons aanwezig systeem de benadering van potentiële cliënten uit vergelijkbare prijsklassen het verrichten van algemene verkoopwerkzaamheden in het bestaande verkoopteam. Gezien de importantie van deze funktie voor ons bedrijf gaan onze gedachten uit naar een energieke, representatieve medewerker in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, die over zelfvertrouwen, tact en enthou siasme beschikt. Middelbare schoolopleiding zien wij als een vereiste. Hiertegenover stellen wij een funktie die voor de Juiste persoon met een volledige inzet een hiermede in overeenstemming zijnde sala riëring waarborgt. De overige voorwaarden zijn dienovereenkomstig, zoals o.a. de vrije beschikking over een Mercedes-Benz personenwagen. Zij die werkelijk menen in aanmerking te komen voor deze funktie nodigen wij uit een eigenhandig geschreven brief, liefst vergezeld van een zeer recente pasfoto, met vermelding van genoten opleiding, erva ring e.d. te zenden aan de Direktie der B.V. LJ.A.M., Postbus 25, Leiden. Vermeld tevens in deze brief waarom U denkt de Juiste persoon te zijn. B.V. L.I.A.M. - Vondellaan 45 - Leiden - Telefoon 01710—69303 dochteronderneming van de N.V. Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij MENEBA voor het meelmagazijn, waar de bloem wordt verpakt, resp. verladen, en voor haar onderhoudsdienst. L.T.S.-opleidiaig bankwerken strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitatie of een verzoek om nadere inlichtingen te richten aan de afdeling Personeelszaken. Oosterkerkstraat 18 - Leiden - Telefoon 01710-24141 A. C. Nielsen (Nederland) B.V. Marketing Research In ons buitendienst-team is wegens uitbreiding plaats voor een woonachtig in Leiden of omgeving. De werkzaamheden omvatten het zelfstandig en op accurate wijze uitvoeren van voorraadtellingen en in koopregistratie bij een vaste kern van medewerkende detaillisten. Gedacht wordt aan een accurate jongeman, leeftijd ca. 21-26 jaar, die na een gedegen opleiding zelfstan dig zijn eigen rayon kan bewerken. ULO (Mavo) opleiding is gewenst; rijbewijs t.z.t. ver eist. Brieven, indien mogelijk met indicatie van verlangd salaris, worden gaarne ingewacht op ons hoofdkan toor Singel 540, Amsterdam, Afdeling Field. vraagt voor spoedige indiensttreding een administratief medewerkster/ typiste (part time) voor de afdeling boekhouding. Haar taak zal bestaan uit het verrichten van type werk en eenvoudige administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt opleiding op MULO-(MAVO) ni veau, waarnaast goede typevaardigheid noodzakelijk Enige boekhoudkundige ervaring strekt tot aanbeve ling. De werktijd 20 uur per week) kan in onderling overleg worden geregeld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het NIPG/TNO, postbus 124 te Leiden. VJ zoekt een voor de produktie en het magazijn Een jongeman die allerlei werkzaamheden in chemisch bedrijf zelfstandig kan verrichten. Zoa het assisteren bij de produktie, het afvullen van verse artikelen, het verzendklaar maken van deze a tikelen, het afleveren hiervankortom, hjj zor dat de produktie èn het magazijn op rolletjes lopei Wij dachten aan een ambitieuze jongeman van jaar of 21, 22. HU krijgt een goed salaris. RübewUs BE vereist. Sollicitaties en aanmeldingen: Leiden Chemische Fabrieken B.V. Lammermarkt i Tel. 01710-2328 2e Chr. Katwijkse Industrie en Huishoudschool „Prinses Mar griet school", Katwijk aan Zee, Meeuwenlaan 6, telefoon 01718- Gevraagd per 1 februari 1974 of zo spoedig mc ENGELS 21 lestijden V.A.V.O. 9 lestijden (Ned. -f rek.) Combinatie van deze lessen ls mogelijk, zij die voor een gedeelte van de lestijden in|l merking wensen te komen, kunnen solliciter? i de direktrice, mejuffrouw g vraagt met spoed een voor onze boekhoudmachine. Vereiste: boekhoudkundige ervaring typevaardigheid. F.A.B. - Da Costasingel 1 Hazerswoude Rijndijk - 0171491 bI GEVRAAGD: plaatwerker le monteur doorsmeerder Korevaargarage b.v. de Tombe I Malse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren In Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men Is geen nummer In onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt, waar binnen men een eigen verant woordelijkheid heeft. De variatie In te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-^date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe assistent accountant Wij zoeken ter versterking van ons team in Leiden een assistent accountant met enige jaren praktijkervaring en minimaal in het bezit van het praktijkdiploma boekhouden. Wij bieden u - goede honorering - tegemoetkoming in reis- en studiekosten - pensioenvoorziening - gratificatie - opname in één van onze controle- teams - goede toekomstmogelijkheden Sollicitaties schriftelijk en telefonisch gaarne aan ons kantoor Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Telefoon (01710) 211 45. Melse co accountants n Fasson is één van 's werelds grote fabrikanten van zelfklevend materiaal, dat overal in het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie (stickers!) wordt toegepast. Voor ons bedrijf in Hazerswoude zoeken wij voor spoedige indiensttreding een in de leeftijd van 21-26 jaar. Zi|n taak zal o.a. bestaan uit het beheren van voorraden grondstoffen zodat de belijmingsmachines zonder oponthoud kunnen funktioneren. Hiervoor zijn vereist: - opleiding op MULO/MAVO-niveau - grote mate van accuratesse - enige ervaring in planning goede kontaktuele eigenschappen gegadigden wordt verzocht hun sollicitatiebrieven te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) BV, Rijndijk 86, Hazerswoude-Rijndijk.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 26