PONSIOEN ZN. erloofden verdien 1000,- 10-15?/o korting itho ventilatietechniek Ken de wereld waarinu leeft LINKANTO Itho wasemafzuigkap derscheidt zich door een intal frappante, bewijs- ire voordelen. ;rste bewijs: trandafzuigingsysteem. it betekent dat de kooklucht- itotaal en extra versterkt via [eten aan de buitenranden van de p naar binnen worden gezogen, ikrijgen de luchtjes geen kans zich door de nken te verspreiden, teede bewijs: (roestvrije metalen vetfilter.Dft is bijzonder ikkelijk schoon te maken in een heet sopje en onver- U hoeft dus nooit nieuwe vetfilters te kopen. ?rde bewijs: gehele wasemafzuigkap is makkelijk schoon te iden; de roestvrijstalen onderplaat kan in één Vierde bewijs: Een niet onbelangrijk voordeel is dat de Itho wasemafzuigkap voorzien is van een geruisarme motor. Kortomals u werkelijk wilt afrekenen met kwalijke luchtjes en vette aanslag in de keuken, loop dan even binnen bij uw installateur. Bij hem kiest u uit de vele modellen Itho wasem- afzuigkappen met randafzuiging, en de drie •OlïfbV andere bewijsbare voordelen. Vanaf f451,-. m Verkrijgbaar bij: Van Mandersloostr. 40 - Alphen aan den Rijn - Tel. (01720) 94141 Dagelijks hoort en ziet u alles wat er in de wereld gebeurt. Maar weet u wel, waar dat precies gebeurt? Kent u achtergronden, oorzaken? Vaak niet. Eenvoudig omdat u een aktuele atlas mist. Zorg dat u de wereld kent, waarin u leeft, zorg dat u informatie bij de hand heeft. Een week lang brengen wij een geweldige kollektie atlassen en andere geografische uitgaven in de speciale 'Week van de atlas'. Van de meest simpele pocket tot de meest uitgebreide, luxe uitgave. Stap 's bij ons binnen om - met een deskundig adviesje van ons - te kijken, te kiezen en te kopen. Geen tijd? Geen nood, telefonisch of schriftelijk bestellen kan ook. Een echle boekhandel biedt méér dan zomaar'n boek. Test uw kennis van de wereld waarin u leeft: Dit is een: Eskimo Trio Indiaan O Tibetaan Dit is een tempel in: O Peking O Mexico O Bangkok- PdliyKUK^ f 10,- reduktie Voor elke goede oplosser van de test ligt er in de 'Week van de atlas' een unieke uitgave met een geweldige reduktie van f 10,- klaar. De 'Atlas van de planeten', normale prijs f 19,50, nü f 9,50. Het voorradige aantal is beperkt, u moet er vlug bij zijn. Er is weer een fantastische show in moderne klassieke meubelen. Bijna ieder meubel dat in Nederland te koop is bieden wij aan voor dezelfde prijs min ons wat Uw wensen zijn. Wilt u goedkope of dere meubelen. Wij hebben precies wat U hetzelfde merk, dezelfde stof, alleen een prijs. De Linkanto heeft 15 jaar inkoop- hng en biedt bovendien goede voorlichting betere service en GRATIS MEUBELOPSLAG LINKANTO KAART recht op korting in 50 Leidse winkels en 500 ^fabrieken. dij Uw najaars- en sinterklaasaankopen een 'e besparing. ol inlichtingen en brochure CONSUMENTEN ORGANISATIE tocht 67 - Leiden - telefoon 33914 De moelijkheid met breiwol is dat de meeste knotjes er in principe allemaal 'wollig' uitzien. Meestal bent u dan ook op het wikkel aangewezen om te zien om welke kwaliteit het precies gaat. Zuiver scheerwol, acryl of een menging van beide. Welk materiaal zich het beste leent voor üw doel, moet u in zon geval maar raden. Wij geloven in een meer per soonlijke benadering. In de vorm van een deskundig advies. En ook al verkopen we natuurlijk niet alléén wol. voor een werkelijk mooi resultaat zul- jen we u al gauw aanraden zuiver scheerwol te nemen. Dat z5>£j) d raagt prettig, geeft een gezonde warmte en wordt niet zo gauw vuiL Maar als u per se iets goedkopers wilt, hebben we dat natuurlijk ook. WW, eerlijk materiaal Bij ons hoeft u uw leesbril niet op te zetten om iets aan de weet te komen over de verschillende soorten breiwol. Voor een eerlijk advies kunt u altijd terecht bij: Fa. 't Spinnewiel Handwerkboutique de Bij Zoeterwoudseweg 90, Leiden Diefsteeg 3, Leiden. Geldverdienen Fijn en uw werktijd naar keuze Overdag of 's morgens, gewoon in de tijd dat het u schikt. U gaat mensen hun mening vragen, „enquêteren" noemen ze dat. Het Nederlands Centrum voor Marketing Analyses heeft uw hulp hard nodig en betaalt u daarom uitstekend en snel. As u iets voelt voor interessant werk en een grote mate van vrijheid bel of schrijf ons dan Nederlands Centrum voor Marketing Analyses b.v. Postbus 1630, Sarphatlkade Amsterdam tel.: 020 - 64071 Doe het snel; we hebben nog een heleboel medewerksters en medewerkers jong en oud nodig. GEZINSVERZORGING De gezinsverzorgsters van de Interkerkelijke Opleidingsschool gaan v.a. 25 oktober weer in de praktijk werken voor halve dagen. Gezinnen, met kinderen die wegens ziekte, hulp nodig hebben, kunnen regelrecht aanvragen aan de school. RIJNSBURGERWEG 86 Tussen 8.30 en 10 uur des morgens. Telefoon 53336. Bijdrage voor deze hulp naar draag kracht.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 29