Lampe zet de modeprijzen op hun scherpst. Het nieuwe Amerikaanse elektronische rekenwonder in pocketformaat. Unicom nu slechts 198.-&S t Nu is rekenen,hoe moeilijk ookenwaar u ookben een kwestie van sekonden. 20.- 25.- 69.- Eindelijk is er een komplete rekenmachine in zakformaat vaneen bekende Amerikaanse? fabrikant,die nu enige duizen- den machines beschikbaar stelt voor een extra lage prijs, n.L f 198r.De normale prijs is f 298.-. Iedereen kan nu snel en zeker, overal waar het nodig is, optellen, i aftrekken,vermenigvuldigen en delen. Wijd gemouwde, katoenen Mt. 36 t/m 42. Gerende Terlenka rok in zwart. Mt. 36 t/m 40. Chemise-japon van pol/ester imprimé, volledig gevoerd. Zwarten bruin. Mt.4Qt/m48.i 'n Fijne flannel jas met Borg, ton-sur-ton. Mt.36 t/m 44. - Corduroy trenchcoat, helemaal gevoerd in bijpassende ruit. Mt.36 1 De Unicom past met gemak in borstzak of tasje. De Unicom is de platste komplete rekenmachine met alle Tekenfuncties. Platter zelfs dan een pakje Sigaretten. Weegt inklusief batterij nog geen 160 gram, minder dan menige sigaretten aansteker. Past dan ook gemakkelijk in het zakje van een overhemd. Gaat ongemerkt overal met u mee om antwoord te geven op rekenvragen waar dat nodig is. Voor wie is de Unicom? De zakenman, de vertegenwoordiger, de accountant, de verzekerings adviseur, de winkelier, de student, de technicus, de huisvrouw en allen die dagelijks met cijfers te doen hebben. U kunt het huiswerk van uw kinde ren controleren, snel B.T.W. berekenen, giro- en bankbetalingen tellen, vermenigvuldigen, delen met altijd de komma op de juiste plaats. Van wie is de Unicom? Een naam waarop u kunt rekenen. De Unicom 102 is een produkt van North-American Rockwell Industries (bekend vail de NA.SA.), die 20 jaar ruimtevaartervaring koppelen aan 50 jaar tel- en rekenmachinespecialisatie. De Unicom 102 wordt in Nederland geïmporteerd door Victor-Unicom." Daarom een bijzondere garantie van Extra garantie Voor slechts 50 gulden bieden wij u een garantieverzekering, die eventue le reparaties voor de tijd van maar liefst 3 jaar dekt. Bijzonderheden over de Unicom Vakmensen vinden de Unicom een produkt van niveau. Hij heeft voor zijn prijs ongekende voordelen: dui delijke cijfers automatische kom ma, underflow en overflow echt elektronisch, geruisloos toetsenbord automatische afronding elektro nisch, dus tijdloos rekenen elegant en duurzaam etui alsmede batterij gratis de Unicom is verpakt in aan trekkelijke cadeauverpakking. Behalve de gewone berekeningen kunt u op de Unicom ook vermenig vuldigen en delen met konstante fak- toren, doorgaande berekeningen ma ken, kuberen, kwadrateren, komma programmeren en algebraïsch juist rekenen. Dit elektronische rekenwondertje kost maar f 198.- Bestel nul op deze gunstige woorwaarden: U ontvangt de Unicom een week gratis op proef Pas daarna ontvang u een nota, des gewenst betaalbaar in 10 termijnen van f 22.96. Als u het bij de kennis making wilt laten, akkoord. U stuurt dan de machine aangetekend terug in de oorspronkelijke verpakking. 'Victor-Unicom. Tel. inlichtingen of bestellingen 010-133336 of 010-13 05 80. Stuur mij de Unicom elektronische rekenmachine gratis een week op proef. Woonpl aatsProv.: Sturen aan Victor-Unicom, Antwoordnummer 1690, Rotterdam, (dus geen postzegel plakken!)

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 28