LamDe Dc jongensjacks van Kreymborg: personeel ter opleiding tot stuwer bij de havens Kreymborg Hoogovens vraagt: HOOGOVENS*" ESTEL DIRIGENT Stevig bij stoeien.Warm in weeren-wind. Houtje-touwtje in stevig corduroy. Helemaal gevoerd met teddy-bont. Ook de capuchon. Bruin. Maat 128: (kl.st. p.m.) 90.- Haarlemmerstraat, Leiden. Donderdagavond - koopavond. Hoogovens beschikt over zeer modern uitgeruste, eigen havens. Per jaar worden er zo'n 17.500 zee-en binnenschepen afgehandeld. De jaarlijkse doorzet beloopt 14,5 miljoen ton aan bulk- en stukgoederen. Het werk is sterk gemechaniseerd door ruime toepassing van de nieuwste hulpmiddelen. Een stuwer wordt goed voorbereid op zijn taak zowel in de praktijk als door speciale opleidingen. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Aanvangssalaris plus ploegen diensttoeslag bedraagt bij 21 jaar en ouder 17.140,- bruto per jaar (circa 329,- bruto per week). Het havenbedrijf biedt goede mogelijkheden om bij gebleken geschiktheid vanuit het stuwers vak verder op te klimmen. Belangstellenden van 20 tot 50 jaar kunnen ongeacht hun huidige werk solliciteren. Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of verder wonen zorgt het bedrijf voor een woning. Huren vanaf 200,- per maand. Wachttijd 5-7 maanden. Verhuiskosten worden volledig vergoed; bovendien ruime tegemoetkoming voor inrichtingskosten. Meer informatie ontvangt u door onderstaande coupon ingevuld te zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt nader contact met u opgenomen. (Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000.) Ik stel prijs op meer informatie over de opleiding tot stuwer bij uw bedrijf. Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd De Chr. Gem. Zangvereniging CON-AMORE te Nieuwkoop zou gaarne in contact komen met een die gelegenheid heeft om, bij voorkeur op dinsdagavond, de leiding van het koor op zich te nemen. Secr. Weissenbruchlaan 7 - Telefoon 017252281 „Shetland" pullover met ronde hals. Acryl. In bordeaux, groen, bruin, zwart, wit, camel of rood. S-M-L.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12