>lc Heeft u interesse in talen en houdt u van een prettige werksfeer? Ie en 2e MONTEURS LASSER/BANKWERKER PLAATWERKER een assistent voor de inkoper LEIDSCHE WOLSPINNERIJ N.V. èta backer &co commercieel medewerker HOOFDDOCENT(E) DOCENT PRAKTIJKLEER DOCENT PUBLIEKRECHT VERKOPER/HORLOGER de koning LEERLING KOK universitair medisch centrum leiden vraagt voor haar afdeling verkoop binnendienst een Deze functie bestaat uit het geheel zelfstandig af handelen van de dagelijkse orderstroom, alsmede het telefonisch contact met onze afnemers uit een be paald deel van Nederland in samenwerking met onze vertegenwoordigers. Hiervoor zün nodig: goede contactuele eigenschappen commercieel inzicht goed gebruik van de Nederlandse taal middelbaar niveau of een opleiding gelijk hieraan. Backer Co. biedt: goede salariëring goede secundaire arbeidsvoorwaarden 20 vakantiedagen 7,8% vakantietoeslag. Gelieve schriftelijke sollicitaties te richten aan: Backer Co B.V., afdeling verkoop, Postbus 68, Leiden. Het Diaconessenhuis Leiden In het Diaconessenhuis te Leiden met 330 bedden en ongeveer 130 leerling-verpleegkundigen komt vakant de funktie van Inlichtingen worden graag verstrekt door de hui dige funktionaresse, Zr. A. van der Sluis, telefoon 01710—53943, toestel 240. IJZERWERKERS LASSERS (gedipl. of aank.). BANKWERKERS PIJPFITTERS HOOG LOON DIV. EXTRA UITKERINGEN REISGELD REISURENVERGOEDING VERWARMDE WERKPLAATSEN EVENT. OPLEIDINGSCURSUSSEN Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Houtlaan 55, Leiden. Telefoon 01710—53943, toestel 218/309. Scheepsiverf Boot Leiden B.V. SUMATRASTRAAT 49 Vragen naar de heer Kloos. Het Nederlands Instituut voor Economische en Administra tieve Opleidingen van de Leidse Onderwijsinstellingen zoekt voor haar opleiding Makelaardij in onroerende goederen met spoed een De taak zal bestaan uit: het corrigeren van door de cursisten ingezonden werk, het schrijven en/of herzien van lessen, het geven van mondelinge examentrainingslessen (op Met uitzondering van de mondelinge examentrainingslessen kunnen deze werkzaamheden in de avonduren thuis worden verricht. Belangstellenden nodigen wij uit lnm uitsluitend schrifte lijke sollicitaties te richten aan onderstaand adres, t.a.v. de heer G. Mulder. leidse onderwijsinstellingen HORLOGER - JUWELIER in Leiden zoekt ambitieuse l de eigenaar deze gewend om tijdens afwezigheid i geheel te vervangen. Brieven onder nummer 38163 bureau van dit blad of na 19.30 uur tel. 020—73.74.21. Dan heeft Heineken een leuke baan voor u. Voor één van de Technical Managers van onze Internationale Divisie zoeken wij een assistente die hem moet assisteren bij de vele kontakten die hij onderhoudt met vele geassocieerde brouwerijen in West-Afrika. Uw taak zal onder meer zijn het regelen van afspraken voor vergaderingen, het bijhouden van de agenda en verzorgen van uitgaande correspondentie, vooral in Frans en Engels. Vanzelfsprekend dat wij voor deze baan aan u enige eisen moeten stellen. Zo moet u middelbare school opleiding hebben, liefst aangevuld met een secretaresse-opleiding (bijv. Schoevers). Verder moet u zowel in de Engelse als in de Franse taal kunnen stenograferen. Van onze kant bieden wij een zelfstandige baan, waarin u kunt laten zien dat u beschikt over goede kontaktuele eigenschappen- Verder bieden wij u een aantal uitstekende secundaire arbeids voorwaarden die het werken bij Fleineken nog aantrekkelijker maken. Omdat de nieuwe brouwer in Zoeterwoude nog niet voltooid is, zult u tot ongeveer eind 1974 tussen uw woonplaats en ons moderne kantoor in Rotterdam/Alexanderpolder heen en weer moeten reizen. Hierbij kunt u eventueel gebruik maken van onze eigen busdienst die rijdt tussen de stations Leiden of Alphen a/d Rijn en de brouwerij Rotterdam. Hebt u hiertegen geen bezwaar en hebt u belang stelling voor deze baan. neem dan mondeling of schriftelijk kontakt op met de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Crooswijksesingel 50 te Rotterdam. Telefoon (010) 114500, toestel 148. HEINEKEN Wij zijn ruim vier jaar werkzaam en ons bedrijf is modern opgezet, conform de eisen van deze tijd. met goed geoutilleerde werkplaatsen. Door steeds stijgende verkopen zoeken wy ter uitbreiding van onze huidige technische groep: en personen die hiervoor opgeleid wensen te worden. Volledige kennis wordt niet als vereiste beschouwd, doch er wordt meer gelet op doorzettingsvermogen en goede wil. r personen-, bestel- en vrachtwagens. voor personen-, bestel- en vrachtwagens. Wij denken hierbij aan een persoon, die geheel zelfstandig de hem opge dragen schadereparaties zal kunnen uitvoeren, dus ter zake kundig dient te zijn met het inlassen, puntlassen, co2 lassen, richten van chassis en car- rosseriedelen, vernieuwen van voorruiten tot aan het spuitklaar opleveren van de aan hem opgedragen werkzaamheden. Geïnteresseerden kunnen wij een prettige werkkring in het vooruitzicht stel len, alsmede een juiste beloning en een uitstekende hoeveelheid overige ar beidsvoorwaarden. Indien U voor één van deze funkties in aanmerking wenst te komen, gelieve U zich mondeling of schriftelijk te richten tot: B.V. L.I.A.M., Vondellaan 45, Leiden, tel. 69303, tst. 16. inkoopafdeling die beschikt over een goede commerciële en administratieve een functie met afwisselende werkzaamheden, waarvoor zelfstandigheid in optreden, zowel als correspondentie vereist wordt. Nodig is een uitstekende schoolopleiding en goede kennis der 3 moderne talen. Leeftijd boven 25 jaar, Aan de juiste persoon, die ook psychotechnisch beoordeeld zal worden, kan een goed salaris worden geboden, met aantrekkelijke winstdelingsmogelyk- heden en premievrije pensioenrechten. Eigenhandig geschreven sollicitaties, met volledige inlichtingen omtrent op leiding en ervaring, met recente pasfoto te zenden aan: afd. Directie-Secretariaat, Zoeterwoudscweg 3, LEIDEN. UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden iiöabu Restaurant in Lelden vraagt die ook bereid is de afwas te doen. Goede referenties vereist. Hoog salaris. Inlichtingen tel. 02979-5228 Dik van Z. te E. (16) 'Mijn vader en moeder wilden zo graag een antieke broodkast hebben. Met m'n broer en zus samen hebben we toen een rubriek advertentie in de krant gezet Dat was een mooi feest toen ze 25 jaar getrouwd waren, m'n vader en moeder. Met als troostprijs een gave oude broodkast Het dagblad Is ook al een antiek kontaktadres. kJ Het Universitair Medisch Centrum Lelden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: a) Anesthesiologie: drie verpleeg kundigen vac. nr. 73.1177-AZ. Verlangd: diploma Ziekenverple- ging-A. Ervaring op dit gebied en belangstelling voor nieuwe werkwijzen strekt tot aanbe veling. Ook voor verpleegkundigen op dit gebied en weinig of geen ervaring bestaat de mogelijkheid om in het team anesthesisten, verpleegkundigen en assistenten te worden opgenomen. Inl.Z tel. 01710-47222 ts. 2782. Salaris max. f1541 bruto per maand. b) Heelkundige Kliniek: enkele ver pleegkundigen vac. nr. 73.1178-AZ t.b.v. de mannenafdeling. Mogelijkheden: a. full-time dienstverband; b. part-time (alleen mogelijk voor 2 x 7'nach- ten dienst per maand). Int.: tel. 01710-47222 ts. 2782. c) Neuro-Chirurgle: verpleeg kundigen vac. nr. 73.1179-AZ In full-time dienstverband t.b.v. de afdeling Intensive Care ver pleging. Voor part-time verpleegkundigen bestaat de mogelijkheid om aan gesteld te worden voor 2 x 1 week nachtdienst per maand. In!.: zie onder g. Salaris max. f1541 bruto per maand. verpleeg kundigen vac. nr.73.1180-AZ voor de Opleiding Hemodlalyse die 1 december a.s. aanvangt. De theoretische en praktische opleiding duurt een half jaar, waarna een certificaat behaald kan worden. Daarna 3 maanden verantwoordelijke dienst bij de hemodialyse afdeling en 3 maan den praktijk bij de niertransplan tatie afdeling. Inl.: zie onder g. Salaris max. f1541 bruto per maand. verpleeg kundigen vac. nr. 73.1181-AZ zieken verzorgenden vac. nr. 73.1182-AZ t.b.v. de afdeling Intensive Care verpleging (15 bedden). Part-time diensten zijn mogelijk. Er wordt in teamverband ge werkt onder leiding van een eerste verpleegkundige. Inl.: zie'onder g. Salaris voor verpleegkundige f1541 en voor ziekenverzorgen de f1319 bruto per maand. f) Oogheelkunde: 1. verpleeg kundigen vac. nr.73.1183-AZ t.b.v. Operatiekamer en Ver- koeverkamer. Verpleegkundigen, die geen ervaring hebben in o.k.'s, maar wel belangstelling hebben, kunnen aangenomen worden. Ten aanzien van opleiding en begeleiding zijn er voldoende mogelijkheden aanwezig. De operatiekamer en de verkoe- verkamer zijn modern ingericht. Verlangd: diploma Ziekenverple- ging-A. In.: zie onder g. Salaris max. f1541 bruto per maand. 2. zieken verzorgenden vac. nr. 73.1184-AZ Verlangd: diploma Zieken verzorgende. Inl.: zie onder g. Salaris max. f1319 bruto pe, maand. g) Isolatiepaviljoen: 1. verpleeg kundigen (-A) vac. nr. 73.1155-AZ 2. zieken verzorgenden vac. nr.73.1156-AZ In het Isolatiepaviijoen zijn recent nieuwe mogelijkheden geopend voor omgekeerde isola tie d.m.v. laminar flow verple ging. (Documentatie over laminar flow verpleging verkrijgbaar bij bureau voorlichting UMC, tel. 01710-47222 ts. 4956). Salaris voor verpleegk.-A f 1631, verpleegk. f 1541 en ziekenverz. f 1319 bruto per maand. Inl. (over de onder c t/m g ge noemde vac. nrs.): mevr. zr. A. Mol-v. d. Luyt, coörd. hfd.- verpl., tel. 01710-47222 ts. 4351. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Geen inhouding premie AOW/AWW. Vakantietoeslag 7'/2% pei jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: LQ

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 24