De blijheid mag niet overheersen Nico de Raad gaf in Katwijk eerste concert Chileense groep naar Nederland rowseii optiek SLEUTELTJES Gents keldertheater was succes in Leiden Geen provinciaal recreatiegebied nabij de „Meije" Marktberichten Amnesty hout conferenties tegen martelei VLASVEl £yhet woonidu TV-RADIO-MONTEUR RADIO BEUK Gratis pedicu ZATERDAG 22 SEPTEMBER j Door Fred Racké Niets dan blije geluiden, op een persconferentie in de middag van prinsjesdag ,uit de mond van dr. Wim van Zijll namens de Neder landse Sport Federatie. Niet alleen omdat minister Van Doorn op de begroting van CRM voor de sport (maar zeg daar wel uitdrukkelijk bij( en óók voor de "sportieve re creatie") een vooruitgang van 24 procent ten opzichte van het voor de sport uiterst magere Vonhoff- Jaar 1972 had laten noteren. Maar ook - en Van Zijll kan over zulke dingen érg enthousiast doen - omdat in de toelichting op die be groting zo vaak overwegingen gel den. die de georganiseerde sport - lees: de NSF- al eens eerder, in 1968 en in het bijzonder in de nota Sport'70 had aangegeven. Stappen op weg naar een nationaale sport beleid. daarover is men bij de NSF org blij, en terecht natuurlijk. Ook erg enthousiast ("we praten in een sfeer van vertrouwen en opti misme in de toekomst") kon en mocht worden gedaan over de lotto. Geldstroom Toto én lotto zullen een bredere geldstroom naar de sport doen toe vloeien. dat staat vast. De geschatte opbrengst tendeert naar het dubbele van wat er nu uit het voetbalgokje komt en aangezien er wél een nieuw verdeelmechanisme komt maar er globaal eenzelfde verdeling Th* richtlne van enerztfds de charitatieve acties en fondsen en zooeraijds de sport zal worden toe gepast, is het rekensommetje een voudig: nu de sport ook uit de lotto meedelen, komt er gewoon meer geld binnen. De voetbaltoto wat (wellicht véél) achteruit gaan. maar de lotto zal dat alle maal goedmaken en nog veel meer aan dat (omdat verwacht mag wor- cen. dat velen zich tot de eenvoudi ger gokmethode zullen bekeren en ook de "Duitse spelers" nu zullen tejugkeren). V erdeelmechanasme Meer geld dus - maar ook: een an der verdeelmechanisme. En het is de vraag of daarover nu wel zo blij mag worden gedaan als Van Zijll het voorstelde. De NSF-topman: „qp minister is er nog niet uit, maar hij biedt de NSF de overleg situatie aan, en dat is voor ons de proef op de som, dat we goed mee mogen doen:". Als Je het zó stelt: Ja dat is allemaal knap plezierig. Maar klopt dat wel helemaal? In dat nieuwe verdeelmechanisme kt-men namelijk drie "partijen" te zitten. In de ene partij: de verte genwoordigers van de charitatitieve Jrndsen (COF) én de NSF; een voigende partij is de overheid en tenslotte stelt de minister zich als deide partij een groep voor van een soort niet-gebondenen, voor het ge- man maar even. zoals bij de SER, "kioon leden" genoemd. En daarmee is de overheid dan bin nengekomen in dat verdeelmecha- psme op een manier die in de ver ste verte niets "verdachts" heeft, integendeel (want wie zou "de over heid" niet óók zijn deel gunnen om er sportaccomodaties en recreatie mogelijkheden mee te subsidiëren?) maar wél op een voor de NSF wat minder aantrekkelijke manier. Want die NSF krijgt het op het punt van de verdeling van de gelden niet meer alléén voor het zeggen als het om de sport gaat. re factor "politiek" wordt inge dacht. Hoe moeilijk het daarmee werken is, bleek in de afgelopen Ja ren. Gelukkig had - en heeft - de o'erheid op het hoogste niveau en ook wat lager) niet zulke ver schrikkelijk grote fondsen ter be schikking om de sport te doteren. Maar toch... nu al maakt het een knap verschil of het ene kabinet (met Vonhoff als staatssecretaris daarvan de ex-ponent) of het ande re (met een minister als Van Doom, die de sport "zelf doet") aan hel bewind is. Slel nu eens, dat de overheid mee groeit in dat nationale sportbeleid, stapjes terug moet doen. En dat als gevolg van de politieke ontwikkeling m ons land over welke tijd dan ook da "ontspannen samenleving", het welzijn", de "kwaliteit van het be staan" niet meer, zoals dat nu het geval is, zeker ook in de toelichting op de begroting van CRM, bovenin het vaandel worden geschreven. Ja, wat moet die - dan toch wat "af hankelijker" geworden NSF dan? Vandaar dat ik geloof, dat in deze aagen niet alleen maar die blijheid mag overheersen, hoe teer de on- uerhandelingspositie nu dan ook nog is. Narcotica- smokkelaars gepakt in Zwitserland ZURICH De officier van Jus titie van het kanton Zürich heeft bekendgemaakt, dat de grootste smokkelzaak van verdovende mid delen in de geschiedenis van Zwit serland was opgelost, en dat er 47 Zwitsers en negen buitenlanders wa ren gearresteerd die in een Jaar tijds ten minste 500 kilo hasjies en een niet nader aangegeven hoeveelheid narcotica in Zwitserland, West-Duits- land en Canada hadden verkocht. In totaal waren 20 kilo hasjies, 360 gram opium en kleine hoeveel heden heroïne, cocaïne, mor- phium. mescaline en LSD in be slag genomen. De leeftijd der mees te gearresteerden 45 mannen en 11 vrouwen, varieerde van 20 tot 25 Jaar. De buitenlanders waren twee Zuid- slaviërs, een Hongaar, een Canadees, en Belg, een Westduitser, een Turk en een 45-Jarige Engelsman, die kortgeleden te Frankfort was gegre pen en hierop aan Zwitserland uit geleverd. De hasjies was gekocht in Li banon, naar Syrië gesmokkeld en toen per vliegtuig naar Zürich ge bracht. Vandaar werd de hasj door smokkelaars door de lucht naar Ca nada en enkele Wesbduitse steden, gebracht. KATWIJK AAN ZEE De vuurtoren in Katwijk staat in de stei gers. Dat is noodzakelijk omdat het dak en de zinken boven bouw na de zware aprilstorm moest worden vernieuwd. Naar nu is gebleken heelt de zinken onderbouw nooit goed verankerd gezeten. De houten omloop van de toren ivas onlangs al ver nieuwd. Eén steil bleek niet meer stevig genoeg die is nu ver nieuwd. Het herstel van de toren zal nu ongeveer een week in beslag nemen. (Foto Jan Holvast) KATWIJK Eerlang wordt Jan Welmers organist in Nijmegen. Kat- wiik verliest dan een zijner belang wekkendste inwoners. Een raskun stenaar. Niet alleen als vertolker, zijn componeertalent is hem hoe langer hoe meer in beslag gaan nemen. "Vleugde oenie" opperden we Jaren geleden al. Het vleugje werd gevleu gelde openbaring. Bewijsvoerder er van gisteren werd zijn leerling Nico Ce Raad. Katwijkse medeburger, die in de Triumfatorkerk zijn eerste gro te zelfstandige orgelbespeling weg gaf, waarbij twee Welmers com posities naast twee van Baoh en twee van Reger. De Raad is thans eerste jaars muziekstudent in Utrecht en treft daar nogmaals, als conservato riumleraar, Jan Welmers. Zeker is in Katwijk blijft de naam Welmers nog lang levend. De man gaat, het werk blijft. Bach's Praeludium et Fuga in e en de Fantasia et Fuga in g zagen ivtee hoofdmerkmalen volledig ver vuld: de barokke ongebroken span ningen in de doorgaande vaart en de NIEUWKOOP Provinciale Wa terstaat heeft meegedeeld, dat de Nieuwkoopse Plassen in de omge ving van de Meije, minder geschikt zijn voor een provinciaal recreatie terrein. Tegen de plannen hiervoor zijn diverse protesten aangetekend. Men vreesde, dat, wanneer dit ge bied zou worden aangetast, er een cd vervangbaar stuk natuur verlo ren zou gaan. In het gebied huist 'n kolonne zeldzame purperreigers. exactheid van het spel. Dat zijn uit wendige voorwaarden, ook voor een Toccate et Fuga in a (op 80) van Max Rcger, waarop nog een koraal volg de. De andere voorwaarden zijn de esthetische die van de schoonheid de dichterlijkheid, de welsprekend heid, de glanzing, de vormwelving. Die komen niet uit de training van de spierbundels, die komen uit de cultuur kracht en de innerlijke we zenlijkheid van de spelende mens. Ook op dit stuk waren de gehoorde verklankingen vol van beloften. Als groot spel te waarderen fragmenten on tbraken niet. Van Welmers koos De Raad de F artita op "O grote Christus, eeuwig licht" en "Sferen 1970". Men zal den ken, vloekt dit niet bijeen, dit vroeg 16ae nog sterk gregoriaanse Straats oiugse koraal" Christus qui lux es et dies", op een tekst uit Zacharia, bij een klankbeeld 1970? Lezen we 't eind van het eerste koraalvers "al schijnt geen zon, al licht geen maan" dan lijkt dit te moeten leiden naar eerklanken, die de associatie geven een scheppingsbegin. In beide compo sities aanwezig. Met het verschil, dat Sferen 1970 dit geheel zoekt in klin kende verwantschappen met concre te geluiden van de Jaren van nu. Het duiken is vrij. Wat de een als het ge dreun van een goederendieselloc in een nachtelijk Leids station wil kwa lificeren. zal de ander op Schiphol ïccaliseren. Het ronkt een motor in "xS70", op velerlei wijze. Maar esn wertceliJke componist is iemand die samenstelt, ordent, klanken bouwt. In die klanken nieuwe dimensies, af standen, ontmoetingen, suggesties, vondsten. Een fantastische beleving. De Pourtita doet deels eender, maar Kent een verrijzenis uit de tijd en als Christus in het licht treedt, kan Wel mers dit alleen in de Bach-Reger taal uitdrukken, maar misschien i m 12 d« Stapje terug En als Je het zó bekijkt, dan moet de Nederlandse Sport Federatie, die eertijds zo fanatiek het principe "door de sport vóór de sport" aan hing, toch een stapje terugdoen. De sportwereld tot in de diepste diep ten. om het zo maar eens te zeg gen. levert, uitgaande van het to to-apparaat in Den Haag, de dien sten, ze krijgt er meer geld dan voorheen voor terug maar niet meer upz.elfde zeggenschap. Een kniesoor, cifc daarop let, zult u zeggen, en «-.cijsdeels hebt u daarin gelijk: wie meer geld pakt voor een goed doel t-ie wil daar wel een veer(tje) voor laten, want je kunt - ook als NSF - gewoonweg meer dóen. Maar dan past toch een tegenwer ping die er nu nog veel van weg hoeft als zouden er spijkers op laag w? ter zijn te vinden, maar die in de toekomst van wat groter allure 7.01 kunnen blijken. Wamt wat moet pr nu verder gaan gebeuren, als er inderdaad hoe langer hoe meer een "nationnaal sportbeleid" onstaat? Welke rol spelen dan "de overheid" cn de NSF daarin? Worden dat echt twee "partijen", die dan niet j.eiden tegenóver elkaar kunnen ko men te staan? Nog afgezien van het feit, dat de NSF is opgericht om voor en namens de sport in z'n totaliteit te kunnen optreden, lijkt het me een onzalige situatie als langzaam, In het begin nog onge merkt, toch dat nationale sportbe- lfcic waartoe nu een aanzet is gege ven, een deling zou moeten onder gaan. Overheid Zéker omdat van de zijde van "de overheid" daarmee altijd de onzeke- LEIDEN 21/9. kaasmarkt. Aan voer: 3 partijen Leldse kaas. Prijzen (in guldens per kg)Leldse tot 6.25. Han del: kalm. LEIDEN 21/9, veemarkt. Aanvoer: stieren 15, melkkoeien 70, vette koeien 204, vare koelen 20, vette kalveren 19, nuchtere kalveren 3. vette schapen 150, fokschapen 70. vette lammeren 1071, varkens (zeugen) 46, schrammen 11. biggen 378, gelten 23, totaal 2080. Prij zen (In gudens per stuk)slachtstieren per kg gesl. gew. 6.106.30; melkkoeien 17502125; vette koelen per kg gesl. gew. 5.005.806.40; vare koeien 700 12001700; vette kalveren per kg lev. gew. 4.855.10: vette schapen 130 150170; fokschapen 175200225; vette lammeren 150170210; drach tige zeugen 550650775; schrammen 140—155—165: biggen 105—115—125; geiten 2090. Handel: slachtstieren, goed; meikoeien, kalm; vette koelen vlug; vare koelen, kalm; vette kalveren redelijk; vette schapen, goed; fokscha pen, goed; vette lammeren, goed; zeu gen. kalm; schrammen, kalm; biggen, kalm; gelten, goed. KATWIJK A/D RIJN 21/9 Groente veiling V/aspeen per kist A extra 770 —790; A I 550—730; A II 320—820; B I 620—770; B H 260—340; C I 340— 430; C II 270; breekpeen per kist 260 550; bospeen 4561; bloemkool 6 I 90—117; 6 II 40—80; 8 180—110; 8 II 3070; kroten per kist 260; andijvie 1638; groene kool 1729; krulpeter- selie 18—28; peterselie 614; selderie 2023; spinazie 5865; spitskool 45 56; radijs 23; sljnbonen 280; heren bonen 130180; uien per kist 730 750; sla 22; rode kool 22; prei 62. Aanvoer waspeen 180.000 kg. Aanvoer bloemkool 10.000 stuks. ROELOF AR ENDSVEEN 21/9 Bloe menveiling Anjers rose, rood, wit, keefer, arthur. arme ma/rie, samantha lena, le reve, allee, esperence 1424; rozen garnette. carol, zorlna. roswltha, annabelle 712; sonla 2532; bellnda motrea 1220; super star 2728; pro minent. coral princess 1415; ilona 3956; alstroemeria 1622; gerbera 20—26; lelies 28—75; nerlne 40—50; geplozen chrysanten 1572 p. st.; troschrysanten 301.15; Idem Jaar- rond 901.30; wirrals supreme 7085; eikeblad 2455; gladiolen 701.35; free6la's 75—1.55; Irissen 2065; monxbreetia 701.00; asters 2680; ornlthogalum 751.50; snij groen 35 75 p. bos. KOUDEKERK AAN DEN RIJN In de gereformeerde kerk wordt morgenavond om zeven uur een ge zamenlijke open deurdienst gehou den. Voorganger ia ds. Bouhuijs, her vormd studentenpredikant in Leiden. HIJ zal spreken over "God spreekt, spreekt Goed?" Medewerking ver leent het hervormd kerkkoor. LEIDEN In het LAK-theater, dat tot de laatste plaats bezet was, vend gisteravond een voorstel ling plaats van „Sursum Corda" (De harten omhoog). Het Gentse kelder- theater „Arca", dat voor de opvoe ring tekende, gebruikt uitsluitend teksten van drs. P. (Heinz Polder). In de pauze vroeg ik drs. P. naar zijn ervaring met dit keldertheater, lenslotte kan een abstracte tekst veel veranderen, wanneer een groep het in concrete normen omzet. Maar ars. P. bleek bijzonder ingenomen met de kwaliteiten van de groep en thousiaste, Jonge mensen. Vooral Griet de Bock viel in po- titieve zin op, omdat ze de charme van een Conny Stuart verbond aan de gedegen rolvastheid van een Jo- scfine van Gasteren. Dat ze toch ',-tnmaal haar tekst vergat, moet dan ook meer gezocht worden in het meegevoerd worden door de tekst dan In een moment van „vergetelheid". Het Gentse keldertheater presenteer de zichzelf als een „artistieke en •oo'.kseigen samenloop van theater, zalig, scherts en zedenschildering". Deze aankondiging was slechts een aspect van een groots gebeuren, waarbinnen vele verschillende facet ten van toneel, cabaret en theater tot uitdrukking werden gebracht. Een tableau viva/rut werd afgewisseld door een parodie op het levenslied en de bekende verwerking van het gege ven „de gevallen vrouw" culmineer de plotseling in een diepe „levenstra- giek voor vrouw-alleen". Daarom viel bet optreden van dit keldertheater eigenlijk in twee belangrijke delen uiteen: enerzijds de gebruikmaking van het woordmateriaal van Polder en anderzijds de interpretatie en verwerking van elk gegeven afzon derlijk. Ook de verbindende teksten, die drs. P. op een band had inge sproken, continueerden de sfeer, die door de sketches werd opgeroepen. De wat „overdadige" stylistiek van drs. 1-. die Juist elk woord terugbrengt op zijn ware betekenis, zorgt voor iiet komische effect. Het is dan zaak voor „Sursum Corda" (Koninklij ke Kitsch- en Cultuurkampioen schappen) om dit gegeven nader uit te werken. Juist omdat drs. P. ei genlijk aan elk woord zijn betekenis ontneemt en tegelijkertijd het tegen overgestelde suggereert, is dit een Kunst op zich. Dat „Arca" dan ook een keer miste („Samen in een boot je") is tegen deze achtergrond niet bevreemdend. Het is niet helemaal duidelijk ge- w rden, of het succes van het kel dertheater „Arca", dat grotendeels btiust op het „gescandeerd brengen /an de tekst" onze Zuiderburen be ter afgaat dan ons Hollanders. Zeker is, dat het Belgische gezelschap on willekeurig in het voordeel was, om dat men daar per definitie het vol tooid deelwoord voor het hulpwerk woord pla/artst. 't Komisch effect, dat hierdoor wordt bereikt is één van de peilers, waar het „woordjargon" van Drs. P. op berust. Het ware te wen sen. dat Nederland een belangrijker inbreng had geleverd tot het wel slagen van dit gebeuren. Dat het slechts beperkt bleef tot het aan- dargen van de idee en de terminolo gie van drs. P. is daarom mede aan leiding de toekomst van zowel dit kei dertheater als dat van het cabaret met merkbare belangstelling gade te s.s an. Een grootse synthese van Hol- dragen van de id'ee en de terminolo- talng. A. C. KOEKEBAKKER JR. DEN HAAG "Inti-iHlimani" een Chileense muziek- en zanggroep, geeft van 24 september tot en met 2 oktober voorstellingen in ons land. De groep is gast van "Sjaloom". „Intii-illimani" is bezig aam een toernee door Europa. De afspraken voor het optreden in ons land waren al gemaakt vóór de staatsgreep in Chili plaatsvond. De toernee was al in verband gebracht met de politiek, maar krijgt nu een veel duidelijker politieke kontekst, aldus Sjaloom. Bij de voorstellingen zal informatie over Chini worden verspreid en zal ook gewerkt worden aan het bevor deren van solidariteit met de Chi leense volksmacht. Voorstellingen zal "Ln/ti-ifllimani" geven in Harlingen, Zutphen, Groningen, Utrecht, Heer len, Schinne, Epe (Gld) en Rotter dam. zegt Reger in de hemel daar jammer, dat dit geen opusnim van mij is. Zo ongelooflijk goed, KEES VER® LONDEN Amnesty intejj nal houdt eind september maand oktober een reeks reg| conferenties over het thema schaffing van martelingen", d, ferenties vinden plaats in AuM Canada, België, Nederland, g Brittannië, Westduitsland, ièrbu Noorwegen, zo heeft het hooft toor in Londen bekendgemaakt, nesty International, een organ die zich inzet voor mensen die wege hun overtuiging gevangej ten, heeft 1973 uitgeroepen tot tegen martelingen". De regionale conferenties ter voorbereiding van een f -^al congres dat 11 en 1., het Unesco-gebouw in rden gehouden ter gt, an de 25ste verjaardag nvaarding van de univers klaring van de rechten van de door de Verenigde Naties. Zendingsfeest in Zeist Op zaterdag 29 september, staande wordt in Zeist het Jaar zendingsfeest van de Evange Broedergemeente (Suriname ding) gehouden. Het programm, deze bijeenkomst, die om half 's middags begint, is erg gevar Voor de pauze spreekt prof. M. van der Linde, hooglen Utrecht, over wat zending was, zou moeten zijn en over de ding tussen "hier en daar", "daar" is toegespitst op Surinan In de pauze hebben de beza5 gelegenheid een soort Surim1J bazar mee te maken, terwijl ta fiere groepen informatie kan gewonnen en van gedachten seld over actuele zaken de a en Suriname betreffende. Na ze komen Surinamers, die zelf den in het zendingswerk staan irc het woord. Het zendingsfeest gehouden in de kerk aan het! plein. Iedere belangstellende telijk welkom. H e T.V. en radio D.A.W. TV en KTV avond en weekend sendee tot 22.00 uur. Tel. 01710-62819. TV defekt? Bel ons direkt! TV. en Radioreparaties, des kundige plaatsing van anten nes. Avond- en weekend-ser vice voor Leiden e.o. 01710- 63671. Douwes TV service voor re paratie van TV of KTV Sieboldstr. 34 Leiden. 33677- het Dlaatsen van antennes. 22725. P.E. Stereo pick-up 10 pla- tenwisselaar Sophiastra&t 66 Leiden. B Draagbare Sony t.v. ges- schikt voor 4 netten, 12V 220V 6 mnd. oud prijs slechts 275,- Atjehstraat 53A Kool, Tel. 20696 Te koop een stereo tape deck. Akal 4000 DC, Mozartstr, 147, Leiden. Z.W. Diverse goederen diensten gevraagd B Te koop gevraagd Jaargan gen 1971-'72 en januari t/m mei '73 van maandblad Focus B Ter overname gevraagd, voor lagere school: een piano Hulsadres hoofdGansstraat 21, tel. 20941 Leiderdorp. x B Te koop gevr. gevelkachel, grote cap. voor zolder 7 x 4 m Brieven onder nr. 86752 bur. v. d. blad. Huisdieren B Let op. Te koop 75 gele ka naries mannen en poppen en voer van de Gorkumse molen. P. Verkade, Tolstraat 66, Al phen a. d. Rijn. Alleen op dinsdag- vrijdag en zaterdag geopend. x B Met. Dex Ideal kunt u uw hond een wasbeurt geven zon der gebruik van water. Doodt onherroepelijk alle ongedierte. Verkrijgbaar vla dierenzaken. Beaphar, Postbus 7, Raalte. Zeer mooie Dobberman pin cher pups, rode en zwarte le klas afstamming 01718-13239 of 73078 Te koop aangeb. Import 2 Turkse herders, reu 4 maan den, teef 6 maanden, Mercu- riusstraat 26, Sassenheim tel. 02522-13712 Meubilair en antiek B Bankstellen direct van fa- dlv. kleuren. 5 Jaar garantie op binnenwerk. Normale prijs f 1300,- voor f 595,- Parian, Nieuwe Meerdijk 17. Badhoe vedorp. Telefoon 029685817. Geopend dinsdag t/m zaterdag van 10-17 uur. Vrijdags tot 21 uur. x 2 pers. opklapbed met z.g.a. n. matras. Tel. 01714-3036. B Te koop mooie staande sche merlamp z.g.a.n. Levendaal 35, Leiden. ir randstad uitzendbureau Wij zoeken slimme en ervaren (steno)typistes ned. en m.t. die onze cliënten uit de nood willen helpen. leiden n. rijn 44 01710-44841 8.3017.30 alphen lï6zthof 18 01720-91873 14.0017.00 katwijk parsstraat 19 01718-71215 14.0017.00 LEIDEN Kort Galgewater 1. Emmen Hilversum Ter Apel SPECIALIST IN CONTACT LENZEN By beschikking d.d. 13 sep- tember 1973 is het faillisse ment van C. de Ruiter, wo nende te Leiden, aan de Rijndijkstraat 59 en hande lende onder de naam Firma de Ruiter door de Arron- dissements-Rechtbank 's-Gravenhage opgeheven wegens gebrek aan baten. Curator, Mr. Th. H. van Roy. B Oude letterbakken. Veel ver schillende vakjes voor kleine spulletjes. Tevens antieke weegschaal met koperen ge wichten. Van 12-23 uur 01710 51757 x B Te koop opklapbed met beddeplank en gordijnen. Me vrouw v. d. Zwan Pinkster bloem 45, Leiderdorp. x B Kunst en antiekhandel T. Ooms. Compl. wonlnglnr. keu ze uit 300 schilderstukken gro te sortering origineel Porceley- ne fles, oud Delft, Limoges, Saksisch en Chinees porselein. Koperen doofpotten ketels, lampen e.d. Oud Hollands tin, borden, vazen enz. Haarlem merstraat 93, Lelden tel. 26368. Franse hangklokken pendu les e.a. antieke klokken. Show room Leldseweg 358, Voorscho ten, geopend zaterdag 10-17 u. Tel. 01710-63772 eigen Import. B Gratis af te halen 3 zits- bank en 2 fauteuils. Nofcenhou pad 28, Leiden. 2 kleine nieuwe gastoestel- len p.st. f 55,- (één vlams) ta feltje 100 x 80 en rond tafeltje 80 cm mdl. p.st. f 15,- Telef. 01710-46829 tussen 7 en 8 uur. Te koop compleet slaapka mer ameublement,3 deurskast bed 130x190 2 nachtkastjes, Bpaarnestr. 49. Lelden telefoon 23511 Te koop 1 kantclbed 1 bank stel, 1 bergmeubel. Tel. 01710- 21011 Te koop modem (slaap) bankstel f 250,- telefoon 52182 Oegstgeest. NIEUWE AUTO HUREN autoverhuur TID THD st.aagtenstraat14 lil lUl telefoon: 01710-25709-53627 leiden RECEPTIES DINERS PARTIJEN voor uw party en diner-dansant HUIZE DE WEKKER HERENGRACHT 100 - LEIDEN - TEL. 21935—40876 'T IS EVEN WENNEN 90 MAAR WONINGINRICHTltolt (U weet wel, waai Pi Kastje, Bankje ird andere leuke Mcijtdi kocht) Lage Rijndijk 34 Toonkamer - Meul j Gemeente Leid Agenda voor de °Tf: bare vergadering va; 3g: commissie voor de dryven op maandag g ei september a.s„ te 1 uur, in de kamer burgemeester en «lis houders, Stadhuis. Aan de orde zal wol WH Jwe Interimrapport van ]ge] Commissie Organis Energievoorziening Zuid-Holland. Situering van de nie brandweerkazerne. t WELKE heeft zin in een zeer zelfstandige baan met veel afwisseling? Welnu, bij ons gaat hij klanten bezoe ken, voert reparaties uit (ook aan de zaak), legt leidingen, plaatst antennes enz. enz. Volledige kennis van de tele visie-techniek is niet vereist. AFWISSELEND WERK Hij heeft daartoe een bestelauto ter be schikking. Voor de juiste man, met be grip voor service EEN GOED BETAAL DE PRETTIGE BAAN in een verzekerd bestaan. Als U hier veel voor voelt, is het de moeite waard een telefonische afspraak te maken met Langstraat 6 - Wassenaar - Telef. 01751-2100 van 24 t.m. 28 sepk van 10 tot 12 uffl Zij-ingang KONINGS Willem de Zwljf nd<

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10