PRIJAikviv^ I NAAR HOUTRUST (Qunieke occasionshow Simca...van der Gun Texaco Service Station Onsaanbod: Bijaankoop van3 TEXACOI cheffin typekamer In de Haagse Houtrusthallen meer dan 100 fantastische occasions van Simca... van der Gun. Geweldig. Noem ze maar opde supersportieve Simca's 1000, de comfortabele 1100 en de robuuste 1301 modellen. Ze zijn er allemaal. Ook de prestigevolle versies van de Franse Chrysler. En veel andere merken van re cente bouwjaren trouwens. Dit is uw kans om voordelig een uitzonderlijk goede occasion aan te schaffen. Bezoek daarom op 13-14 of 15 september de (g) unieke occasionshow van Simca... van der Gun. Openingstijden: vrijdag 14 september van I0.00-18.00 uur zaterdag 15 september van I0.00-I8.00 uur Simca... van der Gun is een gerenom meerde Simca I Chrysler dealer. Met W vestigingen in Den Haag. Wasse naar. Rijswijk. Voorschoten en Amster dam. Met een heel aparte en goed georganiseerde occasion-afdeling, waar ook aan elke gebruikte auto grote aandacht wordt gegeven. Vanze/f- sprekend, want .bij Simca... van der Gun is ook elke occasion-cliënt "Koning". Alle occasions worden afgeleverd met ANWB-keuringsrapport en Bovag- garantiebewijs. (G)uhieke garantie dus. Vraag naar onze prima financie- rings- en verzekeringsmogelijkheden. J. P. B. JANSON Levendaal 177-179 Leiden ONS ADVIES: Gun uw auto een betere olie Geen olie is zo afgestemd op de moderne automotoren en op de zware eisen van het huidige verkeer als Texaco Havoline Multigrade. Veel koude starts - Havoline geeft meteen voldoende smering. Stadsverkeer met slechte verbranding - Havoline neutraliseert de agressieve zuren die daarbij ontstaan. Urenlang hoge toerentallen op de autoweg - de Havoline oliefilm blijft sterk en op de juiste dikte, bestrijdt de afzetting van vuil en metaaldeeltjes op uw kostbare motor. Texaco is het grootste benzinemerk van Amerika, Havoline Multigrade is daar een begrip bij iedereen die zuinig is op z'n auto. Zo moet het ook in Nederland zijn. Daarom doen we u een bijzonder aanbod. U krijgt bij elke drie eenheden - bijvoorbeeld 3 hele of drie halve literblikken - de 4e helemaal gratis. Drie maanden lang, tot 1 november a.s. Profiteer hier zo vlug mogelijk van. U kunt dan genoeg goede ervaringen opdoen met Havoline Multigrade om vóór 1 november zeker te weten dat u nooitmeereen andere olie wilt gebruiken. Wereldkampioen met Havoline Emerson Fittipaldi, wereldkampioen der coureurs, heeft in z'n Formule-1 Lotus geen speciale olie, maar „gewoon" de beste olie die er is. Texaco Havoline Multigrade. Diezelfde olie kunt u morgen al in üw auto laten stoppen. Bovendien hebben we dan voor u, zolang de voor raad strekt, dit prachtige schaalmodel van Fittipaldi's Lotus, voorf 2,95 (bij aankoop van Havoline) de Tombe IMelse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt, waar-* binnen men een eigen verant woordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe Bij ons kantoor te Leiden hebben wij een bijzondere vakature. Zowel de leiding van ons kantoor als de typistes zien n.l. met spanning uit naar diegene die zs l worden uitgekozen als hoofd van de typekamer. Dit is een funktie die in hoge mate de interne sfeer kan bepalen en ook het gezicht van het kantoor naar buiten. Wij verwachten dus iemand met 'n vriendelijk karakter, die in staat is om leiding te geven en die beschikt over organisatietalent. Middelbare schoolopleiding, algemene ontwikkeling en vakdiploma's zijn voor ons vanzelfsprekend de basispunten Wij vragen misschien veel. wij bieden ook veel. Wilt u daarover met ons praten, schrijft u dan aan ori adres: Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden, voor telefonische inlichtingen (01710) 2 11 45. Melse co accountants Wij bieden u vast werk, een goed salaris plus 3 weken vakantie per jaar met extra snipperdagen. Bel even of kom langs. Leuk, licht werk waar geen speciale scholing voor nodig is. PERSONEEL GEVRAAGD Een ruit, dif mohair coatje. Diverse dessins- en kleurstel lingen. M.: 36/46 Een ruit in mohair. Fraaie dessins op een fond van o.a. camel, donker bruin, rood, zwart en groen, M.: 38/50 voor de produktie van modieuze brilmonturen. Amersfoort, Breda, Dordrecht. Eindhoven, Groningen, Den Haag, Haarlem, Hilversum, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12