Hier is-ie-dan,de nieuwe Kadett! IM.N00MEN* Roos hoeft niet En als er één ding opvalt is het wel z'n wegligging... Opel Kadetl1 - uw nieuwe wagen Grote prijstruc. 13.- Kombineren is de mode, ziet Peek&Cloppenburg ASSISTENT BOEKHOUDER algemeen assurantiekantoor Shirt met balkstreepjes. Polyester/katoen. Div. kleuren. Shirt met modieus brede strepen. Polyester/katoen. Beige fond, de strepen in groen, rood, blauw, grijs. 1790 Shetland, spencer. 100% Acryl. Getailleerd shirt. Polyester/ Driekleurige pullover met Jacquard pullover. 100% Acryl. Diverse modieuze kleuren.fl. katoen. Diverse kleuren. 1Q90 ronde hals. 100% Acryl.^qr» Zwart/rood, bruin/beige, Diverse kleurstellingen. uL: brique/bruin, zwart/grijs.mu Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuiverde koolteerfracties maken een eind aan roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos- vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt dieD in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. I I Voor door-en-door gezond. I glanzend haar. Garantie op J| JL elke flacon. anti-roos shampoo Voor Leiden zoeken wij een part-time instructeur/instructrice tussen 23 en 35 jaar oud, die goed met mensen kan omgaan en op natuurlijke wijze leiding geeft. Zijn/haar taak zal zijn ter plaatse waar wordt schoongemaakt, leiding te geven aan de uitvoering van het werk. Daarnaast onderhoudt hij/zij het cliëntencontact en voert hij/zij een eenvoudige administratie. Sollicitaties aan de Districtsdirectie Noord Holland/Utrecht van Cemsto B.V., Postbus 4138, Amsterdam-O. Tel. 020-926543. Voor een sneller en efficiënter rijopleiding naar AUTORIJSCHOOL RALLY GRATIS PROEFLES Telefoon 01710—65039, b.g.g. 070—555062, ook 's avonds te bereiken. Volledige rij-opleidingen vanaf f 300,t.m. f 550, Prijs per les f 16,50 (vol uur les). Vraag vrijblijvend naar ons rallynieuws, wordt u gratis toegezonden. Aanmelden: AGAATLAAN B 205. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een (spccifacatiewijzigingen voorbehouden.) Leeftijd van 18 tot 22 Jaar. Hij is in het bezit van het mavo-diploma en het praktijkdiploma Boekhou den Cof studeert daar nog voor). Hü krügt op ons grote assurantiekantoor de kansen om zich helemaal „waar te maken". Hebt u belangstelling? Een goed salaris, een maand extra als vakan tietoeslag èn een maand extra als tantième plus reiskostenvergoeding lig gen binnen bereik als u belt toest. 20) of even schrijft aan Vooral mensen die kunnen vergelijken met andere wagens in deze klasse, rullen onmiddellijk merken hoe voortreffelijk het hele weggedrag van de nieuwe Kadett is. Hoe onnavolgbaar vast hij bijv. in een bocht ligt. En hoe stabiel op de rechte stukken. Nieuwe wielophangingspoiler De Kadett heeft namelijk een nieuw wielophangingssysteem gekregen, waarbij om maar één ding te noemen, de stand van de schokbrekers ingrijpend is veranderd. Verder is Hij uitgerust met een spoiler, een uniek stukje luxe dat tot nu toe uitsluitend werd toe gepast om race- en rallywagens een grotere stabiliteit en een betere wegligging te geven. Al met al een brok ingebouwde veiligheid dat u op geen enkele vergelijkbare wagen aantreft. Uitgemergelde km-prijs U kunt kiezen uit twee motoren, beide 1,2 ltr., één van het S- en een van het N-type. De N-motor is afgesteld op normale benzine, dus: besparing. De hele wagen kan voortaan met de helft minder onderhoud toe, alweer: besparing. Als u dan bedenkt dat z'n spreekwoordelijk hoge inruilwaarde stellig weer tot de hoogste in den lande gaat behoren, dan hebt u straks aan de nieuwe Kadett een plezierige, zinnige, maar vooral economische wagen. Die u jaar in jaar uit van dienst blijft, zonder nukken en malheuren. Opel Kadett vanaf f 8.868,- (incl. BTW en ex General Motors Continental). Rapenburg 1 Postbus 262 Leiden telefoon (01710) 4 28 41 (6 lijnen)

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 11