Lindehoeve gaat open W interprogram Creatief Babel Ongelukken met (brom)fietsen „Ik hou van uw vrouw''' Over de grens Onderwijzeres gehuldigd PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 12SEPTEMB] VOORSCHOTEN "De Lindehoeve" is gereed. Zaterdag zullen burgemeester Van der Haar en wethouder Esselaar de officiële opening verrichten van dit nieuwe jeugdcentrum. De opening begint met een optreden van de Jazz-pelgrims om elf uur. Daarna komt de Laurentiusharmonie en om 12 uur is het moment van opening. Na een receptie tot half twee, volgen er volksdansen, kunstenaarspresentatie en kreatief voor kinderen en volwassenen. In de avond is er een optreden van "Dirty Darling" en "Super Sister". De boerderij zal iedere middag van 12 tot 17 uur geopend zijn, op zaterdag van 14 tot 17 uur, dinsdag avond is de boerderij geopend van 19 u. tot 23 uur, vrijdag- e.n zater dagavond van 19 u. tot 1 uur. Hoewel de boerderij ingericht is als ontmoetingsruimte voor de ongebon den jeugd wil het Stichtingsbestuur ook trachten om via deze boerderij oud en jong samen te laten komen. Omtrent de komende bezettings graad van de 'Lindehoeve valt nog niets te zeggen. De werkgroep Shunt heeft gezorgd voor het binnenschil- derwerk, de animo bij de Jeugd tij dens de zelfwerkzaamheidsweken was niet erg groot. Het doorzettings vermogen van ongeveer zes jongens e«i meisjes heeft thans voor een doel treffende inrichting gezorgd. Het stichtingsbestuur meent dat de on bekendheid van de jeugd met dit jeugdhuis na de opening zal veran deren. Boerderij „De Lindehoeve" stond twee jaar geleden als afbraakpand en zou moeten plaats maken voor kantoorflats. De gemeenteraad wist de boerderij voorlopig voor vijf Jaar te sparen en verleende enige kredie ten tot ongeveer ruim f 110.000,-. aiA&saar onder redactie van Paul Wolfswinkel tel. 25260. Limerick I Limericks. Wie ervan houdt, zit waarschijnlijk al in zyn/haar handen te wrijven. Ik heb een voorstel: wie denkt dat hij/zij dit soort vijfregelige versjes kan maken, wórdt uitgenodigd vóór zaterdag er een (of meer) te maken en naar ons op sturen. In het begin van de volgende week wordt er één in deze rubriek afge drukt. De beste naar osn oordeel. De inzender krijgt natuurlijk een verrassing. Is het een succes, dan gaan we lekker door. Dus beste en lieve men sen: aan de slag. Uiterlijk zaterdag per brief en in de linkerbovenhoek hét woord: LIMERICK. Laat Leiden lachen. Limerick II Voorbeeld: Een kleurenblind huisarts in Leiden, bleek zó aan dit euvel te lijden dattie eerverleden week iniet capabel meer bleek geelvonk van roodzucht t'onder- scheiden. (Met dank aan John O'Mill). Vrouwengilde De openingsavond van het Zoe- terwoudse Vrouwengulde (vanavond) kent een uitgebreid programma. Na een Heilige Mis in de St. Jans in de Zuidbuurt (aanvang 19.30 uur) is er 'n ontvangst met koffie en ge bak in het Don Boscohuis. Dar zal deken A. Lamot vervolgens spre ken over het onderwerp „Mens waarheende houding van de Christen in onze produktie- presta tie en consumptiemaatschappij". Aansluitend op dit onderwerp zal woensdag 10 oktober een avond worden gehouden, die als Jaarvergadering (voor de pauze), geldt. Na de pauze volgt een ge- spreksavond met als thema: "Hoe kunnen versobering en solidariteit in het gezin worden beleefd". De jaarvergadering op 10 oktober, begint om 20.00 uur in het Don Bos cohuis. De firma Wijsman van het „kof fiehuis Posthof" gaat vernieuwen. Morgenmiddag zal wethouder Kret de eerste paal slaan van de nieuwe behuizing op de hoek van de Was- senaarseweg en de Rijnsburgerweg. Het gebeurt om vier uur. Bloem Dronk Naar aanleiding van het drank misbruik in Leiden en omgeving, hebben een viertal adspirant Miner- va-leden het plan opgevat (het was een opdracht in hun kennismakings per iode P.W.) om hiertegen te age ren. Ze dringen er zowel bij de bur gerbevolking als bij de studenten op aan het nuttigen van alcohol te be perken. Leus of slogan van het kwartet: "Alcohol wordt bestreden door adspirant Minerva-leden". Zeer nobel. Tast in eigen boezem, vrienden, en ga over de pilskraan in Minerva te verzegelen. Goed voor beeld zal zeker navolging hebben. Tuinders m.m.v. Paul de Tombe, Ruud Paauw en Jan Holvast hofjes mee te laten genieten, van hun boeiende en goede hobby. Ko mende zaterdag tussen 2 en 5 uur in de middag zullen de amateurtuin ders de hofjes weer bezoeken om de bewoners te laten genieten van een nazomerse bloemenhulde. Iedere be woner krijgt een attentie. Afsluiting I Een maand geleden werd een aanzienlijk gedeelte van het cen trum van Rome voor het gewone auto-verkeer gesloten om daar nog enig menselijk Heven mogelijk te ma ken. De autoriteiten hebben al die iwejcen gespannen toegekeken hoe het allemaal zou gaan, want ook daar heeft de neringdrijvende mid denstand wenend en jammerend dwarsgelegen. En reken er op dat jammeren op z'n Italiaans nog tien porties erger is dan jammeren op z'n Leids. Afsluiting II Gisteren, zo meldt de Interna tional Herald Tribune, hebben de autoriteiten dan durven melden dat het experiment als een geweldig succes moet worden beschouwd. In het hart van de stad is een heel an dere sfeer ontstaan: die van een kleine plaats, waar de mensen de tijd en de rust vinden om genoeg lijk met elkaar te praten. De be langstelling voor het centrum is sterk toegenomen, zo moest een kruidenier tot zijn verbazing con- kruidenier tot zijn verbazing con stateren .Men gaat nu het autovrije centrum verder uitbreiden. Dit berichit is bedoeld om wethou der Kret van de Leidse stadsontwik keling een hart onder de riem te steken. „Richt u naar Rome", zou den we willen roepen, al is dat voor een doorkneed hervormd predikant natuurlijk geen prettig gehoor. De zonnebloemactie is bij deze af gesloten. Hoe jammer het ook moge klinken. Misschien zijn er onder u die apart zonnebloemen zijn gaan planten om het resultaat aan ons mee te delen. We sluiten met een foto (de enige dit we kregen) van de familie De Boer uit de Mozartstraat 16, die 'n Helianthus (want zo heet het offi cieel) hebben van 3.96. Misschien niet de hoogste, maar toch wel een "an de fraaiste. Hulde, dank (drie werf) en geluk. Wegens het grote succes van vorig jaai hebben de Leidse Amateur tuinders besloten ook dit jaar weer ae oudere bewoners van de Leidse Zorg maar dat je morgen met een toto in het Leidsch Dagblad komt. Ads-pirant Minerva-leden kregen deze opdracht en spoed den zich metterdaad naar de Witte Singel. Paul de Regt, Mar lies Feilzer, Fokke-Jan Ozinga en Ietje van Meurs (v.l.n.r.) heb ben nu duidelijk aan de opdracht voldaan- Maar het was een uit zondering, dat wel. Dit is Rudi Ruler. Hij is 5 jaar. Hij woont in Den Helder en was gisteren een dagje op bezoek bij opa en oma in Zoeterwoude. Die hebben een boerderij en een hooimijt. Rudi had lucifers en speelde ermee. Even later kwam de brandweer. De hooimijt is ten dele in vlammen opgegaan. Vijf honderd gulden schade. Niet meer doen, hoor Rudi. ZOETERWOUDE De Zoeter- woudse Stichting Creatief Babel heeft het winterprogramma samen gesteld. Het is een gevarieerd pro gramma geworden, met een schaak competitie, een fotoclub, een volley balclub, een cursus macramé (touw- knopen) en cursussen in de tech niek van het pottenbakken en het maken van Wandkleden. Bovendien doet Babel in de Zuidbuurt voor lopig elke zaterdag- en zondagavond dienst als ontmoetingscentrum voor de jeugd van Zoeterwoude. Op deze avonden komen diverse popgroepen spelen, zijn er discotheek-avonden, cl wórdt er iets creatiefs gedaan. Voor de zaterdag- en zondagavond wordt het programma wekelijks be kendgemaakt. De andere bovenver melde aotiviteiten zijn al helemaal "rond". De schaakcompetitie bij voorbeeld wordt vanaf 16 oktober om dc veertien dagen georganiseerd. In- Lchtingen bij Johan Paardekooper, Noordbuurtseweg 35. telef. 01715 1254. De volleybalclub speelt elke vrijdag in de gymnastiekzaal van ,i tol 11 uur 's avonds. Men kan zich hiervoor in Babel opgeven. LEIDEN Het Leidse verkeer heeft gisteren een aantal gewonden geëist. Op de hoek Wassenaarseweg- Blauwe Vogelweg botste 's ochtends een 60-jarige inwoonster van Lei den met haar fiets tegen een per sonenauto. De vrouw, die van de Blauwe Vogelweg kwam, zou geen voorrang hebben verleend aan de door een Utrechtenaar bestuurde au to. Ze brak1 haar linkerenkel en kreeg bovendien inwendige kneuzin gen. De fiets werd vernield, de auto flink beschadigd. Op de Plesmanrotonde raakte gis termiddag een 51-jarige Leidse bromfietser zo door de laagstaande zon verblind dat hij in botsing kwam met een auto. Hy kreeg schaafwonden en vermoedelijk een hersenschudding. Een 15-jarig Leids meisje kreeg een hersenschudding, toen zij gis- laan een haakse bocht te scherp nam. Ze viel en moest naar een zie kenhuis worden overgebracht. Op het kruispunt Rapenburg Noordeinde Breestraat had gis teravond met de door haar bestuur de bromfiets op de Agaath- teravond laat een botsing plaats tus sen een bromfiets en een auto. De bestuurster van de bromfiets, een 29-jarige Leidse, zou komende van het Noordeinde geen voorrang heb ben verleend aan de automobilist. Ze kreeg hoofdwonden en moest eveneens naar een ziekenhuis wor den vervoerd. VOORSCHOTEN In het Cul tureel Centrum werd gisteravond voor 't Nut gespeeld het Engelse blijspel „Ik hou van uw vrouw", in een bewerking van de schrijfster Harriet Freezer. Het kritische Voor- schotense publiek kon om dit stuk veel en smakelijk lachen. Het meestal zwaar op de maag liggende onderwerp .huwelijkson trouw- overspel" werd door Luc Lutz. Simone Rooskens, Marijke Merckens en Jacques Luyer heer lijk luchtig uitgerafeld en zelfs de scheidpartijtjes en vurige woorden wisselingen waren bijzonder goed verteerbaar. Een prettige bijkomstig heid is. dat by dit blijspel het gehele binnengebeuren en ook het buitengebeuren in een decor staat opgesteld zodat er geen „open en dicht doek" nodig is, alles achter el kaar gespeeld wordt, alleen onder broken door de pauze. De amateurfotografen starten op 2 september. Op die dag zal het pro gramma voor de fotoclub worden sa mengesteld. Inlichtingen bij Peter \ersluis, Zuidbuurtseweg 61. Liesbeth Esveld zal de macramé- cursus gaan leiden. Op 20 en 27 sep tember, 4, 11, 18 en 21 oktober en 1, 8, 15 en 22 november komt men hiervoor bij elkaar, in Babel 's och tends van half tien tot half twaalf. Ook in Babel op dezelfde tijdstip pen vindt de cursus pottenbakken plaats o.l.v. Lolita Schaepman. Da ta: 19 en 26 september, 3, 10, 17, 24 en 31 oktober en 7, 14 en 21 novem ber. Op dezelfde dagen wordt onder lei ding van Titia Strijkers de cursus wandkleden maken gehouden, ook in Babel. Van 8 tot 10 uur 's avonds. Bij de macramé-cursus en bij het pottenbakken is een peuterspeelzaal aanwezig. Inlichtingen over deze cursussen zijn te verkrijgen bij Jac ques Beerenfenger. Zonnegaarde 7, en bij Agnes van Gent, Verlaatweg 4d tel. 1587. Men denkt bij Babel ook al aan 't einde van het jaar: op 11 en 18 de cember zijn er avonden waarop iedereen die kerstversiering, en nieuwjaarskaarten wil maken wel kom is. Gisteren zijn de verkeers lichten op de Hoge Rijndijk in werking gesteld. De aanslui ting met de rijksweg Amster dam Rotterdam is hiermee een stuk veiliger gewordenEr is jarenlang om deze bevei liging gevraagd. (Foto Jan Holvast) Burgerlijke stand van Leiden GEBOREN: Gideon H.. zn. van D. H. Schnitzler en H. F. A. M. Grijpma: BJOrn A., zn. van A. A. M. Thijssen en C. H. B. M. Wol- ters; Lieselotte M., dr. van K. K. Koks- ma en A. A. A. van der Laan; Ronal- dus A., zir. van A. van der Slot en L. M. van Rooijen; Armand. zn. van L. I. Stelma en J. Star; Michiel M. A., zn. van A. Roberti en C. I. M. den Heeten: Margaret, dr. van H. J. Redel en M. J. van Haren: Alexander J., zn. van B. J. W. Louwe en H. H. J. Hommes: Vanes sa C., dr. van K. J. de Vries en M. J. Fleming: Monica M. E., dr. van M. G. M. Bergman en J. E. M. Lieverse: Si mone. dr. van H. Tukker en H. Mes. GEHUWD: Woensdag Geversstrr.at 65 Oegstgeest So :amerbewoners, 8.301 uur nan Hoge woerd 57 Leiden Yoga ;iekworkshop Troef, 810 uur i Breestraat 19 Lelden Jeugdca -10.30 uur nam. Dijkstraat 2a Leiden Spreekuu nale raadsvrouw. 1011 uur vo< Stadhuis Leiden Spreekuur raadsvrouw, 4.306 uur nam. Speeltuingebouw Ten Katesti ien Bejaardensoos Humanltas, Kennedylaan 11 Oegstgeest matie-avond Baha'i, 8 uur nam. Steenschuur 6 Leiden Winterl oeurs, 9.303 uur nam. Holiday Inn Leiden Beauty Modeshow, 2.30 en 8 uur nam. donderdag Breestraat 19 Sociëteit voor dicapten. 25 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) j sociëteit v.a. 16 jaar 812 uu Breestraat 19 Jeugdhaven, ji té 7.3010.30 uur npjn. Stadhuis Spreekuur sociale i vrouw 68 uur nam. Breestraat 66 Leiden Defensii lichting Kreatief Sentrum 8- VRIJDAG Oegstgeest (Geversstr. 65) g voor kamerbewoners 8.30 uur i uur 's nachts. Breestraat 19 Sociëteit Twen! kamerbewoners en alleenstaand 12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven Soo kei 811 uur nam. Leiderdorp (Fred. Hendrikplj 25) gespreksavond Bahai 8.15 Nieuwe Rijn 19 Club voor staanden 8 uur nam. Koningskerk Leiden Ruilclub 10 uur nam. Zaterdag Burchtplein Antiekmarkt voorm.5 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) sociëteit v.a. 16 jaar 8 uur nam 's nachts. Breestraat 19 Sociëteit Twi (voor kamerbewoners en alleens den) 912 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven Soo kei 8.0011.30 uur nam. De Vink Dansen 9 uur nam.- Bij Molen De Valk Schaakzolder (Morsweg 114) I Jeugdschaaksociëteit 2.005.30 Doopsgezinde kerk Zevendedi ventlsten bijbelstudie 10 uur v« prediking 11 uur voorm. Danscentrum (Hoogl. Kerkgrq Dansen 8 uur nam. Apothekers De avond- .nacht- en zc| dienst der apotheken wordt t| nomen door Haven Apothee) den en Apotheek Voorschoten.) zaterdag tot 6 uur nam. Oer. ter Apotheek, Wilhelminapark Release Hulpverleningsdienst Release; we Rijn 20a, tel. 24555 Ma t/n 8-10 u. nam bovendien dinsd. t r nam met uitzondering OVERLEDEN: S. M. Tegelaar (90) vrouw; N. J. Tol (37) man; P. van Egmond (59) man; S. Jansen (24) vrouw; C. J. Duiven voorden (80) geh. gew. met H. Zuider duin. LEIDEN Geboren: Sandra d. v. A. in "t Veld en J. H. de Vos, Stefan z. v. Th. Blansjaar en W. J. van den Rotten, Borre Leofwln z. v. L. Era des en D. A. Autsema. Debby, d. v. C. J. van der Blom en G. van Duijl Anita Maria d. v. D. P. Fabery de Jonge en M. H. Vijf vinkei, Madeion Humani'taS Maria d. v. J. A. M. Buijs en M. J. H. G. Jongerlus. Gerarda Nathalie d. v. G. J. Stouten en M. W. Pel. Ja cobus Jan Leonard z. v. J. G. S. Berkhout en S. Dekker, Saskia d. v. W. Schlpaanboord en H. Verra, Nico- T/,V.T le. d. v. W. H. Lut en H. B. Triep, K.WJ-Leiden Pleter Gerrit z. v. G. P. S. Leenheer Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Aanvragen hulp bejaarden a durlg zieken en gezlnsverzorgln 45 tel. 49441 (maandag t.em. 910 uur voorm) Aanvragen voor nalve dagen; kerkelijke opleidingsschool va zinsverzorging Rllnsburgerweg Dienstverlening Humanitas. gracht 84. Spreekuur maandag'! nam. woensdag 9.3010.30 voa 21458. LEIDEN Het jaar 1973 kan een belangrijk Jaar worden voor het Prinses Beatrix Fonds, want er be staat een stille hoop dat de collecte opbrengst dit jaar het miljoen zal passeren en het overschrijden van deze grens zou voor het Fonds bijzon der prettig zijn. Immers, werd in 1971 ruim anderhalf miljoen aan financiële steun en sub sidies uitgekeerd, in 1972 was dit al i 1.830.000,-, dus ruim drie ton meer! Voor 1973 zullen deze cijfers zeker wéér hoger liggen. Daarom is een collecte een noodza kelijk kwaad om al die lichamelijk genandicapten, die onder de doelstel ling van het Prinses Beatrix Fonds vallen - waar nodig - te helpen op de weg naar een normale plaats in de maatschappij. Al die gehandicapten die getroffen werden door polio, die vanaf de geboorte spastisch zijn, dan wel lijdende aan spina bifida (open rug), multiple sclerose, spierdystro fie of bepaalde andere spierziekten, wachten op onze hulp, op Uw hulp! De aanvragen om subsidie worden niet alleen dringender, de bedragen waar het om gaat, worden groter. Denkt U zich eens in dat U Uw huis moet aanpassen omdat een van de gezinsleden gehandicapt Is, welke kosten dat heden ten dage mee brengt! Schrikt U dus niet als U een dezer dagen onze collectebus wordt voorge houden voor onze gehandicapten, maar geef, en geef royaal. Dat mil joen is zo hard nodig om al die nood zakelijke hulp te kunnen bieden. Help ons over de grens van het mil joen, help mee die mijlpaal in 1973 te bereiken door dat extra dubbeltje of kwartje en - komt u onze collecte bus niet tegen -, stort dan die extra- bijdrag op gironummer 9200 van Amro Bank te Leiden, bestemd voor rekening nr. 45.13.64.511. Maar U kunt nog veel meer doen door U aan te melden als collectant (e) voor de huis-aan-huis-collecte in de gemeente Leiden van 24 t/m 29 september en/of voor de straatcol lecte op zaterdag 29 september. Meldt U aan bij de heer H. Henkes, p/a Boisotkade 2A te Leiden, tel. 20191, of bij de heer W. Downer, v. d. Brandelerkade 4 te Leiden, tel. 34580. Getrouwd: C. W. J. Lut en H. A. M. Ronde. W. Drenth en M. J. Th. Kok, F. Hofman en K. S. van Bilderbeek, F. Th. C. H. Visser en N. Koolhaas, H. Siera en J. Velthuljzen, J. Kool moes en L. F. Verbiest, M. J. H. M. Laane en J. M. Dolmans, L. J. J. P. Ke.ptijn en G. J. Frankhuizen, P. W. M. Niemer en A. E. Doornink. Overleden: C. Blansjaar 63 Jr. W. J. Jansen 86 jr. weduwe v. D. van Wouw W. J. C. Meijer 69 jr. echtgenote van W. A. de Haas. G. van der Plas 83 Ir weduwe van W. Klok, J. F. Ka- rel. 64 jr.. A. Planje 83 Jr., A. A. P. Ooms 78 Jr., J. M. van der Velden 79 Jr., K. J. Ter Haar 80 Jr. weduwe v. P. C. Beugelsdijk, E. A. M. Kales, 74 Jr. echtgenote van W. Boer, A. Warbout (86) echtgenote van W. Schipper, G. Jansen 85 Jr., echtgenote van F. Luitjens, T. A. Stadt 70 jr. D. Klok 64 jr. Leiden Geboren: Marcel z. v. J. Zuijderd.ui.Jn en I. van Rijn, Remco Daniel Cornells z. P. C. Steenber gen en P. G. van Zelst. Frederik Pie- ter, z. v. H. A. van Brummen en F. C. M. Moeys, Annemarle d. v. G. v. der Wiel en P. C. de Kort, Wilhelmina Johanna d. v. W. Hoentjen en J. van Wltzenburg, Alexander, z. v. A. P. M. Henket en J. L. M. G. Hoornweg, Es ther. d. v. M. Nagtegaal en G. van Fruchten. Dimitrla Elisabeth d. v. W. Coljee en H. J. M. Stouten, Deborah d. v. C. C. T. de Roo en M. de Rid der, Cindy, d. v. J. van der Bent en C. M. H. Salman, Blanca Petronella Theodora d. v. H. T. van den Berg en G. M. Faas, Iwan Richard z. v. P. E. G. J. de GoeiJ en L. A. P. Ver- steege, Marco z. v. J. van Duijvenvoor- de en P. Kromhout. Denise d. v. D. B. de Lange en J. E. BelJ, Josefina Eli zabeth Maria d. v. A. M. de Jong en G. M. W. Koppers, Justin Sinclair z. v P. T. STevens en S. Handy. Mar- git Lara d. v. P. van der Laan en N. J. Buurman, Peter Alexander z. v. P. G. van der Hulst en M. H. H. van der Meijaen. Overleden: A. Versteeg 67 Jr. man, K. H. P. Boeff 57 jr. man, E. van Welzen 78 jr. echtgenote van A Schaft G. den Hollander 69 jr. man. J. P. Hoogervorst 76 jr. man, E. Giezen 84 jr geh. gew. met P. J. Overdijk, S. E. Verplancke 62 jr. echtgenote van J. Ouwerkerk, P. van der Niet 59 jr. man, C. Frankenhuls 81 jr. gehuwd geweest met P. J. Fooij. Getrouwd: T. G. de Bruin en C. M. Mieloo, T. T. Gan en H. Cheng, H. T. Le Fever en E. Barents. WASSENAAR Op 1 september jj. was het 25 jaar geleden dat me- w R. Morrien-Veerman - toen me juffrouw Rika Veerman - haar on- derwysbaan begon bij de openbare Bloemcampschool. Nu heeft de wet houder van onderwijs, mr Van Dijk, de jubilaresse namens het gemeen tebestuur gelukgewenst en haar be halve de gebruikelijke gratificatie een bloemstuk overhandigd. Beweging van werkende jom Havenplein 3, tel. 21139 en 46! formatiecentrum voor werkend! ren. Dagelijks en ook woena donderdagavond geopend SOS-dienst SOS-Telefonlsche Hulpdienst (01710)-25202 Voor allen die li lijkheden verkeren bereikbai werkdag van acht uur n.m 'd uur v.m doorlopend in het we d.w.z. van vrijdag acht uur maandag acht uur vjn Vogelasiel Kinderopvang Informatiebureau werkgeme Kindercentra Leiden Haa straat 73b (telefoon 30360) di., wo.. do en vr 9.3012 wo. ook 26 uur nam. do ooi Moeders voor moeders Actie "Moeders voor moede gaven zuster E. Jansaen-Sl Hofdljck 32 Oegstgeest. tel 63652 Wetswinkeltje Juridisch adviesbureau rechtskundige bijstand. Adn Volkshuls Apothekersdljb 33 Of tijden dl., wo., do., vrij.: 10—1 79 uur nam. Zevensprong uur nam. Dienstencentrum Noordelndpleln 2b, tel. 4048 mene Informatie dagelijks 1 uur voorm. Gemeenschap Zuidws j Hulpverlenlngs- en informs emeenschan ZiilrirooKt-. Tel LEIDSCH DAGBL DAGBLAD VOOR LEB EN OMSTREKEN Uitgave: LeicLscb Dagblad Witte Slngej 1 L*eld I) Postbus 54 - Giro 67055 TelelooD directie en admir 1* tie 01710-25041 TedelooD redactie 01710- Hoofdredacteur Ha.p Mulfit Maandabonnement Kwartaaisabonnement Per Post Losse onmmera Abonnementsgelden DU betaling te voldoen BIJ aol^ tische overschrijving geec^1 olstratle- eD incassokost^ Nabezorgmg tol 20.00 am

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2