Zuiveringsinstallatie levert assenheim anderhalf miljoen op Wethouder Westerbeek gaat niet logeren... ANDARTS ASSISTENTE 1MUNICATIESTOOmiSSEN TONEN IN SASSENHELU AAN HOE EEN HOORZITTING jogheemraadschap taald in 28 jaar BEJAARDEN VERLOST UIT ISOLEMENT Ter Leede stroomlijnt interne organisatie Kinderspeelplaats in Molenblok-Zuid Zuurstof en water: per boom f 30.- IAG 28 AUGUSTUS 1973 jENHEIM „Wilt u," zo kwam het einde van de officieel als hoor- geannonceerde bijeenkomst in ge- jntmoeting gisteravond naar voren, uw huis voor een weekeinde rui- jr mijn flat?". Wethouder P. Wes- zélf wonend aan de drukke Parkr- op het voorstel van één van roners van de flats aan het Kager- ilet in. Evenmin op diens suggestie aaar eens een weekeinde te komen weekeindje-uit voor wethouder beek, die de zitting zeer tactvol vormde het slot van een bijeen- die bol stond van communicatie- ssen en in de goede oude tijd de ekende titel mee had kunnen krij- (,410e moeilijk is de inspraak pwel de klaagzang van betondorp"). - I néér nog dan als hoorzitting werd H geilheid door de bewoners van de Li ïeimse nieuwbouwwijk De Kool repen om werkelijk hartverwar- pledidoolen te houden voor de na- niet ideale leefomstandigheden nieuwbouwwijk. Ondanks de ook Dgdsche inzet, di'e de diverse ge lijke instanties de afgelopen pe rnor de leefbaarheid van die wUk dag hebben gelegd. Aanleiding tot de hoorzitting in Ont moeting waren de vele binnengekomen schriftelijke bezwaren van omwonenden tegen het voornemen van het Sassen- heimse college een bouwvergunning te verlenen aan de gemeente Sassenheim tot bouw van een gymnastieklokaal op een perceel grond aan de KagerdreefKager- plein. Een gymlokaal, waartegen diverse groeperingen de afgelopen maanden reeds veelvuldig ageerden en dat, in afwijking van het vigerende bestemmingsplan, in derdaad ook een te hoge goothoogte kende. Tegen dat laatste hadden de argu menten zakelijk gezien moeten worden ingebracht. Dat gebeurde wel, zij het zij delings. maar de bijeenkomst werd be grijpelijk ook aangegrepen door de actie voerenden voor een grotere peuterspeel plaats op het omstreden terrein. Opnieuw kwam naar voren, dat het nu door de gemeente aangelegde terreintje feitelijk te klein was voor de functie die het moet vervullen, dat de officieel (door de ge meenteraad) voor het gymnastieklokaal bestemde grond veel beter tot zijn recht zou komen indien dit ook bij het speel- terreintje werd gevoegd. Een stelling, die in eerste instantie enkele maanden ge leden door de gemeenteraad niet was overgenomen (slechts enkelen stemden toen tegen het voorstel van het college, waaronder D'66-man Hans Montfoort en PvdA-raadslid Firn Hulsbergen), maar desondanks steeds actueel was gebleven en hoogstwaarschijnlijk ook wel actueel zal blijven totdat deze zaak tot in hoogste instantie is uitgevochten. Geen afspiegeling Er kwamen gisteravond dan ook veel meer dan louter bezwaren tegen liet voor nemen van het college de bouwvergunning te verstrekken naar voren. Inwoners van de Kooi, veelal mensen die pas enkele jaren in Sassenheim wonen „de huidige gemeenteraad", zei de heer Veldkamp bij voorbeeld, „vormt ook geen afspiegeling van de gemeente en vertegenwoordigt ons dus ook zeker niet voor de volle honderd procent" noopten op een discussie met de gemeentemensen achter de tafel (naast wethouder Westerbeek o.a. gemeente secretaris Berntzen, de directeur van ge meentewerken G. Schram, ohef van de afdeling algemene zaken, P. Th. Bunjes) over de peuterspeelplaats. Wethouder Westerbeek later: „Ik dacht dat velen niet begrepen, dat deze hoorzitting er slechts was om de schriftelijk ingediende bezwaren te verduidelijken. Een proces verbaal van deze avond gaat met de schriftelijk ad binnengekomen naar Gedeputeerde Staten, die deze zaak dan verder moet afhandelen. Al dan niet met nog een onderzoek (zitting) ter plaatse en al dan niet gevolgd door be roepen btf hogere instanties". Onsportief Het veertigtal aanwezigen wilden even wel méér. Wethouder Westerbeek dan ook op een gegeven ogenblik: „U bent onspor tief door vragen te stellen. Wij behoeven slechts naar u te luisteren." Desondanks: men luisterde en, zij het in bescheiden mate, discussieerde. Naar en over aange voerde alternatieven voor het gymnas- tieklokalenplan, zoals eerder in deze krant reeds betoogd hoogst noodzakelijk voor liet op het gebied van bewegingsonderwijs arme Sassenheim. „We willen", luidde het bijvoorbeeld terecht, .graag een gymnas tieklokaal voor onze kinderen, maar wel op een andere plaats." Die andere plaats zou volgens de actievoerenden in de Kooi kunnen worden gevonden op het Essen- plein (waarom gestand doen van de Jaren geleden aangevraagde optie van de ge zamenlijke kerken er een wijkcentra te verwezenlijken, terwijl op het ogenblik bij zeker twee van de drie kerkgenoot schappen er geen middelen en interesses zijn deze optie op korte termijn te kunnen concretiseren?), het ijsbaanterrein (het bestemmingsplan staat bebouwing daar overigens nog niet toe) of gewoon het anderhalve week geleden in gebruik ge nomen lokaal van sportschool Aarts aan de Menneweg. Alternatieven, die met uit zondering van de laatste (de inspecteur beslist hierover, luidde het) van de hand werden gewezen. „Er is," verduidelijkte wethouder Westerbeek. „door de gemeen teraad nu eenmaal een beslissing geno men, dat het gymnastieklokaal op het terrein aan de Kagerdreef—Kagerplein zou komen en het zou een vreemde zaak zijn als ik daar als vertegenwoordiger van dat gemeentebestuur tijdens een hoorzit ting van af zou wijken". In waarde dalen De reden dat men het hoognodige gym nastieklokaal liever „ergens" anders ziet verrijzen zijn tweeërlei. Enerzijds is er voor de eigenaren van de koopwoningen de vrees, dat hun huizen in waarde zullen dalen („daar zijn wettelijke regelingen voor vastgesteld", argumenteerde de heer Westerbeek» en anderzijds is er de niet onbegrijpelijke roep om meer leef- en speelruimte nabij de 240 flats. Een leef ruimte diie niet alleen in omvang kleiner zou worden bij realisering v»an het plan, maar die ook heel wat minder aantrekke lijk zou worden, door het in de avonduren veelvuldig starten van bijvoorbeeld de bromfietsen bij het buitenschoolse gebruik van het lokaal. „Het is", luidde het diverse keren, „een hoef vorm, waarin het lawaai wordt weerkaatst." Wethouder Westerbeek mocht naar dat lawaai komen luisteren. Omdat ook in de weekeinden de 's avonds laat en 's nachts startende auto's van bezoekers voor de nodige overlast zouden zorgen. Wethouder Westerbeek accepteerde de uitnodiging niet. Omdat het daér niet om draaide. „U zult", zei hij tot slot ook, „niet alle maal bevredigd zijn met hetgeen u van avond heeft gehoord, waaraan wfj ons ook vanavond hebben moeten houden. Maar we hebben ons aan de procedure gehouden. Dat was het beste". Wethouder Westerbeek dankte iedereen hartelijk voor zyn inbreng. „Ik begrijp", zei hij, „echt wel hoe ledereen er mee zit. Maar ik kon echt niet andere". Feit blijft echter dat het gymnastiek lokaal in de Kooi na gisteravond verder weg lijkt dan ooit. De kans is groot dat Gedeputeerde Staten zélf ook nog een keer een hoorzitting beleggen. „Er is", klonk het uit gemeentelijke kringen rea listisch, „dan wel een grotere zaal nodig. En of GS daar ongevoelig voor zullen blijven? Voorlopig ligt ddir de beslissing". NHEIM De rioolzuiveringsinstallatie van Sas- zal definitief overgaan naar 4iet Hoogheemraad- an Rijnland. Het Hoogheemraadschap, dat in af- g van deze definitieve overdracht al vanaf 1 janua- de volledige exploitatiekosten (met inbegrip van taalslyasten) bij wijze van voorschot aan de ge- Sassenheim vergoedde, neemt de rioolzuiverings- ie voor ruim anderhalf miljoen gulden over. definitieve overdracht s vindt is terug te ar de prioriteitstelling van eemraadschap, enige jaren Den, nadat de Sassenheim- 21 Juni 1967 in beginsel zuiveringsinstallatie in en beheer over te dragen, het Hoogheemraadschap an de stichting van nieu- ngswerken. Het ambtelijk moest eveneens aan de latie worden aangepast, enheimse gemeentebe- t met het Hoogheemraad- Rijnland uitvoerig overleg ter de overdrachtssom. uit is geweest het uitge- pport van het centraal bu- verificatie en financiële Ier Vereniging van Neder- meenten. Berekend is de raarde per 1 januari 1967, dien gedane afschrijvingen en en installaties een on- irmden van de door het (raadschap aan de gemeen- trde kostenvergoedingen, overdrachtssom voor de Diede voor de bouwkundi- ihanische werken is vast- f 1.537.201,63. De gemeen - ïeim zal ter financiering overdrachtssom een geld- Itrekken, welke in 28 jaar- lijnen zal worden terugbe- het Hoogheemraadschap eze geldlening een rente fgoed naar een percentage gemiddelde rente van e leninge, die door de NV Nederlandse Gemeenten ibetreffende investerings zijn verstrekt. geen bestemming aangegeven en zal zich hierover beraden. Tot de moge lijkheden behoort onder meer dat er financieringsmiddelen vrij zijn voor investeringen. 'Zover zijn we nog niet. De overdracht komt in ieder geval de financiële positie van de ge meente ten goede. Uit het oog moet echter ook niet worden verloren, dat er tijdens de aanstaande vergadering van de ge meenteraad (woensdag 29 augustus red.) ook nog een tweetal forse lenin gen van de gemeente op de agenda staan". Die leningen ad f 1.627.000,— en f 581.000,— zijn bestemd om resp. het bouwrijpmaken van de gronden in 't plan Teylingen te financieren en voor de inmiddels gerealiseerde plaatsing van verkeerslichten op kruispunt Noord en de aanleg van centrale verwarming in woningwet woningen. Met het afstoten van de rioolzui veringsinstallatie stoot Sassenheim overigens niet .de zorg voor het mi lieu af. Sassenheim is van plan voor de komende drie jaren (1974 tot en met 1976) deel te nemen aan de ak- tie voor verbetering van milieuge drag. Deze landelijke aktie is op touw gezet door een commissie waarin zit ting hebben de Nederlandse vereni ging van reinigingsairecteuren, ver tegenwoordigers van het ministerie, van Volksgezondheid en Milieuhygië ne en van de Vereniging Nederland se Gemeenten. De aktie zal in begin sel omvatten publicaties in dag en, of weekbladen, televisiespots, affi- chepubliciteit e.d. De kosten ervan worden geraamd op ongeveer f 250,— per 1000 inwoners. Voor de gemeen te Sassenheim zal dit neerkomen op een totale bijdrage van rond f 10.000 gulden voor de jaren 1974 tot en met 1976. Burgemeester Van Knobels- dorff in het raadsvoorstel: "Hoewel het milieubesef in positieve zin tot velen is doorgedrongen, moet helaas gesteld worden dat het milieugedrag nog zeer veel te wensen overlaat, zodat verbetering van dit gedrag na gestreefd dient te worden". escherming im, dat met zijn zuive- atie als eerste gemeente d voorop liep in de be- van het milieu, zal met de van deze installatie ook zuivering van 't afvalwa- ten aan het Hoogheem- Voor de machinist-be- van de rioolzuiveringsin- de overname verder geen hebben. Met instemming zal hij in dienst treden bogheemraadschap, zodra door Rijnland wordt gemeente Sassenheim be verkoop van de riooolzui- allatie, dat er een belang- drag vrij komt. Het colle- lervoor, zo luidt het, nog KATWIJK In het bestemmings plan "Molenblok-Zuid" is ten zui den van het winkelcentrum een grote kinderspeelplaats geprojec teerd. Nu de omringende etagebouw is voltooid en ook de winkels geheel in bedrijf zijn, vinden burgemeester en wethouders van Katwijk het tijd tot verdere afwerking van de wijk over te gaan. Er zijn al, tussen de eengezinswoningen, twee kleinere speelplaatsen aangelegd. Dat is ge noeg, vindt men, maar voor het zuidoostelijk deel van de nieuwe wijk moet nog wel wat gebeuren. Donderdag staat er op de agenda een voorstel een centrale speelplaats te stichten, Jie f 60.000 gaat kosten. Omdat er op de ruimte van die speelplaats geen bestratingen en groenvoorzieningen behoeven te worden gemaakt, kan daarop weer J. H. REIJNDERS, tandarts 'ilhelminastraat 1 - Katwijk aan Zee Tel. 12012 vraagt aties woensdag 29/8 van 19.30 tot 20.30 uur. f 12.500 worden bespaard, zodat het geheel f47.500 gaat kosten. Voor de kinderen tot acht Jaar denkt men aan een royale zand bak, glijbaan, duikelrek, klimtoestel en speeltafeltje. De Jeugd van 8 tot 12 jaar zal zijn fantasie kunnen uit leven in een fort van betonblokken, aan twee kanten afgewerkt met een grondlichaam. De grootte ervan wordt zeven bij zeven meter, de hoog te van de muren wordt maximaal 1.80 meter en de breedte nog net geen halve meter. In het fort (waar van in de winter sleetje zal kunnen worden gereden) komt een klim- boom en zitbanken. Tenslotte komt er een gazon, waarop ook de oudere Jeugd te- rechtkan voor allerhande balspelen. Daarbij hoort een geasfalteerd ter rein, waarop kan worden gevolley bald en gebasketbald. Langs de lan ge zijden van het veld komt een soort tribune van bielzen. In Lisse wordt morgen nergens grof huisvuil opgehaald, dit in te genstelling met de normale gang van zaken. De Raad vaai Kerken in Lisse or ganiseert vanavond in de Pauluskerk een gespreksbijeenkomst. Om acht uur leidt dr C. P. van Andel de vragen "wat beweegt ons tot oecu mene" en „wat betekent samen kerk zijn" ter discussie in. LISSE De wegenbouwers Ver meer B.V. uit Hoofddorp hebben zich precies aan de opdracht kunnen hou den om per half augustus de wegen rondom „Eikenhorst" gereed te heb ben. De bewoners die vanaf einde Juni in „Eikenhorst" hun intrek heb ben genomen zijn daar uitermate dankbaar voor, want in de achter liggende weken hebben ze genoegen moeten nemen met alle obstakels welke bij het aanleggen van wegen horen. Begonnen moest worden met het aanleggen van het stamriool. Bergen zand moesten verwerkt wor den. Daarna het uitzetten van de wegen en tot bekroning van het werk: het aanbrengen van een as falt wegdek. En toen gisteravond het vrije weekeinde aanbrak hadden de bewoners mooie toegangswegen naar de Eikenhorst^ Dochmen is met het totale werk nog maar halver wege, want nu is men bezig om het gereedgekomen gedeelte van de Berkhoutlaan door te trekken naar de Stationsweg bij dokter Holl. Is ook dat gedeelte gereed, dan wordt aangevangen met de afwerking van de Westerdreef vanaf de Berkhout laan in de richting Heereweg, welk gedeelte een verlegging krijgt waar door de bocht grotendeels wordt weggenomen. Het plantsoentje nabü de burgemeesterswoning wordt te vens verlegd, waardoor een vloeien de bocht wordt verkregen naar de Heereweg. Het elektriciteitsbedrijf HLS. is voornemens binnen 14 dagen de nieu we weggedeelten van een verlichting te voorzien, waarmede de bewoners van „Eikenhorst" dubbel blij zullen zijn! Nu de Berkhoutlaan gereed is gaat de firma Tissing de hoek van het winkelpand afbouwen, waarvoor de eerste palen al weer de grond in gingen! De heer Van der Mark deel de mee, dat hij al bouwplannen heeft ingediend om op de andere zijde een modern winkelpand te doen verrij zen, waarachter een ruime parkeer plaats al aangelegd is. SASSENHEIM De Sassenheim- se zaterdageersteklasser Ter Leede heeft aan de vooravond van 't nieuwe voetbalseizoen de interne organisatie gestroomlijnd en aangepast aan de vooral het laatste jaar sterk gewijzig de (en door de bouw van het nieuwe clubgebouw in samenwerking met Teylingen) en nog te wijzigen om standigheden. Met name hebben de commissies naast het bestuur de no dige wijzigingen ondergaan, waar door het geheel beter kan functio neren. De elftalcommissie is als gevolg van de „doorlichting" van de diver se taken van het toneel verdwenen. De functie van deze commissie heeft zich in de loop der Jaren zodanig ge wijzigd op overigens praktische gron den, dat een verder voortbestaan er van weinig zinvol was en in ieder ge- va) niet meer volledig aan het doel beantwoordde, waarvoor zij was in gesteld. In de plaats van de elftal commissie is een technische commis sie en een terreincommissie in het leven geroepen. In de technische commissie hebben zitting de oefen- meester (Van der Horst), de bege leider van het eerste (Van Ginho- ven), tweede (Jan de Vries) en derde (Booden) elftal, terwijl de wedstrijd secretaris (Bloemendaal; hij is Siem Vos opgevolgd, die voor zijn grote verdiensten voor Ter Leede tot lid van verdienste is benoemd) de ver gaderingen bijwoont. De begeleider van het eerste en tweede elftal zul- ler overigens afwisselend optreden, teneinde beide zo goed mogelijk op de hoogte te kunnen zijn van de prestaties van de gehele selectiegroep. \ls bestuurslid is Wim van Glnhoven voorzitter van de technische commis sie Bij de instelling van de terreln- e.ümmissie is mede in de overwegin gen betrokken de gewijzigde situatie die gaat ontstaan zodra de nieuw bouw, waar men enige weken geleden een aanvang heeft gemaakt, voltooid zijn. Aan het hoofd van deze commissie staat bestuurslid Van der Stelt, die verantwoordelijk is voor 't gebruik en onderhoud van de terrei nen en gebouwen, alsmede voor het oefen- en spelmateriaal. De bouw van het ruim zes ton kos tende nieuwbouwproject (kleedacco- modatie. kantine; zowel Ter Leede als Teylingen moet hiervoor onge veer 225.000 gulden opbrengen) maakt eveneens de Instelling van een kan tinecommissie noodzakelijk. De con sumptieverkoop wordt in eigen beheer genomen en de commissie draagt voor het functioneren van de kantine de verantwoordelijkheid. Als voorzit ter van de commissie is bestuurslid Jaap de Jong aangewezen. Het be- Ftuur van Ter Leede is door uitbrei ding van de bestuurszaken ook van zeven op negen personen gebracht. M. Bakker en P. Bergman completeren het geheel. Bergman is daarbij te vens voorzitter van de Jeugdcommis sie geworden. NOORDWIJKERHOÜT Op za terdag 1 en zondag 2 september krijg Noordwljkerhout bezoek van het tamboer en pijperkorps uit het Westduitse Schmidt, een gemeente die graag een partnerschap met Noordwijkerhout wil aangaan. Om circa 12.30 uur zullen de gas- 'en op het St. Jozef kerkplein aan de Herenweg door het ontvangstcomité worden opgewacht en naar de logies- toressen worden gebracht. Twee uur later zo om en nabij de klok van 3 uur zullen de Duitse muzikan ten en de plaatselijke muziekvereni gingen St. Jeanne d'Arc en De Harpe Davids een muzikale show in het centrum van het dorp presenteren. Om 5 uur zal er worden gedineerd in Hotel v. d. Geest in de Zeestraat waar later op de avond ook een feestavond zal zijn. Dit gezellig sa menzijn zal muzikaal worden opge luisterd door de boerenblaaskapel De Koetillers. Zaterdagavond om 7 uur zal het Duitse gezelschap ook nog een Eu charistieviering bijwonen in de St. Laurentiuskerk te Voorschoten waar „De Deutsche Messe" van Fr. Schu- oert zal worden uitgevoerd door het gemengd zangkoor van Sancta Maria er St. Jeanne d'Arc. Aan deze viering zai eveneens medewerken het Leids cc or d^on orkest „Neerlandia". KATWIJK Lu Katwijk staan heel wat bomen in de trottoirs. Een aantal daarvan is voorzien van een zogenaamde boomkrans, zodat de noodzakelijke water- en zuurstof voorziening kan plaatsvinden. Er zijn er echter ook veel, twaalfhon derd. die dat moeten missen. De voe gen van straatstenen zijn in korte tijd hermetisch gesloten (vooral door olie uit auto's), terwijl bomen in as falt het helemaal moeilijk hebben. De boomkransen kan men slechts gebruiken, als de boom niet ouder is dan vijftien Jaar. Dan wordt de stam namelijk te dik, zodat het nuttig ef fect afneemt, terwijl er wortels moe ten worden weggehakt. Daarom wil men dan voor ventilatie tegels kie- Daarmee voert men in de Meidoorn straat een experiment uit. De prijzen ontlopen elkaar niet. Elk van de twee voorzieningen zal ongeveer dertig gulden per boom kosten. De raad zal donderdag be slissen of de gemeente Katwijk f 36.000 voor het behoud van de bo men gaat gebruiken. Van het haring- en visfront IJMUIDEN, 27 aug. Aan de maan- ciagmarkt werd aangevoerd: 12.700 kg tong; 165 kisten tarbot en griet- 1841 kisrten kabeljauw; 180 kisten schelvis; w,Jttog: 3642 kisten schol; J£?„klsten schar; 489 kisten makreel; 5378 kisten haring; 126 kisten varia, IJMUIDEN, 27 aug. Afslag: prijzen ln guldens; per 1 kg: grote tong 10.40— 10.13: grootmiddel tong 9.999,54- klelnmlddel tong 10.759.41; tong i 9,68—8.0°. Idem n 7,60—6.67; tarbot £-608,59; tong 10.75—9.41; tong I £■6»—6,°0 idem II 7.80—6,87; Tarbot 9,608.59. Per stuk: kreeften 25,49 II'?1 Per hoop: Robbe 164108 Per 50 kg.; Rode poon 88—43; haal 80—75- Hake 200—148; tongschar 119«0*; makreel I 3o, Idem II 35.6023.00 ld! in 25,5023.00; haring I 38,80-^-33 00-' wilting III 4835. Idem IV 4729- ?char 61—^2. tarbot 303—145. griet 220—i38; kabeljauw I 11593 Idem II 123113. Idem mi 2598 idem IV 93. Wem v 85—38; schelvis I 127. Idem II 98—78. Idem m 81—70 Idem IV 60—56; schol I 97—86. Idem H 9277; Idem UI 9069; schol IV 8067. IJMUIDEN. 27 aug. Aan de maan- ciagmarkt werden de volgende besom mingen gemaakt; KW 11 f 12.700- KW 29 f 19.100; KW 34 f 17.500; KW 51 kw55 f7 700: KW 80 f 13.800; KW 87 I 12.500; KW 88 f 21.600; KW 113 f 11.100; KW 117 f 11,900; KW 121 f 12.300; KW 132 f 13.300; KW 145 f 28.100; KW 149 f 20.800; KW 150 f 14.600; KW 187 f 12.200; KW 194 f 15.500; KW 195 f 29.000; KW 1Q7 f 12.100; KW 4 f 30.100; KW 106 f 16.900; KW 127 f 8.090; f 23.200; KW 185 f 29.300- f 18.300; KW 210 f14.100; f 25.000; KW 214 f 18.300; f 13.300; KW 221 f 13.200; ts,w xto f 14.700; KW 213 f 16.400; SCH 117 f 15.400; IJM 18 f 17.900; IJM 29 f 32.200; IJM 30 f 25.100; LTM 44 f 10.500; VL 112 f 4.600; VL 131 f7.800- WR 57 f 17.100; WR 25 f 10.100- WR 45 f 8,240 Spanrlssers: IJM 205 en IJM 221 f 10.600; KW 44 en KW 85 f 89.800; KW 3 en KW 180 f 2.000 KW 174 KW 209 KW 206 KW 215 KW 226 LEIDSCH DAGBLAD D AC BLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN Uitgave: Leldscb Dagblad B.V Witte 8Inge) 1 Lelden Postbus 54 - Giro 87055 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Ban Mulder Maandabonnement f 9,28 Kwartaalaabonnementf 27,45 Per Poot f 29,85 Losse nummers f 0.40 Abonnementsgelden bt) vooruit- betaling te voldoen BI) automa tische overschrijving geen adm) nistra tie- en incassokosten Nabezorgiag tot 20.00 am Zaterdag tot 18.00 aur Telefoon 01710-30008

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 3