fasson 16 amro bank orderhandler PERSONEEL personeelF loidoife Diploma Meao, MDS of Havo een goede basis voor sleutelposities bij de Amro Bank. soneel PI rS» PERSONEEL f«SO lEEl de rijksoverheid vraagt administratief medewerker (mnl./vrl.) administratief medewerker (mnl./vrl.) Bij Hoogovens komen regelmatig plaatsen vrij. Voor produktiepersoneel en voor vaklieden bij de technische diensten. HOOGOVENS* ESTEL PERSONEEL personeel personnel tnöUIMttL,Mi 9 personeel PERSONEEL personeel I psrsone De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt op korte termijn t.b.v. het FYSIOLOGISCH LABO RATORIUM een LABORATORIUM MEDEWERKER die zal worden belast met het assisteren bij wetenschappelijke proefnemingen op het gebied van het zenuwstelsel, alsmede met de zorg voor apparatuur en instru mentarium. Betrokkene dient in het bezit te zijn van een MULO of MTS diploma. Technische ervaring strekt tot aanbeve ling. Leeftijd omstreeks 25 jaar. Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en er varing, maximaal f. 1.541,- bruto per maand. Premie AOW is voor rekening van de Universi teit. Het vakantiegeld bedraagt 7,5% van het jaarsalaris. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afde ling Werving en Selectie van het Bureau van de Universiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 73.269. vac. nr. 3-1295/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. het Secretariaat van de Huuradvies commissie in de ressorten 's-Gravenhage e.o. Taak: controle uitoefenen o.a. op de kas- en maandverslagen: concipiëren van adviezen; verstrekken van inlichtingen aan het publiek; vervangen van de adjunct-secretaris; beant woorden van correspondentie. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding, b.v.k. enige juridische en/of administratieve ervaring. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1541,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 3-1347/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Rijksgebouwendienst, District Leiden Taak: controleren en inboeken van rekeningen; bewaken van kredieten en controleren van staten van meer- en minderwerk; diverse andere administratieve werkzaamheden. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1407,- per maand, met een ultloopmogelijkheid op grond van diensttijd. AOW-premie voor Rijksrekening De salarissen zijn exclusief 7'/a vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Accountantskantoor S. M. STOLP FEDERATIE BELASTINGCONSULENTEN VRAAGT: TYPISTE bij voorkeur met enige ervaring en ENKELE ASSISTENTEN op P.D. en M.B.A.-niveua. Hun werkzaamheden zijn gericht op het zelf standig samenstellen van jaarstukken en het verzorgen van belasting-aangiften. Reis- en studiekosten worden vergoed. Direkte opname in de premie-vrije pensioen regeling mogelijk. Schriftelijke sollicitaties aan Accountantkantoor S. M. Stolp, Schelpenkade 40 te Leiden. Postbus 116. Telefoon (01710} 26318. Hoogovens lijkt, van buitenaf bezien, één kolossaal bedrijf. Bij een nadere verkenning ontdek je tal van fabrieken en fabriekjes. In die bijna afzonderlijke bedrijven kun je weer allerlei afdelingen onderscheiden. Het betekent (voor buitenstaanders) vaak een verrassing dat de mensen daar in kleine teams werken. Zij houden zich bezig met de meest uiteenlopende taken. En dat geldt wel speciaal in de produktie-afdelingen en bij het onderhoud en de reparatie, waar in totaal zo'n 14.000 mensen werk vinden. Van hen gaan er per jaar al evenveel met pensioen als de totale bezetting van menig middelgroot bedrijf. Vandaar dat bij Hoogovens regelmatig plaatsen vrij komen. Daarom zijn vaklieden en ook mensen zonder bepaalde industrie-ervaring steeds welkom in IJmuiden. Produktiepersoneel Dat kan zijn voor het bedienen van bepaalde installaties of het besturen van transportmiddelen in de walserijen, om zo maar twee voorbeelden uit de veie mogelijkheden te noemen. Voor dergelijke functies is geen bepaalde vooropleiding nodig. De vereiste kennis en vaardigheden leren wij u in de praktijk. In aanmerking komen mannen van 21-50 jaar die bereid zijn in ploegendienst te werken. Vaklieden bij de technische diensten Voor onderhoud en reparatie heeft Hoogovens plaats voor vaklieden zoals bankwerkers, constructiebankwerkers, pijpmonteurs, instrumenten monteurs (M R), etektro- monteurs en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21-50 jaar. Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of verder wonen zorgt het bedrijf voor een woning. Huren vanaf 200,per maand. Wachttijd 5-7 maanden. Verhuiskosten worden volledig vergoed terwijl bovendien een ruime tegemoetkoming voor inrichtingskosten wordt betaald. De woningen staan niet alleen in IJmuiden, Beverwijk en Heemskerk, doch ook in plaatsen zoals Alkmaar en Oudorp. Zo'n plaats in een team zou ook iets voor u kunnen zijn! Belangstelling? Stuur dan onderstaande bon in, waarna wij u nader zullen informeren. Adresseer als volgt: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: (02510) 94000. Ik stel prijs op nader contact over plaatsing bij uw bedrijf Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd De Amro Bank is een snel groeiend concern, dat haar dienstenpakket voortdurend uitbreidt. Diensten op financieel, ekonomisch en kommercieel gebied, die de bank verleent aan partikulieren, bedrijven en industrieën. Daarom is het belangrijk voor de Amro Bank om in kontakt te komen met jonge, aktieve mensen die in het bezit zijn van het diploma MEAO MDS of HAVO. Zij komen, na een gedegen opleiding, in aanmerking om de vitale posten te bezetten van effektenspecialist, beleggingsadviseur, kommercieel staf- funktionaris, assurantiedeskundige, kredietexpert, om slechts enige voorbeelden te noemen. Hoe leidt de Amro Bank op tot specialist? De toekomstige specialisten krijgen o.m. een intensieve - en voor een belangrijk deel individueel gerichte - praktijktraining in een van de banksektorea De keuze van zo'n sektor en van de te volgen in- en externe kursussen wordt in overleg met de kandidaten bepaald. Dit vooral op basis van hun persoonlijke belangstelling en kapaciteiten. Door de kombinatie van werken en studeren bouwen zij aan een interessante bankloopbaan. Als extra-stimulans geeft de Amro Bank een studiekostenvergoeding. Het salaris en de extra's. Het salaris is ook tijdens de opleiding meteen al goed. Verder ontvangt u jaarlijks een 13e maand en een deel uit de winst, 7'/2% vakantietoeslag en 20 dagen vakantie. Nadere informatie? Over je kansen bij de Amro Bank geven wij graag mondeling meer informatie. Met vakantieplannen zal bij sollicitatie rekening worden gehouden. Bel of schrijf naar de afdeling Personeel- zaken van de Amro Bank, Zijlstraat 47 te Haarlem. Telefoon 023 - 31 77 55. bijverdienste De N.V. v/h Nederlandse Stichting voor Statistiek, Bureau voor Markt- en Opinie-onderzoek te 's-Gravenhage heeft plaats voor enquêtrices/enquêteurs voor het voeren van vraaggesprekken over onderwerpen van zeer uiteenlopende aard. Voelt u iets voor dit werk dan kunt u de nodige gegevens aanvragen. U dient echter wel aan de volgende eisen te voldoen: leeftijd boven 20 jaar goed met mensen kunnen omgaan een behoorlijke algemene ontwikkeling minstens 10 uur per week beschikbaar hebben (bij voorkeur ook 's avonds) beschikken over een vervoermiddel Nadere inlichtingen bij onderstaand adres. N.V. v/h Nederlandse Stichting voor Statistiek Bankaplein 1a, 's-Gravenhage. Een particuliere Instelling, die zich bezfghoui met markt- en opinie-onderzoek, motivation research, media-onderzoek, sociologisch en sociaal-psychologisch onderzoek, economisch- statistisch onderzoek, bedrijlsadviezen, statisti sche materiaalbewerking, cursussen en beeld statistiek. QQJV7 wrcH^&unmmKrxG OOL'Zj delftse ziek ex hl izex opgericht door Bethel Ziekenhuis, Oude- en Nieuwe Gasthuis en St.Hippolytus Ziekenhuis Op ons centraal klinisch chemisch la boratorium is binnenkort een vaca»- ture voor een ANALIST mnl./vrl. met een klinisch chemische of alge meen klinische opleiding. LABORANT mnl./vrl. bü voorkeur met enige ziekenhuis- ervaring. Voor beide vacatures geldt een volle dige dagtaak. Ten behoeve van de patiënten van de drie Delftse Ziekenhuizen worden in ons centraal laboratorium alle analy ses verricht. Salariëring en verdere secundaire ar beidsvoorwaarden volgens richtlijnen van de NZR voor particuliere inrich tingen. Telefonische inlichtingen over deze functies worden gaarne verstrekt door Mw. W. H. A. Jacobs, hoofd-analist, tel. 015-569319, toestel 1166. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 61 aan de Directie van de Stichting, Rey- nier de Graefweg 7, Delft. PIJPMONTEURS - AUTOGEENLASSERS EIECTR. FOTOLASSERS Sollicitaties gaarne aan IMBEMA-CONTRACTING B.V., Postbus 17, Benne broek of telefonisch 025027761. Fasson is één van 's werelds <rrote fabrikanten van zelfklevend materiaal, dat overal in het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie wordt toegepast voor onze orderbehandeling. Aan hem willen we de behandeling van binnengekomen orders - en het opvolgen hiervan - met een gerust hart kunnen toevertrouwen. In verband met het frekwente kontakt, zowel schriftelijk als mondeling, met o.a. de verkoopmaatschappijen, zal hij over goede kontaktuele eigenschappen dienen te beschikken. Heeft u middelbare schoolopleiding, een goede kennis van de Engelse en Duitse taal en ervaring in orderadministratie? Bent u bekend met exportdokumentatie, nauwgezet en tussen de 22 en 28 jaar? Schrijf dan een bondige sollicitatiebrief aan Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86, Hazerswoude/Rijndijk, aan de heer J. N. C. van Heerdt, hoofd afdeling personeelszaken.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20