beheerder de postgiro mondelinge avondopleidinge NIET TE VERVANGEN Hi-ha-ho, wij hebben postgiro! DAGBLADRECLAME IS SPORTSCHOOL DE VRIES js mondeling onderwijs centrum da's makkelijk! Ik wil toch zeker m'n salaris op tijd. binnen hebben! M'n vader heeft 't al zo lang. Ik weet hoe makkelijk 't is. Gratis joh! Alles gratis bij de postgiro! Ik loop in m'n vak al genoeg. Met postgiro verzet ik geen stap voor ontvangen v of betalen. A Nou, die gratis enveloppen en dat gratis verzenden a. lekker hoor! kan m'n vader zo nu en dan even vlug m'n soldij aanvullen!! ÜT Belachelijk! j| Wat moet die werkende jeugd met postgiro doen? Van de zomer kreeg ik op die girobetaalkaart peseta's in Spanje. Zomaar, zonder kosten! Als ik kontant geld nodig heb, stap ik even 'n postkantoor binnen met m'n kascheque. Foei! En dat de postgiro ze néémt! 'n Boel mensen betalen met girobetaalkaarten. Ik dus ook. Makkelijk en veilig Ik belde voor informatie gratis 0017. De tijden zijn wél veranderd! p Voor postgiro hoef je niet oud of rijk te zijn. Iedereen is welkom! En ik liep even 'n postkantoor binnen. En postgiro héb je zó! Kantoor Leiden zoekt voor één van haar bijkantoren Deze zelfstandige funktie houdt in; het geven van leiding aan het kantoor het voeren van besprekingen met en het geven van financiële en bedrijfseconomische adviezen aan kliënten het ontplooien van commerciële aktiviteiten. Vereisten: gewenste leeftijd 25 tot 35 jaar de opleiding en bij voorkeur de praktische ervaring in overeenstemming met de belangrijkheid van deze funktie kontaktuele eigenschappen om zich op verschillende niveaus te bewegen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie schriftelijk of telefonisch richten aan de direktie van kantoor Leiden, Breestraat 61-67. Telefoon 01710 - 2 01 41. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Praktijkexamen boekhouden lesavond: maandag Moderne bedrijfsadministratie bezitvan het praktijkdiploma boekhouden is noodzakelijk lesavond: donderdag Nederlandse bedrijfscorrespondentfe (handelscorrespondentie) lesavond: maandag Secretaresse bezit van een Mulo- of Mavo 4-diplom of hieraan gelijkgestelde opleiding/d ploma is noodzakelijk opleiding inclusief Nederlandse bedrijf»1 correspondentie lesavond: maandag en donderdag opleiding zonder Nederlandse bedrijf»' correspondentie lesavond: donderdag Alle opleidingen voor door het Rijk erkende examens. Aanvang van de lessen: medio september 1973 Conversatielessen Frans, Duits, Engels en Spaans voor beginners, gevorderden en meer gevorderden aanvang van de lessen: begin oktober wekelijks 1 lesavond van Vh uur ichtingen: telefonisch: 01710-44451 ('s avonds antwoordapparaat) mondeling maandag t/m vrijdag van 9 tot 12 en van 13.30 tol 16.30 uur en verder na telefonische afspraak schriftelijk vraag studiegids MOC aan van de Leidse Onderwijsinstellingen Leidsedreef, Leiderdorp vil.: w. de greef jred. hendriklaan 86 leiderdorp tel.: 01710-32532 in september beginnen de cursussen voor ent/else conversatie dnitsc conversatie boeUhouilen praktijkdiploma) JUDO GYMNASTIEK KONDITIETRAINING Volgens leerplan Anton Geesink Gratis ekstra trainingen Konditionele dames- gymnastiek Gericht op figuurkorrektie Konditietraining voor heren Training met gewichten Geen inschrijfgeld Geen kontrakten. UITERSTEGRACHT 136 2 (hk. Ir. Driessenstr.) TEL. 42598 Ook gevestigd in Oegstgeest en Zoeterwoude. Ik schreef gratis Antwoord nummer 0017. Ik vind die overzichtelijke dagafschriften zo goed!

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20