Winters Disneyland binnenkort in Breda? C iltrop: kritiek op eongegrond f/RADIQ \pmgtwnma] TVmorqén\ daar blijft'n mens gezond bij! ruSERDAG 9 AUGUSTUS 1973 [ENBURG Het is Joan Haanappel, Neerlamds te schaatsfee, dit keer menes: ze stopt met schaatsen, en jaartje en dan loopt haar contract af met het glit- van Holiday on Ice, dat zijn spiegelgladde droom- op dit moment in Valkenburg heeft opgebouwd. p euwe verbintenis zit er echt niet meer in, want Joan, iki en nog niets minder ontwapenend, heeft andere gjin. Zij wil haar bij een gegleden kapitaal bevriezen in Zü paradijs. Een pretpark rond een ijspiste, waar vooral -en hun ogen zullen uitkijken. Paps en mams moeten ut dan wel meenemen naar Breda, want daar zou eigen circus het liefst neerzetten. s het kunstrijden moe nu pe Duitser Robert Rospert (43), ïedi leven bijna twee jaar manager bij Holiday on Ice. "Al ,de nauwelijks minder knap- dat reizen en trekken", verzucht zij Joan en haar Robert Rospert: de hoogste tijd voor het gezinsleven "ik wil nu wel eens wat aan mijn gezinsleven gaan doen. Ik ben ge trouwd, ik heb een man, ik wil een huis en ik wil een kind voordat ze oma tegen me gaan zeggen". De onpersoonlijkheid achter het goudbrokaat van de schaatsrevue, hinderde haar eigenlijk vanaf het Door Daan O verhof f moment dat Sjoukje Dijkstra de schaatsen losknoopte. "Vroeger kon den we nog wel eens lachen" herin nert Joan zich, "maar sinds Sjouk weg is gegaan is er geen lol meer aan. Je rijdt bijna alleen nog voor de centen en dat ga je in je werk merken. Op zo'n moment moet je stoppen". Eén keer eerder al in de 26 jaar, dat Joan op het ijs staat, smolt haar plezier in het schaatsen. Dat was na zes jaar Weense schaatsme- lancholie. "Ik heb toen anderhalf jaar thuis gezeten", weet Joan nog, "met alleen wat televisiewerk. Maar toen raakte Sjouk bij Holiday on Ice aan haar knie geblesseerd. Of ik wilde invallen. Aan die ka potte knie van Sjouk heb ik nog eens zes jaar schaatsen, een man en een huwelijk overgehouden". Genoeg Kleine Engeltjes uit Korea treffen voorbereidingen voor i toernee door Europa die voor oktober staat gepland. De mende meiskes treden in ieder geval op in het Congres- °c 'mao en in de Doelen. Het is niet de eerste keer dat de ld! ibassadrices van Korea Nederland aandoen. Eind vorig jaar üen de meisjes de show op het Unicef Gala. De groep, die uit rtig kinderen tussen de acht en vijftien jaar bestaat, reizen hele wereld rond. Ze worden aangevoerd door een ex- 'lonel van het Zuidkoreaanse leger. De meisjes worden op d net militante vrij ze gedrild. Van tijd tot tijd worden er kele meisjes van de Little Angels of Korea" vervangen ué or nieuwkomers. De meisjes zijn dan of te oud geworden of pr rtrekken wegens studie. Het publiek merkt die veranderin- iei R nauwelijks op, want de kinderen lijken allemaal op elkaar. Plus een hoop geld en daar wil Joan nu wat lucratiefs mee doen. "Ik had ook trainster kunnen wor den", filosofeert het ranke sohaats- fenomeen, "en dan zou ik nóg een stoot geld hebben verdiend, want er ls er niet één hier in Nederland. Ik zou bij wijze van spreken morgen kunnen beginnen, maar ik wil alles niet nog een keer meemaken. Kip pige juryleden, nerveuze moeders en huilende meisjes, die het net niet halen, daar heb ik genoeg van ge had". Vandaar Joan's ijsparadijs, dat zij bijna twee jaar terug al op de Veluwe droomde. "Maar de Veluwe is heilig", ervoer zij toen, "de ge meentes vonden het prachtig, maar een of andere planologische dienst, hield de boot af. Toch moet een vermaakcentrum het hier kunnen doen, want in Nederland is er re creatief weinig te beleven. Ja, we hebben een zee, maar daar regent het altijd". Joan heeft het stralende oog nu op Breda laten vallen, waar haar winters Disneyland meer kans van slagen lijkt te hebben. "Breda wil al vier jaar een ijsbaan", legt zij uit, "en die stad wil ook al een he le tijd een verkeerstuin, waar klei ne kinderen in trapautootjes de re gels kunnen leren. Nou, die ijshal vallen wij bouwen en die verkeers tuin kan een onderdeel zijn van het pretpark, dat we om de hal heen willen opzetten". Die "we", dat zijn Joan, haar man en de Duitse Holiday on Ice-pro- motor Robert Hünd. Dat drieman schap heeft zich van nog een aan tal financiers voor het miljoenenpro ject verzekerd. "Niet zo gek veel hoor", doet Joan geheimzinnig, "het zijn ook geen firma's die uit recla meoogpunt geld in de zaak steken. Het zijn mensen in de privé-sfeer, die net als wij een deel van hun geld goed willen beleggen". De Grontmij. dn Breda wil het •paradijs van Joan dn beton gieten. Op een stuk grond oostelijk van Breda, nu nog een afvalstoytplaats, die deze firma pacht van de gemeen te. Een verzoek dat terrein voor de plannen van Joan .tot 15 hectare te mogen uitbreiden gleed drie weken geleden door de brievenbus van het Bredase stadhuis. "Openbare werken en de dienst jeugd en sport beraden zich erover", zegt men daar, "een beslissing zal nog wel enkele maanden op zich la ten wachten. Maar we hebben er wel oren naar, omdat die behoefte aan 'n ijshal in Breda inderdaad bestaat" Enthousiast "En niet alleen in Breda rekent Joan enthousiast voor, "in een straal van zo'n 50 kilometer om die stad wonen drie, vier miljoen mensen. Over de drie grote snelwegen naar Breda zijn ze er zo". In het ijstheater van Joan Haan appel. Als Breda het goed vindt staat er begin 1975 een ijshal van 60 bij 30 meter, de internationale afmetingen met drieduizend tribuneplaatsen, 's zomers zes, zeven voorstellingen per dag. "Geen Holiday on Ice", waar schuwt Joan, "maar ijsshowtjes van zo'n drie kwartier. Voor de kinderen vooral. De uit beelding van een sprookje of zo, met ook apen op het ijs en veel komische nummers". Joan wil het eerste jaar in haar ijsparadijs zelf weer de schaatsen dicht/rijgen. "Daarnaast gaan we rijders contracteren", stelt zij zich voor, "echte schaatssterren, al hoef je voor de kinderen natuurlijk niet meteen drie Olympische kampioenen naast elkaar te laten opdraven". In de winter mag iedereen het ijs op en als Breda een ijshockeyploeg uit de grond weet te stampen is dat helemaal prachtig. Wie geen rondjes 'aal draaien kan op een galerij in de hal terecht, waar men alles te weten kan komen over Ard. Jan, Keessie, Sjouk, Joan en alile andere Neder- landse schaatscoryfeeën. "Als ze tenminste mee willen werken", hoopt Joan, "foto's, films, medailles, bekers, een soort museumpje". Voor niet bevroren pret heeft Joan de grond rond de hal gereserveerd. Een leerzame verkeerstuin, een vij ver met bootjes en verder alles wat het kinderhartje opgewonden doet bonzen. "Een Amerikaanse vriend van mij heeft een waslijst met ideeën", voorspelt Joan, "allemaal opgedaan, in die schitterende amu sementsparken daar. Wat we gaan neerzetten kunnen we echter pas bepalen als we weten over wat voor soort terrein we beschikken" Is alles klaar dan ziet Joan zon der blikken of blozen het eerste Jaar zo'n zeshonderd- tot achthonderddui zend mensen door de hekken gaan. "Neem nou zo'n Dolfinarium", zegt zij. "als je aan de hand van de statis tieken ziet welke hordes daar naar binnen rennen, dan sta je raar te kijken. Die kinderen vinden die springende beesten prachtig en om dat ze dan zoet zyn vinden de ouders het ook leuk". Bovendien is Joan Haanappel nog veel mooier dan een dolfijn en ze kan sDittagen. Dus wat dat moet worden. :n peur Nico Hiltrop is be- jgi »n geslagen man. Ondanks in meeste gevallen, slechte die hij vorige week zwart voorgeschoteld kreeg naar van zijn tv-bewerking y irijke", is hij er zeker van ..Marijke" door het publiek niet slecht is ontvangen, kleine honderd brieven, die fee week op zijn bureau ffaken kijkers hun waarde- over de uit twee afleverin- aande serie naar het boek iy van Marxveldt. Itrop: „Met spanning wacht k kijk- en waarderingscij- 1 moeten volgende week los- Van de kritieken begrijp ik Dfe. Ook „Joop ter Heul" en otheid" zijn destijds wegge- Nu na „Marijke" waren volgens sommige critici 'succesrijk". 'trop is na drie van derge- 'erkingen met achtereenvol- ji 'hdy Labij, Wieteke van i Bons en Joke Mititelmeyej- f hoofdrollen en Cissy van tts' kenner geworden. Is hij h nog meer van dergelijk de tv te brengen? ij «Neen, voorlopig zeer zeker r hen nu druk bezig op ande- andere terreinen zyn keren aan kritiek oniderhe- is Hiltrop de man achter j 11 ..Studio Vrij" om enkele den te noemen. Voor over de nieuwe opzet blijkt Wen de KRO erg tevreden. ..Morgenavond is de tweede een nieuw Jasje op het Nico Hiltrop: geen geslagen man scherkm. De eerste is vreselijk goed ontvangen, wat bleek uit een waardering van 79. Het presenteren van een soort herbergachtige sfeer vanuit een grote zaal in Nederland slaat bij de mensen erg aan". Morgen is „Mik" te zien vanuit het congresgebouw in Den Haag: de derde nieuwe „Mik" komt uit Carré in Amsterdam, tevens staat Km/okke op het programma, Hiltrop, momen teel bezig aan een nieuw „Klasse- werk" en aan de bewerking van een kinderserie voor de zaterdagmiddag, Callas gaat weer optreden LONDEN (AP) De vermaarde operazangeres Maria Callas zal op 22 september in de Royal Festival Hall in Londen voor het eerst in acht jaar in het openbaai- gaan optreden. Zij geeft dan, samen met de Itali aanse tenor Giuseppe Di Stefano en de Britse pianist Ivor Newton, een recital van liederen, aria's en duet ten. De laatste maal dat Maria Callas in Londen was opgetreden was ge weest in 1965, in Covent Garden. Haar optreden in de Royal Festival Hall zal het begin vormen van een wereldtoern.ee, aldus is namens de zangeres meegedeeld. Kaarten voor het concert van 22 september, 1 pond per stuk, zul len alleen via de post kunnen worden besteld om te voorkomen dat er een zwarte handel in ontstaat. De be langstelling voor het optreden is na melijk zeer groot. Waarom gaat Maria Callas na al die jaren ineens weer in het open baar optreden? Op deze vraag kotn haar Londense vertegenwoordiger geen antwoord geven. "Ik geloof niet dat zy er een bepaalde reden voor heeft. Het zingen is tenslotte haar beroep". Nederland I NOS: 18.45 (K) Kirl de Clown. 18.55 (K) Journ. KRO: 19.05 (K) MIK: mu zikaal amusementsprogr. NOS: 20.00 <K) Journ. KRO: 20.20 (K) De Gul den zeezwaluw: Festival te Knokke mee bijdragen van de BBC, ARD en RTB. 21.10 (K) China vandaag: dl. 3. Wie de jeugd heeft...: doe. serie. 21.30 (K) Zondige Comedies (The Sinners) "n serie Ierse korte verhalen: Alles voor Rosebud. NOS: 22.20-22.25 (K) Journ. Nederland II NOS: 18.45 (K) Klrl de Clown. 18.56 (K) Journ. TROS: 19.05 (K) Arthur, tv-fllmserie. 2). 19.25 (K) Op Safari ln Argentinië: 6. Tierra del Fuego. na- turrfilm. NOS: 20.00 (K) Journ. TROS: 20.21 (K) op losse groeven. 21.20 (K) James Stewart Cyclus: The Man from Laramie, speelfilm uit 1955. NOS: 23.00 -23.05 (K) Journ. DUITSE TV DONDERDAG 9 AUGUSTUS Duitsland I 18.00 (K) Filmrep. 18.30 (K) Act. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Regionaal mag. 19.26 (K) Algebra um acht, tv- film. 19.59 Progr.overz. WDR: 8.55- 925 (K) Studieprogr. 9.30-10 (K) Se- samstrasse (39); 10.30-11.00 (K) Studl progr. 18.00 (K) Regionaal nws. 18.10 (K) De Partridge-famllie, tv-serle. 18. 40 (K) Journ. 19.15 (K) Kinderprogr. 19.25 (K) Dass (k)elner des anderen Sprache verstehe, tv-serle). 20.00 (K) Journ. met weeroverz. 20.15 Der Besuch Dults-Ital. speelfilm uit 1963. 21.55 (K) Doc. film. 22.40 (K) Journ. com mentaar en weerbr. Zweites Deutsehes Fernsehen 18.00 (K) Rep. en muz. 18.35 (K) TV- film. 19.10 TV-fllm. 19.45 (K) Heute. 20.15 (K) Muz. show. 21.15 (K) Duits uit Oost en West. 22.00 (K) TV-rep. 22.45 (K) Journ. commentaar en weer bericht. WDRTelevisie 18.00 (K) Sesamstrasse. 18.30 (K) TV cursus. 19.00 (K) Zandmannetje. 19.05 (K) Zandmannetje. 19.05 (K) Progr. voor Turkse werknemers. 19.15 (K) HlerzulandeHeutzutage. 19.45 (K) Nws. uit Noordrijn-Westfalen. 19.55 (K) Commentaar. 20.00 (K) Journ. en weer bericht. 20.15 (K) Filmrep. 21.00 Film- rep. 21.30 Gevar. progr. 21.45 (K) Act. 22.05-22.25 Voordracht. NEDERLAND 1 18.45 Kiri de clown (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Poppenspel, dl. 3: Reldeldebel weet er meer van (VPRO) 19.20 Het kind in de sport, tv-serie (VPRO) 19.45 Popeye, tekenfilm (VPRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Berichten uit de samenleving (VPRO) 20.35 Beeldje voor beeldje voor beeldjetv-serie over de tekenfilm (VPRO) 21.00 Dick Cavett-show (VPRO) Jack Lemmon treedt vanavond in discussie met Dick Cavett. Lemmon werd beroemd door zijn filmrollen in „Irma la douce", „Some like it hot" en „Mister Ro berts". Voor die laatste vertolking ontving hij een Oscar. 22.00 Kerk en Theologie: reportage van het zilveren Jubi leum van de International Council of Christian Chur ches (ICCC 1948—1973) (E.O.) 22.45 De wind blaast waarheen hij wil: Gospel-festival Ni- velles (België) (E.O.) Journaal (NOS) 23.15 NEDERLAND II 18.45 Kiri de clown (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 Een sprookje uit duizend en één nacht?, documentaire film. 20.00 Journaal (NOS) 20.21 De Snoop Sisters, tv-film uit de serie Worldpremiêre (NCRV) 21.50 Over 7 zigeuners en de Heiligen van Ohrid, filmportret over de auteur A. den Doolaard (NCRV) In een in Joegoslavië opgenomen film vertelt Den Doo laard over het ontstaan van zijn roman „De bruiloft der zeven zigeuners" en over de wonderlijke fresco's van Ohrid. 22.25 Koorzang: geestelijke liederen (NCRV) 22.35 Journaal (NOS) Er waren gisteravond mensen, die me de verzekering gaven, dat het afscheid van Coen Moulijn destijds sfeervoller verliep dan dat van Sjaak Swart nu. Ik wil daar verder buiten blijven. Ik zeg alleen het sterke vermoeden te heb ben, dat Coen niet zoveel ar tiestenvolk op de been heeft kunnen brengen als Sjakie. Ik denk zo, dat daaruit ook het niveauverschil valt af te lezen tussen Feyenoord en Ajax. Zonder daarbij overigens voor uit te willen lopen op het ver loop van de aanstaande com petitie. Koen Verhoeff, Feyenoorder zeggen zij die wat langer onze tv-commentatoren volgen, zat dat artiestenvolk ook een wei nig dwars. Hij was op het middenveld neergezet, zoals hij zelf ook duidelijk meedeelde om „nog enkele woorden van Sjaak Swart te krijgen" en naar ik aanneem om ons nog meer sfeerinformatie te geven dan de beelden al deden. Koen had ons eigenlijk alleen maar te melden dat er steeds meer mensen rondom hem kwamen, die er ook bij wilden horen en hij noemde de naam van Ton van Duinhoven ook nog. Nu is het mij ontgaan of hij die in relatie bracht met de bemoeiallers die hem im zyn werk stoorden, maar het zou me niks verbazen. Als Feyen oorder prikt het je wel een beetje, zo kan ik mij voorstel len, dat alle in de Jordaan en omstreken beroemd geworden zangkelen, daar Sjakie staan uit te zingen. Maar ja, werk is werk. Koen had, toen Sjakie al maar meer mensen om zich heen kreeg best even naar die zan gers van nationale faam kun nen toestappen om daar nog een uitspraakje te vangen in de trant van: „Sjakie, een moord goser". Maar nee, Koen negeerde de beroemde zangers koelbloedig. Op zijn minst had hij er toch voor kunnen zor gen, dat Henk Molenberg in zijn buurt was, want die scheen er ook bij te horen, heb ik uit het portretje dat vooraf ging aan de wedstrijd en uit talloze krantenpublikaties be grepen. Het enige dat Koen restte was de tot schreiens-toe bewogen voetbalheld de microfoon voor te houden. Ik had de vraag verwacht: „Wat gaat er nu in je om, Sjakie?", maar dat bleef ons gelukkig besoaard. Zonder die vraag wilde Sjakie ook wel even zijn gevoelens naar buiten gooien. Een ontroerend mo ment, dat werd afgesloten met een begrijpend schouderklopje en een „Het ga je goed" van Koen. Het drama van een stap-terug van een gevierde sportman was compleet met Swarts blessure, die hem hinderde bij het nog één keer vlammen. Live voltrok zich wat zondagavond zo tref fend op het scherm was uitge beeld door de Tsjechische tele visie in het stuk .Een cup voor de eerste speelhelft". De hoofdrolspeler daarin was een topvoetbal!er, die was ver geten zich voor te bereiden op de periode, dat hij te oud zou zijn om mee te draaien aan de top. Het socialisme werd te hulp geroepen om voor de man een brug te slaan naar een be scheidener plaats in de samen leving. Met Sjakie zal dat best lukken, dachten we zo. als we zien wie er zich allemaal om hem be kommerden. En Coen voetbalt alweer, waarom zou Sjakie achterblijven. Vergane roem ook in „Whate ver happend to Baby Jane". Bettie Davis en Joan Crawford op latere leeftijd, belden 55 jaar, samen in een grote rol. Het onderwerp was eveneens de roem, en wat daarna komt. Voor Bette Davis kwam er na deze film nog meer. Eveneens samen met regisseur Robert Aldrich. Roem beheerste der halve de avond en ik kan niet zeggen, dat roem in al zijn fa cetten geen boeiend schouwspel oplevert. PETER d'HAMECOURT ADVERTENTIE „Het klinkt wacrschynlyk erg arrogant, maar ik weet dat ik met dergelijke puur Nederlandse programma's een hoop mensen een geweldig plezier doe. Kijk, tv-maken hoeft niet altijd het in elkaar zet ten van ongrijpbare zaken in ts houdien. Het lijkt be gepermitteerd om ook amusement voor de mensen te brengen". HILVERSUM 1 DONDERDAG 9 AUG. NA 18 UUR AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojour naal. 18.20 (S) Lichte orgelmuz. IK OR: 18.30 Kleur - inf. en comm over zaken van kerk en samenleving. NCRV: 19.00 (S) Leger des Hells- kwartier. 19.15 De kerk vandaag - nws en com.. 19.35 Ontvoerd - zo meravondrad lospel. 20.55 Versl. v.d. finale Noordw. - RBC om kampioen schap van Nederl. Amateurvoetbal. 21.20 (S) Gouden stemmen uit een voorbije tijd, Operetteduetten. 21.25 Menuet te Middernacht (2), 21.55 (S) Kerkorgelconc.mod. muz. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 (S) Hier en Nu. 22.50 De rol v.h. konflikt ln het menselijk bestaan 23.10 (S) Moonlight cocktail: licht muz. progr. 23.35 (S) Gltaresk - de vele facetten v.d. gitaar. 23.5524.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 18.00 (S) Tijd vrij voor muz ln vrije tijd. 18.30 Nws. 18.41 Wereld- panorama. 18.52 Zojuist verschenen: boekbespr. AVRO: 19.00 (S) Osterfest- splele Salzburg: Tristan und Isolde, opera v. Richard Wagner, ultgev. d. h. Berl. Fllh. Ork. en zangsolisten. (Ie akte). 20.30 Nws. 20.35 (S) Aspecten: kunstrubr. 22.27 3e Akte Tristan ucd Isolde. 23.50 Radiojournaal. 23.55 24.00 Nws HILVERSUM III NOS: 18.00 Nws. 18.02 Joost mag niet eten. TROS: 19.00 Nws. 19.02 (S) U spreekt met Plet. 20.00 (Nws.) 20.02 (S) Poster. 21.00 Nws. 21.02 <S) Ses- jun: Jazz en pop live. 22.00 Nws. 22.02 (S) Hugo van Gelderen Show. met o.a. de Nederlandstalige Top Tien. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23 02 (S) T...S...T...Tros-Sport-Tljd. 24 00 Nws. HILVERSUM I VRIJDAG 10 AUG. VOOR 13 UUR AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend- gymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje met 7.55 Wegenverkeerslnf.; 8.00 Nws, 8.11 Radiojournaal en 8.30 De groen teman. 9.00 (S) Russische romanti sche kamermuz, NOS: 9.20 Wat heeft dat kind? - pedagog. rubr. 9.35 Wa terst. AVRO: 9.40 (S) Radio Koper- kwartet: amusem.muz. 10.00 (S) V.d kleuters. 10.10 (ged. S) Arbeidsvita minen. (11.00 Nws.; 11.03-11.05 Radio journaal). 11.30 (S) Klass. kamermuz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de Derde Wereld: inf. progr. over ontw.samenwerk. 12.15 Blik op Euro- Sa - inf. progr. over Eur. Integratie, verheldsvoorl.: 12.30 Exportlvitelteu. Nws, wenken en adviezen op export- geb. NOS: 12.40 (S) Lichte gramm.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA: 13.11 Din gen v.d. dag. NOS: 13.25 Toerismo - toerist, inf. uit binnen- en buitenl. 13.50 Van Ta-ta -tot totale taal rubr. over het leven ln de taal. 14.00 (S) Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance. 14.35 Spiegel van Belgle - muz. en nws van onze zuiderburen. 15.00 Zoeklicht op Nederland - rep. en comm. uit alle delen v.h. land en veel muz. (16.00-16.02 nws.) VPRO: 17.00 VPRO-VrtJdag: rechtstr. progr. met pollt. analyses, rep., achtergr.tnf. en telef. reaktles. <17.00 Akt.rubr.: 17.55 Med. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 702 Het levende woord. 7.07 (S) Badlnerle: klass. muz. 7.30 Nws. 7.41 Echo. 7.50 S) Badlnerle: klass. muz. 8.10 V.d. Jeugd. 8.24 Overweging 8.30 Nws. 8 36 Gymn. v.d. hulsvr. 8.45 Moeders wil la wet. 9.45 En toch kerk: serie ge sprekken over kerk en kerk-zljn ln onze tijd. 10.00 (S) Aubade: kluss. muz. met 10.30-10.32 Nws. 11.00 V. d. zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) Vun twaalf tot twee: gevar. progr. met 12.22 Wij v.h. land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb.; 12.30 Nws: 12.41- 12.50 Echo en 13.00-13.05 Raden maar... 14.00 (S) Vrljdagmlddagste- reococktall. 14.30 (S) Interlokaal op vrijdag, met 15.30-15.32 Nws. 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie en zending. 17.10 (S) Metrop. Ork. 17.30 Nws. 17.32 Echo HILVERSUM III EO: 7.00 Nws. 7.02 (S) Gospel sound: muz voor )onge mensen. 8.00 Nws. 8.02 (S) Tussen thee en koffie. (900 Nws.) 1000 Nws. 1003 (S) De muzikale fruitmand: verzoekpl.progr. van en voor zieken. NCRV: 11.00 Nws. 11.03 Zing, zing, zing! 12.00 Nws. 12.03 BIJ Barend op de Holl. toer. 13.00 Nws. 13.03 (S) Popcorn. NOS: 14.00 Nws. 14.03 Meurders Me thode. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Top- Twenty I: Amerlk hitparade 16 00 Nws. 16.03 Top-Twentv II: Engelse hitparade. 17 00 (S) Nws. 17.03 Radio journaal. 17.06 Po6tbus 700:verzoekpl. progr.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 5