erkeer en aIer eisen ele levens >an Haanappel wil ijspaleis in Breda rouw verdronk op aadselachtige wijze ...e/7 gisteren Portier in café in buik geschoten Juancho Evertsz: Geen problemen formatie regering bij GPV'ers protesteren tegen Liefdesleven van Jezus Christus jongemannen in arrest HAAI GESIGNALEERD LANGS DE KUST BU HAAMSTEDE [.{^[Rrogramma DUITSE TV TVmö[gën\ )AG 6 AUGUSTUS 1973 A Joan Haanappel, de trnm te realiseren. Het trio heeft geven. Tijdens de wintermaanden lanse schaatsfenomenen, zowel in de 600.000 tot 800.000 mensen. Volgens Joan Haanappel, de ,11e ster van Holiday on Ice, contract volgend jaar niet n. Joan, die sinds november rouwd is met Robert Rospert, tijd vrijmaken voor haar Jen. Samen met haar man Holiday on Ice promotor Ro- id is zij bezig het plan voor leis annex-dagrecreatiecen- BINNENLAND trum te realiseren. Het trio heeft contacten lopen met een tiental ge meenten die geïnteresseerd zijn in dit miljoenenproject. Joan Haanappel en haar partners richten het ijspaleis het liefst op in Breda of in het Brabantse Heusden. In dit paleis met 3000 tribuneplaat sen wil Joan in de zomermaanden dagelijks vijf tot zeven korte ijsshows geven. Tijdens de wintermaanden zou de hal, die 60 bij 30 meter groot wordt, gebruikt kunnen worden voor recreatief schaatsen en voor ij sho ck eywedstrij den. Bij de ijshal komt een galerij waarin met behulp van foto's, films, andere afbeeldingen, prijzenkasten e.d. een eresaluut wordt gebracht aan de prestaties van diverse Neder - lanse schaatsfenomenen, zowel in de kunstrijderij als in de hardrijderij. Joan Haanappel wil verder op een groot buitenterrein naast de ijshal allerlei recreatieve voorzieningen aanleggen waardoor haar ijspaleis tot een van de grootste dagrecreatie- projecten in ons land gerekend kan gaan worden. Zij voorziet het eerste jaar een bezoekers-aantal van 600.000 tot 800.000 mensen. Volgens Joan Haanappel en haar partners zou het project in Breda medio 1973 van start kunnen gaan wanneer het gemeentebestuur bereid is op korte termijn 15 hectare grond over te dragen. Het driemanschap heeft het oog laten vallen op een gebied aan de rand van Breda, dat is gelegen tussen twee rijkswegen. la J HAAG Het verkeer en het water heeft het afge- weekeinde weer veel levens geëist. Op de Neder- wegen kwamen twaalf personen om het leven, ter- te ie kinderen door verdrinking om het leven kwamen il og één wordt vermist. verkeersongeval ge- n de macht van zaterdag ag op de Borouloseweg in ierse gemeente Eibergen. kwamen twee mensen om en werden twee anderen wond. De slachtoffers zijn I iemjarige N. A. G. Jannink I-jarige H. G. J. Brughuis, -iit Hengeveld (O). Het on- .tyeurde doordat de personen- de vier zaten in een egen een langs de weg boom reed. De politie ver at de wagen met te grote door de bocht ging. Haarlemmerstraat in Hille- iarte in de nacht van zater- g zondag een auto met vijf en van de weg en kwam en lantaarnpaal tot stil- jen van de inzittenden, de mej. A. H. M. Klements a rlemmermeer, is later aan open verwondingen bezwe- t ituurder van de auto werd ewond, terwijl de overige lichte verwondingen op- - ik bij Utrecht zijn gister- afjree mensen om het leven toen de auto waarin zij za nden kruising botste met een kritiek. De meisjes gaven geen voorrang aan de auto. De 23-jarige H. A. Drillenburg uit Rotterdam is zaterdagmorgen bij *n verkeersongeluk in het Brabantse Putte om het leven gekomen. De man reed tegen een links van de weg geparkeerde auto en was op slag dood. In een Tilburgs zieken huis overleed gistermorgen de 77- jarige G. L. van Riet uit Zwijn- drechit. Hij was donderdagavond be trokken bij een verkeersongeluk in Haaran. Bij het oversteken van 'n weg in Beilen liep de 9-jarige Leo Dam uit Emmeloord dermate zware verwondingen op dat hij zaterdag morgen in een Assens ziekenhuis overleed. De 67-jarige mevrouw M. A. L. Lenmorte uit Wildebroek overleed eveneens fin een ziekenhuis aan de verwondingen opgelopen bij een verkeersongeluk in Axel. Zij zat in een Belgische auto die geen voor rang verleende aan een andere auto. Verdronken Een badgast op het Btrand van Callantsoog heeft gistermiddag het stoffelijk overschot gevonden van de 5-jarige Sjoerd de Vos uit Winkel (NH), die sinds donderdag werd vermist. Hij moet samen met Dit bleef er over van de Volkswagen, die op de Borouloseweg in Eibergen tegen een boom vloog. Twee inzittenden waren op slag dood, twee anderen werden zwaar gewond. UTRECHT De 23-jarige portier A van Zijtveld uit Zeist in in de nacht van zaterdag op zondag om kwart over drie door twee vrienden in het portiek van het Utrechtse hoofdbureau van politie gedepo neerd. De man, die bijna bewuste loos was, ha deen kogelwond in zijn buik. Hij is naar het Anthoniuszie- kenhuis gebracht. Zijn toestand is ernstig. De portier had in Café Musica in Utrecht een biertje zitten drinken, toen een onbekende man hem een pistool te koop aanbood. Het wapen ging op een gegeven moment af. De 9 mm kogel ging dwars door het lichaam van Van Zijtveld heen. De kogel is later in het café teruggevon den. De politie weet nog niet of er sprake is van een ongeluk of van 'n poging tot doodslag. Eerder die nacht heeft de Utrecht se politie twee Joegoslaven aange houden, de 32-jarige D.V. en de 2?- jarige V.S. uit Amsterdam, die elkaar op het oud kerkhof met een vuur wapen achterna hadden gezeten. Toen ze nadat bezoekers van Café Zorba de Griek aan het Oudkerkhof de politie hadden gebeld, op de Steenweg werden gearresteerd, had den ze geen wapen meer bij zich, maar wel een verkoopbon van een wapenhandel in Kiel voor een gas pistool. Op aanwijzing van een van de Joegoslaven vond de politie het pistool later terug op een Gracht- werf. Er zaten nog zes patronen in. De Amsterdamse politie heeft bij 'n onderzoek in de woning van de Joe goslaven nog eens 26 patronen ge vonden. ewond. A. H. mto. Drie andere mensen broertje van vier verdronken zijn bij het afspoelen Ün de branding. De 8-Jarige Reage Lobres uit Rot- te E. A. Worbs-Van Haaften terdam is zaterdagmiddag in het comstig uit het Gelderse water van de Crooswijksebocht ver- burg. verloren het leven, dronken. Het Jongetje kreeg zwem- Worbs zou het ongeluk les van een neefje en twee broer- t hebben .Hij beging een tjes maar in een onbewaakt ogen- Jsfout. De drie inzittenden blik zonk hij naar de bodem. andere personenauto liepen Mond-op-mond-beademing van een rwondingen op. ijlings toegeschoten politieman ,H.van der Wal is mocht niet meer baten. (68) en zijn fin de gem. Menaldu- oe 58-jarige mevrouw L. Schepers (m de buurt van Leeuwar- ui)t Dusseadorp gistermiddag in 't een verkeersongeluk omge- Veluwemeer van een motorcruiser De bejaarde man stak de gevallen en verdronken. Vermoede- v over ei\ wer? Schept lyk is zij op het dek uitgegleden, passerende auto. In de m overboord geslagen. Een red- dïngspoging van haar man en haar zoon mocht niet baten. Zaterdagmiddag is de 4-jarige Hans Prins uit Wijdewormer (NH) nabij zijn ouderlijke woning spelender wijs te water geraakt en verdron ken. 9? H. Orsel uit Gasselte (bij uit de bocht gevlogen en sloot terechtgekomen. De list overleed kort na het ziekenhuis in Dordrecht is middag de 20-Jarige Tineke lit Dordrecht overleden aan van een botsing, tus- .fiets van haar zusje bij ichterop zat, met een auto. e van het slachtoffer ligt iekenhuis. Haar toestand is geen resultaat gehad. vermist. Het jongetje was gekleed zetels) gaarne zag deelnemen in een zwembroekje. Een uitgebrei- L~ de zoekactie dit weekeinde heeft nog WILLEMSTAD. CURACAO De lijsttrekker van de Curacaose Natio nale Volkspartij NVP-U, Juancho Evertsz verwacht niet dat de for matie van een nieuwe Antilliaanse regering erg moeilijk zal zijn. Evertsz die naar in Willemstad verwacht wordt de nieuwe formateur zal zijn en waarschijnlijk ook premier, gaf te kennen dat hij gezien de moeilijke regeringsperiode die verwacht wordt, voorstander is van een kabinet op zo breed mogelijke basis. „De Arubaanse bevolking (de Jon ge Arubaanse partij MEP kreeg vijl van de acht zetels) heeft zich duide lijk uitgesproken en men zal geen regering kunnen vormen zonder de MEP", aldus NVP-voorzitter, die ver der verklaarde dat hij in een nieuwe regering zowel de MEP (5 zetels) als de andere Arubaanse partij PPA (3 Juancho Evertsz heeft inmidels al een gesprek gehad met minister-pre sident en lijsttrekker voor de Demo afloop zei Evertsz dat in de nieuwe regering de portefeuilles van Econo mische Zaken, Sociale Zaken en Fi nanciën in handen moeten komen van de Curacaose partijen. In de vo rige regeringsperiode werden deze mi nistersposten bezet door Arubanen. De NVP wil hiervan zeker financiën, aldus partijvoorzitter Evertsz. maak meer gebruik van onze uitgebreide service 9? De tweemansfrac- Met de financiële waarborg van tie van het Gereformeerd Politiek de Deense regering is volgens de he- - - - ren Jongeling en Verbrugh geen en kel wetenschappelijk of artistiek be- in Den Haag geprotesteerd tegen de lang gediend. Er zijn geen historische produkitie van de film „De liiefdes- bronnen waaruit men een beeld van aangelegenheden van Jezus Christus" een liefdesleven van Jezus kan krij- van Jens Jögen Thorsen. De Deense gen. Alles wat wij over Jezus kunnen regering heeft hiervoor een financiële weben komt uit de bijbel. Over Jezus' w'aarborg gegeven van 600.000 kronen, karakter als mens kan lheruit moei- ongeveer 300.000 gulden. Het onder- lijk een indruk worden verkregen, werp van de film is volgens de GPV- kamerleden, P. Jongeling en A. J. Verbrugh, voor honderd procent ge forceerd en daarom een grote leugen. BOSCH In Den Bosch in De Dommel is gisteren het lichaam van een vrouw ge- lie daar 's naehts tussen een uur te water moet zijn ge- i verdronken. Het onderzoek f de politie naar haar identi- Qgesteld, heeft nog geen ver- nknopingspunten opgeleverd ide vrouw 40 a 50 Jaar moet ki test en dat ze een trouwring net daarin dè letters A. van jj de datum 27 augustus 1967 een samenloop van omstan- u was het nog niet mogelijk deze gegevens een verder l *k naar de identiteit te kun- I Poeren, aldus heeft de politie IN- F' is 'er meer licht gekomen in er in de nacht van zaterdag kg bij de Wilhelminabrug ge- noet zijn. Twee Bossche Jon- en die gistermiddag danig Ur in het politiebureau kwa- v rteld dat ze 's nachts met z'n drieën over die brug zijn ge komen, nadat ze in de stad veel ge dronken hadden. Ze kwamen daar een vrouw tegen die ze hebben aan gesproken en haar bepaalde voorstel len hebben gedaan. De vrouw met hen meegegaan naar het talud van De Dommel onder de brug, waar de mannen haar hebben ontkleed. Ze zou zich daarbij verzet hebben, waarbij haar kleppen zijn toegebracht. Bovendien moet ze zijn verkracht. Twee van drie jongeman nen zouden zich toen hebben ver wijderd. Toen ze kort daarna terugkwamen, zei de derde hun dat de vrouw te wa ter was geraakt. Op aanwijzingen van de twee is ook de derde thuis opgehaald en in verzekerde bewaring gesteld. Ze zeggen alle drie zich als gevolg van het drankgebruik niet te kunnen herinneren hoe het allemaal gegaan is en hoe de vrouw te water is geraakt. De mannen zijn respectievelijk 24, 19 en 23 jaar oud en nog niet met de politie in aanraking geweest. De politie meent zeker te weten dat de vrouw levend te water is geraakt en dus niet tevoren door geweld om het leven is gebracht. De kleren van de vrouw zijn nog niet gevonden. Het zoeken daarnaar werd vandaag voortgezet. christenen. De film zet huns inziens aan tot haat en discriminatie jegens de christenen. Degenen, die de ver keerde voorlichting die ervan uitgaat geloven zullen door de film geneigd zijn de christenen te haten, vrezen zij. Met him protest willen zij berei ken dat de film voor publieke verto ning en voor export verboden zal worden vanwege het „beledigend ge vaar voor loyale christenen. HAAMSTEDE Een haai van circa drie meter lengte heeft zater dagmiddag voor de nodige opschud ding gezorgd voor de kust bij de Zeeuwse badplaats Westenschouw en en. ten zuiden van Haamsted,. Enkele badgasten ontdekten het dier omstreeks half vier. De reddings brigade haalde in samenwerking met de rijkspolitie enkele zwemmers uit het zeewater en probeerde het dier vergeefs te vangen. De schipper van de strandreddingboot, die ook was ingezet, kreeg het beest wel aan de haak, maar de haai wist op het laat ste ogenblik weer in het water te ontkomen. Men vermoedt, dat de haai bij Westenschouwen dezelfde is, die eer der deze week onder meer werd gesig naleerd in het Zeeuwse plaatsje Nieuwvliet bij Cadzand. NEDERLAND 1 18.45 Kiri de clown (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 KRO-Cineac: Lippy de Leeuw 19.10 Charlie in de Music Hall 19.30 De Lieverdjes: Eve op het strand 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Een man van gezag: Amerikaanse tv-filmserie met Anthony Quinn: 4. Diagnose: Corruptie (KRO) 21.20 De dag van dc Derby, tv-film (KRO) 22.00 Marty Feldman Comedy Machine: amusementspro gramma (KRO) Medewerkenden: Marty Feldman, Spike Milligan Groucho Marx, Bob Todd en Tom Paxton. 22.25 Journaal (NOS) NEDERLAND II 18.45 Kiri de clown (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 De avonturen van Toomai en de olifant, tv-serie voor de jeugd (AVRO) 19.30 Het wonder der natuur, natuurfilm (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 AVRO's Marathon-Kwis (I) Vanavond en vervolgens op 8, 12, 13, 18, 20, 24 en 27 augustus en op 1, 3 en 5 september wordt via de AVRO-televisie een kort filmpje vertoond van één ka rakteristiek plekje in Nederland. De kijkers moeten de piekjes zien te lokaliseren. 20.22 Peyton Place (AVRO) 21.10 Cannon: Het zevende graf, tv-film (AVRO) 22.00 Televizier Magazine (AVRO) 22.50 Journaal (NOS) In het laatste journaal werd gisteren gemeld dat de aanslag op het vliegveld in Athene twee doden had geëist. Het Journaal was nog niet afgelo pen, of in de Duitse nach- richten werd gemeld dat er drie doden waren gevallen. Een verontrustende toeneming van een dode per minuut. Veront rustend vooral voor de NOS, die blijkbaar niet het allerlaat ste nieuws uitzendt, gezien ook het feit dat in het laatste journaal van zaterdag gemeld werd dat Ajax met 30 van Spartak Trnava had gewonnen, een bericht dat zondag weer gecorrigeerd moest worden tot 53 voor Spartak Trnava. Op het punt van doden en doel punten is het nationaal blijk baar niet altijd op to date Twee programma's wedijverden gisteren om mijn voorkeur: „Een cup voor de eerste speel- helft" en „Een uur Tunesie". Het programma voor de Tune sische arbeiders in Nederland (een kleine groep van ongeveer 500 geregistreerde werknemers, naar het schijnt) bevatte voor namelijk muziek en beelden van stad en platteland, die al lebei mooi genoeg waren. Leer zaam was vooral dat de hui zenbouw en hotelbouw beperkt worden tot boomhoogte, om de natuurlijke aanblik van het land niet te schaden. Daar zouden we nog iets van kun nen leren. Het hoogtepunt was het optre den van de Eygptische zange res Om Kalthoum in Tunis. Zij is het zangidool van de Arabi sche wereld, vereerd van Ma rokko tot Egypte, zonder ge handicapt te worden door de taalverschillen in de verschil lende Arabische landen omdat het Arabisch voor zover ik weet) ondanks plaatselijke ver schillen toch door alle Arabie ren verstaan wordt. Een Egyp tische zangeres kan zich dus zonder problemen verstaanbaar maken aan een Timesisch pu bliek. Helaas kregen we van dit hoogtepunt maar enkele minuten te zien, wat bij alle voorreclame en ophef nogal schriel en mager aandeed <bij NOS vertelde men mii dat na het bericht dat Om Kalthoum zou zuigen veel teieiooaijes van Marokkanen en Tunesiërs waren binnengekomen, die wil den weten hoe laat ze precies zou zingen, omdat zij haar op de bandrecorder wilden opne men). Niet alken dat je als Westerling in zo'n korte tijd geen idee kreeg of je nu met de Heintje Davids of de Maria Callas van Arablë te doen had maar je kreeg ook het gevoel dat haar optreden minder ten bate van de Tunesische kijkers daai van de Nederlandse kijkers zo kort gehouden was. De NCRV zond intussen een Tjechische versie uit van het afscheid van Sjakie Swart. Een voebalidool. Peter geheten die als ik goed heb opgelet ook rechtsbuiten speelde verkeert ln zijn nadagen en wordt tenslotte uit het elftal gezet ten bate van Johnny Rep, alias Barzda. Toen ik Slaak Swart hierover om tien voor half elf even op belde werd al niet meer opgenomen. Vermoedelijk was hij allang naar bed. op weg naar een nachtmerrie waarin hij (net als Peter) vlak voor AJax-Tottenha.m Hotspur van de dokter te horen krijgt dat hij niet speelt. Niet wegens overspannenheid, zoals de Tsjech, maar wegens de zweep slag. De rol van Sjakies vrouw An drea was overigens prima ge troffen. Ik herinner me dat zij een keer liefkozend zei: „Voor mij was jij de beste", terwijl ze hem even over zijn hoofd aaide. Dat was na een Euro pa-cupwedstrijd waarin hdi als reserve op de bank had sreze- ten. Frits Barend citeert haar a's volrt in topclub Aiax ITI ..Andrea Swart. Sla-kies vrouw kan op haar wijze Siakies ge voelige plek raken, in dit geval met betrekking tot de kritiek „Na FC Utrecht (SwaT-t werd toen in de tweede helft ver vangen) zat hij thuis in. zlln stoel. Hij was zo moe ze! hii Ik zeg: waarvan'' Van di° halve wedstrijd? Hij heeft d° hele avond niets meer eezegd. Da,t is typisch Slak':-3. Ondanks al zijn makkes bliif ik fan NICO SCHEEPMAKER laat staan vaan liefdesaangelegenhe den, aldus de GPV-fractie. Artistiek kan de film ook geen waarde hebben volgens hen, omdat de bron waaruit MAANDAG 6 AUGUSTUS Duitsland I 18.00 (K) Julia, tv-film. 18.30 (K) Act. 18.45 (K) Zandmannetje. 18.55 (K) Sportjourn. 19.26 (K) Lerchenpark, tv serie. 19.59 Sportjourn. WDR: 9.30- 10.00 (K) Sesamstrasse. 18 00 (K) Nwt». uit Noordrijn- Westfalen. 18.10 (K) Weekjourn. en interview. 18.40 (K) Jrn. 19.15 (K) Seid Ihr alle dn? 19.25 (K) Sagnale der Zeit.). 20.00 (K) Journaal met weeroverz. 20.15 (K) Panorama. 21.00 TV-film22.00 (K) Filmrep. 22.45 (K) Journ. met commentaar en weer- overzicht. 23.05 (K) Filmrep. 23.50 (K) Journ. Zweites Deutsches Fernsehen 18.00 (K) Rep. en muz. 18.35 (K) Voor de kinderen tekenfilm. 19.10 (K) De» Bastian, tv-serle. 19.45 (K) Heute. Nws. Act. en weerber. 20.15 (K) Aansluitend: nws. in het kort. 21.00 Fahrendes Volk. Duits-Franse speelfilm uit 1938. Aansl. filmkritiek. 22.40 (K) Journ.. commen taar en weerbericht. 22.55 (K) Interna tionale korte film. WDRTelevisie 18.00 (K) Sesamstrasse. 18.30 TV-cur sus. 19.05 (K) Italiaanse werknemers 19.15 (K) Prisma van het westen. 19.45 tK) Nws. uit Noordrijn- Westfalen 19.55 (K) Voor en tegen: commentaar 20.00 (K) Journ. en weerbericht. 20.15 (K) Die Schlange ln der Faust, tv-spel. 21.35 (K) TV-krltiek. 21.45 (K) Act. 22.05-22.25 Voordracht. HILVERSUM I MAANDAG 6 AUG NA 18 UUR 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 De gesproken brief 18.25 (S) Jazz Spectrum. NOS: 19.00 (S) Har monie en Fanfare. 19.30 (S) Hobbys- coop. 20.00 komt u maar: actueel pro gramma met lichte grammofoonmu- zlek. 21.45 Uitgebreide reportage. 22.25 Bond zonder Naam. NOS: 22.30 Nieuws. AVRO: 22.40 Radiojournaal. NOS: 22.50 (S) NOS-Jazz - Jazz in aktle. 23.20 Onderwerp: Homofiele vrouw..., klankbeeld. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II 18.00 (S) NCRV Combo Corner. 18.30 Nieuws. 18.41 Toelichting bij het nieuws. 18.48 (S) Bandstand. 19.00 (S) Filter: progr. voor Jongeren. 19.30 (S) Literama. 20.00 Nieuws. 20.05 Avondoverdenking. 20.15 (3) Moderne koor- en orkestmuziek. 21.10 Oude woorden - nieuwe woorden (III). 21.35 (S) Klassiek strijkkwin tet. 22.25 Voordracht. 22.45 Heden daagse vragen in de Christologie 23.20 (S) Eigentijdse kamermuziek 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III 18.00 Nieuws. NOS: 18.02 Joost mag niet eten. AVRO: 19.00 Nieuws. 19.02 SNederland-non-stOD. 20.00 Nieuws. 21.02 De negen-uur-show. 22.00 Nieuws. 22.02 (S) Superclean Dreammachlne. 22.55 Mededelingen. 23.00 Nieuws. 0.02 Radiojournaal. 0.u5 Droom-top-tien. 0.55-1.00 Nieuws. DINSDAG 7 AUG. VOOR 18 UUR HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met 8.00 Nws en 8.11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 (S) Oude en klass. muz. (9.35—9.40 Waterst.). 10.00 (S) V.d. kleuters 10.10 (ged.S) Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws; 11.03 11.05 Radiojournaal). 11.30 (S) Rond om twaalf - een uur allerlei voor ls dereen. met: De groenteman; Paris vous parle en 11.65 Beursber. Over heidsvoorl.: 12.30 Ultz. v.d. landb. AVRO: 12.40 (S) Knipperlicht: radlo ver keersmagazlne. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 S) Leden v.n Resld.-Ork Nederl. muz. uit de late Barok. EO: 14.00 Het woord de: waarheid - theologie naar de Heilige Schrift. 14.15 (S) Over en weer - ra dlomagazlne. 15.05 (S) Licht en uit zicht: gewijde muz. en meditatie. 16.00 Nws. 16.03 Klankbord: act. lnf. en comm. 16.10 (S) V.d. kleuters. 16.30 (S) Jeugdtoer. AVRO: 17.00 (S) Mobiel - beweegl. progr. voor bc- weegl. mensen. 17.55 Med. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.02 H«t levende woord. 7.07 (S) Badlnerle: klast. muz. 7.30 Nws. 7.41 Echo. 7.50 (S) Badlnerle: klass. muz. 8.10 V.a, Jeugd. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvr. 8.45 Moeders wil is" wet. 10.00 (S) Aubade: klass. en mod. muz. met 10.30-10.32 Nws. 11.00 Vd zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. met 12.22 Wij v.h. land; 12.26 Med. t.b.v. land- en en 13.00-13.05 Raden maar.. 14.00 tulnb.; 12.30 Nws; 12.41-12.50 Echo Plakboek: jeugdvakantleprogr. 14.30 (S) Interlokaal op dinsdag, met 15.30-15.32 Nws. 17.00 Overheldsvoorl. Negersprookjes ln Sur. IV. Freek van Wel heeft gesprek met drs. C.N. Du- belaar. 17.10 V.d kinderen. 17.30 Nws 17.32 Echo. HILVERSUM III VARA: 7.00 Nws. 7.02 Dag dinsdag. 8.00 Nws. 8.02 Eddy Becker. 9.00 Nws. 9.02 (S) Plaatjes v.d. pep. (10.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Opvallend vro lijke gevar. visite. (12 00 Nws 13.00 Nws. 13.03 Eddv Becker. (14.00 Nws.) 15 00 Nws. 15.03 Drie-draal. 16.00 Nws. 16.03 (S) Mix. (17.00 Nws.) Op het Europese wildspoor, natuurfilm. NOS: 20.00 <K> Journ. NCRV: 20.21 IK) Zo vader, zo zoon. spelprogramma. 20.45 (K) Selektie uit Goeie ouwe kof- fergrammofoon. 21.10 (K) Francois Galllard en het leven van anderen, tv- feullleton (2). (herh. van 21.10-72). 22.15 (K) Hier en Nu. 22.55 (K) Over weging. NOS; 23.05—23.10 (K) Journ. Nederland II NOS: 18.45 (K) Kiri de Clown. 18.55 (K) Journ. VARA: 19.05 (K) Klaartje Tin en Balthasar. 19.10 (K) De Strate- makeropzeeshow. 19.30 (K) Volgende patiënt. NOS; 20.00 (K> Journaal VARA: 20.20 <K> De Onedln-lljn. tv- fllmserle. 21.10 (K) Wie Wat Wr-ar. vraag- en Antwoordspel. 21.35 <K) E"n groot uur: U. NOS: 22.45—22.50 'K)

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 5