OPRUBHINGS- FEEST UFMWS Over 14 dagen begint het grote voor heel het gezin modehuizen Kom nu vast kiezen uit de fijne mode-koopjes,, die van Uffelen dan te bieden heeft Alles wat met "vrije-tijds", "uitgaans" en "dagelijkse" kleding te maken heeft. 1. electronisch technicus 2. mechanisch technicus medewerker secretaresse van de lector verpleeg kundigen voor de opleiding coronary care ambitieuze kracht secretaresse apothekers assistente logo- akoupedist (m/v) 1. secretaresse 2. voedings assistenten assistente van de biblio thecaresse medisch typiste opleiding anesthesie- assistent (m/v) universitair medisch centrum - Zeiden 19 juli begint de opruiming We reserveren het graag voor U als U iets van uw gading vindt Op koopavonden tot 21 uur geopend. Dames-, Heren- en Kindermodes. LEIDEN Breestraat 103-105 ALPHEN a.d. RIJN Pieter Doelmanstraat 20 Alphen a/d Rijn Delfl Den Haag Gouda Leiden Rijswijk Vlaardlngen Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: Radiotherapie: vac. nr. 73.1127-AZ Taak: dagelijkse controle van de lineaire versneller o.l.v. een electronisch ingenieur; medewerking bij dosismetingen en ontwikkeling van apparatuur. Verlangd: opleiding HTS- electronica of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd plm. 25 jaar. Inl.: zie onder 2. vac. nr 73.1128-AZ Taak: onderhoud van de apparatuur van de afdeling radiotherapie en ontwikkeling en aanpassing van accessoires t.b.v. radiotherapeutische apparatuur. Verlangd: opleiding Kamerlingh Onnes MSG-electrotechniek. Leeftijd plm. 25 jaar. Inl.: prof. dr. P. Thomas, te!. 01710-47222, ts. 3526. Salaris max 1443 bruto per maand Personeelszaken: vac. nr. 73.1130-AZ t.b.v. de sectie Personeels voorziening. Taak: de verzorging van de personele advertenties, o.a. van het gehele ziekenhuis (media planning en kostenbewaking; redigeren van advertentie teksten en indelen volgens bestaande basislayout); het in overleg met de adjunct directrice, c.q. coörd. hoofdverpleegkundigen werven en selecteren van verpleeg kundig personeel. Verlangd: middelbare of daarmee gelijk te stellen opleiding. Ervaring m.b.t personeelsvoorzieningswerk zaamheden strekt tot aanbe veling. Salaris max. 1613 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Endocrinologie: vac. nr. 73.1133-AZ Taak: naast de normale secretaressewerkzaamheden, zal de administratie van o.a. het laboratorium worden bijge houden. Verlangd: diploma middelbare school en diploma secretaresse; goede kennis van de Engelse taal. Bij voorkeur ervaring. Salaris max. 1443 bruto per maand. vac. nr. 73.1134-AZ Op 1 oktober a.s. begint de opleiding coronary care. De duur is 6 maanden, waarvan een theoretische studieperiode van 6 weken. Na voltooiing van de opleiding wordt een certifi caat „corony care" uitgereikt. Verlangd: diploma zieken- verpleging-A en belangstelling voor hartbewaking. De afdeling (nieuwbouw) omvat 18 bedden, waarvan 12 telemetrisch worden bewaakt. Er zijn 6 bedden voor akute opname. Inl.: mevr. zr. L. van der Slik, tel. 01710-47222, ts. 5217 of Personeelszaken ts. 2741. Salaris max. 1443 bruto per maand. Neurologie: vac. nr. 73.081-RU die opgeleid wil worden voor het verrichten van histopatholo- gische werkzaamheden op het Neuropathologisch laboratorium. Naast laboratoriumwerkzaam heden zal ook enig administratief werk gedaan moeten worden. Verlangd: MAVO-dipIoma of gelijkwaardige opleiding. Leeftijd plm. 20 jaar. Inl.: dr. G. Th. A. M. Bots, tel 01710-47222 ts. 2133. Salaris max. 1315 bruto per maand. Verplegingsdienst vac. nr. 73.1129-AZ tb.v. de Adjunct-Direcfrice, hoofd van de Verplegingsdienst. Taak: administratieve werk zaamheden; bezoekers te woord staan, afspraken maken; vergaderingen/besprekingen voorbereiden, notuleren en uitwerken en het verschaffen van inlichtingen. Verlangd: middelbare opleiding, secretaresse opleiding en administratieve ervaring. Salaris max. 1315 bruto per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. Apotheek: vac. nr. 73.1131-AZ Taak: algemene administratieve en secretariaatswerkzaam heden; verwerking van geneesmiddelendocumentatie en voorbereiding en uitwerking van stukken betreffende geneesmiddelenvoorziening tb.v. patiëntenzorg en onderwijs. Verlangd: diploma apothekers assistente. Type-vaardigheid is zeer gewenst (diploma niet noodzakelijk). Het bezit van het diploma „voortgezette opleiding receptuur en geneesmiddelen werking" strekt tot nadere aanbeveling. Inl.: drs. M. H. J. van Gerven, hoofd van de apotheek, tel. 01710-47222 ts. 4375. Salaris max. 1315 bruto per maand Promotiemogelijkheden aanwezig. Keel-, Neus- en Oorheelkunde: vac. nr. 73.1135-AZ Taak: het meewerken aan het gehooronderzoek en de hoorrevalidatie van patiënten op de afdeling. Verlangd: middelbare school opleiding plus het diploma logopedist(e)-akoupedist(e). Ook zij die nog in opleiding zijn of alleen het diploma akoupedie hebben kunnen solliciteren. Salaris afhankelijk van de behaalde diploma's. vac. nr. 73.1136-AZ tb.v. het Hoofd Hoteldienst. Taak: zelfstandig verzorgen van de correspondentie en administratie, notuleren van vergaderingen en ontvangst en te woord staan van bezoekers. Verlangd: diploma MAVO-4, typediploma, administratieve ervaring. Een secretaresse opleiding strekt tot aanbeveling. Salaris max. 1315 bruto per maand. 73.1075-AZ bij de Dienst Voeding en Diëtetiek t.b.v. de dieetkeuken en de verpleegafdelingen. Taak: onder leiding van de diëtisten in teamverband meewerken aan het bereiden, verzorgen en verstrekken van voeding en diëten voor patiënten. Verlangd: Inas-diploma of een gelijkwaardige opleiding. Er Is gelegenheid tot het volgen van een aanvullende cursus. Salaris max. 1105 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Voor het werken op onregel matige uren en weekend diensten wordt extra vergoeding toegekend. vac. nr. 73.1043-AZ tb.v. de Bibliotheek. Taak: werkzaamheden t.b.v. de uitleen van boeken en tijdschriften op medisch gebied. Verlangd: middelbare opleiding en diploma GOA-1 of GOA-3. Degenen, die deze studie willen gaan volgen kunnen eveneens solliciteren. Zij, die ervaring als zodanig bezitten genieten de voorkeur. Leeftijd tot plm. 25 jaar. Salaris max. 1315 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Polikliniek Cardiologie: vac. nr. 73.1137-AZ Taak: het verrichten van typewerkzaamheden en medische administratie t.b.v. de afdeling. Verlangd: diploma MULO/ MAVO-4 en goede type vaardigheid. Bij voorkeur ervaring. Min. leeftijd: 18 jaar. Salaris max. 1230 bruto per maand. vac. nr. 73.1138-AZ Voor de eerstkomende opleiding tot anesthesieassistent komen jongeren in aanmerking die belangstelling hebben voor Interessant werk op een operatieafdeling. Toelatingseisen: diploma HAVO of MAVO met natuur- en scheikunde. Leeftijd: 18 jaar. Salaris tijdens de opleiding 580 bruto per maand. Aanstelling vindt plaats bij de Rijksuniversiteit of het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7% per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenietters: u>

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 20