Brezjnew: 'n volleerd politicus bespreken actie Vakbondsleiders tegen Z.-Afrika Fusie Fluks en Vicus Orientis: Fides Pacta" UW DAGBLAI 1 Koersen in Nootdorp OPPER VOLTA VRAAGT FAO OM MEER HULP Minister Boersma bevestigt: Aantal bedrijven heeft liever buitenlanders ARGENTINIË WIL BANKEN ONTEIGENEN Marktbericli MEE OP VAKANTIE ZATERDAG 16 JUK] KETTINGROKERAUTOLIEFHEBBER EN KNAP DIPLOMAAT MOSKOU Kort na de komstplechtigheden op het vliegveld tijdens zijn eerste bezoek aan West- Duitsland stond Leonid IljitsJ Brezj new bij zijn limousine en zocht koortsachtig in zijn zakken. De uit drukking op zijn gezicht was er een van miljoenen andere probleem-ro kers die geen sigaret kunnen vinden. Maar Brezjnew is een van de mach tigste mensen ter wereld en een kort handgebaar was voldoende om een assistent te doen toesnellen met een nieuw pakje sigaretten. Brezjnew klaarde op, stapte in de limousine en ontspande zich zichtbaar. Met zijn 66 Jaar staat de algemeen 6ecretaris van de Russische Commu nistische Partij aan de top van zijn politieke macht. Drie maanden gele den verankerde hij die macht nog wat steviger via enkele mutaties in 't Politburo. De reis naar Washington, is bedoeld om een beschermend schild aan te brengen rond zijn achil leshiel, de onderontwikkelde Russi sche economie. Hoe meer het westen van Brezjnew te zien krijgt, hoe meer het hem schijnt te mogen. De Russisch-Ame- rikaanse top vorig Jaar in Moskou en de recente trip naar Bonn hebben de westerse achterdocht weggenomen, dat de vierkant-gebouwde Russische leider slechts de zoveelste ruwe vent uit het Kremlin was. Niet dat hij niet hard kan zijn. "President Nixon vond hem een waardige opponent" zei een medewerker. De man die voor de Rus sen het Salt-akkoord tekende heeft bewezen intelligent, charmant, en geestig te zijn. Tijdens zijn eerste re ceptie in Bonn. nam Brezjnew een glas tomatensap en beende naar En gelse journalisten. „Kijk", zei hij, „overtuigt u ervan dat dit tomaten sap is en geen wodka". Bariton Het goede humeur kan met het fron sen van een dikke zwarte wenkbrauw verdwijnen als Brezjnew zich geër gerd voelt. "Wij zijn een vreedzaam volk", snauwde hij een verraste ver slaggever in Bonn toe. "Wij zijn hier gekomen om over vrede te praten en u praat over oorlog. Ik stuur Andrej Gretsjko (de Russische minister van Defensie) wel naar u toe om uw vraag te beantwoorden". De baritonstem van Brezjnew wordt ernstig als hij ernstig geluimd is. Bij boosheid is de toon ruw. Voordat Brezjnew als "eerste onder de gelij ken" in het Politburo naar het wes ten reisde wist dat westen erg wei nig van de man. Nu heeft het een globaal beeld, hoewel verre van com pleet. Brezjnew zegt dat hij teveel rookt en gebruikt een sigarettenkoker met een tijdklok in een poging zich te beperken. Op zijn bureau in het Kremlin liggen vaak verscheidene aanstekers. Keurig Hij houdt van whisky, cognac en wodka en heeft er een hekel aan te worden gefotografeerd als hij zijn leesbril op heeft. Hij meet 1,75 m en ziet er altijd keurig verzorgd uit. Zijn kleding is onberispelijk en bestaat voornamelijk uit donkere maatkos tuums, soms verlevendigd met ge kleurde overhemden en een keurige das. Brezjnew zegt dat zijn kostuums in Moskou worden gemaakt, niet in Lon den. „Zeker één keer heeft iemand geschreven dat mijn kostuums beter zitten dan die van kanselier Willy Brandt", zei Brezjnew tegen een Duitse verslaggever. "Dat moest ik toch even mijn vrouw vertellen. Ze klaagt altijd dat ik te weinig aan dacht besteed aan mijn kleding. Toen ik bijvoorbeeld naar Parijs ging zei ze tegen me: "Leonid je hebt een nieuw pak nodig omdat alle mensen in Parijs zo smaakvol gekleed gaan". Ik liet dus twee kostuums maken, maar tegen de tijd dat ik naar Pa rijs ging was ik enig gewicht kwijt geraakt en pasten ze niet meer". Brezjnew was erg verrast toen hil in enkele Duitse bladen las dat hij elegant is. "U zult het niet geloven, maar ik heb zelfs geen fatsoenlijke winterjas", zei hij. "Voor onze parade (de dag van de revolutie) op 7 no vember naaide mijn vrouw een kraag van Perzisch bont op mijn oude Jas opdat ik niet zou bevriezen". Brezj new kan goed grappen vertellen, slaat gasten inclusief president Nixon op de schouder en geeft de dames galante handkussen. Hij zegt zich 't best op zijn gemak te voelen ach ter het stuur van een luxe slee. "Als ik achter het stuur zit ben ik volko men ontspannen", zegt hij. "Ik heb dan het gevoel dat er niets verkeerd kan gaan". Brezjnews zwak voor au to's heeft iemand eens verleid tot de grap dat "de weg naar het hart van Brezjnew loopt via zijn garage". Die garage herbergt naast enkele Russi sche limousines, een Engelse Rolls Royce. een Franse Citroën, een Ame rikaanse Cadillac en een Duitse Mer cedes. Brezjnew is sportfan nummer 1, van Rusland. Hij jaagt graag op wil de zwijnen en zijn favoeriete voetbal club Dynamo Moskou heeft nog wel eens de aftrap uitgesteld in afwach ting van zijn komst. Toen het natio nale ijshockey-team onlangs in het wereldkampioenschap West-Duitsland met 171 deklasseerde bleef Brezj new tot het laatste Russische doel punt juichen. Hij zegt dat hij 18 uur per dag werkt en dat hij vaak zijn maaltij den achter zijn bureau houdt. Hij heeft vele zorgen aan zijn hoofd, en neemt slaappillen als hij moeilijk na 't land der dromen afdaalt. „De da- gelijke problemen blijven voortdu rend 's nachts in mijn hoofd rond spoken". Westerlingen die Breznjew hebben meegemaakt zeggen dat hij zakelijk is en erg goed geïnformeerd. Anders dan Chroesitsiow, die en kele leden van het Politburo tegen zich opzette door hen geen deelge noot te maken van belangrijke be slissingen. opereert Brezjnew als *n voorzitter van het bestuur. "Hij heeft altijd zorgvuldig de eer en de mis lukking met anderen gedeeld, zei een diplomaat. Als er later een terugslag komt wil hij niet de schuld alleen op mk Leonid Brezjnew zich nemen". Brezjnews toenemende contacten met het westen worden getemperd door een zorgvuldig be houd van een vaste greep op de ideologische controle in eigen land. Hij is. naar wat men van hem hoort, 'n volleerd politicus. Zoals een diplo maat eens zei: "Hij is het soort ke rel dat je naast je wil hebben als de moeilijkheden zich aandienen". LEIDEN De Leidse korfbalver enigingen Fluks en Vicus Oriëntis zjjn gefuseerd. De naam van de nieuwe vereniging luidt: Fides-Pacta, wat betekent „met vertrouwen bijeenge bracht". De beide verenigingen kwa- NOOTDORP De uitslagen van de gisteravond in Nootdorp gehouden draverijen zijn: Oostmahorn-prys: 1. Kosmos (W. P. van der Pyl» (1.26.4), 2. Joga, 3. Kashmir. Toto w. 5.90, pl. 1.60, 1.40, 3.90. kop. 15.90, trio 718.80. Ternaard-prys: 1. Lord Rodney H (P. Koppejan) (1.30.8), 2. Lodewijk B, 3. Klosivier B. Toto w. 4.80, pl. 2.30, 1.70,1.30, kop. 11.60. Hallum-prijs: 1. Juno Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) 1.25.4), 2. Inne- ke Pluto, 3. Jheronimus. Toto w. 3.70, pl. 2.70, 3.50, 3.60. kop. 19.00, trio 405.40. Anjum-prijs: 1. Jurgen H (J. Ver hoeve) (1.27.5), 2. Juweline J, 3. Ja- villo du Bois. Toto w. 6.20, pl. 2.40. 2.20. kop. 34.80. Ferwerd-prys: 1. Jolanda Z (W. Duivenvoorden) (1.24.1), 2. Jody Con Dios, 3. Jan Pom B. Toto w. 2.30. pl. 1.10. 1.20, 1.10, kop. 6.20, trio 51.90. Amateurkampioenschap IV: 1. Fri day (N. Verlaan) (1.25.1), 2. Ido van Alkestis, 3. Gregor M. Toto w. 17.00, pl 3.30, 1.70, 2.50, kop. 22.00. Holwerd-prijs1. Empereur CH (C. de Leeuw) (1.23.9), 2. Germania, 3. Gay Rodney. Toto w. 5.40, pl. 2.30, 9.10, 3.60, kop. 7.50, trio 384.90. Dokkum-prys: 1. Isidore (J. Hoe- jenbos) (1.26.0). 2. Hortence, 3. Funny Guy. Toto w. 2.50, pl. 1.40, 1.50, 1.90, kop. 6.30. Totalisatoromzet f. 185.101,-. Rechter stelt zaak Pilic tot maandag uit LONDEN Rechter Forbes, die gisteren een verzoek van Pilic voor gelegd kreeg zijn schorsing ongeldig te verklaren, heeft zijn beslissing uit gesteld tot maandag. De Zuidslavi- sche tennisser Niki Pilic was bij een Londense rechtbank in beroep ge gaan tegen een beslissing van de ILTF, de internationale federatie die hem tot 30 Jnui had geschorst, we gens het niet verschijnen bij de Da- vis-bekerwedstrid Zuid Slavië Nieuw Zeeland en een uitsluiting van de Zuidslavische bond. Pilic vroeg de rechtbank die schor sing ongeldig te verklaren, dan wel de ILTF op te dragen deze schorsing niet ten uitvoer te brengen, of de En gelse bond te verbieden hem uit te sluiten van deelneming aan het toer nooi van Wimbledon, dat op 25 Juni begint, vijf dagen voor zijn sohorsing ten einde loopt. Pilic stelde dat hij de Zuidslavische tennisbond nimmer had toegezegd in de wedstrijd tegen Nieuw Zeeland te zullen spelen. Na een zitting van bijna anderhalf uur en drie kwartier van gesprek ken binnenskamers, besloot rechter Forbes de behandeling uit te stellen tot maandagmorgen. men gisteravond in de kantine van Fluks op het MBLO-terrein aan de Z oeter woudesingel tot volledige overeenstemming. Als oprichtingsda tum wordt aangehouden 4 april 1911. de datum, waarop Fluks werd opge richt. Het eerste microteam zal uit komen in de hoofdklasse, het eerste veldteam in de overgangsklasse. Waar de thuiswedstrijden voor het veldteam zullen worden gespeeld is nog niet bekend. Voorzitter van de nieuwe combinatie wordt de heer J(an) de Haas, die deze functie ook bij Fluks bekleedde. Het bestuur van Fides Pacta ziet er verder als volgt uit: tweede voor zitter N. de Graaf; secretaris W. v Hees; tweede secretaris M. v. d. Berg; penningmeester H. Vermond; tweede penningmeester M. v. d. Berg; wed strijdsecretaris W. Meijer; jeugdza ken: mevrouw Henrichs; clubhuis zaken: J. v. Leeuwen; algemeen func tionaris C. de Graaf. Droogte in Afrika: ROME President Sangoule La- mizana van Opper Volta heeft giste ren in een toespraak tot de Raad van de Voedsel- en Landbouworganisa tie van de Verenigde Naties (FAO) in Rome, gevraagd om groter hulp voor de zes door droogte getroffen landen in het westen van Afrika. Hij noem de de situatie "uitermate zorgwek kend". Lamizana zei dat de droogte had geleid tot bevolkingsmigratie op gro te schaal naar gebieden waar wel eten en drinken is, terwijl grote aan tallen huisdieren gestorven zijn. Dat er niet op nog groter schaal epidemieën uitgebroken zijn, is vol gens hem te danken aan de gieren, "de enigen die van de toestand pro fiteren". De directeur van de Voedsel- en Landbouworganisatie, dr. Boerma, zei dat FAO tot nu toe 460.000 ton le vensmiddelen ter beschikking van de droogte gebieden had gesteld en dat nog 300.000 ton zouden volgen. In 'n door de FAO gecoördineerde Trust fonds zijn tot dusver bijna 6 miljoen dollar gestort van de 15 miljoen waar naar gestreefd wordt. DEN HAAG Minister Boersma van Sociale Zaken geeft toe dat som mige bedrijven liever een wervings- aanvraag bij het gewestelijk arbeids bureau indienen voor buitenlandse arbeiders dan de selectienormen voor Nederlandse arbeiders minder streng te maken. Hij antwoordt dit op vragen van het KVP-Tweede Kamerlid Van Zeil. Wel wijst de bewindsman erop dat de arbeidsbureaus het verschijn sel komt vrij algemeen voor de betrokken bedrijven steeds voor- Eerste Kamer De heer W. Kwek- silber (Amsterdam) is benoemd ver klaard tot lid van de Eerste Kamer. Hij moet de vacature vervullen, die is ontstaan in de fractie van de PvdA door het bedanken van mevr. mr. I. Vorrink, die nu minister van Volks gezondheid en milieuhygiëne is. De heer Kweksilber heeft onder het pseudoniem H. Wielek bekendheid gekregen als publicist. houden dat dat door het hanteren van de huidige zeer strenge se- lectienormen een belangrijk aantal werkzoekenden gedwongen wordt te gewennen aan een langdurige werk loosheid. Het risico ontstaat volgens hem dan dat zij op een later tijdstip, wanneer het bedrijfsleven wel bereid is de eisen te matigen, onvoldoende tot werken gemotiveerd kunnen of zullen zijn. De minister zegt tenslotte toe be reid te zijn een onderzoek in te stel len hoe maatregelen kunnen worden genomen om deze ongewenste situa ties weg te werken. Gearresteerd Twee rechercheurs van Scotland Yard hebben in Vo- lendam samen met twee Amster damse collega's de Brit Humphreys gearresteerd, die door de Britse au toriteiten werd gezocht wegens po ging tot moord of doodslag en han del in pornografie. De man is eige naar van een stripclub in Londen. Geiler nadert koploper Szabo HILVERSUM De Hongaarse grootmeester Laszlo Szabo zal, in dien zijn conditie op peil blijft, ho ge ogen gooien in het AVRO-toer nooi, gisteren in de 4de ronde, won hij via een magnifieke offercombi natie van Jan Timman. Het bracht hem, met 3 uit 4, ongeslagen, op kop De conditie van Szabo kan een pro bleem worden. Telkenmale als de 56- jarige in een "vochtig land" vertoeft, krijgt hij last van pijnen in de knie. Ditmaal dreigt dit ook het geval te worden. Evenwel Szabo toont zijn grootheid en vooralsnog mag men aannemen, dat de achtervolgers aan deze wereldkampioenschapskandi daat uit de vijftiger Jaren de han den vol zullen hebben. Topman Geiler is zich dat zeer bewust. Hij won, met wit, een per fecte partij tegen de Joegoslavische kampioen Ivkow. De Zuidslaviër heeft pas 1 uit 4. Door zijn winst op Timman (2e ronde) is Geiler koploper Szabo op een half punt genaderd. De remises PoloegajewskiAndersson en Sax Ljubojevic waren als kijkspel alles zins de moeite waard, doch in de competitiesfeer minder sprekend. Uitslagen: PoloegajewskiAndersson 'j, GeilerIvkow 10, SaxLjuboje vic \i',2, SzaboTimman 10, afg. partij 2e ronde: GeilerTimman 10. Stand na 4 ronden: 1. Szabo 3, 2/3. Sax, Geiler. 2li, 4 6. Ljubojevic, Andersson, Poloega jewski 2, 7/8. Timman, Ivkow 1. Tennis Frew Mcmillan en Erik van Dillen, beiden niet geplaatst, hebben gisteren de eindstrijd bereikt van het internationale toernooi van Nottingham. Mcmillan schakelde Tom Gorman uit en Erik van Dillen klop te Connors. Voetbal Helmut Halier, is voor 44.000 gulden van Juventus overge gaan naar FC Augsburg, een Duit se regiomalligavereniging. Halier krijgt bij Augsburg een salaris van 60.000 mark per Jaar. Zijn contract loopt tot in 1976. Gewichtheffen De Rus Vladi mir Rizjenkov heeft gisteravond tij dens de Europese kampioenschappen in Madrid de titel in het halfzwaar- gewicht veroverd. LEIDEN Gisteren heeft de stichting Vorming Wer kende Jongeren, nog even snel voor de zomervakantie, de noodlokalen aan de Apol- lolaan geopend. De ruim 200 jongeren maken al sinds een paar maanden gebruik van het gebouw, in vier groepen van vijftien per dag. Maar de stichting wilde het overigens erg mooie gebouwtje toch of ficieel openen om even de aandacht te vestigen op de ruimte-nood waaraan het vormingswerk leidt. De stichting werkt, behalve aan de Apollolaan, ook in Troef aan de Hogewoerd en in de Haverstraat. Het ge bouw aan de Hogewoerd is zo bouwvallig, dat de jonge ren daar per augustus uit moeten en dat betekent, dat een groot aantal werkende jongeren, die nog onder de partiële leerplicht (een dag vorming per iveek) vallen nu op straat komen te staan. Gijs Geerzen, de adjunct-di recteur, legde de nadruk op deze nood. De stichting hoopt volgend jaar een heel nieuw gebouw in de Kronesteijnse polder te kunnen betrekken, maar de tussenligende perio de moet voor de jongeren van de Hogewoerd toch worden overbrugd. De noodlokalen aan de Apollolaan zien er erg gezel lig uit. Het gebouwtje bestaat uit vijf groepslokalen, twee handenarbeidlokalen en een grote, gemeenschappelijke hal die als ontmoetingsruimte ivordt gebruikt. De jongeren zelf vieren de officiële opening vanavond met een feestje. Op de foto van Jan Holvast de bezoekers van gistermid dag bijeen in de ontmoetings hal. GENEVE Vakbondsleiders uit 115 landen hebben gisteren in Genève besprekingen gevoerd over een ge coördineerde strategie tegen Zuid- afrikaanse apartheidspolitiek. Aan hun vergadering, tijdens de 58- ste assemblée van de Internationale Arbeidsorganisatie (ILO), is ook deel genomen door vertegenwoordigers van internationaal georganiseerde vakbewegingen, en functionarissen van de Verenigde Naties en de Or ganisatie van Afrikaanse Eenheid. De vergadering streeft ernaar de assemblee van de ILO (waarin ook werkgevers en regeringen zijn verte genwoordigd) sancties te laten af kondigen op de handel, en de lucht vaart- en zeeverbindingen met Zuid- Afrika. VN-secretaris-generaal Kurt Waldheim zei in een boodschap aan de conferentie dat de Internationale Arbeidsbeweging een „machtige fac tor kan zijn ter ondersteuning van de strijd van de Afrikaanse arbeiders in Zuidelijk Afrika". Waldheim zei dat Zuid-Afrika negers, Aziaten en kleurlingen uitbuit, niet alleen door dat ze te laag betaald worden, maar ook doordat hen vanwege „ras en kleur een inferieure status wordt op gelegd". BUENOS AIRES De Argentijnse regering is van plan Argentijnse ban ken te onteigenen die het volle dige eigendom zijn van buitenland se banken. Ook zullen buitenlandse belangen in Argentijnse banken wor den onteigend. De president van de Centrale Bank van dit Zuidameri- kaanse land, Alfredo Morales, heeft dit gisteren bekendgemaakt. De maatregel treft de Amerikaan se banken Morgan Cuaranty Trudt, Chase Manhattan en First National City bank. de Westduitse Dresdner Bank (Dresdner Bank en Chase Mannhattan hebben samen een meerderheidsbelang in Banco Argen- tino de Comercia) en de Spaanse bank Banco de Santander. lieer Kosmos- satelliet gelanceerd MOSKOU De Sowjet-Unie heeft gisteren de lancering bekend gemaakt van Kosmos 537. de meest recente, van een met veel geheimzinnigheid omgeven serie onbemande satellie ten. Het Russische persbureau Tass meldde dat de Kosmos 537 in een baan rond de aarde is gebracht. De omlooptijd van de nieuwe kunsmaan bedraagt 89.5 minuut bij een maxi mum afstand van 329.2 kilometer en een minimum afstand van 196.2 kilometer. De hoek van de baan ten opzichte van de evenaar bedraagt 51.6 graden. De Nigeriaan Ogbu, vooi^ de speciale VN-commissi» apartheid, zei dat het meren de Afrikanen nog steeds min dient dan het bestaansminij nodig is hen in leven te Hij keerde zich scherp tegei landse ondernemingen met in Zuid-Afrika, en kritiseer Europa, de Verenigde States pan omdat ze de handel nj Afrika voortzetten. Vakbonj den lucht- en zeeverkeer na Zuid-Afrika moeten boy« druk moeten uitoefenen op: mingen om hun gelden Afrika terug te trekken, aid „In ieder geval zou geen vakb den moeten willen investerec delen willen hebben in maati die betrokken zijn bij de ting van de Zuid-Afrikaan ders. Alleen al in Groot-Bi hebben 18 vakbonden vorig j schatting 12 miljoen pond teerd in bedrijven met bel Zuid-Afrika", aldus Ogbu Riuuuicvciiuig. wasteen per 8.20—12.10, All 3.60—9.40 BI 16.70. Bil 2.20. Cl 6.70—8.70 andijvie 1621, bospeen bloemkool 61 1.25, 611 72—11 —1.29, 811 52—1.01. 1011 23- 78: krulpeterselie 1834; peu prei I 1.10—1.38. II 63; rato 36: radijs 18—30: selderie ft- 23; spinazie 50; spitskool uien 2986; princessebonen bonen 3.80. Aanvoer waspeeni RIJNSBURG 15 6. groep per kist: BI 15.1015.50; w« 8.90. Bosuitjes 2235; rada peterselie 4048. RIJNSBURG 15/6. bic ling, per stuk: Alstroemeria ryllls 31; Anjers Am. 19; Ai 1.24; Calla 42; Campanula 16, rus 75; Gerbera 16; Gladiolen Colvillei 15; idem Nanus l| bloemen 3; Leeuwebekken 15; 52; idem kelk 15; Liatris 30; wit ank. 4; Orchideeën 182: 2; Pioenen 29; Pyrethrum 1 gr. bl. 15: idem kl. bl. 7; Sci Stephanotis 7; Violieren 13; l 11; Div. Snijbloemen 7; imp. 10: Orchideeën imp, 1{ tros imp. 9; Div. Snijbloen* bos: Anemonen 15; Chrys. 2.12; Duizendschoon 57: Frea 78: Ixia 42: Lathyrus 58: M Snygroen 56; Statice 97: bloemen 67; Snijgropn imp. Snijbloemen imp. 5.42. LEIDEN 15/6. kaasma voer: 2 partijen Goudse en Leidse kaas. Prijzen (in gu kg)Goudse tot 4.83; Leida Handel: Leidse goed, Goudsa LEIDEN 15/6, veemrakt stierenlO; melkkoeien 60; v 197: vare koeien 40; vette i nuchtere kalveren 1vette sc! vette lammeren 132: Texelse 1 800; Noordhollandse 671; gen 31; biggen 130; geiten 14 1: veulens 8; totaal 2160. P guldens per stuk)slachtst kg gesl. gew. 6.40—6.90; n 16252325: vette koeien per gew. 5.907.15: vare koeif 2175; vette kalveren per kg 4.805.20; vette schapen vette lammeren 175240: Ta meren 150172.50; Noordholll 175: drachtige zeugen schrammen 145170; biggen veulens 7001000; geiten 20- del: slachtstieren, rustig; i rustig; vette koeien, goed; v redelijk; vette kalveren, schapen, vlug: vette lammer zeugen, matig; schrammen, m gen. matig; paarden en veuli geiten, vlug. Uw dagblad wil gaarne mee met vakantie als U wilt helpen, door gebruik te maken van het hieronder afgedrukte vakantiefora dit tenminste 8 dagen voor Uw vakantie aan ons In te zendei Als brief verzenden frankeren met 35 ct. Ons HUISADRES is: Naam: Straat: Woonplaats: Kwartaal Wij hebben een Maand Postabonnement Ons VAKANTIEADRES is: van doorhalen wat niet van toep^ 1 straat plaatsnaam: S.v.p. Id" KOSTEN VAN OPZENDING Voor Nederland. België en Luxemburg De overige Europese landen uitsluitend per luentpost KosteD f 1r De praktijk heeft ons geleera dat de bezorging vaD kranten u Europese en Noord-Afrikaanse landen oog ais eens te wensen 'r Wij kunnen daarom geeD verantwoording oemen voor kranten tijdig op hei vakantieadres worden ontvangen.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10