Schaap, Citroen van Gelder Juweliers Diamantairs zijn echt een beetje in een hiep hiep hoera-stemming! Wij zijn in die hiep hiep hoera-stemming omdat we gewoon blij zijn dat we van die verbouwingsklimbim af zijn. Want zoiets brengt toch altijd 'n heleboel ongemak met zich mee. Die weken dat er gebroken, getimmerd, gemetseld en gebouwd wordt zijn bepaald niet de meest gunstige om klanten te ontvangen. En dat doen we nou eenmaal graag goed! Rustig en op ons gemak. Zoals dat ook hoort. Zeker in een zaak als de onze. Bij Schaap, Citroen van Gelder houden we niet van half werk en toch zeker niet als 't om de klant gaat. Vandaar dus dat we nu zielsgelukkig zijn dat dat leed weer helemaal geleden is. Vrijdag 15 juni aanstaande om 9 uur 's mor gens beginnen we weer te werken op onze manier. De juiste manier. In een zaak die kompleet omgetoverd is in 'n juwelier van deze tijd. Met 'n stemmig, sfeervol heden daags interieur. Waar we kollekties sieraden en juwelen tonen die erg eigentijds te noemen zijn. We denken aan kreaties van John Donald, Andrew Grima, Gilbert Al bert. Horlogemerken van wereldnaam: Rolex, Audemars Piguet, Chopard. Maar naast deze eksklusiviteit hebben we uiteraard een even grote, zo niet grotere kollektie in 't normale gangbare genre. Met namen die in de praktijk hun klasse en deugdelijkheid bewezen hebben. Denk maar eens aan horlogenamen als Pontiac, Union, Tissot, Omega om er maar enkelen te noemen. Wij brengen dus een wijd uit eenlopend scala. Van klassiek tot futuristisch toe! En binnen ieders prijsbereik. Want ook deze Schaap, Citroen van Gelder zaak is weer precies zo'n zelfde zaak als die welke Schaap, Citroen van Gelder er nog negen heeft in negen andere steden in Nederland. Wij zien graag iedereen bij ons binnenkomen. En wij maken er 'n erezaak van om iedereen goed te ontvangen. Want Schaap, Citroen van Gelder Juweliers Diamantairs mogen dan wel een ke ten zijn van zeer gerenommeerde, eigentijdse juweliershuizen, met kollekties die zeer progressief te noemen zijn, maar op het gebied van klantenbehandeling zijn we nog echt ouderwets. Wij huldigen nog steeds dat oude principe, dat een klant een beetje koning moet zijn. En dat is ie ook bij ons. Daar blijven we ons uiterste best voor doen om dat waar te maken. Aanstaande vrijdag kunt u het allemaal zelf met eigen ogen komen bekijken en het aan den lijve ondervinden, want vanaf 's morgens 9 uur tot 's avonds 8 houden we die hele dag „Open Huis". Welkom Koning-Klant! De loper ligt uit! Als kennismaking krijgt vanaf vrijdag-openingsdag tot een maand daarna elke klant die voor minstens f. 25,- koopt, een originele ingeblikte pareloester met een echte parel erin cadeau!!! Een waardevol diepzee-geschenk dat u aange boden wordt door Schaap, Citroen van Gelder Juweliers-Diamantairs... omdat onze zaak in Sassenheim vrijdag 15 juni verbouwd en wei, heropend gaat worden! Wie is wie en wat zit waar* Schaap, Citroen van Gelder Juweliers Diamantairs in Utrecht (hoofdkantoor) Steenweg 61 - 63 Tel. 030 - 332244 in Amsterdam Kalverstraat 1 Tel 020 - 66691*—in 's-Gravenhage Hoogstraat 23 Tel. 070 - 631977*—in.Venlo Vleesstraat 58 Tel. 077-12155*— in Amsterdam/Buitenveldert de Boelelaan 2 Tel. 020 - 443438 in Rotterdam Hoogstraat 139 Tel. 010 -131500*— in Roermond Steenweg 17 Tel. 04750 -13170*— in Roosendaal de Rozelaar Tel. 01650 - 34073*— in Sassenheim Hoofdstraat 234 Tel. 02522 -11301*— in Maastricht Brusselsepoort 36 Tel. 043 -32581*

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10