PTT niet altijd even attent met nasturen van de BISSCHOP GUSEN WEIGERT WUDIN( Alkemadese brandwe in sfeer van jubilea Beroepingswe Lagere bouwprijzen voor schoolcomplex Skylab had weer moeilijkheden FINALE TEAN- T0ERN00I Beveiliging post kantoren onthuld Getuigen van incidenten in Janvossensteeg kunnen visie TOP-TIEN-TOP-TIEN-TOP geven PAGINA 10 VARIA ZATERDAG 9 JUKI 9 De PTT maakt er veel werk van om het publiek er van te doordringen dat je het echt wel aan haar kan overlaten om je post te laten nasturen als je verhuist. Op verschillende manie ren, zoals met diaprojectie in postkantoren, laat de PTT dat weten. "Stuur ons eventjes een verhuisbericht", is de leuze die men er in hamert, en de post wordt u op uw nieuwe adres net jes nagezonden. Drie maanden lang. Gratis. Dat laatste is een lege kreet, want post met een veranderd adres wordt door de PTT altijd al gratis over nieuw besteld. Maar goed, dat drie maanden lang nazenden is een mooie service van de Post. Je hoeft de nieuwe bewo ners van Je huis, die Je vaak niet kent, niet achteraf te gaan vragen PTT in te zenden als men ging verhuizen. Hij had dat bewaard en stuurde het een paar weken voordat hij ging verhuizen ingevuld in. Hij dacht: „Dat is geregeld". En verhuisde naar zijn nieuwe woon plaats. Maar wat hij daar kreeg nagestuurd, geen post. De eerste dag niet, de tweede dag niet, de of er misschien nog brieven voor Je derde dag niet, de vierde dag niet. zijn gekomen. Je hoeft Je buren En zijn vroegere buurvrouw belde niet te vragen de post scherp voor verontrust op: „De brievenbus zit Je in de gaten te houden. Je hoeft stampvol". Je niet ongerust te gaan zitten af- Hij belde het postkantoor op, werd vragen: „Is die brief nou wel of daar doorverbonden van de één niet gekomen?" naar de ander, totdat hij tenslotte Je stuurt gewoon Je familie, kennis- bij iemand zijn vraag kwijt kon: sen en andere relaties een kaart „Weet u waarom mijn post nog met een adreswijziging. En in de steeds niet wordt nagestuurd?" tijd dat ze daar aan moeten wen- Antwoord: „Daar hebben wij heie nen, en ook eventueel vergeten maal geen melding van", mensen en instellingen Je nog op Je ..Maar ik heb toch dat formulier uit oude adres proberen te bereiken, de ANWB-Kampioen ingestuurd#" zorgt de Post ervoor dat er niets „Uit de ANWB-Kampioen, zegt u? fout gaat. Een prettig stukje zeker heid. Nou, vergeet dat maar! Met alle respect voor het vele secu re werk dat door hardwerkenden bij de postdienst in ons land wordt ge- Daar hebben wij hier nog nooit van gehoord. U moet het officiële ver huisbericht gebruiken, dat u op het postkantoor kimt krijgen. Anders kunnen wij niets voor u doen." ..Maar kunt u dan niet nu alvast daan: die verhuisservice van de de post laten vasthouden, anders PTT geeft géén zekerheid. De uit- gaat ze steeds door naar het ver voering ervan rammelt aan alle keerde adres. Dan stuur ik u snel kanten. zo'n nieuw verhuisbericht toe." Legio zijn de klachten van mensen „Meneer, dat mogen we niet doen. die hun post na verhuizing niet U moet eerst dat verhuisbericht in goed nagestuurd krijgen. Nee, vraag sturen. Dan krijgt u een kaartje toch maar liever aan je oude buren thuis om na te gaan of u die ver- om je post aan je na te sturen, die de PTT vergeet. Ervaringen in kleine gemeenten met de verhuisservice ken ik niet. Ik vermoed echter dat het systeem andering zelf hebt opgegeven, want anders zou een ander uw post van adres kunnen laten veranderen. En daarna gaan we pas vasthouden en nasturen." daar beter werkt dan in de grotere Enfin, de man vertrouwde voorlopig steden. In kleine plaatsen overziet maar op de hulp van zijn vroegere men die verhuizingen beter, en in- buren. Hij haalde een verhuisbe- teresseert zich er ook meer voor, richt, vulde het in en gaf het voor denk ik. de snelheid zelf weer af bij het Maar in steden van enige omvang, hoofdpostkantoor, waar nu eenmaal veel meer verhui- Drie dagen later werd zijn post nog zingen binnen en vertrekken uit steeds niet nagestuurd. Hij belde er zo'n stad voorkomen, is naar mijn weer over op, en kreeg nu weer ie- idee de verhuis-service een nare ex- mand anders. Die had nog steeds tra last voor de mensen van de geen enkele melding gehad. Maar posterijen die daar hun diensten hij was op zijn vertwijfeld smeken draaien. Met het gevolg de uitvoe- wel bereid de post zolang vast te ring van de service niet safe ge- houden. beurt. Kort daarna werd de post inder- Ik geef hier de volkomen wille- daad nagestuurd. Dat ging een keurige ervaringen weer van ie- week of twee goed. Toen kreeg hij Om die er bij te kunnen zetten, mand die uit de stad Den Haag ineens dagenlang niets meer. De 1 1 verhuisde naar een andere gemeen- boel ging weer ongehinderd naar te in het westen. Iemand met veel zijn oude adres. Dat overkwam hem post. in de eerste paar maanden nog een Hij had al heel vroegtijdig van die Jceer ^e- Gelukkig hielp opbel- verhuisservice van de PTT gehoord. en doorverbonden worden tel kens om de boel weer op gang te brengen. Overigens, een kaartje om te con troleren wie die adresverandering had opgegeven, heeft hij nooit ge- ROERMOND (ANP) Na langdu rig overleg tussen bisschop GiJsen van Roermond en de theologie stu dent J. Peters uit Geleen heeft de bisschop hem meegedeeld dat hij voorlopig niet bereid is hem de dia- konaatswijdiing toe te dilenen. De heer Peters studeert aan de Hoge school voor Theologie en Pastoraat (HTP) in Heerlen. De bisschop vindt dat de student zich eerst moet verdiepen in de spi ritualiteit van het diakonaat. Hy moet dat doen onder leiding van iemand uit de directe omgeving van mgr GiJsen. De bisschop weigerde de begeleiding te aanvaarden van iemand die de heer Peters zelf had gekozen. De student zal nu pas tot diaken kunnen worden gewijd als hij is geconfronteerd met de gedachten- gang van de bisschop over de spiri tualiteit van het diakonaat. De directeur van de praktische staf van de hogeschool, de heer Rey- nen, beschouwt het besluit van mgr. Gij sen ails een grote motie van wan trouwen tegen de HTP. Hij ver wacht in de toekomst meer soort gelijke moeilijkheden, omdat de bis schop in feite van de studenten vraagt zich te bekennen tot zijn rich- NED. HERVORMDE KERl Beroepen te Boven-Hardla H. Jongerden te Veenendaal: t< kum: H. E. K. Vegter te Surhj veen-Boelenslaan: te Noordeln W. van der Heyden, kandldi Rotterdam. Aangenomen naar Vries, ti ging, H. R. Postma, wonende terwoude. Bedankt voor Gies* C. Schuurman te Putten. Beroepen te Papendrecht, bin wone wijkgemeente in wordt] P. Nauta te VIaardingen: te ty harnis, buitengewone wijkgea in wording: R. E. R. van B eervol ontheven predikant na voegdheid van emeritus, leraari dienstonderwijs te Deurne: pen te Bodegraven: H. Smit U derak: benoemd tot bijstand pastoraal te Oldeboorn: J. Mei reformeerd predikant te Olde; GEREF. KERKEN Beroepen te Bennekom en tt L. Raven te Bierum: te Bunsd Spakenburg: P. Sijtsma te 1 dam-Zuid: bedankt voor Wagi gen en Bodengraven: R. Hai te Musselkanaalbedankt De hogeschool adviseerde de heer Gljsen eerder de wijding te laten plaatsvinden. Mt advies te In het ge- benoeming wetenschappen! sprek tussen de bisschop en de heer v,it„ „2 Peters met aangevochten, aldus een verklaring van het bisdom. Hierin staat verder dait de bisschop op meer dan de in het advies genoemde be oordelingsfacetten moet letten, voor hij tot wijding kan besluiten. In gesprekken met de bisschop heeft de heer Peters gezegd moeite te hebben met datgene wat de officiële wijddhgsformule bij hem veronder stelde. Het ging hierbij met name om de belofte van het geregeld bidden vam het brevier. dewerker aan de Vrije Univei J. J. van Nijen te Westervoort naar (nadere beslissing) Beroepen te Lioessens: delkoop. kandidaat te Amsti die dit beroep heeft aangenome GEREF. KERKEN (vrijgenu Beroepen te Leek: D. Grut Huizum. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Nunspeet, tweed dikantsplaats, B. Bijleveld tt sum. In een nummer van de ANWB- Kampioen, had enige tijd tevoren een formulier gezeten om aan de werd een heel nieuw formulier ont worpen. Met minder plaats erop voor de adresverandering voor het nasturen van de post. Het zal wel zo zijn dat het nieuwe formulier óók handig is, of nóg handiger. Maar je houdt van zoiets wèl de bijsmaak over, dat bij de PTT de koper vóór de klant gaat. HOUSTON De ruimtevaarders ln de Skylab moesten gisternacht kostte hem een halve ochtend tele- door Houston worden gewekt omdat foneren met de belastingdienst, het koelsysteem aan boord van het Tenslotte moest hij het doen met ruimtestation het dreigde te begeven. het antwoord van de belasting dat Het water in de condensators was alleen maar een duplicaat van bijna tot het vriespunt afgekoeld. het schrijven kon krijgen, als hij Wanneer het zou bevriezen bestond een nummer kon opgeven dat ln het gevaar dat enkele buizen zouden het zoekgeraakte stuk stond, springen. Post sorteren is nog altijd mensen- De drie ruimtevaarders schakelden werk, en er kunnen daarbij fouten direct zoveel mogelijk elektrische ap- worden gemaakt. Maar je vraagt Je paraten aan, waarvan de warmte af of de PTT die verhuisservice zo zich naar het klimaatsysteem kon sterk moet propageren, als ze nog verspreiden. zy sloten ook het koel- niet waterdicht is. Mensen gaan er systeem van een ruimtepak aan en per slot op vertrouwen, en het ge legden dat ruimtepak op de heetste volg is dan narigheid en schade, plek van het ruimtestation. Binnen Je vraagt je bovendien af of de enkele minuten begon de tempera- PTT de aandacht die nodig is voor tuur ln de condensators langzaam te sty gen. Het grootste gevaar was daarmee afgewend. Toen zy gisteren weer wakker werden deelden de mannen aan Houston mee dat de temperatuur in de condensators slechts twee drie team .Midden-Holland" heeeft door Rare dingen kun Je op die manier 1 ^TCDT?!? AT AT A A O ^stenbeheer?tag wel beleven, zo meldde deze PTT- V SHRK X IX AAK bouwPr«zm staat ln het klant. Hij miste door het nlet-na- T 1 1 Jaarverslag, dat luist te J. van der Heiden, één van de aan- Jaarverslag, dat juist is verschenen nemers uit de bouwstromen, diens en het eerste is, dat is gepubliceerd honderdste „MiddJen-Holland"-school sedert het team in 1966 zyn activi teiten als een landelyk intergemeen- tehjke samenwerking voor onderwys- voorzieningen begon. Het scholenbouwteam slaagde erin T^nTT"!' '""'i ."""j '",T i.„„ hn„w„r««»n t» wiJL, gemeentelijke samenwerking had in ALKEMADE In de achterzaal Roelof arendsveen; en H. Ru van café J. Heemskerk kwamen het N. J. Verhaar, beiden uit de voltallige college van B. en W. van Naar goed brandweergebruill Alkemade, de vrywillige brandweer- zocht burgemeester Smolders korpsen uit Roelofarendsveen, Ryp- een glaasje te willen drinken wetering en Kaag byeen voor een gdecoreerden, gediplomeerde! feesteiyke byeenkomst. De reden mede op de nieuw benoemde hiervoor was het uitreiken van een mandant P. Siero en de vyftal onderscheidingen en 10 diplo- waarnemend-commandant ma's brandwacht 2e klasse alsmede 7 diploma's pompbediener. Namens het gemeentebestuur bracht burgemeester P. M. F. Smol ders zyn waardering tot uitdrukking voor het werk van de ln zyn ge meente gevestigde, drie vrywillige £IJNSBURG - Groentevi brandweerkorpsen. Hy stelde modem f B?i?.60; w^e materiaal beschikbaar, waarvan al- 5,80. leen al het draadloze alarmeringssy steem van f 75.000,uniek in den RIJNSBURG bioemenvellli werd door het aannemersbedrijf A. lande genoemd mag worden. Waar- SS"?"!» 3? J>: t -f— j- i Anthurium 1,31, Campanula 1. denng zo zei hy, dat zoveel Jongeren merus 83; Gladiolen 23; Glad- de plaats van de ouderen hebben ln- 11: Glad Nanus19±_ Korenbloei genomen. Anderzyds moeben ook de gebouwd. De 150ste bouwopdracht ouderen met ere genoemd worden. MARKTBERICHTEN DEN HAAG Het scholenbouw- wysvoorzieningen. Eind december waren er 17 in uitvoering. In 1972 werd ontvangen. Het voor Nederlandse verhoudin gen unieke initiatief voor deze inter- ALPHEN AAN DEN RIJN Een opvallende prestatie werd vrydag ge leverd door Jon Visbeen, die zyn ster ker geachte clubgenoot uit Voorscho ten, Koemans in drie sets uitscha kelde. Nadat de linkshandige Koe een goede verzorging van de post, niet versnippert door ook weer win keltje te gaan spelen met de adres wijzigingen. Behalve de Post kon Je aanvanke lijk de telefoondienst, de girodienst, de Rijkspostspaarbank, de Dienst bouwprijzen te bereiken zon der de kwaliteit, zowel onderwyskun- dig als bouwtechnisch, aan te tasten. Bezuinigingen en rationalisatie wer den doorgevoerd door vereenvoudi ging van fundatie, staalconstructie en kozyn detaillering, enkele andere mans met fraaie topspin-förehands wijzigingen en het bedingen van scholenbouw'team^ de le set met 8—6 haid weten binnen prijskortingen. Kleuterscholen van twee klassen werden zodoende f 23.167,goedko per, zesklassige basisscholen kostten f 47.271,minder en voor de ge combineerde kleuter- en basisscholen (8 klassen) werd de bouwprijs met f 52.280,verminderd. Het scholenbouwteam Holland" nam vorig aan wie de burgemeester het zich tot een eer rekende enkele onder scheidingen met bybehorende oor konden te mogen uitreiken. Een gouden ster met draagbalk mu TrA„„.;, „ja niieuwueii p. o uk io; unrys tra speldde hy op by Th. Vermey Uit Duizendschoon 57; Latrus 1,771 griet 90; Ranonkel 34; Snijgrc* Statlce 1,29; Tulpen 72; Dlv. si Jaarverslag onverwacht is overleden, voor 25 Jaar en de bronzen draag- medaille voor 12% Jaar by C. M. Leliekelk 13; Lelie Dah 32; Llati Margriet wit enk. 7; Orchideeêi Papaver 5; Pioenen 24; Leeuw ken 12; Pyrethrum 4 p. st.; gr. bl. 26; Rozen kl. bl. 14; Scab! Stephanotls 6; Violieren 16; tros 16; Dlv. snijbloemen 6; AnJ« imp. 8; Gerbera imp. 8; Latrls li Orchideeën imp. 1,41; Anjers tl Anemonen p. bos 15; Chrys t kundig lid van het scholenbouwteam, Kaag voor 30 dienstjaren, de zilveren die nog vóór het verschynen van het draagmedaille by C. P. I. Vesseur Jaarverslag onverwacht is overled* Het succes in zowel kwantitatief B. men 84; div. snijbloemen 3,73 in: Snljgroen 25 imp. veiling 8 Juni 1973. Anjers 10—S graden was gestegen. Hoe dit pro- Omroepbijdragen, de ANWB, en het bleem moet worden opgelost stond Rode Kruis met het verhuisbericht nog niet vast. Dat het zo koud ge- waarschuwen, worden was kwam doordat tydens de Dat was al heel wat. buitenboordactiviteit alle elektrische Doch al snel zijn daar bij geko- instrumenten uitgeschakeld waren men: een begrafenisverzekeraar, de geweest. Dat was weer nodig om in AVRO-bode, Televizier, en Necker- de schaduw van de aarde met een mann Postorders. Die betalen daar Bchynwerper te kunnen werken. uiteraard voor. AMSTERDAM (ANP) De offi cier van Justitie by de rechtbank in Amsterdam, mr. H. W. P. Remmerts dc Vries, heeft gisteren in zyn re quisitoir tegen drie Amsterdammers, die op 20 december van het vorig jaar in de Kamerlingh On neslaan in de hoofdstad een postauto beroofd hebben, de te nemen veiligheidsmaat regelen van de PTT onthuld. In de eerste plaats zullen de post kantoren en de auto's van de PTT van een betere alarmeringsappara- tuur worden voorzien. Voorts zullen de by kantoren en agentschappen "scherper" worden bevoorraad, het geen wil zeggen, dat men daar over minder contant geld zal gaan be schikken. Ook zullen de kasafdelin gen van alle postkantoren in ons land met pantserglas worden beveiligd. Alleen dit onderdeel zal, zo heeft mr. Remmerts de Vries vernomen, onge veer zestig miljoen gulden gaan kos ten. Verder zullen alle grote geld transporten worden uitbesteed aan de speciale afdeling van Van Gend en Loos en tenslotte zal een effec tieve training en opleiding van het personeel ter hand worden genomen. De officier heeft al een film gezien die speciaal voor dit doel is gemaakt en sprak over het resultaat zyn vol doening uit. "Ik vertel dit alles om adspirant- rovers aan het denken te zetten", zo zei hy. Hy memoreerde, dat volgens het jaarverslag de PTT in 1972 een winst van meer dan 300 miljoen gulden heeft gemaakt. "En dat ondanks een schadepost van ongeveer een miljoen gulden door overvallen en berovin gen". De toename vam het aantal misdrijven op dit gebied ten nadele van de ITT noemde hy 'onrustba rend". te halen, daalde zyn spelpeil terwijl Visbeen juist beter in het ritme be gon te komen. Doordat hy de vol gende twee sets met 6—3, 6—3 op zyn naam wist te brengen zal Visbeen zondag in de finale herenerikel-B mogen aantreden. Wie zyn tegen stander zal zyn is nog onbekend, maar wellicht zal hy Madera tegen over zich treffen die met zyn uiterst nauwkeurig spel Jamsonius aan de kant zette: 6—1, 6—3. In het herendubbel-B speelde de dubbel Madera/Monod, eerste ge plaatst, het duo Jansonius/Suyver met een goede party tennis van de baan 63, 64. Tweede geplaatst zyn Koemans en Visbeen die tegen Ger- res en Stokkermans toch even in moeilykheden kwamen, maar zich daarna weer beter concentreerden en de party met 64, 3—6, 8—2 in hun voordeel wisten te beslissen. In het herenenkel-O zorgde Nyen- huis byna voor een verrassing; Van Neutegem, favoriet in dit nummer, verloor de eerste set, maar bewees daarna een goede vedhtersmentaliteit te bezitten, door de volgende twee sets op zyn naam te brengen: 36, 64, 60. Ook voor Van Doorn bleek Groot, die eerder Broxterman uit schakelde, moeilyk te bespelen: 63, 61, terwyl by de dames in deze klasse M. Snaterse te sterk bleek voor K. Brants: 61, 63. In het gemengd dubbel-C eisten de Meyere en Hage, die hierin 't hoogst genoteerd staan, de winst tegen Snel lenberg/Snellenberg op 86, 63. De Roomburger Geelkerken, die het al ver gebracht heeft in het heren- enkel-D, schakelde met gecontro leerde slagen Ysing-Smeets uit: 64, 63. In het damesenkel-D won de eerst geplaatste, mevr. Vos-Mourik van C. Groenendyk, die als pleister op de wonde op deze zelfde dag haar gym nasium-diploma behaalde. De winnaressen van het damesdub- belspel-D zyn reeds bekend: N. v. d. Merwe en J. v. Onnen behaalden deze titel op overtuigende wijze tegen Monlils en Baarspul: 6—2, 6—0. hooggehouden devies: scholenbouw Vervolgens reikte burgemeester Yellow Dusty So. Rozer^Garoeti een continue ontwikkeling, zowel Smolders met een woord van geluk- den-Holland" daarby Is ingeslagen, Bakker, A. J. Schouten en H. C. F. zal niet beperkt blyven tot voorzie ningen voor het kleuter- en basis- onderwys alleen. Om met de be- n" schikbare gelden tot een optimaal 30 onaer- gebruiksresultaat te komen, zal deze rol, Zorlna. Douchka 914. 31, Super Star, Belinda. Precill» Esther Ofarlm, Prominence, Carina 1417, Ilona 3244, merla 1828, Lelies 21-63, V) 1120. Gerbera's 2223. Allium p. st. wijsvoorzieningen in aanbouw: naast bouww()ze onder varlabeie toe- kleuter-, basis- en gecombineerde passtagi aldus de heer Bakkum, scholen ook een gymnastieklokaal, evenzeer zyn nut afwerpen by ge- -- een sportzaal, een sporthal en voor bouwen voor het voortgezet onder- wetering; J. Hogenboom, Th. J. L. M. Volwater, allen uit Roelofarends veen; B. Dekker, J. M. Hogeboom en A. C. Oiyerhoek allen Rypwetering; Trosanjers lil0_i,60. chrysan«t A. H. Cuvelier, M. L. van Ruiten, N. ro nd 1.55—l.80. Irissen 50—<1.1 J. Verhaar en P. C. M. Verhaar, al- viilieis 1,103.20. Freesia 65 len uit Kaag. Dulzenschoon 6095. Anemom Het diploma pompbediener kregen L. M. Beelen, B. Dekker, beiden Ryp- 34. Lathyrus 4158. Bruidsanje het eerst een zwem- en instructie- bad. Opgeleverd werden 22 onder- van Rhoon en H. C. F. M. Volwater, LEIDEN Degenen die getuigen zyn geweest van de orygeregelheden die vorige week vry dagavond plaats vonden in een gastarbeiderspension in de Janvossensteeg kuninen him le zing van het gebeurde naar de com missie voor politionele aangelegen heden insturen zonder dat dat be tekent, dat hun naam openbaar ge maakt zal worden. De commissie, die deze week sprak over de algemene aspecten van de kwestie, wil een in zicht krijgen in de toedracht van de zaak. Zy zal daarover de volgende week in een besloten vergadering spreken. Dat hebben vertegenwoordigers van de commissie gisteravond laten we ten. Amsterdam: 1 (3) We are all wounded at Wounded Knee; Redbone 2 (2) Do you love me; Sharif Dean 3 (1) Tie a yellow ribbon; Dawn 4 (5) Waiklki men; Bonnie St. Clair/Unit Gloria 5 (8) Ginny come lately; Albert West 6 (-) Goodbye my love goodbye; Demis Roussos 7 (-) Let's go together; Cats 8 (10) Immer wieder Sonmtags; Cindy und Bert 9 (-) Giving it all away; Roger Daltry 10 (4) Power to all our friends; Cliff Richard Londen: 1 (6) Can tihe can; Suzle Quatro 2 (1) See my baby jive; Wizzard 3 (3) One and one is one; Medicine Head 4 (4) And I love you so; Perry Como 5 (2) Tie a yellow ribbon; Dawn 6 (-) You are the sunshine of my live; Stevie Wonder 7 (5) Hell raiser; Sweet 8 (7) Also sprach Zarathustra; Deodato 9 (-) Walk on the wild side; Lou Reed 10 (-) Rubber bullets; 10 CC New York: 1 (1) My love; Wings 2 (3) Daniel; Elton John 3 (4) Pillow talk; Sylvia 4 (2) Frankenstein; Edgar Winter 5 (7) Hocus Pocus; Focus 6 (8) I'm gonna love you just a little more baby; Barry White 7 (5) Tie a yellow ribbon; Dawn 8 (-) Give me love; George Harri son 9 (-) Playground in my mind; Clint Holmers 10 (10) Steamroller blues; Elvis Presley Bonn: 1 (1) Get down; Gilbert O'Sulli- van 2 (3) Der Junge mit der Bernd Clüver 4 (4) Power to all our friends; Cliff Richard 5 (7) Hell raiser; Sweet 6 (-) I'm a clown; David Cassidy 7 (6) It never rains in California; Albert Hammond 8 (5) Dreams are ten a penny; Kincade 9 (-) A joy chases away Chris Roberts 10 (9) Whisky in the jar; Thin Lizzy Pyrethrum 451,00. Statu 95, Margrieten 5378. Esther Rfl 1,36, Hesperus 2527, Caffi 501,65, Brodea 3449 p. bos. KATWIJK AAN DEN RIJN, 8 Groenteveiling: Waapeen 10,7012.50. AH 3,70—8,0 22,20, Bil 2,60, Cl 6,00—7,00, 78—91, bosuien 21—29. bloem) 1.16. 81 88—1,07, 811 71, 101 78. 12H 2036, peterselie 26, prei, 1,44, prei BI 72—91, BH 24- barber 1017, radijs 4044. 1 1225, sla 816, sla-ulen 27, kool 2534. waspeen nieuw» 24,2024,70.' Aanvoer: Waspeen kilogram. Sim 21—30, White Sim 20—21 Sim 1621, Dusty Sim 1518, meur 2947, Arthur Sim 21—3; king Sim 20—24, Keefer Sim Orchid Beauty 4360. Yellow, Tangerine 34 45, Vertakt 24—i zen; gr.bl.: Baccara 2656. Brtfl 1018 Carina 13—25, Carla Coral Princess 1624, Dr. Vert —60, Geh. Duisberg 14—30, Est* Dt rim 18—29, Furore 21—^0, Noit d 20, Peer Gynt 4681. Pink Sö 15—26, Roselandia 14—21, Son 46. Sonora 14r—19, Super Star White Master P. 28—51, Whl« 23—39, White Weekend 26—50. kl.bl.: Bregma 13—24, Brunetm Carol 12-25 Coronet 1531, jJ 15—28, Fabe'rge 11—22, Jack P —25, Marmiba 13—22, kiss Ell 30. Motrea 2340, Annabelle Jr. Miss 14—25. Belinda 20W den Belinda 2029. Prominent Red Garnette 1223, Rosrvytt; 21, Spanish Sun 13—22, Rubin —35, Zorlna 12—20, Travestl en Diverse bloemen: Amaryllis 16- n, stroemerla 4075, Anthurium 240, Calla2346, ChrysanMDF 95180, Euphorbia fulgens Freesia 85000, idem dubel 200—260, Lelies kelk 28-£! tak 205—300, Nerlne 160—248 litzla 200—290. Snljgroen 90-'

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10