"Een tophit het absolute IS niet einde" Breda in de ban van de oude jazz ...e/7 gisteren i adio Caroline Petula Clark was even in Nederland: ;ndt weer uit Freddie King naar Nederland TVmorge: [AANDAG 4 JUNI 1973 BREDA "The hottest place in the South", Breda, probeert na vier dagen jazzfeest weer het nor male ritme te verkrijgen. Een voudig zal dat niet zijn. Duizen den mensen waren van donder- derdag tot en met zondag in de oude vestingstad te vinden, die zich van het ene gedeelte van het programma naar het andere spoedden. Dat programma kende twee hoogtepunten op muzikaal gebied: het promenadeconcert op donderdag en zaterdags het grote nacht concert. Het promenadeconcert werd dit Jaar opgedragen aan Duke Elling ton, wiens muziek werd vertolkt door het Metropole Orkest onder leiding van gastdirigent Robert Farnon, The Dutch Swing Colle ge Band en Ben Webster. Om met die laatste te beginnen: dat had de klapper moeten worden van 't concert. De eens zo grote saxo fonist was echter zo ongelooflijk dronken, dat hij- nadat hij door twee heren voorzichtig naar een stoel was geloodst nauwelijks zijn mond kon vinden, laat staan ac ceptabele muziek ten gehore bren gen. Die kwam er wel van het Metropole Orkest, vooral dankzij de geroutineerde kopersectie. Duidelijk was daarin de inbreng te horen van altsaxofonist Cees Verschoor, terwijl pianist Dick Schallies enkele malen aan bod mocht komen als solist. Solistische rollen bij het orkest waren ook weggelegd voor de leden van The Dutch Swing College. Dat klonk beter dan de momenten dat de band alleen optrad. Zeven man is eigenlijk te weinig om de com posities van Duke Ellington over te brengen. Die composities zijn vooral bekend door de grote scha keringen in klankkleur en met de bezetting van een dixielandorkest is dat er niet uit te halen. En met het grote orkest lukte dat juist zo goed. Voor het nachtconcert in het Turfschip bestond ongelooflijk veel belangstelling. Een voorzich tige schatting leerde dat er onge veer drie-en-een-half-duizend mensen in de zaal waren, terwijl er tientallen voor de deur stonden maar onmogelijk nog naar binnen konden. Dat betekende een grote, opeengepakte mensenmassa, die genoeglijk stond te deinen of te springen. Dat springen kwam vooral bij de grote kraker, Max Collie's RJhythm Aces. Deze En gelse groep bleek ook nu weer in staat het publiek meer dan ent housiast te krijgen. Muzikaal gaat het beslist niet uit boven wat de meeste andere orkesten die avond en nacht ten beste gaven, maar het elan waar alles mee wordt ge bracht is heerlijk. Pim Jacobs, die optrad als presentator, had er zelf nogal wat moeite mee Max Collie te vertellen dat er een eind moest komen aan zijn optreden. Evenveel moeite had het publiek het trouwens met het aanvaar den daarvan. Het muzikale hoogtepunt van het zes uur durende nachtconcert werd het optreden van Turk Mur phy's Jazz Band, en wel speciaal door deze trombonist. De als „ge weldenaar" aangekondigde klari nettist Bob Helm bleek een wat overjarige geweldenaar, die met knipperende oogjes vanonder zijn kalende schedel de zaal in stond te loeren. De tonen die hij aan zijn klarinet ontlokte waren nog zeer behoorlijk, maar om te zeggen een geweldenaar, nou nee. Dan vond ik pianist Pete Clute (met een kapsel als dat van Seth Gaaikema) heel wat fijner. Al moest hij het stellen met een vleugel, voor dit soort muziek ei genlijk ongeschikt, hij kwam er zeer goed uit. Opvallend was bij deze band de grote disoipline. Al lemaal kleurig en keurig gekleed in een rood jasje en grijze broek, geen pils bij het spelen maar wa ter, keurig netjes klaar staan als de leider dat zei. Het was dan ook zeer gedisciplineerde muziek van hoog niveau die de zaal werd in geblazen. The South Jazzband uit Tilburg behoort al een Jaar of vijftien tot de betere dixieland-orkesten. Dat bleek tijdens het informatieve concert voor scholieren en ook tij dens 't nachtconcert. Samen met gastvocaliste werd er gemusiceerd dat het een lieve lust was, waar voor het publiek zich dankbaar toonde. Even dankbaar als het zich trouwens voor de andere bands toonde: The Limehouse Se ven, The Seatown Seven-8, The Animal Crackers, Abbi Hubner's Low Down Wizards, Papa Blue's Viking Jazzband en The Paragon Brass Band. Naast dat twee mu zikale toppers bood het festival alles wat er verder bijhoort. Een gezellige middag op donderdag met optredens van diverse orkes ten, films en een kindermatinee. Een New Orleans Night, die de mogelijkheid bood gezellig een consumptie te zitten gebruiken en terwijl naar de tonen van ver scheidene orkesten te luisteren. Streetparades en concerten in de open lucht door verschillende bands, maar natuurlijk vooral door het eigen Bredase orkest Ochtendchloor. De elf jazz-krce- gentocht met vervoer door dubbel deks autobussen, waarvoor een overweldigende belangstelling be stond en Je meestal bij een café moest wachten tot er ruimte kwam dankzij mensen die de zaak verlieten. Een geslaagd concours voor amateur-orkesten, die an derhalve dag nodig hadden om te beslissen wie de beste was. Na tuurlijk een kerkdienst, met op tredens van maar liefst twee or kesten, die zorgden voor de bege leiding van een tweetal koren en ook instrumentaal te horen wa ren. Breda 1973 is weer voorbij, de organisatie maakt zich weer op voor het komend Jaar. En dan zal het ongetwijfeld nog drukker zijn. PIETER TAFFIJN Haag (ANP) Radio Caroline «nationaal is gisteren vanaf het Ischip 'Mi Amigo' op de Noord voor de kust van Schevemlngen innen met Engelstalige proefuit- lingen. Caroline is ook van fre- Btie veranderd en zendt nu uit op meter of 773 khz., vlak naast rersum 1. m zes uur vanochtend begon Ca- e uitzendingen van 24 uur per Het ziet er naar uit dat de zen- zich specifiek op Engeland zal richten. adio Caroline is sinds het uitzen- van de Veronicaprogramma's het stranden van het zendschip onica niet meer in de lucht ge it. perste lokale tv-uitzending n Zoetermeer LEIDEN/UTRECHT „Een tophit is niet het absolute einde" zegt de nu 39-jarige Petula Clark, die in haar luxueus ingericht huis in Genève een flinke stapel gouden platen en twee „grammy awards" heeft liggen. Het afge lopen weekeinde bracht ze een bliksembezoek aan Neder land om Mies Bouwman te helpen uitluiden. Als de „grote Sjer" in de laatste „Een van de acht" zingt ze met veel vak manschap twee liedjes om haar optreden te besluiten met het toepasselijke „The show is over" (Het is voorbij). lETERMEER In Zoetermeer terdagmiddag de eerste proef- nding te zien geweest van de weer een paar jaar verstoken van films als "Finians rainbow" en lie omroep Zoetermeer". werkelijk hitwerk, ze behoort nog al- tijd tot de topzangeressen van die we- het kabelnet, met 10.000 aanslui- reW de bazen van peperdure m het grootste in ons land, werd na,ohtclubs In Las Vegas zijn bereid manieren de mist ingaan", licht Pe- tstreeta verslag gedaan van de blajnco 0^,^ te tekenen om haar te 'ula toe- t conitraoteren. De hoogblonde Petual, van het sport- en recrea- mplex "Van Tuyllpark", en van gëtrouwd"met haar'maüer Claude voetbalwedstrijd tussen oud-in- itionals en een Zoetermeerse se en werd een programma uit- nden onder de titel "Uur Z". Dit zo'n dertig Jaar showbizz achter de Door Bram van Leeuwen Dat "voorbij" geldt niet voor de nog altijd even charmante en vriendelijke Petula Clark. Want ook al is ze al Alec Guinnes en nog zeer onlangs met Fred Astaire. ''Vooral dat dansnummer met Fred Astaire was een belevenis. Hij was even bang om met mij te zingen, als ik, om samen met hem te dansen". Ondanks die grote ervaring met de i haar succes in Amerika met 'Goodbye mr. Chips" blijft ze angstig om aan een nieuwe film te beginnen. "Een film kan op verschrikkelijk veel Wolff en moeder van twee dochters (Michel 11, Catherine 10) en het 8%- maand-oude zoontje Patrick, heeft al programma bevatte rsjournaal, muziek van en ggesprekken met inwoners van ermeer. t lokale tv-programma werd in inwerking met een team van de opgenomen en uitgezonden via mtrale antenne-inrichting van ermeer. De gemeente hoopt nog het einde van het jaar te kun- starten met definitieve uitzen- 1en van lokale televisie en radio. ligt in de bedoeling ook jkn te werken met de NOS. Hitwerk Het hitgevoelige tijdperk voor Petu la Clark lag in de periode 1961-1967. "Romea" en "Sailor" waren toppers van 1961, ze introduceerde de twist in rug. Als negenjarig meisje was ze al Frankrijk in 1962, in 1964 volgden de jeugdige uitvoering van Vera Lynn en probeerde Via de BBC oorlogvoe rende Britse soldaten met liedjes en gedichten op te monteren. Niet naar school "Downtown" en "Thank you" 1967 werd "This is my song" een we reldsucces. De meeste hits waren composities van het duo Jacky Trent en Tony Hatch. Waarom horen we nog zo weinig van ze? Petula: "Ze "Het was allemaal erg leuk, maar hebben geweldig werk afgeleverd. het allerfijnste vond ik. geloof ik, dat ik niet naar school toe hoefde", zegt Petula, die al op 12-jarige leeftijd haar eerste filmrol kreeg te vervullen en er sindsdien nog zo'n twee dozijn Maar hoe goed je als componist ook bent, op een gegeven ogenblik krijg je een inzinking. Bovendien is nooit van tevoren te voorspellen of een be paald liedje een hit wordt. Daar be- toevoegde. Ze verscheen samen staat geen formule voor op het witte doek met Peter Ustinov, öe VARA-tv zond zaterdagavond de laatste 'Een van de acht' uit. Aan het slot van dit populaire quizprogramma iverd pre sentatrice Mies Bouwman door haar collega's Berend Boude- v\jn en Willem Duys op de schouders genomen. Overigens staat op haar nieuwste elpee "Now", die enkele weken ge leden in Nederland uitkwam weer een compositie van het Engelse duo. Het is een van de nummers uit de musi cal "The Card". Zo heeft het ook enige tijd geduurd voor er weer nieu we platen van Petula op de markt verschenen. Het was te wijten aan een wisseling van platenmaatschap pij. Na een langdurig contract met de Franse maatschappij Vogue stapte ze vorig jaar over naar Polydor. "Vo gue veranderde de laatste Jaren erg snel. Ze concentreerden zich op een ander soort muziek. Bovendien is het goed zo nu en dan van platenmaat schappij te veranderen. Anders gaan ze denken dat Je een stuk van het meubilair bent". Vrije keuze Een argument dat een grote rol heeft gespeeld bij de wisseling is dat ze bij de nieuwe maatschappij vrij wordt gelaten in haar repertoire keus. Geen verplichte nummers? Hoe bepaalt Petula nu haar repertoire? "De nummers moeten dót hebben" en daarbij knipt ze veelbetekenend met haar vingers. "Ik selecteer, dacht ik, vaak meer op muziek dan tekst. Soms heb ik aan een paar maten voldoende om te zeggen: dat is het, dat wil ik zingen". Met hetzelfde gemak wijst ze af en toe zeer aantrekkelijke aanbiedingen van de hand. Zoals het aanbod om de hoofdrol in de theaterversie van "Cabaret" te vervullen. Ik vond dat ik er niet geschikt voor was. Boven dien sprak de muziek me niet aan. Ook na de successen van Liza Minel- li ben ik er nog steeds niet kapot van". Over haar toekomst maakt Petula zich voor alsnog geen zorgen. Haar Franse echtgenoot en manager Clau de Wolff heeft er voor gezorgd dat ze voorlopig de eerstkomende Jaren nog een contract heeft met een van de duurste nachtclubs in Las Vegas. "Tweemaal per jaar gaan we er twee of drie weken naar toe". Verder heeft ze Juist de opnamen voor een nieuwe televisie-serie van de BBC beëindigd. En voor volgend jaar staat er een splinternieuwe musical op stapel, waarin ze waarschijnlijk de hoofdrol zal vervullen. Zeker weten doet Pe tula dat nog niet. "Ik moet eerst het script lezen en de muziek horen voordat Ik ja zeg" luidt het voorzich tige antwoord van de in Epsom (Sur rey) geboren Petula. Tekst leren Een wait intensiever contact met Nederland, zoals in de tijd dat ze nog geregeld in de Bonte - Dinsdagavond - trein van de AVRO optrad zit er niet in. Het blijven bliksembezoeken zoals in 1971 voor het Unicef gala in het Haagse Congersgebouw en dit week einde in "Een van de acht". Aan dat laatste optreden zat nog een aardig facet. Het nummer "The show is over", dat ze voor deze speciale gele genheid zong, had ze vele jaren gele den van haar repertoire afgevoerd. Petula: "Ik had dit nummer al zo lang niet meer gezongen, dat ik eerst de plaat heb moeten opzetten om de tekst weer te leren". De AVRO heeft mr. C. A. Steketee (57), oud-directeur en -hoofdredac teur van het Algemeen Handelsblad, kandidaat gesteld voor de funktie van programmacommissaris televisie in de raad van beheer van de NOS. Hij is thans werkzaam bij de Cen trale Kamer voor Handels bevorde ring. Mr. Steketee die een benoeming nog in beraad houdt krijgt vol gens de NOS-kringen de steun van andere omroepen. DEN HAAG (ANP) De Ameri kaanse blues gitarist en -zanger Fred die King zal op 6, 7 en 8 juli in respectievelijk Paradiso in Amster dam, het Openluchttheater in Lo- chem en de Kolk in Assen optreden. Deze voorstellingen zijn onderdeel van een toernee die deze maanden Engeland begint. Eind juni neemt hij deel aan het internationale jazz- en biuesfestival van Montreux. NVV-jongeren willen stage vergoeding ZEIST ANP» Het NVV-Jonge rencontact vindt dat de kennis in ons huidige onderwijssysteem on rechtvaardig is verdeeld. Op een za terdag in Boschlust in Zeist gehou den demonstratieve vergadering is gepleit voor meer dagen partiële leer plicht voor werkende Jongeren en stage-vergoedingen voor alle leerlin gen. Het participatie-onderwijs dient volwaardig onderwijs te zijn en moet dan ook door de overheid en niet door de werkgevers worden betaald. NEDERLAND 1 18.45 Kiri de Clown (NOS) 19.00 Journaal (NOS) 19.05 Popgroep Earth and Fire (AVRO) Filmverslag van een concert dal de Nederlandse groep Earth and Fire onlangs in de Singer Concertzaal in Laren gaf. Hans Ziech, Gerard Koerts. zijn tweeling broer Chris en de zangeres Jerney Kaagman brengen nummers van hun laa&ste elpee "Atlantis". 19.30 Stripkwis (AVRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Peyton Place (AVRO) 21.10 Cannon Country Blues, tv-film (AVRO) 22.00 Televizier Magazine (AVRO) 22.50 Journaal (NOS) 22.55 Engels, les 30 (laatste les) (TELEAC) NEDERLAND II 18.45 Kiri de Clown (NOS) 19.00 Journaal- (NOS) 19.05 De familie Ashton, tv-filmserie (KRO) 20.00 Journaal (NOS) 20.20 Pieter Daens, een gedramatiseerde documentaire, dl. 3, (KRO) 21.10 Speelfilmserie met Vittorio de Sica: Wonder in Mi laan, speelfilm (KRO) 22.50 Tele-Zet (KRO) 23.00 Journaal (NOS) 23.05 Recht op de burger af, les 10 herh. (TELEAC) Nog net zonder tranen, maar met een vol gemoed, verdween Mies Bouwman zaterdagavond uit het beeld. Het was een ty pisch bij Mies horend gebeuren, die laatste „Een van de Acht", die uit die vier seizoen mis schien wel de sterkste was. De hele sfeer van „ach lieve Mies laat ons niet alleen, ga niet van ons heen", paste uitste kend bij de tv-carrière, die Mies inmiddels achter de rug heeft. Er werd een tv-tijdperk afgesloten op die avond. Als een 43-jarige vrouw besluit er even tussenuit te knijpen, dan is Hilversum in last en zijn alle tv-journalist?n in een weemoedige stemming gedompeld. Mies komt terug, dat staat vast. Al dat weemoedig gedoe diende echter alleen maar ter illustratie van een weinig roos kleurige situatie in het tv-we- reldje. In die zin, dat er maar weinigen zrtjn, die een Mies kunnen vervangen of die de zelfde gedrevenheid hebben als zij. Want die gedrevenheid is nodig om zó met tv bezig te zijn als zij doet. Er ontstaat weinig „unieks", omdat onze omroepen sociaal hechte bas tions zijn, maar weinigen hun baan zullen verliezen wegens onvakkundigheid. Door het dichtdraaien van de geldkraan dreigt zelfs de laatste rest van de groep free-lancers (waar Mies er één van is) opdrachten te verliezen. Free-lancers die gedwongen zijn constant in ventief bezig te zijn en wier inbreng bijna onmisbaar is. Deze wat vastgelopen organisa tie werkt weinig inspirerend op programmamakers in vaste dienst, die zelfs de competitie met de free-lancers steeds meer gaan missen. Mies schrijft deze ideeën-ma laise en het uitblijven van een doorbraak van een nieuwe ge neratie tv - persoonlij kh eden toe aan angst by de omroe pen. Ledenverlies is de achter grond van die angst. Daarom komen geen experimenten van de grond. Maar we waren bij Mies. die temidden van haar geliefde kandidaten, zodat de voor keursneiging er nu zelfs niet was, groeide in een grootse show, opgeluisterd door een se lect gezelschap, dat Willem Duys waarschijnlijk met enig^ afgunst heeft moeten zitten bekijken. Cruyff, Rep, Swart en de Europa Cup, Frans Hal- sema. Gerard Cox. Leen Jonge- waard, Sylvia de Leur. Martine Bijl, Petula Clark, Rijk d- Gooyer en Johnny Kraaykamp („de lopende band zien we vol gend jaar terug bij de TROS"). Het heeft een paar centen gekost, maar dat is de VARA aan Mies dan ock wel verplicht. Als klap op de vuur pijl! Mies die alle cadeau's op somt voor de uiteindelijke win naar. Kortom: Mies kunnen we niet missen, geen seizoenen. Zaterdagavond grepen op het ene en het andere net twee onderwerpen frappant in el kaar: „Brandpunt" besteedde aandacht aan het onthutsend eerlijke rapport van de psy chiatrische inrichting St. Bavo in Noordwijkerhout begeleid door treffende beelden van de inrichting. Op het andere net worstelde Vincent van Gogh toen in een gedramatiseerde documentaire in een Franse inrichting De Brandpuntbeelden en de sfeer van Van Gogh's verpleegtehuis vertoonden treffende parallelen INVALLER [[W^MogLamma i DINSDAG 5 JUNI HILV. I. 402 n» en FM-kanalen. 7 00 AVRO. 14.00 E.O. 17.00 AVRO. 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met om 3.00 Nieuws en om 8.11 Radiojour naal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 (S) Populair-klassiek».' muziek (gr.) (9.35—9.40 Waterstanden). 10.00 (S) Voor de kleuters. 10.10 (ged. S.) Ar beidsvitaminen (gr). (11.00 Nieuws: 11.3011.06 Radiojournaal), 11.30 (S) Rondom twaalf een uur allerlei voor ledereen, met: De groenteman; Paris vous parle en om 11.55 Beurs berichten. 12.30 Uitzending voor de landbouw. 12.40 (S) Knipperlicht radioverkeersmagazlne. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) oude muziek. 13.30 (S) Muziek van Argen tijnse componisten. 14.00 theologie naar de Heilige Schrift. 14.15 (S) ra diomagazine. 16.05 (S) veel gevraagde muziek voor zieken en bejaarden en meditatie. 16.00 Nieuws. 16.03 Actua liteiten, Informatie en commentaar. 16.10 (S) Voor de kleuters. 16.30 (S) Jeugdtoer. 17.00 Mobiel een be weeglijk programma voor beweeglijke mensen. 17.55 Mededelingen. 18,00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 Verdedigen en onderhandelen, docu mentaire over de NA.V.O. (5). 18.45 (S) De Koninklijke Militaire Kapel. 19.10 (S) Accordeonorkest. 19.30 Mu ziek, vrolijkheid en verstrooiing. 22.30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Er floot een vogel ln de wel. 23.55 Nieuws. 111LV. II. 298 n» eu FM-kanalen. 7.00 KRO. 19.50 NOS. 20.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. (7.07 (S) Klassieke muziek (gr.). (7.30 Nieuws; 7.41—7.50 Echo.) 8.24 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.36 Gym nastiek voor de hulsvrouw. 8.45 Moe ders wil ls wet. 10.00 Schoolradio. 10.10 (S) Klassieke muziek (opn.). (10.3010.32 Nieuws.) 11.00 Voor de zieken. 11.30 Bejaardonprogramma. 11.55 Mededelingen. 12.00 (S) geva rieerd programma. (12.22 WIJ van het land: 12.26 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw: 12.30 Nieuws; 12.41 12.50 Echo; 13.00—13.05 Raden maar...) 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Lichte muziek met om 15.30 Nieuws. 17.00 De Afro-Amerikaanse familie ln de samenleving van Curacao. 17.10 Voor de kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 Echo 18.00 (8) Dicht orkest met so listen. 18.10 Uitzending van de Volks- De stagevergoedingen voor alle leer lingen ln het participatie-onderwijs dienen wel vla één egalisatiefonds door het bedryfsleven te worden be taald, waarbij de uitbetaling door het streekcentrum dient te geschieden. partij 18.30 1 voor Vrijheid en Demokratle. Nieuws. 18.41 Echo. 18.50 S) Lichte gr&mmofoonmuziek. 18.00 Amateurs geven de toon aan. iS) 19.50 Den Haag vandaag. 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Klassieke muziek. 21.15 Grootkruis en maarschalkstaf. een droefgeestige comedie. 22.20 (S) Klassieke en moderne liederen. 22.50 Overweging. 23.00 (S) Popmuziek. 23.55 Nieuws. HILV. III. 240 en 298 m en FM-ka nalen. 7.00 VARA. 18.00 NOS. 19 <»0 VARA. 7.00 Nieuws. 7.02 Dag dinsdag Hans Hamburger. 8.00 Nieuws 8 02 Eddy Becker. 9.00 Nieuws. 9.03 <S) Plaatjes voor de pep, gepresenteerd door Hllde Smit. (10.00 Nieuws 11.00 Nieuws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevarieerde visite. Presenta tie: Kees van Maasdam. (12.00 Nieuws.) 13.00 Nieuws. 13.03 Eddy Becker. (14.00 Nieuws.) 15.00 Nieuws. 15.03 Drie-draal van Aad Bos. 16 00 Nieuws. 1603 (S) Mix Herman Stok. (17.00 Nieuws.) 18.00 Nieuws. 18.02 Joost mag niet eten. 1900 Nieuws. 19.02 Tom Blom ln uw radio. 20.00 Nieuws. 20.02 (S) Nashville Wlm Bloemendaal. 21.00 Nieuws. 21.02 (S) Mlchlel de Ruyter en Aad Bos. 22.00 Nieuws. 22.02 Popreconstructie. 22.65 Mededelingen. 23.00 Nieuws. 23.02 (S) Wachten op middernacht met Herman Stok. 24.00 Nieuws 02.02 (S) Tom Blom ln uw radio. 0 551.00 Nieuws. Nederland I NOS/NOT: 10.4511.35 en 14.00—14.50 Schooltelevisie. NOS 18.46 (K) Klrl de Clown.- 18.55 (K) Journaal. VARA: 19.05 (K) Kijk es An tussen zeven en acht, kinderprogramma, met om: 19.05 Guus de kangoeroe, flnse teken film; 19.10 De Stratemakeropzeeshow 19.30 Het geheim van de blauwe, sprinkhaan, tv-serie en om 19.45 Zelf Uw kind zwemmen leren (herh. van 14-6-1971) NOS: 20.00 (K) Journaal. VARA: 20.20 (K) Waaldrecht een serie tv-spelen: 12, Fakkels. 21.10 (K) Koning Klant. 21.35 (K) tv-serle. NOS 22.35 Den Haag vandaag 22 45 <K) Journaal. TELEAC: 22.50—23.20 Kijk op kans les 6. Nederland II NOS: 18.46 (K) Klrl de Clown. 18.65 (K) Journaal. NCRV: 19.05 (K) De ge heime schatten van de Rode Zee. tv- Journa&l. NCRV: 20.21 (K) Zo vader, zo zoon. spelprogramma 20.46 Dixie land: Ted Easton en zijn Jazzband. 21.10 (K) Voortvluchtig, misdaadserie. 22.00 (K) Hier en Nu. 22.40 Koorzang: geestelijke liederen. NOS: 22.50— (K) Journaal.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 5