Hemelvaartsdag 'sportda; TOERNOOIEN IN EN OM LEIDEN agenda Groote Vink nu Leids Dubbel 'zilver' bij Van der Brink PAGINA 2 STAD EN RAND VRIJDAG 1 JUNI 1973 LEIDEN Hemelvaartsdag is voor veel verenigingen de gelegenheid een toernooi te organiseren. Sporters en sportsters traden gisteren aan voor het basketbaltoernooi van Blitz, de Warmondse sportdag, het toernooi van de Leidse Danaïden en het tafeitennistoernooi van de LBTTC. Het Voorschotense Blitz draaide bijzonder goed in het eigen toernooi want vier van de acht bekers bleven thuis". Hoogtepunt van dit toernooi, waar in slechts enkele standaardteams uitkwamen, was een wedstrijd tussen Blitz I en Achilles. Blitz heeft het voomemem om volgend Jaar in de eerste divisie te gaan, spelen. Giste ren waren er reeds een aantal kan didaat spelers in het team opgeno men. De wedstrijd eindigde in een remise (7474), omdat er geen tijd meer was voor een verlenging. Ook districtskampioen Achilles was ver sterkt (met Raak-spelers Sideris en Sikking) en daarom leverde Blitz een knappe prestatie. Bovendien komen er nog een aantal nieuwe spelers, waardoor een plaats in de eerste di visie (de tweede nationale afdeling) zeker waar te maken is. De eind standen van het toernooi zijn Meisjes adspiranten: 1. Argus/Vo- do, 2. Jumpers en 3. Blitz. Meisjes junioren: 1. Blitz, 2 Ar- gus/Vode en 3. Jumpers. Jongens adspiranten: 1. Blitz en 2. MSV. Jongens junioren: 1. Blitz en 2. WIK. Dames senioren A: 1. Jumpers, 2. DAS en 3. Blitz. Dames senioren B: 1. BVO, 2. Blitz en 3. TRK. Heren senioren A: 1. DAS, 2. Blitz eh 3. Grasshoppers. Heren senioren B: 1. Blitz, 2. TRK en 3. Rijnvalken. Sportdag Op het Warmondse sportpark Het Overbos kwam gistermiddag de jeugd in actie tijdens de door de Jeugdraad georganiseerde sportdag, 's Ochtens was de Jongste Jeugd be zig geweest onder grote belangstelling van de ouders. De jonge winnaars en winnaressen kregen de bekers en vaantjes uitgereikt door de heer Heemskerk. Na de judo-demonstra tie van sportschool Brends was het de buurt aan de ouderen, aan wie burgemeester De Vreeze later met een klein toespraakje de prijzen uit reikte. De uitslag luidt: Groep 7—8 jaar meisjes: 1. Jeannette v. d. Geest, 2. Ans v.d. Berg, 3. Petra v.d. Berg. Jongens: Mark Opgenhaeffen, 2. G. Dalhuijzen, 3. Gerrie van Beek. Groep 910 jaar meisjes: 1. Hanna Se venster, 2. Monique Schevemaker, 3. Marijke v. Leeuwen. Jongens: 1. Herbert Dalhuijzen, 2. Chris v.d. Berg, 3. Joosy v.d. Zwet. Groep 11— 13 jaar meisjes: 1. Joke v.d. Geest, 2. Marjolein Bennekom, 2. Marlet Hui- berts. Jongens: 1. Enne v. d. Ham; 2. Paul v. Winsen 3. Kees Heemskerk Pechprijs Ria v. d. Kamp. Groep 14 -16 jaar meisjes: Ria v. d. Geest 2. Leny v. d. Hulst 3. Sandra Sprün- ken. Jongens: E. Scholyens; 2. Kees Kortekaas 3. Wim Buters. Dames 17 jaar en ouder: 1. Ria van Rijn 2. mevr. van Dijk 3. Flora Versluijs. Horen 17 tot en met 25 jaar: 1. Henk v. Grieken; 2. Arie van Staveren 3. Dolf Kok. Pechprijs Jos v. d. Hulst HuubStol. Veldloop heren: Ariev. Staveren 2. A. Klijn, 3. Bert Hart veld. Veldloop dames: 1. Ria v. d. Geest 2. Gerrie Huiberts, 3. Trudie Buntsma. Veldloop heren: 25 jaar ouder: L. A. B. v. Bentum, 2. J. Meskers 3. P. v. d. Geest. Het toernooi van De Danaïden is volledig door de organiserende ver eniging beheerst. De Leidse hoofd klasser won zowel bij de 3 senioren afdelingen als de Juniorenklasse. In de hoofdafdeling stak De Danaïden met kop en schouders boven de rest uit. De beslissing over de eerste plaats viel evenwel pas in 't laat ste duel, omdat kersverse overgangs- klasser De Algemene evenals De Danaïden zowel van BKC (Breda), als Kwik (Antwerpen) gewonnen had. De Algemene maakte echter in de strijd tegen De Danaïden geen schijn van kans: 50—5. De uitslagen luiden: Afd. I: De Da naïdenBKC 73; De Algemene— Kwik 3—2; BKC—De Algemene 1—4 Kwik—De Danaïden 3—7; BKC— Kwik 14; De Algemene—De Da naïden 05. 1. De Danaïden 2 De Algemene 3 Kwik, 4. BKC. Overige afdelingen Afd. 2: 1. De Danaïden 2 2. Kwik 2; 3. Pams; 4. BKC 2. Afd. 3 1. De Danaïden 3; 2. Pams 2 3. Kwik; 4. BKC. Junioren: 1. De Danaï den 2. Zuiderkwartier 3. Pams, 4. BKC. Tafeltennis In het tafeltenniscentrum van Sa- nocel-Scylla is gistermiddag het be- drijfstafeltenniszoezoen 1972/'73 af gesloten met het traditionele slot- toernooi. In twee voorronden konden de deelnemers zich plaatsen voor poule A, B, C, D en E. Na vier uur spelen kwamen de volgende resul taten uit de bus: Poule A: 1. J. de BruiJ (VAM), 2. H. A. J. M. van Hooff (MBO) 3. A. v. d. Helm (Sterrenwacht). Poule B: 1. J. C. van Tol (ABN), 2. N. Frauenfelder (VAM)3. A. de Roos (RZS), Poule C: 1. G. Mokkenstorm (Zilverfabriek; 2. S. Neuteboom. (RZS); 3. P. v. d. Kraan (GGV). Poule D: 1. T. de Jong <AWS>; 2. D. Swaal (Stadhuis)3. J. C. Ouwen- dijk (MBO). Poule E: 1. Chen di (VAM); 2. H. Verdel (Stadhuis); 3. S. Anes (Stadhuis). L.B.T.T.C.-voorzititer Francois en secretaris P. Lardee reikte aan deze spelers een prijs uit. Bovendien werden de nummers 1 en 2 uit de diverse poules in de com petitie bekroond. De Volkerstrofee, wisselbeker voor de vereniging die ge middeld het beste seizoen heeft door gemaakt, ging naar de Marine Bedrij ven van Oegstgeest. In de poules gingen de bovenste plaatsen naar: Poule A: 1. VAM; 2 Sterrewacht. Poule B: MBO 2, GGV; Poule C: 1. Stadhuis, 2 MBO. Poule D: 1 MBO, 2 Zilverfabriek. De beste persoonlijke resultaten behaalde in Poule A: J. de Bruijn, in Poule B: H. van Hoof, in Poule C: H. v. d. Wiel, in Poule D: W. Noordenneer. Steeds Vooruit Niet alleen in eigen land maar ook daar buiten boekt de tafeltennisver eniging „Steeds Vooruit" succes. Dit was ook het geval in Antwerpen waar een tafeltennis interland werd gehouden tussen Duitsland, België en Nederland. Dit succes was voor een belangrijk gedeelte te danken aan Marion v. d. Helm die in groep A met ruime cijfers won terwijl Nol OPHALEN GROFVUIL VOORSCHOTEN Het grofvuil wordt woensdag, 6 Juni opgehaald aan het Burg. Vernédepark, Raad huisstraat, Parkstraat, Noortheystr.. Stadwijkstraat, Sophiakade, Nieuw Voordorpstraat, Prof. Zernikelaan. Prof. Einsteinlaan, Prof. Lorentz- laan, Prof. Eykmanhof, Prof. Eint- hovenlaan. Prof. Debeijelaan, Antho- nu van Leeuwenhoekkade, Lord Ba den Powellweg, Kamerling Onnes- plantsoen, Raadhuislaan, (het gedeel te ten oosten van Vlietzicht), Prof. van der Waalslaan, Prof. van 't Hoff- laan, Curielaan, Molenlaan, (het ge deelte ten oosten van de Prof. As serlaan), Prof. Zeemanplamtsoen, Ge rard Douplantsoen, Carel Fabritius- laan, Anthonie van Dijcklaan, Jo hannes Vermeerplantsoen, Govert Flinckplantsoen, Rembrandtlaan, A. Schweitzerplantsoen, Jan van Go jenplantsoen, Ferdinand Bollaan, Jan Steenlaan, Ruijsdaelhof, Van Ostadehof, Paulus Potterdreef, Frans Hallsplantsoen, en Nicolaas Maeska- de. Op donderdag, 7 Juni kunnen de bewoners van de woningen, lig gende in de wijk Noord-Hofland, aan de Hofweg (het gedeelte tussen Voor- schoterweg en de Leidseweg), Leidse- weg (het geheelte tussen Voorscho- terweg en de Viukweg) en de Vink- weg. Burgelijke stand LEIDERDORP Geboren: Mar- C. v. Kasterop en H. J. Vrijdag ^Kreatief ^Sentrum (Breestraat 66) Oegstgeest (Geversstraat 65) Socië teit voor kamerbewoners 8.30 uur nam. 1 uur 's nachts. Leiderdorp (Fred. Hendrikplantsoen vond Baha'i 8.15 uur 19 Socle telt alleenstaan- len) 9—12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, Soos Mi- Stadhuis (burgerzaal) Afscheidsre ceptie dokter J. G. Bazuin 3.305.45 Zaterdag Geverstr&at 65 Oegstgeest, Jaugdso- cieteit v.a. 16 jaar. 8—1 uur nam. Gemeentecentrum Oegstgeest We- kamerbewoners en al- cieteit 2—5.30 i Pieterskerkstraat 1 Leiden Zevende dagsadventisten 10 uur voorna, bijbel- Breestraat 19 Leiden Soos Mirakel 8 —11.30 uur nam. Clubhuls Maredijk Leiden Receptie zilveren speeltuinver. Rondom de Ma redijk 5.30—7 uur nam. Zondag Antonlusclubhuls Leiden Dansen 8—11 uur nam. Breestraat 19 Leiden Open jeugdea- fé 8—01.30 uur nam. Breestraat 19 Leiden Sociëteit kamerbewoners en al- Wilhelmlnastraat 10 Leiderdorp Ge- spreksavond Baha'i 8.15 i L. H. M. Adam, Ma- gret I. T. d. v. G. J. de Bont en C. Batz L. P. Rijnsburger en G. B. C. RiJ- i M. A. de Heus, Henri- Szczyglowski, Maria T. M. Taxi-vetten moeten vol gens de Londens lioedenont- werper Jacoll een topper wor den voor de komende winter, niet alleen Poor haar maar ook voor hem. Voor haar zien we dat nog wel zitten maar bij hem zetten we een levens groot vraagteken. Sikking die opgesteld was in groep B met zes punten de vierde plaats bereikte. Het tafeltennis is in War mond ook populair, aan het kam pioenschap van Warmond telde niet minder dan 72 deelnemers. Binnen tien uur werden er ruim 200 partij en gespeeld. Het opmerkelijke hierbij was dat de West-Duitse speler W. Frick, die toevallig in deze gemeente logeerde kampioen werd. De uitsla gen waren verder als volgt: Heren enkelspel: 1. Nol Sikking, 2. Jarry v. d. Heijden, Dames enkel spel: 1. Nora Bakker, 2. Nel van Rijn, Junioren, jongens: 1. Martin Brox- terman, 2. Wim Welsink, Pupillen jongens: 1. Humfreay Stuiver, 2. Robert Kuijper, Junioren meisjes: 1. Ineke Langeslag, 2. José van Dijk, Junioren meisjes ongeoefend: 1. Ma rijke Heijkoop, 2. José Heijkoop, Pu pillen meisjes: 1. Ellen Mentink, 2. Pauline van Winsen, Algemeen dub bel: 1. Jan Schippers/ Walter Frick, 2. Nol Sikking- Louis Ritzen, Mix- dubbel: 1. Nol Sikking/ Marian v. d. Helm, 2. Louis RitzenNora Bak ker. Meisjes dubbel: 1. Ineke Lar- gelsag/ Gerry Kortekaas, 2. Onge v. d. Heinden/ Ciska Frank. Warmond kampioen: 1. Walter Frick. 2. Marian v. d Helm. Straathof en M. A. Boers. Tanja R. d.v. R. E. Hoff en J. D. v. Trierum, Jochem z.v. J. Suykerbuijk en C. M. A. BURGERLI IKE STAND VAN LEIDEN Michon en M. Bruijns; Vincent z J. W. de Rooij en J. M. de Water; Loes dr vM. D. Stapper en F. - i - P. G. Meeuwsen en J. E. B. Krekelaar. OVERLEDEN M. E. Abbenhuis 48 j. gehuwd geweest met: E. Vonk; J. van Duijvenbode 75 J. Keizer 10 J. Jongen. der Tang 54 j. Zwem wedstrijden in Poelmeer" OEGSTGEEST De zwemvereni ging Poelmeer organiseert 16 juni van kwart voor tien tot twaalf uur schoolzwemwedstrijden. Het programma voor de Jongens en meisjes luidt: 25 m. schoolslag; 25 m. rugslag: 25 m. vrije slag; 5 x 25 m. estafette vrije slag. Voor de scholen zijn er weer de wisselbekers voor Jongens en meisjes. Ook de individuele prijzen worden beschikbaar gesteld door de vereni ging. Voor de estafettenummers wor den zowel voor de Jongens als voor de meisjes een extra beker beschikbaar gesteld. Fusie tussen Vicus Oriëntis en Fluks LEIDEN De fusie tussen Vicus Oriëntis en Fluks is vrij wel zeker een feit. Beide leden vergaderingen gaven een meer derheid aan voorstemmers te sien, zodat de bij de totstand koming van de K.C. Leiden (als nieuwe clubnaam voorgesteld) de komende weken de plannen voor de toekomst en de nog op te lossen problemen, zoals de kwestie van het veld, kunnen uitwerken. In principe is als oprichtingsdatum 15 Juni a.s. genoemd, maar het is mogelijk, dat deze streefdatum iets te vroeg kan zijn. In ieder geval, komt de fusie voor de nieuwe competitie een aanvang neemt, tot stand. Leeuwen, Jacqueline P. H. d.v. J. Lut C. G. Heemskerk i G. Lamboo, Men Y d.v. L. Li en Y. M. Wong. Sanne M. d. v. F. M. W. v. Bossum en A. A. M. v. d. Ploeg, Bar- A. de Haas en C. M. G. Bonnet, Sander J. H. A. z.v. H. E. v. C. M. Hoogervorst.. geh. gew. met J. H. Berlijn, J. Ver heugd 61 jr. geh. gew. met E. K. Stadler, A. ter Horst 80 r. geh. gew. Apothekers met F. G. M. Strasmeijer, A. Baten- burg 80 jr. e.v. C. v. d. Beek, L. H. Doktersdiensten LEIDEN Tot zaterdagmorgen 10 uur raadplege men de eigen huisarts. Daarna tot zondagnacht 24 uur uitslu tend voor spoedgevallen dokterstele foon 22222. Aanwezig zijn de wijkzus ters E. S. G. M. v.d. Kooij-Kemper man, Welterdreef 93 in Voorschoten (telefoon 64072) en H.. Vodegel, Val- dezstraat 5 in Leiden (telefoon 30864 LEIDERDORP Dokter S. P. Ou- werkerk, Loevestein 40 (telefoon 34924), spreekuur 12.30-1 uur Merel straat 184a. Wijkzuster v.d. Bogd, As serstraat 44, Leiden (telefoon 25415). OEGSTGEEST Dokter D. Held Marelaan 36 (telef. 52255). Wijkzus ter L. de Bruyne-Fontein, Van Essen- dreef 27 in Leiderdorp (telef 31463) WARMOND Dokter A. W. Bot Prof. Aalberselaan 2 in Voorhout, (te lefoon 02522-11393). De avond-, nacht- en zondagsdienst Woonwagens uitgebrand LEIDEN Op een braakliggend terrein bij de Holiday Inn zijn gis termiddag twee caravans uitgebrand. Woonwagenbewoners hadden de ca ravans daar neergezet na dezelfde dag uit Rotterdam te zijn vertrok ken. Ze lieten de wagens onbeheerd achter toen een van de vrouwen van het gezelschap in Leiden op dokters bezoek wilde gaan. In beide caravans stond een brandend petroleumstel, die de vlammenzee moet hebben veroorzaakt. De wagens brandden geheel uit. Volgens de politie is bij het onderzoek tot nog toe niets ge bleken ran opzet of schuld. wordt waargenomen door apotheek Tot Hulp der Mensheid, Hooigracht 48 in Leiden en apotheek Beker, Lijtweg 4 in Oegstgeest. SOS-dienst lijkheden verkeren bereikbaar elke werkdag van acht uur n.m. tot acht uur v.m. doorlopend in het weekeinde, d.w.z. van vrijdag acht uur n.m. tot maandag acht uur v.m. Release Hulpverleningsdienst Release: Nieu we Rijn 20a, tel. 24555 Ma t/rn vrijd. 8-10 uur nam bovendien disd t/m zat. 2-5 uur nam met uitzondering van vrij dagmiddag. W etswi nkel t j e Juridisch adviesbueau WASSENAAR Mr. N. W. Brink, wethouder van openbare wer ken in Wassenaar loco-burgemeester de Provinciale Staten van Zuid-Holland en mevrouw Brink- Vermeulen werd vandaag een dubbel zilveren feest: hun 25-Jarig huwe lijksjubileum en het feit, dat de heer Brink een kwart eeuw geleden de rechtspraktijk ging uitoefenen. Wassenaar heeft sinds september 1966, toen de heer Brink belast werd met de omvangrijke portefeuille van openbare werken, hem leren kennen als een vriendelijk, rechtschapen, hardwerkend en optimistisch be stuurder. Zijn optimisme krijgt ech ter wel eens een gevoelige knauw omdat het pad van een politicus, zelfs in het rustige Wassenaar, niet altijd over rozen gaat. Naast deze functies vervult hij tal van taken In andere verenigingen en organisaties. De heer Brink heeft o.a. het mid- lelbaar onderwijs gediend als leraar economie, recht voor het maatschap pelijk verkeer en staatsinrichting in de Jaren 1949-1964. Op het gebied an film en televisie heeft hij grote ictiviteiten ontwikkeld. Hij was me- le-oprichter en de eerste voorzitter an de Stichting Nederlandse Onder- 'ijs Televisie. Hij is: directeur van de Stichting tot Bescherming en Handhaving van 'oto-auteursrechten Burafo, Juridisch adviseur van de Nederlandse vereni- Vakfotografen en de Neder- mingein enzovoorts enzovoorts. De lijst is verre van compleet, maar de opsomming geeft toch wel een beeld van de veelzijdigheid en de werk kracht van Brink. Vanmiddag is er ter gelegenheid van het dubbele zilveren Jubileum ee receptie in Kasteel De Wittenburg, van 17.00 tot 19.30 uur. LEIDEN VOORSCHOTEN Met ingang van vandaag is de grens wijziging van kracht geworden, die tot doel heeft enkele "oneffenheden" in het grensbeloop tussen Leiden en Voorschoten rond het Korte-Vlietka- naal en De Vink recht te strijken. Deze correctie heeft tot gevolg, dat Leiden er een tiental bewoners bij krijgt en dat onder meer het restau rant De Groote Vink en het koets huis van Ter Wadding nu op Leids grondgebied liggen. Dat geldt ook voor de Waddingerbrug met ver keersplein. Hiermee is tevens bereikt, dat de toekomstige bebouwing van de Ste- venshofpolder en het huidige Leidse grondgebied één aaneensluitend ge heel vormen, terwijl voorts een eind gemaakt is aan de ongewenste situa tie, dat het gebied rond de Rijndijk ten westen van de Korte Vliet vanuit de binnenstad slechts over het grond gebied van Voorschoten bereikt kon worden. Met medewerking van Bram van Leeuwen en Henriëtte van der Hoeven Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Beet H engelmannend Nederland heeft de opgekropte zenuwen gisteren ont laden. Vanaf 3.29 uur gistermorgen was het afgelopen met de rust voor de voorn, de brasem en de karper. De "boorden" van de Leidse singels waren gisteren druk bezet met ent housiaste vissers. De meegebrachte uitrusting varieerde van super-de- luxe-werphengels tot het gespleten bamboestokje dat met twee stukjes pleister bij elkaar wordt gehouden. Een sportvisser sloeg gisteren on middellijk een goede slag. Staand, op de brug tegenover restaurant In den Vergulden Turk sloeg hij gister middag een forse boerenkarper aan de haak. Gedurende de "dril" van de vis nam de publieke belangstelling zo sterk toe, dat op het ogenblik dat Tandse Fotovakschool en voorzitter de vis in het schepnet belandde het re school De Leerhoeve en de school met de bijbel in Warmond de ver- keersproef 1973 afgenomen. Er de den 52 kinderen van De Leerhoeve mee en negentien van de school met de bijbel. Drie leerlingen zakten voor het schriftelijke gedeelte en ne gen voor het praktische. Jeugdhuis. Om vijf uur begint een Disco-evenement, dat duurt tot acht uur. Op dat tijdstip begint de soos, opgeluisterd door een band en een Amerikaanse verkoop. Verhuisd Gezellig De Deylknotsen uit Wassenaar, maken er zondag weer een gezelli ge dag van. De carnavalsvereniging houdt een gezelligheidstocht die om twaalf uur start vanaf Bellevne, Rijksstraat 479. Er zijn prijzen te winnen, waaronder de A. Maasland wisselbeker. Onder de deelnemers zal een draagbare radio worden verloot en onder de aanwezigen bij de prijs uitreiking een levensmiddelenmand. Wie mee wil doen kan opbellen: 01751—5963 of 5627. van de Stichting Haagse Volks Ope ra. Tenslotte zijn er dan nog een aan tal functies in het bedrijfsleven: voorzitter van enkele vakorganisaties op het gebied van vis en pluimvee- conserven, commissaris en Juridisch adviseur van verschillende onderne- Mirakel Veilig De vereniging Veilig Verkeer Neder land heeft de leerlingen van de lage- Zaterdag 2 Juni groot feest in het Jeugdhuis Mirakel, Breestraat 19. Twee uur begint het feest met een Fernandel-film. Vier uur de trek king van de loterij ten bate van 't Assurantiekantoor Verberg is ver huisd van Garenmarkt naar Kore- vaarstraat. Het bedrijf heeft er ver der geen poespas van gemaakt. Wandelen Aan de Wassenaarse avondvier daagse hebben dit Jaar 1340 wandel sport enthousiasten meegedaan. Dat is bijna 500 meer dan vorig Jaar. Een deelnemer liep in Wassenaar zijn 23ste avondvierdaagse. Kort kort De commissie van financien in Wassenaar houdt dinsdagavond in het raadhuis eert openbare vergade ring (20.15 uur). De collecte voor het Nationaal co mité 25 Jaar Israël heeft in Voor schoten een bedrag van f 1.687,- op geleverd. O De verbouwing van de Lindehoeve in Voorschoten is bijna voltooid. Mor gen van 11 tot 12 uur kunnen belang stellenden er een kijkje gaan nemen. De heer F. J. L. Diepen uit Was senaar, lid van de raad van bestuur van FokkerVFWBV is benoemd tot commandeur in de Orde van Tudor Vladimirescu van Roemenie. Korfbalvereniging De Algemene houdt zondag een receptie in ver band met het afgelopen zondag be haalde kampioenschap West Ib. De receptie wordt gehouden in de Pe trus-zaal aan de Lammenschansweg en begint om half negen 's avonds. In de kerkdienst van 3 Juni zal 't doopsgezinde zangkoor aandacht be steden aan zijn vijftig-jarige be staan. De eigenlijke feestdag is 18 Juli. De ivinnaar van het tele-adi- dasspel, de Leidenaar Johnnie Jansen, heeft het in Parijs aardig ver geschopt. Hij behaalde een derde plaats. Het enige onderdeel 1 waarin de overige deelnemers hem de baas waren was het ne men van strafschoppen. Daarop zal hij dan ook het komende jaar hard gaan trainen. Apothekersdijk 33 Openings tijden dagelijks van 10 uur voorm. tot 1 uur nam (behalve maandag) Dage lijks te bereiken tijdens de kantooru ren tel 30775 en donderdagavond van 7-9 uur. Moeders voor moeders Actie "Moeders voor moeders" Op gaven zuster E. Janssen-Niemeyer, Hofdijck 32. Oegstgeest, tel. 01710- 53652. Dienstencentrum Noordelndplein 2b, tel. 40483, alge mene Informatie dagelijks van 9-10 Kinderopvang Haarlemmerstraat 73 B, Werkge meenschap kindercentra di. wo, do. en vr. 9.30-12 u. wo. 2-4 u. do. 7-9 uur. Te lefoon 30360. Koord-studio ne vragen. Hooigracht 52a, telefoon 46109. Humanitas Dienstverlening Humanitas, Lange- gracht 246a Spreekuur maandag 1.30- 2.30 uur nam., woensdag 9.30-10.30 voorm. tel. 26277. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Leiden. Aanvragen hulp bejaarden V ogelasiel Anna Paulownastraat 15. Leiden. Gewond'3- en uitgeputte vogels e.d. tel LEIDSCH DAGBLAD Uitgave: Leidscb Dagbiac B V Witte SlngeJ 1 - Leiden Postbus 54 Giro 67055 Telefoon directie en administra tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710-21507 Hoofdredacteur Han Mulder Maandabonnement f 92b Kwartaalabonnement f 27.45 Per post 129.8fc Losse aummers f o.4i Abonnementsgelden oij vooruit betaling te voldoen Bij automa tlsche overschrijving geen admi nistratie- en incassokosten. Nabezorging tot 20.00 uur Zaterdag tot 18.01 uur Telefoon 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2