renaults kijken bij Elam Laat nu voor f.10.- uw wegV\%ging testen t/m 5 mei bij Draai een Dram voor elkaar, RENAULT ts-bandensekviceJO, ervaren typiste BON 16L150 km/u^16TS12.942,- 11.372,- 16 TS Super 16TL150km/u 16.820,- 11.752,- 16TL.16TS en 16TS Super ook met automaat leverbaar U weet: veiligheid op de weg hangt heel nauw samen met ligging op de weg. Als u wilt weten hoe 't er met uw auto voor staat, komt u een dezer dagen even bij ons aan. We hebben de allermodernste apparatuur klaarstaan om de sporing van uw wielen en uw stuurinrichting te controleren. Bovendien testen wij met precisie-apparatuur de balancering van uw wielen. Kostentijdelijk één tientje*). Niet veel geld om precies te weten waar u aan toe bent. Want dat leggen we zwart op wit voor u vast in een gewaarmerkt technisch rapport. Zo zorgen wij voor uw veiligheid. Wegens 'incJ. BTW enorme belangstelling verlengd LEIDEN ZOETERWOUDSEWEG 7 TEL. (01710) 43590 de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 22 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan els bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn up-to-date. Vestigingen te: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 'o-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. de Tombe Wij, van het kantoor te Leiden zitten te springen om een ervaren typiste. Wij zoeken naar een jonge vrouw met tenminste MULO/MAVO opleiding en type-ervaring. Zij zal onder meer worden belast met het typen van rapporten, maar daarnaast ook enig secretariaatswerk verrichten. Het salaris ligt, afhankelijk van de ervaring, tussen f 600,- en f 1.200,- bruto per maand. Daarnaast kennen wij ook een gratificatie regeling. Indien u belangstelling hebt voor deze plezierige en interessante job op de typekamer van ons accountantskantoor, zien wij uw sollicitatie graag tegemoet. Ons adres is Zoeterwoudsesingel 50 te Leiden. Voor het maken van een afspraak of voor inlichtingen zijn wij ook telefonisch bereikbaar, en wel onder nummer (01710) 211 45. Melse co accountants Gloednieuwe Renaults voormensen die ruimte wensen. Renaults zijn ruim. Kom maar kijken. Renaultsmet de grote achterdeur waardoor de ruimte toegankelijk is. Kom maar kijken. Renaults met voorwielaandrijving en daardoor een vlakke vloer. En vlakke vloer betekent éxtra ruimte. Kom maar kijken. Renaults die op de fabriek al beschermd zijn tegen roest met TECTYL-MU Haarlemmerweg 2-4 - Leiden .- tel. 33.14.1 Kijken kost niets Proefrijden ook niet Gratis Renault zakboekje Met meer gegevens in kleur over alle Renaults van 1973. Uw naam: adres plaats: Stuur deze bon aan ons op of bel even. U heeft dan snel het boekje in huis.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 10