ék s r A t lo 5IKKEN5 STROMAG N V. met het staatsdiploma ziekenveiowging kan je overal terecra;! zorg datje eengoede opleiding krijgt... in noordwijkerhout! telefoniste/ receptioniste Wij bieden onze nieuwe chef afd. boekhouding (30) goede toekomstperspectieven. medewerker expeditie/order administratie fen ISOTxEEl de rijksoverheid vraagt (adjunct)laborant/ (adjunct)analist (mnl./vrl.) assistent van de technisch medewerker (mnl./vrl.) administratief I medewerker (mnl./vrl.) TECHNiSCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER telefoniste-telexiste ook part-time 5IKKEN5 administratieve assistente SIMON GROONHEIM B.V. vac. nr. 3-070711158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. het Rijkszuivelstation te Leiden. In het bezit van of in opleiding voor een desbetreffend diploma. Het Rijkszuivelstation verricht zeer uiteen lopende werkzaamheden op het gebied van het onderzoek van levensmiddelen (o.a. melk- en zuivelprodukten, spijsvetten en -oliën en eiprodukten). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1443,- per maand. Promotie mogelijkheden aanwezig. Tegemoetkoming in studiekosten kan worden vac. nr. 3-067911158 voor het Ministerie van Financiën tb.v. de Belastingdienst te Leiden. Taak: mee-verzorgen van de technische installaties en in voorkomende gevallen het verrichten van portiers-, bode- en concierge- diensten. Salaris max. f 1064,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f 1230,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 3-0708/1158 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij tb.v. het Rijkszuivelstation te Leiden. Taak: registreren en groeperen van gegevens rmb.t de voor het onderzoek van levensmiddelen ontvangen monsters; uittypen van analyse rapporten en beheer van het archief daarvan; overige administratieve werkzaamheden. Vereist: MULO/MAVO-opleiding of een hiermee vergelijkbare opleiding en type-ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f822,- en f 1230,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Reiskostenvergoeding volgens Rijksregeling. Tel. inlichtingen (01710) - 3 08 45, toestel 17. AOW-premie voor Rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 7 °/e vakantieuitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Srkkeos Verkoop Nederland bv is de marketingorganisatie voor Sikkens coatings en kunststoffen, wandbekledingsmaterialen en gereedschappen, die toegepast worden bij autoreparatie en carrosseriebouw, in de bouw wereld en door doe-het-zelvers. Het bedrijf maakt deel uit van Akzo Coatings Divisie, werkt in bepaalde delen van Nederland nauw samen met een beperkt aantal geselekteerde groot handelsbedrijven en beschikt daarnaast zelf over meer dan dertig vestigingen. Via Sikkens Verkoop Nederland vinden verven en lakken, beitsen en behang hun weg naar een steeds groeiend aantal klanten. Moderne verkoop vraagt een korrekte en snelle ontvangst van onze relaties zowel telefonisch als persoonlijk. Voor deze levendige baan zoeken wij een akkurate medewerkster met een MAVO- diploma, leeftijd vanaf 18 jaar. Als je vindt dat dit iets voor jou is en er prijs op stelt te werken in een prettige sfeer, solliciteer dan schriftelijk bij Sikkens Verkoop Nederland bv Postbus 106 Sassenheim afdeling Personeelszaken Als U uit het bovenstaande de conclusie trekt, dat het om een zeer interessante funlctie gaat, dan hebt U het goed. De afdeling boekhouding vervult een zeer belangrijke rol in onze organisatie. Vandaar dat we op zoek zijn naar een jonge en dynamische figuur, die tenminste in het bezit is van een M.B.A.-diploma en wellicht zelfs méér. Hij krijgt de leiding over een afdeling van 4 tot 6 merendeels jonge mensen. Leidinggevende kwaliteiten zijn dus, naast tactvolle eigenschappen, belangrijk. Hij krijgt de volgende taken: controle grootboek, codering van stukken, controle debiteurenadministratie, toezicht etc. Zin in deze uitdaging bij een toonaangevend modisch bedrijf? Een korte bondige brief met volledige informatie wordt graag ingewacht. Desgewenst zijn we gaarne bereid telefonisch nadere toelichting te geven. Elmi Overhemdenfabriek b.v. Lammenschansweg 128, Leiden Tel. 01710 - 43041, toestel 54. Zijn taak zal voornamelijk bestaan uit de administratieve verwerking van uitgaande transporten (zowel voor binnen- als buitenland) en binnengekomen opdrachten. MULO-opleiding is vereist. Eventuele bemiddeling bij het zoeken naar een woning kan worden verleend. Eigenhandig geschreven brieven met opgave van leeftijd, opleiding, eventuele ervaring, te richten aan het Hoofd Personeelzaken van HCW, postbus 56, Leiden. als dochtermaatschappij van Hollandse Constructie Groep deel uitmakend van HBG GEVERSTSTRAAT 63B - OEGSTGEEST TELEFOON 01710—51242 Importeurs van elastische en elektromagnetische koppelin gen, elektro-kraanmateriaal en verkeerstechniek, vraagt t voor spoedige indiensttreding voor de binnendienst. Leeftijd: 20-25 jaar. Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit de orderaf wikkeling en telefonisch contact met onze klanten en onze Duitse fabrieken. Sollicitaties onder opgave van opleiding en eventuele erva ring aan bovenstaand adres. LANG NIET GEWERKT? 0n toch van plan om flink wat extra te verdienen? Bij voorbeeld 70 gulden per week. Denk eens aan AVON, het grootste cosmeticabedrijf ter wereld. Daar zoeken ze Ccnsulentes voor simpel, prettig wertc. In uw vrije vrije uren. Doe het meteen. Bel of zienjd naam en adres naar: ref. 3614. AVON Benelux b.r. Vijzelstraat 218, Amsterdam. Tel. 020/64841—64842. De telefoniste is de eerste schakel in het kontakt van de "buitenwereld" met Sikkens. Een prettige telefonische ontvangst is dus heel belangrijk. In de telefooncentrale verzorgen een 6-tal telefonistes de verbindingen met binnen- en buitenland. Een MULO-diploma is vereist en ervaring als zodanig geniet de voorkeur. Leeftijd: vanaf 20 jaar. Deze funktie is speciaal voor gehuwde dames die halve dagen willen werken een mooie gelegenheid weer aan de slag te gaan. Sollicitaties te richten aan: Sikkens bv Rijksstraatweg SI Sassenheim 01711 -69 44 afdeling Personeelszaken Dagbladreclame is niet te vervangen Wij hebben een plaats beschikbaar voor een waarvan de werkzaamheden zullen omvatten: administratie typen telefoon en telex bediening ervaring in telex bediening is niet vereist. Schriftelijke of telefonische sollicitatie aan: Industriekade 36 Sassenheim Telefoon 02522—19113. vragen naar toestel 18. In elk ziekenhuis of bejaardentehuis is de ziekenverzorgende een hoog gewaardeerde kracht Een opleiding die de moderne ontwikkelingen in de verpleging volgt en waarin werk en studie plezierig samengaan. Zo'n opleiding vind je... psychiatrisch centrum st. bavo noordwijkerhout Wilt u mij uitgebreid inlichten I over de opleiding ziekenverzorgende I psychiatrisch ziekenhuis sancta maria noordwijkerhout adres I woonplaats: geb. datum ;..M opleiding:.. dit is het werk: een groot aantal van onze psychiatrische patiënten vraagt, naast hun therapeutische behandeling, een belangrijk stuk lichamelijke verzorging, zowel op ziekenafdelingen (bedverpleging) als bejaar denafdelingen. Verpleegwerk als wassen, injec teren eri temperaturen behoort tot de taak van de ziekenverzorgende. dit is de opleiding: deleerling-zïskenverzorgenden lopen ook stage in een nabijgelegen verpleegtehuis. Dat maakt de opleiding veelzijdig en interessant De theorie omvat de vakken: a. zorg voor de.zieke mens; b. kennis van de zieke mens; c. aigemene vor ming. De opleiding duurt 2 jaar en wordt afge sloten met het eksamen voor het Staatsdiploma Ziekenverzorging. dit zijn de toelatingseisen: bij aanvang van de kursus op 1 september a.s. moet je 17 jaar zijn en 3 jaar voortgezet onderwijs met sukses hebben gevolgd zoals huishoudschool, Inas, opleiding verzorgende beroepen (OVB) of LTS. dit ga je verdienen: tijdens het eerste jaar van opleiding f. 714,36 per maand bruto, in het tweede iaar f. 756,13, steeds bij een 5-daagse werkweek. Daarboven: 7% m vakantietoeslag, toeslag voor onregelmatige I diensten variërend van 20 - 45%, tweemaal per I maand vergoeding van reiskosten naar huis, toe- I slag voor extern wonen (intern wonen is ook mogelijk). i dit kun je nu doen: f vul nevenstaande bon in of stuur een briefkaart I aan: Hoofd opleidingen S.M. S.B., postbus 2, Noordwijkerhout. Dan ontvang je binnenkort in- J lichtingen en een formulier voor vrijblijvende sol- 1 licitatie. Voor telefonische informatie: 02523-3981 I of 3041, afd. personeelszaken. 1

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 24