TECHNISCH MEDEWERKER REMKO B.V. Taslïoe'óude' Lucky-fans en hieui/ve. inlens aenielen. meersmaak. En...meer bvkorthofah secretaresse 1een 2e MEISJESTOPPER! ,l,SE IOJ.9K.3ÓO Voor de werkplaats van ons bedrijf in de St. Aagtenstraat zoeken wij een Na een inwerkperiode zal zijn werk bestaan uit de algemene werkzaamheden op rem- en koppelings- gebied, zoals het uitdraaien van remtrommels en het reviseren van cilinders, enz. Wij denken aan iemand in een leeftijd tot 18 jaar met enige jaren L.T.S. Onze heer A. Blankensteyn geeft u dan gaarne verdere inlichtingen. St. Aagtenstraat 4 Leiden Onze onderneming fabriceert, importeert en exporteert artikelen voor levering aan Industrie, Kantoorboekhan del en Winkelbedrijven. Onze buitendienst bestaat uit 20 vertegenwoordigers en 4 verkoopleiders. De aktiviteiten van deze en de com merciële kantoormedewerkers worden bestuurd en ge coördineerd door de Algemeen Verkoopleider. Daarbij wordt hij geassisteerd door een Zij verzorgen de wekelijkse reisprogramma's van de ver tegenwoordigers, de correspondentie, onderhouden het kontakt met de vertegenwoordigers en de binnendienst, maken telefonische afspraken, etc. Belangstellenden voor een van deze functies kunnen schriftelijk solliciteren of telefonisch een afspraak ma ken met onze directie-secretaresse Mej. C. van Egmond. Dubbele Buurt 8-28, Rijnsburg. Tel. (01718) 71845* toestel 10. NIEUWBOUW - BURGERWERK Reparatie van alle elektro Technisch Wasautomaten Akeuringen S.L.F. tegen concurrerende prijzen. TEL. Verwen Uw dochter met dit leuke schoentje. Echt leer. In blauw en wit en grappige koordveter. Zeer voordelige paasaanbiedlng. Den Haag Spuistraat 14, Leyweg 631, Leidschendam Winkelcentrum Leidsenhage, Leiden Haarlemmerstraat 53, Rotterdam Binnenweg' plein 10, Nwe Binnenweg 379, Gr. Hilledyk 272, Putselaan 230,KatendrecM' se Lagedyk 428, Schiedam Hoogstraat 2, Viaardingen Liesveld JoJ Dordrecht Voorstraat 262, Breda Karrestraat 27, Tilburg Heuvelstraat w

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 26