Pastores heffen Kurieus op Verontrust over verkeersbeleid agenda Kliniek in AZ moet Leidse psychiatrie uit impasse helpen geen excuus Drank Na onenigheid met redactie Bestuur De Eendracht treedt af Voetgangerstunnel geopend VRIENDEN VAN WASSENAAR Papieren wede Kritiek op meisjeskoor niet duidelijk Bloemschikken GROFVUIL PAGINA 2 STAD EN RAND WOENSDAG 11 APRIL VOORSCHOTEN De vier r.k. pastores van Voorscho ten menen dat „Kurieus", het interparochieel opinieblad nooit helemaal gefunctioneerd heeft en waar het Voor- schotense kerkelijke leven vooral gebaart is met een infor matieblad, „Kurieus" zich vooral opgesteld heeft als een opinieblad. In een voorwoord in het laaitste nummer van *t driemaandelijks verschijnende interparochiële blad delen de pastores mee geprobeerd te hebben de lijn van „Kurieus te doen bewegen naar het informatieve, het begeleiden van datgene, wat in Voorschoten speelt. Dat laatste is nooit tot volle tevredenheid gelukt en zo bleef er steeds een vorm van onvrede tussen de pastores en de redactie, bestaande uit G. Albering, H. Grol, Th. de Wit en M. de Wit. De redactie van "Kurieus" is van katholieke traditie, evrwoord door 't mening dat te weinig aandacht be- Nederlands Episcopaat. Woensdag Morsweg 10 Werkgroep woneoi Belofteicerk (Robijnstraat) Bed kingsonderzoek t.b.c 24.30 en 5 8 uur nam. Hoge woerd 57. Troef Yoga, steed wordt aan de "riiet-keritelijke" christenen, een groep die steeds gro ter wordt en die geen enkele be hoefte heeft aan informaties, De visie van de pastores staat lijn recht tegenover de zeer kritische be nadering van de r.k. kerk en de we reld door de redactie. De redaktie wil sterk plaatselijk gebonden is zoals niet omzwaaien en de pastores heb- mediedielingen over kerkdiensten, missie, bijzondere feestdagen, zinsmassen enzovoorts. ben de samenstellers van "Kurieus" alleen nog de gelegenheid gegeven, i een laatste nummer uit te geven De pastores J. Blonk, J. Hogenboom, en daarna zal "Kurieus" bijgezet W. de Munck en M. O omens menen worden tussen de afdankertjes van dat "Kurieus" een functie heeft in de te hard van stapel gelopen ver- de verkondigende taak van de kerk, nieuwing. geconcentreerd in de liturgische dien- In het nieuwe blad, waarvan de re sten verzorgd door Laurentius- en de dactie voorlopig gevoerd zal worden ZOETERWOUDE Het voetgangerstunneltje onder de Hoge Rijndijk, ter hoogte van de Rijne- gommerstraat is gisteren officieel geopend. Om half drie ging wethouder Duindam achter de wandélwagen en stapte het tunneltje in. Burgemeester Detmers en een hele groep moeders met kinderen volgden zijn voorbeeld en trokken feestelijk door de tunnel. (Foto Jan Holvast) LEIDEN Het bestuur van wo ningvereniging De Eendracht heeft de leden meegedeeld dat dn de le denraadsvergadering van volgende week dinsdag het voltallige bestuur en de hele raad van commissarissen zal aftreden. Dit bericht is de leden vandaag meegedeeld na een drukbezochte ledenvergadering die vorige week werd gehouden. De leden eisten toen hun stemrecht terug en verzochten de ledenraad (een twintigtal ver tegenwoordigers van de leden) op te heffen. In een daarvóór gehouden tussentijdse ledenvergadering eisten leden uit De Kooi een totale huur- stop en inspraak van de leden bij de renovatie. De huur bij renovatie mocht van de leden niet meer dan 95 gulden bedragen. Het bestuur heeft in die twee ver gadering toegezegd te zullen pro beren de eisen in te willigen. Kreativitelt schilderen 8 uur nam. Oagstgeest (Geversstraat 65) telt voor kamerbewoners 8.30 uur 1 uur 's nachts Dljkstraat 2a Spreekuur raadsvrouw 1011 uur voorm. Stadhuis Spreekuur sociale vrouw 4.30—6 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, Jeua 7.30—10.30 uur nam. Breestraat 19 Spreekuur Chr, gratiecentrale 78 uur nam. Speeltuingebouw Ten Katestra» jaardensociëteit Humanitas 2-4.3i Donderdag Expositie Moeder Godskerk Het interparocie- le blad zal daarom plaatselijk ge bonden. informatief, positief bege leidend, kerkgebonden en bezinnend op het geloof, zoals dat leeft in de door de pastores, zullen kritische WASSENAAR De Vrienden van Wassenaar hebben opnieuw hun ver ontrusting uitgesproken over de ver keersmaatregelen in Wassenaar. De Verkeerscontact-commissie van de geluiden uitsluitend te vinden zijn on Vrienden van Wassenaar betreurt het der het hoofd "ingezonden brieven". Kurieus heeft drie en een half jaar bestaan. dat de verkeersmaatregelen voor de Schouwweg en enkele andere wegen zijn genomen, ondanks dat in raadscommissie Openbare Werken daarvoor geen meerderheid was ver kregen en de commissie verkeerscon- tact. De commissie zegt dat ondermeer het aanwijzen van voorrangs-kruisin- gen en splitsingen op tracé's die steeds intensiever als sluipwegen worden gebruikt in strijd zijn met het in Wassenaar algemeen aan vaard principe dat het doorgaand verkeer zoveel mogelijk buiten het dorp gehouden moet worden. Elke maatregel die een vlottere doorstro ming van het verkeer door Wasse naar bevordert is volgens de com missie daarmee in strijd. „Het vervult ons met zorg," zeg gen de Vrienden va.n Wassenaar, 'dat het college van burgemeester en wethouders, in de afgelopen periode herhaaldelijk plannen op verkeersge bied aan de orde heeft gesteld, die met bovengenoemd principe in strijd waren". Daarbij wijzen de Vrienden zich nogal /an Wassenaar op de voorstellen de Papegaaienlaan en de reconstruc tie van de Zijdeweg-west. De Vrienden van Wassenaar me nen dat aan het optreden van B. en W. in verkeersaangelegenheden geen duidelijke beleidsvisie ten grondslag ligt. Verontrust is men ook over het Wassenaars ontwerp-structuurplan, dat op het punt van verkeersbeleid ernstig tekort schiet. VOORSCHOTEN In navolging van vele andere gemeenten gaat Voorschoten een tentoonstelling wij den aan de kunstenaar H. H. Kamer- lingh Onnes. De expositie, die wordt georganiseerd ter gelegenheid van Kamerlingh Onnes' tachtigste ver jaardag. zal onderdak vinden in het Cultureel Centrum aan de Prinses Marijkelaan. De opening is vrijdag avond 13 april 's avonds om kwart over acht. LEZERS SCHRIJVEN Gaarne wilde ik alsnog reageren op het artikel „geslaagde reuzenzwaai van Benvenuto in Voorschoten", ge schreven door de heer H. Welbooren d.d. 2 april jl Hierin worden m.i. enige punten scheefgetrokken, n.l. het volgende: Dat bij deze munziek gebruik werd gemaakt van een Hammond-orgel; en volgens de heer Welbooren dit boven een bepaalde sterktegraad het onwelluidenste instrument ter wereld is. 2—4.30 Hogewoerd 57 Troef Werkgn vesting werkende Jongeren 8- Kreatief Sentrum (Breestraa Bewegingsexpressie, pottebakken schilderen 8 uur nam. Oegstgeest (Geverstraat 65) je sociëteit v.a. 16 jaar 812 uur Stadhuis Spreekuur sociale raj vrouw 68 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit voor g capten 25 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit Twe (voor kamerbewoners en alleens den) 9—12 uur nam. Muiderkring 38 Modelflat 10—13 voorm. en 25 en 79 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, ien fé 7.30—10.30 uur nam. Titus Brandsmalaan 76 boot" Clubhuiswerk handenarbei Leiderdorp (Wilhelminastraat lt formatie-avond Baha'i 8 uur nam Bevrijdingskerk (bovenzaal) afd. Zuid-West Spr. dhr. M. M over „De gehandicapte, wij en Huisvrouwen 10 Jazz-zolder Hot House (Rapenbu "The New Stable Mates" 10 uur Kreatief Sentrum (Breestraat 19 M 8 uur nam., Ciné-club "Potej 9.15 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat 65) Soi voor kamerbewoners 8.30 uur 1 uur 's nachts. Leiderdorp (Pred. Hendrlkplai 25) Gespreksavond Baha'i 8.15 Breestraat 19 Sociëteit Tw voor kamerbewoners en alleens den) 9-12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, rakel 8-11 uur nam. Bevrijdingskerk (Montgomerystn Ruilbeurs het Boshuis 7-10 uurni Oegstgeest (Lijtweg 7) Spreeku: jaarden Soc. Med. Adviesburea: Kleine Burcht Jaarvergadering kip Fryslan 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Jaarvergadering Bond van gepensioneerde ambte 2.30 uur nam. Mi. tehuis (Korte Mare) Schleti Ned. Bond van oud-strijders Apotheken LEIDEN De mededelingen die prof. Oosterhoff gisteravond in de faculteitsraad van de medische facul teit heeft gedaan doen vermoeden, dat de psychiatrische kliniek binnen De impasse binnen de Leidse psy chiatrie kwam eind vorig Jaar tot een hoogtepunt toen vijf man van de acht man sterke psychiatrische staf van de universiteitskliniek ontslag daad binnenkort een feit zal zijn <bin nam. Oosterhoff, Cohen nenkort is hier om en nabij een jaar)Oosterhoff wilde de nota van het college van bestuur nog niet in de faculteitsraad ter discussie stellen hij vertelde dat er eerst discus sies zullen worden gevoerd met het bestuur van de medische faculteit, met het bestuur van het academisch ziekenhuis en met de psychiaters. Pas als deze drie groeperingen het eens zijn geworden zal de discussie zich voortzetten binnen faculteits raad en later universiteitsraad. Maas (wij zijn drie leken, aldus Ooster hoff), hebben als basisfilosofie voor hun oplossing het rapport-Querido genomen. Hun keuze om binnen het academisch ziekenhuis een kliniek te realiseren is gebaseerd op de me ning dat in een academisch zieken huis alle specialismen vertegenwoor digd moeten zijn. Prof. Oosterhoff"Dit is geen zaak van een of twee jaar, dus we zullen de Jelgersmakliniek nog heel lang moeten gaan gebruiken". Hoe de problemen binnen de Jelgersmakli niek moeten worden opgelost kon hij nog niet vertellen. Hij kon wel toe zeggen dat de drie partijen (bestu- VOORSCHOTEN Het grofvuil wordit 18 april opgehaald in het Burg. Vernédepark, Badhuisstraat, Parkstraat, Noortheystraat, Stad wijkstraat. Sophiakade. Nieuw Voordorpsitraait, Prof. Zernikelaan, ZOETERWOUDE De KPJ Zoe- Prof. Einsteintoon, Prof. Lorentzln, terwoude organiseert donderdag 12 Prof. Eykmanhof, Prof .Eint/hoven- april een tweede bloemschiikavoaid. laan, Prof. Debeijelaan, Anthoni v. Leden en Initroducees kunnen zioh Leeuwenhoekikiade, Lord Baden Po- vanaf 20.00 uur dn het Don Boscohuis ■wellweg, Kamerling Onnesplantsoen, in de bloemen zetten voor de prijs Raadhuislaan (het gedeelte ten oos- van maximaal 4.50. Bloemist is Ge- ten van Vlietzicht)Prof. van der rard van der Lubbe. Ook op donder- Waalslaan, Prof. van 't Hofflaan, dag wrodt de maandelijkse bdjeen- Curielaan, Molenlaan (het gedeelte komst van de NKV-dames gehou- tcn oosten van de Prof. Asserlaan), den. Die dames gaan in de Kleine Prof. Zeemanplantsoen. Gerard Zaal van Don Bosco Chinees-Indisch Douplantsoen, Carel Fabritiuslaan, eten. Anthonie van Dijcklaan, Johannes Vermeerplantsoen, Govert Flinck- plantsoen, Rembrandtlaan, Albert Schweitzerplantsoen, Jan van Go- yenplantsoen, Ferdinand Bollaan, jan Steenlaan, Ruijsdaelhof, Van Ostadehof, Paulus Potterdreef, Frans Halsplantsoen en Nioolaas Maeskade. Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN Gehuwd: A. Schimmel en M. Meldler, H. J. Snijders en M. E. C. v. d. Klink, H. P. J. Vink en J. P. M. Kallenberg. Geboren: Tobias B. z. v. R. E. M. Hekster en M J. P. Adank, Hendrika J. M. d. v. J. W. M. E. v Laarhoven en J. A. A. v. Essen, Lill C. L. d. v. J J E Schutte en W D ter Horst, Alexander z v. J. M. Verhaar en A. J M. Tulen. Emile R z. v, A. v. Sta- den en A. J. M. Hendrlkse, Lisette B. d.v. G. P. V«rgunst en A. v Dam. Ren- zo J. z. v. J. C. v. Stralen en M. E. Haarland, Selma d v. J. H. Verheljen en M J. Salome, Mascha d. d. v. F. O. J. v. Gent en M. M. J. Overde- vest. Overleden: A. J. Tljssen 81 Jr. man. H. S. d<3 Haas 39 jr man, J. W. Lezwijn 79 wed. v. P. Blokzijl. ren ziekenhuis en faculteit plus psy chiaters) vóór Pasen rondom de ta fel zullen zitten om een activiteiten programma op te stellen. Overigens heeft ook de medische staf van Endegeest zijn mening over de verhouding Endegeest-Jelgersma- kliniek. In een nog geheim struc tuurplan, dat eind vorig jaar is op gesteld, zegt de staf, dat de functies van deze twee instituten geheel ver schillend zijn. Endegeest fungeert, als schakel in de voorzieningen van de geestelijke volksgezondheid voor Leiden en achttien omliggende ge meenten. De psychiatrische univer- siteltsafdeling (Jelgersma-klïniek) heeft andere doelstellingen, waarbij het accent ligt op onderwijs en on- derwijsgebonden research. De kop peling tussen beide instituten is his torisch gegroeid en schaadt de ont wikkeling van beide instituten. De medische staf dringt er daarom sterk op aan het complex-Endegeest niet aan het Universitair Medisch Centrum (medische faculteit plus academisch ziekenhuis) over te dra gen maar de Jelgersmakliniek wel, van Endegeest los te koppelen. De staf van Endegeest ziet een mo gelijkheid door de Jelgersmakliniek aan de universiteit te verhuren voor een bepaalde periode en haar daar na als kliniek of tehuis voor bejaar den in te brengen bij de toekomsti ge stichting Endegeest. Prof. Oosterhoff heeft gisteravond niet onthuld of ook Endegeest bij 't onderzoek van het college van be stuur is betrokken. Beseft de heer Welbooren wel dat er zonder dit istrument weinig van het geheel was terechtgekomen. De heer v. d. Mark denkt in zijn Hiermee wil ik niet beweren dat de ingezonden stuk van 10 april J.l. he- blaasmuziek er slecht vanaf kwam laas een beetje rechtlijnig en waagt het tegendeel zelfs (maar dan ,,-r, woKomor ,r^ zich n°8al aan onvoorzichtige en on- toch wel met medewerking van het .an Wa_senaai op de oorstellen doordachte uitlatingen. Hij gaat bv. oreel) rtpetT,0»^S!.i.OtHde d°OIt'ekk;ine het idee uit dat alle Amerikanen Ook wil ik nog even rechtzetten de Ja8etslkkn, de verbreding van uit Vietnam zijn vertrokken, wat ze- dat de heer Walvis door de heer ker niet het geval is. Er zijn echter welbooren als: (eertijds entre-act- duizenden Amerikaanse militairen 't organist) blijkbaar niet op de land binnengesmokkeld" die in het hoogte is van de juiste werkzaamhe- bezit zijn van burgerpasjes, men den van betreffende organist-pia- kan mij niet wijs maken dat ze nist-componist; o.a. vele radio- en daar vakantie houden. Hij komt met televisie-uitzendingen, agressie op de proppen die hij alleen Eveneens de kritiek op het meisjes maar aan Noord-Vietnam toeschrijft, koor „De Mascottes" is mij niet ge- Met agressieve daden van het zui- heel duidelijk. Waarom de heer Wel den is hij zeker niet bekend. booren de liedjes ais „Lente" en De Zuid-Vietnamese regering heeft „Opa Groen" volgens hem wel in- nl. een groot aantal politieke ge- sloegen; wekt de gedachte dat m.i. vangen in tijgerkooien en op andere de andere liedjes niet aan de eisen minder prettige plaatsen. Het zijn voldeden, zoals ze door de meisjes voor het grootste deel gewone bur- werden gebracht. Dit was wel terdege gers die het niet eens zijn met de re gering. In het zuiden is nl. geen demo- De avond- nacht- en zondag* wordt waargenomen door apc Hulp der Mensheid, Hooigracht Oegstgeeste apotheek, Wilhelmlc SOS-dienst WASSENAAR Ze gaven de schuld aan de drank, de twee jongemannen die voor de Haagse politierechter ston cratie maar een dictatuur. Een ge- den, omdat ze geprobeerd hadden in ringe mate van rechtvaardige inko- te breken in een benzinestation in mensverdeling is er ook niet. Wassenaar. Maar ze zagen iemand aankomen en toen was het wegwe zen. Er was meer succes geboekt, bij inbraak in een gebouwtje in Duin- rell waar o.a. een krat drank een ra diotoestel en nog zo een en ander werden meegenomen. Drank bleek voor de 33-Jarige monteur uit Was senaar en 20-jarige bediende uit Lei den geen afdoend excuus. Tegen de monteur, die ook nog een bromfiets en van het werk voor bouw van een nieuw politiebureau gereedschappen had gestolen eiste de noordénTordt De elite (plm. 3% van het volk) en de regering hebben de touwtjes en het geld in handen, de rest is straat arm. Dit is nog versterkt door de overgrote deel van Zuid-Vietnam. Is het dan niet begrijpelijk dat deze mensen een ander alternatief zoe ken en in dit geval is het meest voor de handliggende alternatief het communisme. Hiermee wil ik niet zeggen dat dit het goede is, maar de heer v. d. Mark moet niet gaan zeggen dat dit volkomen door het opgedrongen. Een beetje kennis van de geschiede nis van Vietnam zou de heer v. d. Mark goed doen en zou misschien met proeftijd van 2 jaar. "Dat is nlet meer ontaarden in wat ik noem goed stemde het tweetal in. dat "alleswetende artikeltjes", kennelijk wel iets anders had ver- p. c. VAN DE VELDE wacht De rechter veroordeelde con- Rijndijk 266, form de eis. Leiden! een eigen stijl. Dit is de heer Wel booren waarschijnlijk ontgaan. Juist daarom vindt ik zijn opmerking (men moet wel waken voor cliché- gedoe) ronduit ergerlijk- Van een groep meisjes in de leef tijd, variërende van 6 tot 13 jaar. is het toch begrijpelijk dat ze wat mee deinen (dit getuigt toch wel van muzikaal gevoel). Bovendien hadden ze meer applaus dan de muziek. Dit waren de punten die ik even recht wilde zetten. Hoogachtend, Mevr. A. BREEDEVELD—KNOOP, Prof. Asserlaan 24, Voorschoten. SOS-Telefonlsche Hull (01710)—25202 Voor alle d:. lijkhedeD verteren berelfebaai werkdag van acht uur n.m tol uur vm doorlopend ln het weel d.w.z van vrildag acht ut maandag acht uur vjn Vogelasiel Release Hulpverleningsdienst Release: we Rijn 20a tel 24555 Ma t/m 8-10 uur nam bovendien dlnsd zat. 2-5 uur nam met uizonderii vrijdagmiddag Moeders voor moeders Actie "Moeders voor moedert gaven zuster E Janssen-Nl Hofdijck 32. Oegstgeest. tel 53652. Gezinsverzorging Stichting Gezinsverzorging Li Aanvragen aulp oe]aurden ei durig zieken en gezinsverzorgln| 45, tel. 49441 (maandag t.e.m 910 uur voorm.) Aanvragen voor naive dagL ^rkerkelllke >pleidlng8school zinsverzorging, Rllnsburgerweg 53336. Dienstverlening Humanitas, gracht 246a Spreekuur maani 2.3C nuur nam., woensdag voorm. tel 26277. 8 officier f 150 boete. Tegen de be diende f 100 en voor beiden 2 we ken gevangenisstraf voorwaardelijk, Opnemen van brieven in deze rubriek behoeft niet te betekenen dat de redactie het met de inhoud eens is. De redactie behoudt zich daarenboven het recht voor om bijdragen te weigeren dan wel in te korten. Koord-studio Koord-studio, gewoon huls wone mensen met gewone eD ne vragen Hooigracht 62a. 46109 Dienstencentrum 65-plusü Noordeindsplein 2b, tel. mene Informatie dagelijks var uur voorm. clubs hulpdienst Dljkstraat 2a t 49698 Binnenstad Wljkinformat 10 uur); clubs hulpdienst Oer»: e Tel 43503 De Kooi Wllklnforta -10 uur): clubs hulpdienst Deli 49a tel 49726 Zeeheldenwljk I telefoonnummers (9-10 uur): 43078 30897 20176 Meerburg telefoonnummers (9-10 uur): 34639 20788 44258 41796 Met medewerking van Henriëtte van der Hoeven Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Parelvissers II Belde vanmorgen een erg boze mevrouw op. "Hoe kunt u zo'n mis selijk situkje in uw krant zet/ten over de Parelvissers", vroeg ze. Dat is afkomstig van één of twee zwartkij kers hier in het gebouw, want ik kan wel zeggen dat hier 136 bewo ners ideaal wonen". De boze bui viel even later toch wel mee, ze was met een aantal andere bewoners ge schrokken van het beeld dat hier van de Parelvissers werd geschetst. "Dat winkeltje waarover u klaagt, dat is helemaal niet nodig. De men sen moeten in beweging blijven en wie dat niet kan wordt geholpen door zijn medebewoners. Ikzelf doe ook voor vele mensen boodschappen en ik vind het leuk om te doen. Maar die zwartkijkers die zulke berichten door geven, die moeten maar in een be jaardencentrum gaan wonen als ze niet zelfstandig kunnen wonen. Dat winkeltje is vorig jaar opgeheven, omdat het geen levensvatbaarheid had. Het was een kwaliteit van niets omdat ze dachten, die oude mensen slikken het toch wel. Dat deden we niet. En wat d'ie a/utorijschool be treft, dat is alleen een kantoor. De auto's zullen we hier niet zien". Maar ik kan u gerust zeggen dat we helemaal geen behoefte hebben aan een winkeltje I" Controle De Zoeterwoudse politie heeft gis teren aan de Hoge Rijndijk en aan de Dokter Kortmanstraat controle gehouden. Vele automobilisten kre gen een procesverbaal voor te hard rijden. Aan de Hoge Rijndijk vielen achttien .slachtoffers" aan de Dok ter Kortmannstraat acht. Toernooi sporthal De Vliethorst. Aan dit toer nooi nemen d'eel de PTT-Voorscho- ten, Voorsdhotense Bloemisten, firma Engelbert firma Hulshof Cyclop- Strapping en een gemeente-team. De wedstrijden beginnen om zes uur. Na het toernooi (ongeveer elf uur) zal VPV-voorzitter D. Hoek de wisse'l- beker uitreiken. Kort., kort., kort.. Direkteur G. de Graaf van ho tel Kasteel Oud-Wassenaar heeft met ingang van 1 april zijn functie neergelegd. De directie zal worden gevoerd door de N.V. Thubema. De leiding op Hotel Kasteel Oud-Wasse naar krijgt mr. C. T. F. Thurkow. In het Cultureel Centrum van Voorschoten viierde de heer M. van Kerkvoort onlangs zijn zilveren ju bileum als onderwijzer, aan de open bare lagere Vlietschool. In verband met de komende paasdagen is de regeling van de grof- vuilophaaldienst in Voorschoten ge wijzigd. 20 april wordt 19 april, 23 april wordt 24 april en 25 april wordt 24 april. De Voorschotense wethouder van Openbare Werken zal op 17 en 24 april geen spreekuur houden. De paasbonnen van de vakbon den kunnen door de Warmondse vak bondsleden vrijdag 13 april worden ingewisseld bij J. Sikking, Dorps straat 46, tussen 20.00—21.00 uur. LEIDSCH DAGBLA DAGBLAD VOOR LEJDtm EN OMSTREKEN Uitgave: Leldscü Dagblad Witte Singel 1 - Leli Postbus 64 - Giro 67055 Telefoon directie en adminis tie 01710-25041 TelefooD redactie 01710-2155 15 Hoofdredacteur Han Muidei Maandabonnement Kwartaalabonnement Per post Losse nummers Abonnementsgelden bi) voo.' W betaling te voldoen BU auto - tlsche overschrijving geen alstratie- en Incassokosten Nabezorging tot 20.00 uur Zaterdag tot 18.00 uur TelefooD 01710-30500

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2