DENIM KOLLEKTIE 10,- smaken verschillen, prijzen OOk mm Blue denim driemaal anders Geweldige aanbieding Deense Meubelen INDUSTRIËLE TEXTIELONDERNEMING IN LEIDEN EEN ASSISTENT voor de INKOOPAFDELING opmerkelijke mannenmode - opmerkelijke prijzen 35,- 39,- Een sportieve In veel verschillende varianten zoals uni - jaquard - strepen Uitstekend voor vrijetijdskleding zoals tuinpakken 150-160 breed UNI VANAF per meter DELFT LEIDEN BOTERMARKT 17—18 vraagt Hebt U reeds een goede commerciële en administratieve erva ring? Kunt U zelfstandig optreden en corresponderen, ook in de mo derne talen? Deze functie, die een afwisselende werkkring biedt, zal Uw be langstelling kunnen hebben. Voor een energieke kracht, met een middelbare schoolopleiding, boven 25 Jaar, is daarbij, na geble ken bekwaamheden, de mogelijkheid aanwezig de huidige inko per over een redelijk aantal jaren op te volgen. Aan de Juiste man, die mede na psychotechnische beoordeling in aanmerking komt, kan een goed salaris woorden geboden, terwijl tevens een winstaandeel en premievrije pensioenrechten deel uitmaken van de voorwaarden. Eigenhandig geschreven sollicitaties, met volledige inlichtingen omtrent op leiding en ervaring en met recente pasfoto te zenden aan bureau van het blad, onder nummer 74994. Smaken verschillen. Dat zult u als t kookkunstenares wel het beste weten.1 Doch ook Ico ondervindt het da gelijks... Tientallen bezoekers die allemaal een an dere keuken kiezen. Gelukkig is Ico berekend op al die verschillende smaken. Een bezoek aan de showroom van Ico zal u wat dat betreft overtuigen. En mocht u zelfs daar niet kunnen slagen, dan kunt u nog altijd zelt uw eigen keuken samenstellen. Precies naar uw smaak, afge stemd op uw ruimte en binnen uw budget. Dat is het unieke keuken-systeem van Tielsa - klaar bent u er mee! Voor prijzen die In elk geval naar uw smaak zijn. Bij Ico! ff*.:vijxfeS Openingslijden van de.toonzalen: maandag t/m vrijdag 9-5 uur, ICO-ATHIBU B.V. donderdagavond van 7-9 uur, m Hoge Rijndijk 25 zaterdag van 9.30-1.30 uur. f LEIOEN tel:01710-41741 na a,sPraal< ook 's avonds. f Ico... waar u de ruimte heeft om ruime parkeergelegenheid te kijken. Parkeergelegenheid vanaf Westerdreef te bereiken. HIJ-Mannenmode; Leiden - Haarlemmerstraat 137. Den Haag - Spuistraat 6, Dierenselaan 114. Rijswijk - In de Bogaard. Tot en met 21 april bij Europa Meubel: Denemarken. Een toonaangevend land op het gebied van woninginrichting. Vaak wordt daar de trend voor de komende jaren bepaald. Omdat de Denen moderne vormen weten te koppelen aan komfort; materialen, stoffen en kleuren optimaal weten te gebruiken. En daarbij altijd uitgaan van de stelregel, dat wonen een plezier moet zijn. Het is dan ook niet verwonderlijk, dat u bij Europa Meubel een grote kollektie Deense meubelen vindt. Veelal met eigentijdse stoffen. En tegen ouderwets lage prijzen. Europa Meubel kan dat doen, omdat het een grote organisatie is. In Europa zijn er zo'n 600 zaken bij aangesloten, die gezamenlijk inkopen. Daarom blijft de prijs laag. En de kwaliteit hoog. Daarom ook kan Europa Meubel een unieke garantie-polis geven. Plezierig idee toch. Europa Meubel De sleutel tot kompleet woonplezier Chambray denim jacket. 100% katoen. Rode stiksels. Opgestikte manchetten en klepzakken. Chambray denim jeans. 100% katoen. Rode stiksels. 2 Opgestikte zakken, uitlopende pijp. Brede riemlussen./jjQ Blue denim salopette. Sterke kwaliteit 100% katoenen denim. 2 Opgestikte zakken. Uitlopende pijp. 45 - Indigo denim blouson. Van 100% zelfblekende katoen. 2 Opgestikte ritszakken. Indigo denim leans. Van 100% zelfblekende katoen. 2 Opgestikte zakken. Uitlopende pup. 28,- Luxueuze Deense Safari-stoel. Chroom frame met losse zit- en rugkussens in sterk dekoratieve meubelstot. Echt tuiglederen armleggers. 198.-. Komfortabele Deense zitkombinatie, bekleed met moderne en eigentijdse meubelstof of Ribcord. Losse keerbare kussens. Ook makkelijk om te bouwen tot losse zitelementen. 2- en 3-zitsbank samen 1515.-. Fauteuil 375.-. Salontafel met kunststof blad van 90x90 cm. Eveneens te gebruiken als hoektafel. 98.-. Moderne aanbouwwand in wit laqué met dekoratieve aluminium lijsten. Elk element is 95 cm breed en 218 cm hoog. Als algebeeld 998,-. Gratis kleurrijke Europa Meubel katalogus ligt voor u klaar. Progressieve Deense zitkombinatie met moderne bekledingsstof en losse kussens. 895,-. Salontafel met Hoektafel in wit kunststof blad. uitvoering. 120 cm 0.178.-. 90x90 cm. 98.-. Fijne ruime Deense fauteuil. Ook makkelijk te formeren tot een mooie zitkombinatie. Uw Europa Meubelzaak: Tissings Meubelcentrum, het grootste in de driehoek Den Haag - Haarlem - Amsterdam. Met 2200 m2 kompleet woonplezier. Voor vloerbedekking, gordijnen en meubelen. Lisse: Heereweg 148-152, tel. 02521-19005* Elke donderdag koopavond.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 18