.Je gaat toch trouwen, waarom zou je dan leren? Hoe'n „gouwe ouwe"opeens weer jeugdige mode werd: Gabardine TWilf 't Zit altijd goed bij Kreymborg GabardéneTwill.'nKombinatie van twee goede dingen. Het ouderwets degelijke gabardine en een moderne menging van wol en kunstvezels die zijn waarde volop heeft bewezen.Voila GabardineTwill. Nieuwkomer in de mode '73.Verwerkt tot prettig dragende,fijn gesneden kostuums waar Kreymborg trots op is. OU Ui i' 1) 1-Rij-blazerpak. Zuiver scheerwol. Diverse kleuren o.m. donkerbruin. 225.- Tip voor accessoiresDraag onder zo'n effen pak een modern streep-shirtvan polyester/katoen.Wijdgespreide boord. 29.90 Kies er (uit 12 kleuren) een effen das bij. 9.90 2) Blazer/pantalon kombinatie. 2-Rij-blazer van zuiver scheerwol. Heeft 2 opgezette zakken en zijsplitten. Kleur: zwart. 119.- Kies er een modern gesneden pantalon bij in grijs of zandkleur. Natuurlijk met omslag. 55.- 3) Modisch gesneden 2-knoops-kostuum. Zonder rugsplit, breed gestikte kanten. Pantalon met omslag, uitlopende pijpen. Wol/diolen. Kleur: modern grijs. 198.- 4) Een pak-met-garantie. Exclusief kostuum van stijlgroep Promotion Club. Wol/trevira. Betekenisvolle details: jasje met rugsplit en opgezette zakken. Pantalon met omslag en vleugelzakken. In moderne kleuren. 325.- Haarlemmerstraat, Leiden. Donderdagavond koopavond. Nietwaar? Het is toch voldoende datje kunt stofzuigen, bedden opmaken, vaatwassen, boodschappen doen, koken, kortom het huishouden bestieren? Precies de belangrijke taken waarvoor je in de wieg bent gelegd. Nietwaar? Omdat je nu eenmaal een vrouw bent Nietwaar? En voorbestemd om huisvrouw te worden. Applaus? Van ons krijgt iemand die dat denkt geen hand op mekaar. En van niemand die een beetje nadenkt over de toekomst. Want die toekomst zal in een heleboel dingen sterk verschillen van de werkelijkheid van nu. Zal andere eisen aan jou stellen. Nieuwe eisen. Als je over tien jaar huisvrouw bent, wil je bijvoorbeeld over nog meer hulpmiddelen beschikken dan nu. Je zult meer vrije tijd krijgen. Net als iedereen om je heen. Vrije tijd, die je op de een of andere manier moet vullen. En moet delen met je gezin, je man. Bereid jezelf er in vredesnaam op voor. Stopnietmet Ieren na de lagere school. Kijk verder in je leven. In onze maatschappij neemt het onderwijs een zeer belangrijke plaats in. Belangrijker dan ooit tevoren. Goed en zoveel mogelijk onderwij» kan geen kind meer missen Mag geen jong meisje missen. Jij ook niet En als jij het niet begrijpt, vraag het dan aan je ouders, die moéten het wel begrijpen. Met het oog op jouw toekomst

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 19