Vicus behoudt titelkans Scylla 2 kampioen simpele winst na -i Onfortuinlijke nederlaag van Danaiden 'Conditie' Laga goed voor zege op Nereus-aeht Noordwijk-dames kampioen in vierde klasse Wiersma damt sterk AANDAG 2 APRIL 1973 PAGINA 17 SPORT \leine zege op Ready: 7-5 LEIDEN Korfbal-overgangsklasser Vicus Oriëntis heeft de [telkansen behouden door een nuttige zege op degradatie- ^ndidaat Ready. De Leidse ploeg won met 7—5. De andere leidse overgangsklasser Pernix voorkwam door winst op HKV 56) mogelijke moeilijkheden. Van de Leidse eersteklassers Shield De Algemene de theoretische titelkansen, werd Fluks jog verder in de moeilijkheden gedrukt en werd degradant Ins Eiland weer met een nederlaag geconfronteerd. ioor Vim van Vliet 5 OriëntisReady 75 Dc sege van Vicus Oriëntis dost •moeden dat er in het duel met ;ady veel spanning is geweest. Dat is echter bepaald niet het geval, iker niet iin de eerste 45 minuten en Vicus op alle onderdelen domi- erde. Verdedigend konden de Ha ak h" statische spel schril af tegen Lelt j aanvalscombinaties. De pu llen van Jan Hensen waren veel weeglij ker en vooral de speelsters Lderstreepten hun waarde voor Vi js, want van de vier treffers in de jrste helft waren er drie afkomstig in de dames. De 41 voorsprong kram in de tweede helft niet meer gevaar, al moest Vicus wel met minder dominerende rol genoe- nemen. Ready had na de korf- sseling de wind wat meer in de rug dat kwam het Haagse spel wel ten ede (minder balverlies), maartzo- de bal in het aanvalsvak be- ndde, was het ritme weer zoek. Ook j Vicus ging het aanvalswerk wat joeizamer, maar de kunst van het imbineren verstond d'e Leidse ploeg i ieder geval beter. Joke de Boer (2), Nandy van Hel- m, Lenie Niesing, Diet Wolters, Dik ider water en Wim Meyer scoorden. Ready had Bert van Gerk met goals een groot aandeel in de belpuntenproduktie. HKV—Pernix 5—De verras- fnde zege op het eens zo roemruchte KV zorgde ervoor dat Pernix de {stand met de staartploegen weer at groter maakte. HKV, vorig sei- Jen nota bene nog afdelingskam- loen, is door deze nederlaag één van 2 degradatie-kandidaten geworden, jet wonderlijke was dat Pernix weer de bekende formatie van voor het licro-seizoen aantrad en direct weer ïn zege behaalde. Met de wind tegen ïkte het in de eerste helft weliswaar llemaal niet zo best, maar na een 1 achterstand bij de rust kwam jernix in de tweede helft sterk terug. 1 Iet verre schoten boekte de Leidse loeg het gewenste resultaat, waarna i de beginopstelling voor het eerst p voorsprong werd genomen: 35. jven raakte Pernix van slag af (5-5), iiaar een goede actie van Jan Segge- ;n betekende de volle winst. Peter an Duyn, Kees de Rooy, Jan Seg- élen (2), Flip van der Kooy en [lice Tieleman scoorden. EERSTE KLASSE I De AlgemeneZKC 94 Hoe- fel de Algemene geen bijster sterke adruk maakte, was hekkesluiter ZKC feen ploeg die de laatste weken fperwers en Zuiderkwartier gelijke pelen afdwong) geen moment tegen Straf worp beslist strijd bij Die Haghe twee minuten voor tijd DEN HAAG Aan de reeds vóór de mioro-conipetitie in gezette puntenjacht van De Da naïden (acht punten uit vijf Door Wim van Vliet wedstrijden) is gisteren in Den Haag op wat onfortuinlijke wijze een einde gekomen. De kleine 5—4 nederlaag die werd geleden bij Die Haghe kwam een twee tal minuten voor het einde tot stand uit een straf worp, die door 'specialist Bert van Kreg- ten werd benut. Daarvóór had LEIDEN Hoofdklasser De Danaïden heeft zich na afron dende besprekingen in het af gelopen weekeinde weer verze kerd van de diensten van Ge rard Bos. De Haagse trainer heeft zijn contract met de Leid se korbalclub voor de duur van één jaar verlengd. zich een weinig boeiende party korbal afgespeeld, die werd be ïnvloed door de voortdurend neervallende regen en de krach tige wind. Halverwege de strijd was de conditie van het terrein aan de Haagse Baambrugge- straat zo verslechterd, dat ar biter Griese met het oog op de nog steeds overvloedige regenval eerst verbeteringen aan het veid wilde laten toebrengen, voordat er verder kon worden gespeeld. Dat gebeurde (het veld werd verlegd en er werd zand op de slechtste stukken geworpen), maar dit alles vergde in totaal ruim drie kwartierHet is te begrijpen dat de concentratie van de spelers daaronder moest lijden. Ondanks dat langdurig op onthoud, was De Danaïden daarna de betere ploeg. Dat kwam ex door de barre omstan digheden eohter niet uit. Er moest in Den Haag uitermate goed worden geplaatst, wat de combinaties van de snelheic be roofden. Bovendien werd veei balverlies geleden en dat gaf de strijd een weinig aantrekkelijk aanzien. In de eerste helft be gon Die Haghe toen het nog droog was erg sterk. De pioeg nam binnen twaalf minuten een 20 voorsprong. In de reste rende tijd tot aan de pauze was Gerard Nap de meest opvallende figuur. Eerst miste de Leidse aanvoerder een strafworp, daar- i maakte hij het eerste Danaï den doelpunt en vervolgens mis te hij weer een strafworp In de tweede heift zocht De Danaïden na de gelijkmaker van Nap met afstandsschoten te vergeefs naar succes. Die Hagne bleek tenslotte de gelukkigste. Score verloopFrancien Out 10, Kees Hulsman 2—0. Ge rard Nap 21. Rust. Chris Schmit 3—2. Casper van Nierop 3—3, Sander van Unen 34 (strafworp), Herman Hulsman 4—4, Bert van Kr eg ten 5—4 i strafworp) KVS—Ons Eiland 106 Het vrijuit spelende Ons Eiland (de ploeg is al gedegradeerd) heeft koploper KVS in Scheveningen goed partij ge boden. Over het geheel genomen was KVS echter de betere ploeg en dat werd ook in de score uitgedrukt. KVS had een sterke start (30) en die voorsprong heeft de ploeg goed ge consolideerd. Ons Eiland kwam wel terug tot 4—2, maar moest halver wege toch tegen een 7—3 achterstand aankijken. Die achterstand liep op tot 93, voordat Ons Eiland sterk terugkwam. Wim Nijenhuis (2), Naai Degenaars (2), Coby Deegenaars en Sary den Os scoorden. TWEEDE KLASSE DKCCrescendo 85 Crescen do moest voor de tweede maal de winst aan koploper DKC laten. De strijd in de regen ging aanvankelijk gelijk op, maar in de tweede helft bleek DKC beter tegen de omstan digheden opgewassen. Liesbeth Kok (2), Louis Kek, Lock de Jong en Aad Schouten scoorden voor Crescendo. DERDE KLASSE Fluks (N)Velocitas 7—7 Het streekduel heeft de juiste uitslag op geleverd. Velocitas begon met een 43 voorsprong aan de tweede helft, waarin de ploegen om beurten een voorsprong hadden. De 77 was een rechtvaardig resultaat. Doelpunten Fluks: Jan Verloop (3), Jan van Drongelen (3) en Hans Passchier. Gerard van Poelgeest, Carl Hooyer (2), Ybo en Tinaieke Schutte, Theo Gyzeny en Wil Borst scoorden voor Velocitas, dat zich bijna heeft veilig gesteld. Oranje WitTOP 27 Nog één punt heeft TOP Sassenheim nodig om zich tweedeklasser te noemen. Zaterdag werd Oranje Wit op de fei ten gedrukt. TOP nam in de eerste helft een kleine 01 voorsprong en liep vervolgens uit naar 04, waarna de Sassenheimers via 24 de partij afmaakten op 2—7. Rob Meyer (2), Sybrand Kramer, Cees Zuurmond (2) Lies Sluimer en Annemiek Keuniig scoorden. ODO (M)Tempo 56 Het dit seizoen verrassend debuterende Tem po blyft het goed doen, al kostte de winst op hekkesluiter ODO heel wat zweetdruppels. Tempo kwam met 30 achter, ging tooh met een 24 voor sprong rusten en sloeg na een 54 achterstand toe. Treffers: Rob Vyf- vinkel (2), Wim Kindt, Ria en Gerard Praes (2). 8» AMSTERDAM Zoals het schijnt te horen, barstte ongeveer een uur voor het begin van de „Head of the River" een zo langzamerhand onmisbare stortbui los boven de bijna duizend roeiers, die deelnamen aan deze wedstrijd over acht kilometer. De storm ging weliswaar iets liggen, maar maakte het bochtige Amstelwater bijzonder moeilijk bevaarbaar. En tegen dit grau we decor lieten de bonkige en met name conditioneel sterke roeiers van Laga er reeds vanaf het begin weinig twijfel over bestaan wie de 41-ste Head moest gaan winnen. Laga roei de zeker niet vlekkeloos (hier en daar „rammelde" het duide lijk), maar roeide wel bikkelhard en durfde van het begin af meedogenloos de zorgvuldig bij elkaar gespaarde voorraad conditie aan te spreken. En juist op dit punt, de conditie, werd de directe tegenstander, Nereus, geklopt. De acht van het Delftse Laga kort na de start van de 41ste Head of the River. De Treffers is nog in degradatiegevaar Reeds vorige week, tijdens de Hei- neken Vierkamp, bleek dat Laga en Nereus elkaar in kracht weinig ont liepen. Bovendien vertoonden beide ploegen toen ook de nodige zwakke plekken op technisch gebied, maar onder de veel betere water-omstan digheden kon Nereus nog net een second© voor Laga blijven. Maar gis- UITSLAGEN: Achten: Eerste divisie: l.Laga 26.15.1, 2. Nereus 26.205. Tweede divisie: 1. Aegir I 26.40.6, 2. Asopos 27.02.0. 3. Argo/Nautilus 27.18.8, 4. Telamon/ Proteus 27.32.0, 5. Nereus II 27.55.7, 6 NJord 28.11.8, 7. Nereus III 29.11.0. Dames (4.000 meter): teren, in storm en regen, bleek Laga Achten: Eerste divisie: 1. Nereus/ een technisch acceptabel peil tot één °.rca. 14-52.3, 2. Argo 15.23.4. Tweede kilometer voor het eind te kunnen divisie: 1. Njord I 15.16.8, 2. Het handhaven, terwijl Nereus al angstig Spaarne 15.19.5, 3. Njord II 15.54.2. van start ging en reeds halverwege, Dubbelvieren: Eerste divisie: 1 by het „Kalfje", er al duidelijk aan DDS 15.29.6, 2. RIC 15.34.0, 3. Proteus/ finish Eretes-Hades 16.30.0, 4. De Vliet 16.31.4. Tweede divisie: 1. Gyas 15.58.5 LEIDEN De reserves van Sanocel Scylla hebben in de hoofdklasse A van de tafeltenniscompetitie ongeslagen beslag gelegd op de titel. De laatste wedstrijd in Amsterdam tegen Tempo Team 4 werd met 37 gewonnen. Bij de stand 04 straften Weiland en Keek gebrek aan concentratie van Theo Bakker en Peter van Schie af, doch in de volgende partijen voerden de Leidenaars de stand vlot op tot 27, waarna Karei van Schie het derde punt moest afstaan. dacht te capituleren. By was het verschil tussen Nereus Laga nog maar een dikke lengte het voordeel van Nereus, terwijl het 4' De~VUet Hl" 17 564 als nummer één gestarte Nereus bij na 20 seconden eerder de startlijn mocht passeren. In de tweede divisie won Aegir zonderlijk goed roeiend met grote overmacht. Als eenheid was deze ploeg zelfs bepaald beter dan de „grote Jongens" uit de eerste divisie. 2. Njord 16.20.9, 3. De Vliet II 17.05.3, - Handbal tijen; het vierde tegenpunt werd ver overd 00 Van Wetten. Avanti-2 te5m,van, Strylla moest geslagen en alleen Van der Hoorn handhaafde zich ondanks een 7—3 moest zich tweemaal gewonnen ge ven. Met Cor v. Zijp en Fred Bracké een minimale 64 nederlaag incas seren tegen Steeds Hoger/TSB. Zo wel Wibo van Gennip als Hein Chrispijn klopten verrassend Peter Joëls, maar verloren van Nico Hoek Chrispijn verloor ook nog van Scha de, tegen wie iDick Springer zijn enige punt scoorde. Verlies in het l'Aml dubbel betekende de nederlaag. De Treffers heeft een nedeaiaag met dubbele cijfers geleden tegen *t Hoo- Zijip ieder eenmaal. Kampioen Oegst- geest bleef ongeslagen door Sala- o'ok'op"deK ^"oeg" is nog wel wat aan te merken. De haal ia name- lyk bijzonder kort en de ploeg heeft het dan ook mede aan het hoge tem po (36) te danken, dat een zo voor treffelijke prestatie werd geleverd. Aegir was slechts tien seconden lang- 25 seconden langzamer dan Laga. Het Leidse Asopos werd 22 secon- manders met 8-2 te kloppen. Micky Thung bleef zonder verlies; Fred Po lak en Otto Verkerk verloren een maal. Ongeslagen bleef ook Avanti, al was de zege op Belcrum wel be nauwd. De voor Straathof ingeval- len Wim Smite verloor al zijn par- Tamw "danNereus" Foreholte solt met Duinoord: 18-4 winst LEIDEN „Die kleine met die staartjes is net een sluipschutter", gistermiddag een van de speel- Jacques van Veen bakker scoorden samen de drie te- ja&rs acht van Njord werd Klaauw heeft DO- genpunten. De dames van Avanti zijn minuut achter Asopos zesde, in de hoofdklasse op de tweede plaats geëindigd. Lies Smits en Els Vree als vervangers 1 en Gerard v. COS het niet kunnen bolwerken te gen AMVJ. Verlies in het dubbel be- E l Ploeg opgewassen. ZKC kon vUtde'plaate'met »n wel een 01 voorsprong laar die achterstand werd door de ebroeders Van Vliet weer even snel ingebogen in een 2—1 voorsprong. In toen Ineke Thyssen, die aan het Z inde van het seizoen waarschijnlijk Wielrennen Stanislav Szozda (Po len) heeft de ronde van Algerije voor amateurs gewonnen. De Pool heeft in elf van de twaalf etappes §'e Huys uit Alkmaar. Het trio Van Ruiten-Vesseiu--Van der Zwet, dat nog altijd in degradatiegevaar ver keert, had geen schijn van kans. Ook paalde de eindstand op 46. Ton burg zorgden voor de 64 zege op tweemaal, Bracké en Van Tempo Team 3. 1 achterstand van bijna vijf minu ten. De laatste etappe werd gewon nen door Likatsjev (Rus). DEN HAAG Nationaal kam- in remise. Sij-brands. de wereld- de Veense vereniging pioen Harm Wiersma is in de eerste Europees kampioen kijkt nu aan t nederlaag, zij het heel wat twee ronden van het toernooi om het gen een achterstand van twee pun- nen de oudejaars dames de tweede machine weinig kans gehad. Forë- leden eervoller. Het werd 64 tegen VDO 2, omdat De Jong, Van der Veer en Van Beek ieder één partij wonnen en ook het dubbel een zege voor de den achter Aegir knap tweede in deze sters van Duinoord tegen een 1 divisie. De moeizaam varende tweede- genote na afloop van het handbal duel tegen Foreholte. Zij doelde daarmee op de Voorhoutse cirkel- De B-acht van Die Leythe, die met speelster Elly Hoek, die met zes tref- een invaller moest roeien, werd on- fers haar zus en aanvoerster Hannie danks deze handicap nog vijfde in de Boskamp net één doelpunt voor derde divisie. bleef. Elly moet dan ook voor de De dames en de Junioren werden Duinoord-keepster een „duveltje uit 's ochtends door een nog hardere een doosje" hebben geleken. Zo ver storm geplaagd en hoewel de door- rassend dook zij steeds tussen de snee roeister niet verplicht fragiel Haagse verdedigsters op aan de cir- behoeft te zijn, werd het roeien voor kei. Voor de aanvoer van ballen hen wel een ware beproeving. De da- zorgden steeds Nora van Niekerk en mes van Njord trokken zich bijzonder Hannie Boskamp. Duinoord heeft weinig aan van de ellende en zo won- tegen deze voortreffelijk lopende al stoppen met korfballen, 3—1 liet geslaagd de finale herenenkelspel te Treffers opleverde. Evenals het twee- °"tóonön ««—m- r»o 4ioom^ao0n bereiken van het internationale ten- de team eindigde ook het veteranen- antekenen speelde De Algemene een e wonnen wedstrijd. Vlak na de auze, die met 63 kwam, leek het jog even spannend te zullen worden B—4), maar twe esnelle doelpunten [elden de zege van De Algemene vast. a de resterende tijd had De Alge- tene gemakkelijk een ruimere marge linnen behalen dan de 94 die nu Is resultaat werd geboekt. Met tal- Ij ke opgelegde kansen werd echter Dzorgvuldig omgesprongen. Bart iamibooy persoonllijk damkampioenschap van tei Nederland als de grote triomfator uit de bus gekomen. In het 55e toernooi om de nationale titel boekte Wiers ma twee winstpartijen. Zaterdag zag Theo Tieirooy geen kans hem te op Wiersma. want ook gisteren divisie voor Het Spaarne en de ver- holte besloot het stoeipartijtje met kwam hij niet verder dan een pun- rassende eerstejaars acht van Njord, een 18—4 overwinning, na alleen in tendeling met Krijn Toet. Evert die de acht van De Vliet duidelijk de openingsfase van de ontmoeting voor bleef. In de dubbel vieren won enige moeilijkheden te hebben ge- DDS de eerste divisie, waarin de kend. Naast Elly en Hannie Bos- Riviera. Hordijk verloor in de halve moot door de laatste wedstrijd eindstrijd van, de Poolse nummer 82 te w Varkevisser (Katwijk) geen antwoord Wiersma, Varkevdsser staat op een tegen Tieirooy Bronstring bezet ploeg van De Vliet toch wel teleur- kamp scoorden: Annemieke uc nistoernooi in Menton aan de Franse team van De Treffers in demidden- weerstaan, gisteren vond ook Cees de gedeelde tweede plaats achter stelde. De tweede divisie werd gewon- Bruyn (3 Nora van Niekerk (2) en nen doQr Gyas vlak yoor Nj0r(J en Ans Bakker en Lenie Hoek ieder twee Vliet-ploegen. eenmaal. De Juniorenploeg van Die Leythe Het damesteam van Sanocel/HVL roeide dapper over de baren en toon- met met 3—11 kansloos tegen AHC In de eerste helft zagen W11 Tadeusz Nowicki: 3-6.1-6. Tine Zwaan verloor in de halve finales van het dames enkelspel van de Italiaanse Moniaue di Maso-Sal- fati met 6-2. 6-3. van Rapidity. Alleen 0p het knappe positiespel gedeelde negende plaats. De mers één, twee en drie van het toer nooi zullen worden afgevaardigd 1 Ton Hoogenboom en Wout Heems kerk leden verlies. TOV sloot de competitie af met een 82 overwin- wijker, die ning op het zwakke Hac. Ted v. d. Ploeg en Ruud Alkemade bleven on- sybrands. Varkevisser bereikte daar- 21 juni bij Bólzano wordt gehouden levert. dag eerder een zeer het Europees kampioenschap voor de dat Die Leythe in het hele jonge Allen WeerbaarFluks 102 let voor Fluks toch al zo slecht ver- |pen seizoen, werd gisteren in Am- ierdam zo mogelijk nog slechter. Niet bzeer door de verwachte nederlaag ?gen koploper Allen Weerbaar, maar fel door het uitvallen van Ap Nie- Ing, die met een gebroken enkel borlopig uit de roulatie is. Behalve e reeds lang op non actief staande frans de Haas zal Fluks dus nog een jelangrijke steunpilaar moeten mis- en in de strijd tegen de degradatie. Iet ziet er echter nu al naar uit dat lie strijd al gestreden is. Fluks staat iet nog drie wedstrijden te spelen ijf punten achter op KNS. sterke partij had gespeeld tegen Ton landenploegen dat van 14 tot en met werk toch altyd goede prestaties Schulte c.s. nog kans met goed ver- li I I j jjii J j jj| J dedigen de Haagse formatie in be dwang te houden. Aanvankelijk ging het de Leidse ploeg ook in de tweede helft nog redelyk af. Gonnie Eradus en Anneke Plouvier beperkten de schade tot 6—2. doch een enkelbles sure van Wil Schulte. die via een strafworp voor de derde treffer zorg de. gaf de doorslag. NIO speelde met 6—6 gelijk tegen Northa. De reserves van Foreholte hielden in Oud Ade lang stand tegen Jong Ade. Toen het kwartet Riet LEIDEN De heren van Noord- het langste eind in het duel tegen het niet kunnen redden tegen het te buigen, maar Noordwyk wilde niet is niet zonder moeite gegaan. Fores- Hoek, Ineke Slobbe. Cineke Schave- Ineke Thijssen, Sannie Krom- Hockeyers van Noordwiik winnen na drie iaar bij Roomburg: 0-2 en Betty Stouten scoorden. J J w HillegersbergLMIIC 4—2 Hil- Haagse TOGO. In het gelijkopgaande van wijken horen, duel viel de beslissing in de tweede helft, toen TOGO een snelle aanval Door Stef Linthorst cate had de arbiters bepaald niet op maker en Rietje Görtz aan de kant de hand. Zo scoorde VCL eenmaal stond liep Jong Ade weg naar 5—2. uit een twijfelachtige strafbal. ter- BU de heren liep Apollo tegen Her- wijl een tweede doelpunt uit duide- cules aanvankelijk een 2—5 achter lijke buitenspelpositie werd ge- stand op. doch wist nog voor rust de laatste wedstrijd in de tweede Jaar niet by Roomburg had gewon- scoord. Kimman en Huiskes brach- langszij te komen: 7—7. In de twee- legersberg benutte tegen de dames wist af te ronden. Roomburg bracht van LMHC de kansen op efficiënte te weinig aanvalskracht in het veld dat Noordwyk in de afgelopen drie wyze. Viermaal tastte de Leidse ach- om de J M |jf fi terhoede mis, evenzovele malen scoor- klasse de Hillegersberg. LMHC wist de grote eindigen. succesvol te kunnen be nen. De Noordwykers zegevierden veldmeerderheid slechts in twee doel- met 0—2. By de dames verloor LMHC punten uit te drukken. Dineke van van het voor het kampioenschap Overeem benutte een strafbully, Ma- strydende Hillegersberg: 4—2. De rian van Midde sloeg uit een straf- leerden Groen Geel en Noordwyk 1, werd de zege met grote vreugde ten Forescate vlak - begroet. Noordwyk opende al direct dicht by VCL. 1 de score toen Beyer Pgen Allen Weerbaar nog wel mee - - - - - - 4—0) maar de Amsterdammers reeds gedegradeerde dames van corner in. Door dit resultaat is Hil- het kampioenschap van de vierde held m de Leidse defensie gaf Muller nende streekderby kwam een laakten zo'n sterke indruk, dat al Roomburg verloren van TOGO. vier- lcgersberg kampioen geworden. Lei- klasse. De bloemen gingen uiteinde- de kans om de Noordwykse zege veilig hockey ^ongekend hoge .el duidelyk werd dat Fluks voor deklasser Noordwyk won met 01 by en hopeloze zaak streed. Invaller Groen Geel en werd kampioen. By iet de Haas en Louis de Groot de heren versloeg VCL Forescate :oorden de Leidse doelpunten. met 3—4 en trok Alecto met 5—6 aan RoomburgTOGO 01 Het uit tyd nog erg de helft eiste Apollo via het enthousiaste voorsprong met 13—12 de winst op. foutje in de Voorschotense offensief smoorde in Topscorers by Apollo waren Thys de het laatste fluitsignaal. Haan (7). Benno Nieuvenhuizen (2). MSV scoorde maar liefst 22 maal te- Hissalis—Alecto 56 In de span- gen Wings 2. Uitblinker was Walter oor Gortz. Northa won met 1510 van tot Hercules 2. Rust 66. De heren van stand. Alecto moest tot tweemaal toe Sanocel/HVL verloren met 6—10 van ■VCL 3—4 De Haag- een achterstand nivelleren. Vijf se- UD. Ruststand 2—8 Voor Sanoecl straf corner. Groen Geel deed se scholieren-club VCL is by Fores- conden voor tyd werd de winnende scooren Hans Hekese i3>. Jan Sibert weer een onoplettend- reeds gedegradeerde Roomburg heeft er vervolgens alias aan de score om cate kampioen geworden, maar dat treffer geproduceerd. (2) 1 Hans Kagie eenmaal.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 17