Schuur heet nu „Canard" Maquette niet gepikt* maar opzij gezet Basisscholen Voorschoten krijgen een schoolbioloog Meer containers voor afvalglas Ellen Mac Gillavry opent 24ste nieuw trefpunt Kelners pleegden bankoverval Ophalen van grofvuil in Oegstgeest Schooladviesdienst moet er komen er Leden Raiffeisenbank praten over de fusie „Het beest in Oegstgeest' Geld verdwenen K°°±sI"d„io„ VOORSCHOTEN De Voorscho- tense "Schuur" is dood! Leve de eend aan de Oranjekade 33. De fluitiste Ellen Mac Gillavry maak te enige Jaren geleden van haar oude bergplaatst een gezellige ont moetingsruimte en de afgelopen tijd waren er in "De Schuur" enige mu zikale hoogtepunten en daarnaast een paar tentoonstellingen en zelfs politieke debatten. Toch liep "De Schuur" niet zoals Ellen het gewenst had. Door diver se omstandigheden kwam haar "Schuur" niet in aanmerking voor subsidie. Niet omdat zij de Voor- schotense cultuur niet zou bevorde ren, maar het meest omdat zü al leenheerseres was en ook beslist zelfstandig wilde blijven. Nu heeft Ellen Mac Gillavry een bestuur om haar heen gevormd en omdat zij veronderstelde dat de naam "De Schuur" zorgde voor een soort drempelvrees, is de naam nu „Trefpunt Canard a 1'Orange" en dit trefpunt wordt zaterdagmiddag officieel geopend door een illuster gezelschap, waaronder zich de schrij ver Molière bevindt, die voor deze gelegenheid zijn grafkelder even wilde verlaten. De "Canard" aan de Oranjekade 33. wordt geopend met een mini- markt onder het motto "Met de Franse slag". Dit marktje biedt de bezoeker een scala van posters, an tiquarische boeken en reisinforma tie .rnaar ook kennismaking met de Franse wijn en kaas. De opening op zaterdag 24 maart is om 15.30 uur en loopt door tot 22 uur. Een herhaling van de "Franse slag" is op de volgende zaterdag eveneens van 15.30 uur tot 22.00 uur. LEIDERDORP Nog ruim f 6000 van de buit van de overval in Lei derdorp die de 40-jarige Leidse kelner R.H.L., zyn 24-jarige Katwijkse col lega J.v.T. en een 39-jarige vrouw A.A. uit Roelof arendsveen pleegden, is zoek. Toen het drietal gisteren na het schaduwen van de auto door de politie kon worden gearresteerd wa ren ze nog in bezit van een deel van de buit ongeveer f 6000. OEGSTGEEST Het grofvuil in Oegstgeest wordt morgen opge haald aan: Rhyngeesterstraatweg ged., Dorpsstraat. Zoutkeetlaan, Al- mondeweg, van Wassenaerlaan. U- tenwaerdelaan, van Cuycklaan, Wil- librordlaan, Kamphuizenlaan, Gru- nerielaan, Pr. Kennedylaan ged.. Zonnebloemlaan, Floxlaan, Lathy ruslaan, Haarlstraatweg, Haarlem mertrekvaart, Kwaaklaan. Op 22 maart: Frans Halslaan, Pie- ter Molijnlaan, Adr. van Ostadelaan, Jac. van Ruysdaellaan, Hazenbos- laan ged. Langevoort, Pres. Kenne dylaan, Floris Vesterlaan, Vincent van Goghlaan, Menso Kamerlingh On- neslaan, Pres. Kennedylaan ged. Ca- rel Fabritiuslaan, Nic. Maeslaan, Rembr. van Rijnlaan, Gov. Flinck- iaan, Jan Steenlaan. Jan Vermeer laan, Pieter de Hoochlaan, Hofbrou- ckerlaan ged. Lange Voort. President Kennedylaan, van Leijden Gaellaan, Paedtslaan, van Brouchovenlaan, Mathenesselaan, Abtspoelweg, Maria- hoevelaan. Op 29 maart: Lijtweg, Wijtten- bachweg. Duinzichtstraat, Tooren- veltstr., Schoutenburgstraat, Flora- laan ged. Wijttenbachweg, Irislaan. Papaverlaan, Salvialaan, Bijdorplaan Korenbloemlaan. Kamperfoelielaan, Clematislaan, Dahlialaan, Begonia laan. Asterlaan. Gerberalaan Burgerlijke stand GEBOREN Anna Emerentia Maria d. v. B. J. M. Zonneveld en C. M. M. Ham Giovanni Lorenzo Romano z. v. R. Di Gregorio en K. Dürr; Ingrld Maria Jo hanna d. v. P. J. L. Hooijmans en N. C. M. M. Zandbergen: Demis, z. v. P. Funcke en E. P. Pietersz; Lars, z v. P. M. Charas en P. V. Heymann- Danlëlle d. v. P. F. N. van Velzen en M. H. de Jong; Pascale Denise d. v. E. J. Groenewegen en J. M. C. Kriek; Kirsten. d. v. P. J. R. Hunlk en A. A. Kaersenhout; Peter, z. v. W. P. Looij en E. van der Horst. Anthony Derrick, z. v. D. F. Sumter en B. Stein; Mathilda Corina, d. v. E. Melet en C. Rekelhoff; Anne Maria, d. v. J. de MoolJ en M. de Vink; Lau ra, d. v. J. Staal en N. W. Koolstra; Jeaniëlle Anna Maria. d. v. H. D. van Osnabrugge en J. S. M. Stol; John ny Randal, z. v. S. Sastrokarijo en S. R. de Roos: Esther Emmy, d. v. J. van Duijn en A. C. M. van Schie: Patricia, d. v. R. Blok en H. J. Noppe: Johannes Anthonlus Petrus, z. v. P. S. van der Heiden en C. M. Kortekaas: Petra Johanna Maria. d. v. T. de Roolj en J. A. M. van Leur; Maureen Eli sabeth Maria, d. v. P. A. H. Gevers en E. P. G. Kruis. GETROUWD P. J. Laman en A. J. Doppegieter; H. M. van Wel en T. M. Loos; M. A. Alleman en E. M. van Eechoud. L. van Duijn en B. Smits. Overleden: L. Vermeulen (9) zoon; J. M. A Meeuwesen (66) echtgenote v. C. G. J. van Alphen; H. Dagevos (71) echtgenote van D. Overbeeke; T. Muil wijk (0) dochter: P. Duivenvoorde (65) man. E. Roubos, 73 Jr., e. v. C. van de We tering: W. N. van der Voort 59 Jr., mn; M. A. Vorst, 73 Jr., e. v. J. van der Veer; J. Kamphues, 17 Jr., zoon; W Grönloh, 82 Jr., man; C. S. J. G. van Leeuwen, 70 Jr., e. v. A. Fasel; J. J. Ker nel. 90 Jr.. man; J. E. Glasbergen, 72 Jr., geh. gew. m H. Ouwersloot. BENTHUIZEN Wie een ma quette „pikte" uit een etalage in Benthuizen is geen vraag meer. „Hij was niet gestolen, hij was alleen maar een beetje opzij ge zet," zegt de man die het schaal model liet verdwijnen. De omstreden maquette is in middels terecht. Hij staat nu in het gemeentehuis. De heer A. Groen van aannemersbedrijf Groen en Bregman heeft via zijn advocaat gemeld waar het brok figuurzaagkunst te vinden was, nadat de politie hem met arres tatie en voorgeleiding bedreigde. De maquette stond bij de toilet ten in het winkeltje, waarin het was tentoongesteld. De heer Groen vond de plaatsing in de etalage van het winkeltje ei gendom van de firma Groen en Bregman een typisch voor beeld van misbruik. Over het teruggevonden bouw ontwerp wordt al enkele maanden getwist in het dorp. Het is ge maakt in opdracht van de NV Nationaal Grondbezit voor de plaatselijke woningbouwvereni ging. De vereniging had grond voor 18 eensgezinswoningen maar zag aanvankelijk geen kans daar een betaalbaar plan voor te ont wikkelen. Na bemiddeling van de gemeente tekende Nationaal Grondbezit het stukje grond vol met achttien extra grote huizen voor de vereniging en zes voor zichzelf. De vereniging voelde er aanvankelijk wel voor, maar na bezwaren van de buurt en kritiek in de gemeenteraad kwam het be stuur daarop terug. Daarmee leek de zaak afge daan. Tot een maquette van het plan van Nationaal Grondbezit plotseling te kijk stond in een van de nog niet verhuurde winkeltjes van winkelcentrum De Korf. Het ding heeft er nog geen halve dag daarna was het spoorloos. In op dracht van de heer Groen opzij gezet, weten we inmiddels. De maquette was maar zo kort te zien geweest, dat slechts in een beperkt gezelschap de ver dwijning opzien baarde. De on langs afgetreden wethouders Ren- sink (VVD) en Slootmaker (CH U) behoorden tot dat gezelschap. Samen voerden ze in de gemeen teraad een scene op die tot in grijpen door de sterke arm noop te. Rensink meldde dat hij iets over de verdwijning had gehoord en informeerde naar eventueel politieonderzoek. Slootmaker be kende sipjes dat de maquette door zijn bemiddeling in de etalage was gekomen. En burgemeester Keij- zer mopperde dat het ergerlijk was, dat men in Benthuizen niet van andermans spullen kan af blijven. Aannemer Groen heeft zijn ei gen ideeën over het „bemiddelen" van oud-wethouder Slootmaker. „Hij heeft gewoon die maquette daar neergezet, voor een of ander actiegroepje waar ik niks mee te maken wil hebben," zegt hij. „Hoewel ik geen belangen heb in deze zaak, kon ik een dergelijk misbruik niet toestaan. Het win keltje was als opslagruimte in ge bruik gegeven aan drie winke liers. Het neerzetten van de ma quette vond ik een brutale zaak Woensdag Oegstgeest (Geversstraat nPt b telt voor komerbewoners nam 1 uur 's nachts. Breestraat 19 Jeugdliavt noet Emigratiecentrale 78 uur Speeltuingebouw T-en Ka s Bejaardensocieteit Humanlt Oegstgeest (Kennedylaan formatie-avond Baha'l 8 uur Stadhuis (kamer 213) O] vergadering commissie Cl Beloftekerk NCVB afd. tier Spr. ds. Koenekoop ovi ristische schetsen uit het le een ziekenhuis" 8 uur nam. p'n ux öem; en on ia' Donderdag 'om 6 het b< Crèche "Ot en Sien" (p Jeider choorsteeg 15) Spr. dokter urdere Dop over "Het kind in de ving" 8 uur nam. f8"11 Zuiderkerk Werkbljeenkoms K)ia.1 r - van kleuter- en baslsoi in? nam. m( Stadsgehoorzaal Libelle modeshow 2.30, 7 en 9.30 uur Kreatief Sentrum Breee Informatie-avond over Sur. cns vi n. fotografie 8 uur ne we Morsweg 10 Werkgroep ten 7.30 uur nam. werkgn 7.30 uur nam. Oegstgeest (Geversstraat l jmen sociëteit v.a. 16 Jaar 812 ui Stadhuis Spreekuur soci rouw 68 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit vo dicapten 25 uur nam. Breestraat 19 Sociëteit kamerbewoners en al den) 912 i Muiderkring 38 Modeflat 12 2- Breestraat 19 Jeugdhavi café 7.3010.30 uur nam. Kantine Clos en L Derde Binnenvestgracht) Philatelica 7.30 uur nam. Leiderdorp (Wilhelminasti In formatie-avond Baha'i 8 u Stadhuis (kamer 204) vergadering Commissie fina Clubhuis Maredijk Hoorzl! VRIJDAG Stadsgehoorzaal (kleine z Reis V. Italiaanse avond gadering 8 uur nam. Micro-theater Vestestraat perium met "w nam- bw Kreatief Sentrum (BreestrjfaN - 1-club 9.15 uur nam. Zuiderkek (Lammenschanst volkingsonderzoek t.b.c. 2-4,1 f m de kamerbewoners 8.30 u> notY. uur 's nachts. 11 Leiderdorp (Fred. Hendrl Ro< 25) Gespreksavond Baha'i Breestraat 19 Sociëteit ,ppr (voor kamerbewoners en a>ccl den) 9-12 uur nam. Breestraat 19 Jeugdhaven, kei 8-11 uur nam. Konlngskerk Ruilclub 7.30- VOORSCHOTEN De commis sie voor onderwijs van Voorschoten bezorgde wethouder Esselaar (KVP) gisteravond een moeilijke verdedi ging van het voorstel van B. en W. tot het beschikbaar stellen van een krediet van f20.000 voor het school- biologenwerk. Op verzoek van enige raadsleden en na aanbieding van een petitie door alle basis- en kleuterscholen van Voorschoten is het college van B. en W. gaan praten met de Haag se Dienst School- en Kindertuinen en deze dienst gaat voor de Voor- schotense scholen voor basis-onder wijs een aantrekkelijk en gevari eerd programma verzorgen. Alles is technisch rond en de Haagse Dienst kan volgende maand Tentoonstelling in raadhuis OEGSTGEEST Op initiatief van de Culturele commissie uit de ge meenteraad zal in het raadhui een tentoonstelling worden gehouden van kunstwerken afkomstig uit enige Mu sea, die alle als onderwerp „het dier" hebben. Deze tentoonstelling, genaamd „Het Beest in Oegstgeest" zal worden ge houden van 23 maart t.m. 1 april 1973. De opening wordt vrijdag 23 maart (17.00 uur) door burgemees ter Van Eysinga, verricht. in Voorschoten starten, of zoals de wethouder meedeelde: "Ze staan in Den Haag te trappelen om aan het werk te gaan" en tijdens de com missie vergadering kwam als eerste spreker KVP-er Marcelis met de mededeling dat volgens zijn infor maties de schoolhoofden welwillend neutraal staan ten opzichte van een schoolbioloog maar veel liever een remedial-techer zouden wensen. PC-er Uyterlinde meende zelfs te weten dat er schoolhoofden zijn, die helemaal niet mee willen werken. Scheffer (VVD) en Goosens (D'66) hadden deze informaties gekregen Cijfers Marcelis betreurde het dat de af deling onderwijs geen cijfers wil de verstrekken over het aantal kin deren, dat niet meer functioneert op school en dus extra hulp nodig hebben door middel van een reme dial-teacher. De wethouder had de ze cijfers bij zich en in totaal zijn er op de lagere scholen 187 kinderen, die moeilijkheden met het onder wijs hebben. Dit probleem is eerst kort bekend gemaakt door de schoolhoofden. Informaties bij de Schooladviesdiensten in Den Haag en Leiden gaven weinig hoop op eventuele aansluiting bij die dien sten. Thans schijnt de Schoolad viesdienst in Leiden enige ruimte te hebben. De wethouder is bereid om dienst, die evenwel niet op kort ter mijn hulp aan Voorschoten kan bie den. Italianer (PvdA) meende dat de schoolbioloog er moet komen, maar ook een hulpdienst voor de kinde ren, die niet meer kunnen komen. Alle commissieleden zagen tenslotte als oplossing de schoolbioloog laten starten en de remedial-teacher pro beren in Voorschoten te krijgen en hiervoor eventueel een extra kre diet te vragen. Wethouder Esselaar toonde zich gelukkig met deze oplossing, hoewel intern beraad binnen het college van B. en W. nodig is, omdat er voor het onderwijs een stelpost is van f 75.000 hiervan f 20 naar de schoolbioloog toe gaat en aanslui ting bij de Schooladviesdienst Lei den waarschijnlijk inderdaad een extra krediet vraagt. WASSENAAR Op de algemene ledenvergadering van de Coöperatie ve Raiffeisenbank "Wassenaar" die morgenavond 14 maart om 20 uur in de foyer van het Jeroenhuis zal worden gehouden, zullen de leden be slissen over de fusie met de Coöpe ratieve Boerenleenbank Wassenaar GA. De leden van laatstgenoemde coö peratie hebben het voorstel tot fusie al eerder met algemene stemmen aanvaard. In verband met de fusie wordt voorgesteld met ingang van 1 april a.s. tot bestuurslid te benoe men de heren mr. R. Breukers en R. Esser en tot leden van de raad van toezicht de heren mr. T. Brouwer en J. D. Jongma. In een toelichting op het fusievoor- stel schrijft het bestuur van de Raif feisenbank, dat er voor deze fusie In Wassenaar WASSENAAR Het gemeentebestuur van Wassenaar heeft be sloten het aantal containers voor wegwerpglas te vergroten. Nieuwe containers zullen worden geplaatst op de Rijksstraatweg nabij de ingang van de Familiemarkt. aan de Hofcampweg in de omgeving van de Massamarkt, aan de Van Hogendorpstraat tegenover de in gang van de Radarmarkt in de Langstraat bij het parkeerterrein naast de A.B.N. en nabij de parkeerplaats in het begin van Kerke- hout. In de afgelopen maanden is in Wassenaar een proef genomen met een speciale glascontainer die bij Albert Heyn was geplaatst. De hoeveelheid glas die via deze container kon worden afgevoerd heeft de verwachtingen ver overtroffen. een bijzondere grond is, omdat de vestiging van twee verschillende coö peratieve banken moet leiden tot versnippering van belangen en kapi taalverlies. Gezamenlijk kunnen de beide banken als een sterkere een heid optreden, hetgeen de marktpo sitie van de combinatie aanmerke lijk kan verbeteren. Omdat op grond van wettelijke be palingen een fusie tussen twee ver enigingen slechts kan plaats vinden als een van de partijen tot ontbin ding van de vereniging overgaat, is overeengekomen dat de Boerenleen bank haar leden zal voorstellen de vereniging op te heffen. Om tot uit drukking te brengen dat de fusie be doeld is als een gezamenlijke voort zetting van de twee banken is beslo ten de nieuwe bank de naam Coöpe ratieve Raiffeisenbank-Boerenleen- bank "Wassenaar" te geven. Autoradio's gestolen LEIDEN Uit een zaak aan het Lervendaal zijn in de nacht van maandag op dinsdag twee auto radio's met een gezamenlijke waar de van ongeveer f550,- weggenomen. De daders hebben zich toegang ver schaft door vernieling van een ruit. De Kleine Burcht Filmavoi i Fryslan 8 uur nam. De Lakenhal Maatschappij Letterkunde Spr. mr. R. I "Waarom monumentenzorg) il i omli] jlaat: vergr Br ve: te J Apotheken De avond-, nacht- en zod e wordt waargenomen door r5 Zuid-West, Brahmslaan 20 theek Oegstgeest, Wilhelmini en, fer h< Wetswinkeltje s gel Brvoei terui tisch Juridisch advlesöureau rechtskundlgo bijstand. Adres Lelds Volkshuls Aj iet gi dijk 33 Openingstijden dag 10 uur voorm tot 1 urn nr ve maandag) Dag.tiyks te t dens de kantooruren tel 307 derdagavond van 7-9 uur. 2 t lijk maart gesloten. n die nken SOS-Telefonlsche Hulpd stek] (01710)—25202 Voor alle die lijkheden verkeren beretklf00^ kdag van acht uur n.m vjn doorlopend in bet a.w.z. van vrlldag acht uui maandag acht uur v.m Gezinsverzorging SOS-dienst en d'; okale witeg durig zieken en gezinsverzori Aden 45. tel. 49441 (maandag t.ft n c 910 uur voorm.) Aanvragen voor nalve ai „erkerkellJke »pleiaingsschc- zinsverzorging, ailnsburgei 55336 vuorm 910 uur Dienstverlening Humanitai gracht 246a Spreekuur maai 2.30 nuur nam., woensdag voorm. tel 26277. LEIDEN By de Leidse politie is aangifte gedaan van vermissing van ongeveer vijfentwintighonderd gul den aan Nederlands en vreemd geld uiit een woning aan de Sohubertlaan. Het bedrag verdween uit een geld kistje dat in de huiskamer was weg geborgen. De daders zijn vermoede lijk via een openstaand raam naar binnen Met medewerking van Henriëtte van der Hoeven, Sam Platteel en Hans Melkert Onder redaktie van RONNY VINK telefoon 25260 Koord-studlo. gewoon bul 1 ua; wone mensen met gewone bos e ne vragen. Hooigracht 52i 1|nrif 46109 r Release Hulpverleningsdienst Relef we Rijn 20a tel 24556 Mi we Rijn 20a, tel 24556 Ma eb 8-10 uur nam bovendien ebiec zat. 2-6 uur nam. met ulscm Q Actie "Moeders vooi m« «r gaven zuster E Janssen Hofdijck 32. Oegstgeest. ti oorS^ Goud In onze agenda staat sinds 2 maart, de ondertrouwdag, bezoek aan de Lombokstraat 73 in Leiden voor het gouden huwelijksfeest van de heer en mevr. H. Bavelaar-Blans- jaar. Het bezoek is er helaas niet van gekomen en nu is vandaag de grote dag. We gebruiken deze rubriek om onze hartelijke gelukwensen over te brengen. Lente Vanmorgen zaten de autoruiten ste vig dichtgevroren, maar het wordt echt lente. Kijk maar in de perken op het Stationsplein en elders in de stad. Daar zijn de krokussen uit de grond geschoten, dat het een lieve lust voor het oog is. Cityring De kruising Lammermarkt—Eerste Binnenvestgracht Beestenmarkt Molenwerf blijft een moeilijke sinds de cityring in gebruik is en het nog altijd drukkere verkeer vanaf de Beestenmarkt voorrang moet geven aan dat over de Lammermarkt. Er moet nog vaak stevig worden ge remd en er staan files tot over de Bostelbrug, maar er is nog niets ge beurd. Hopelijk gebeurt dat ook niet in het jaar, d'ait de situatie zo blijft als nu. De bocht van Binnenvest gracht naar Beestenmarkt is nu be ter gemaakt door t trottoir nog ver der te verbreden. Kret blijft sleutelen aan zijn cityring, zegt men dan in de binnenstad. Wounded Knee De tragische gebeurtenissen in het Amerikaanse dorpje Wounded Knee, waar aan het eind van de vo rige eeuw een massamoord op een groep indianen plaats had, zijn voor een paar wetenschappelijke medewer kers van het Rijksmuseum voor vol kenkunde in Leiden aanleiding tot actie. Een handjevol indianen pro beert momenteel in het gehucht hun eisen voor de povere overblijfselen van het indiaanse volk kracht bij te zetten. De Leidse antropologen zullen nu hun Amerikaanse collega's gaan verzoeken om zich onder de indianen in Wounded Knee te mengen om zo een tweede bloedbad op die plaats te voorkomen. Expositie Geld en kunst liggen vanaf 21 maart in het kantoor van de Amro- bank aan het Bevrijdingsplein vlak naast elkaar. Er komen hier regel matig wisselende exposities. De Leidse kunstschilder Ph. Lasander zal hier het eerst exposeren en op bepaalde tijden ook actief bezig zijn. Gendernootjes De Veldhovense Jeugdboerenkapel De Gendernootjes bracht onlangs 'n bezoek aan de Detaillistenschooi in Leiderdorp. Na een tochtje door Lei derdorp werd ook bezoek aan de Wassenaarse Slag gebracht. Klaar-overs De Leiderdorpse moeders, die bij toerbeurt de kinderen veilig naar de overkant loodsen krijgen vanavond een kleine beloning voor hun werk. In het Dorpshuis staat om kwart voor acht de koffie klaar. Voor de pauze zal over zaken die de klaar- overs na aan het hart liggen worden gesproken, daarna komt Danny Kaye de boel vermaken. Bibliotheek Teneinde de Jeugd meer bij het boek te betrekken, gaat de Marnix van St. Aldegondeschool in Leiden Noord een actie ontwikkelen om tot uitbrei ding van de schoolbibliotheek te ko men, waarbij het vooral zal gaan, kinderliteratuur. Men heeft zo de indruk, dat veel ouders met kinderen, die de lagere school ontgroeid zijn, geen raad we ten met de boeken, die niet meer ge lezen worden. Een telefoontje naai de school (21930) en overtollige lees boeken worden gaarne opgehaald. St.Bernardusschool De leerlingen van de Pedagogische Academie De La Salie uit Heemste de hebben deze week de St. Bernar- dusschool als werkterrein gekozen. De aspirant onderwijzers en onder wijzeressen werken o.a. een verkeers- hoek op de speelplaats, hinkelbanen, damborden enz. Verder worden met behulp van audio-visuele hulpmid delen nieuwe liedjes ingestudeerd, en op de band gezet, volksdansje ge leerd enz. Ook het opzetten van een documentatie-centrum behoort tot de werken van de leerlingen van De La LEIDSCH DAGB igei, DAGBLAD VOOR LE 1 EN OMSTREKE i he Uitgave: Leldsch Dagbt ly Witte Singel 1 - Postbus 54 Giro Telefoon directie en admfhc tie 01710-25041 Telefoon redactie 01710- Hoofdredacteur Han Muf* lecht Maandabonnement Kwartaalabonnement Per post Losse nummers klon lte-a tot Abonnementsgelden Di) betaling te voldoen Bij tische overschrijving gem 1 nistratle- en incassokost' een i emak Nabezorging tot 20.00 ui Zaterdag tot 18.00 uui Telefoon 01710-30500 Igrijk hole; Jchte 5 [en r

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 2