Kirman slaat ruimtelijk rdenen In uwvoordeel.^ Alle etalagepoppen zijn dood JtaVast- STIJLGROEP produktieplanner met dubbele steun. santin Kom kijken bij Kixmana (Daarom maken we kostuums voor mensen.) Er lag wel 'ns een Kazak tussen de Hamadans. Een bepaalde maat Berber terugvinden leverde maar al te vaak problemen op. Vandaar ons besluit om ruimtelijk te gaan ordenen. En meteen ook ingrijpend verbouwen. Dat de vele wonderschone tapijten daarbij danig in de weg liggen, zal u duidelijk zijn. Misschien wilt u echter wel helpen dit probleem voor ons op te lossen. Onze tegenprestatie bestaat uit kortingen tot 30%. Reden genoeg om bij u thuis wellicht het een en ander te ordenen en plaats te laten maken voor een gloedvolle Kirman-pers met veel voordeel. Residentie van het Perzische tapijt. jj Noordeinde 142-144, Den Haag, tel. 11.11.71 m 4. Ze zijn gemaakt van bruin soepel en sterk juchtleer. Van de doden niets dan goed. Op één na: de etalagepop. Heeft bewezen een hoogst onbetrouwbare verkoper te zijn, die belangrijke informatie achterhoudt over kwaliteit en levensduur van 't kostuum. Toch moet u in de winkel besluiten. Terwijl 't veel veiliger zou zijn als u dat kostuum eerst 'ns een tijdje op proef mee naar huis nam. Om erin te lopen, te hollen, te vergaderen en te fietsen. Nu is dat hoogst ongebruikelijk. Om niette zeggen ondoenlijk. Om toch achter die feiten te komen, verwijzen we u naar twee andere, zeer betrouwbare informatiebronnen: 't Stijlgroep-etiket en 't Wolmerk. Die twee vertellen u, dat u met een sterk afgewerkt, zuiver wollen kostuum te maken hebt. Met een kostuum dat perfekt past, goed ventileert en zich snel herstelt van kreukels. Met een kostuum dat niet alleen mooi blijft op de pop, maar ook op u. Dat niet alleen de-oudere generatie siert. Maar ook de jongere. En dat is dan toevallig 't enige k feit, dat een dode etalagepop niet achterhoudt 1. Een speciaal ontwikkelde zachte boven- en harde ondersteun korrigeerf een zwakke kindervoet. 3. Stavast schoen- 2. Er Is ruimte voor tjes hebben een de zich ontwik- onverslijtbare zool. kelende voorvoet. Kindervoetjes veranderen met de dag. Ontwikkelen zich snel. Daarom is het belangrijk die voetjes tijdens de groei te beschermen en te ondersteunen. Van Haren onderzoek. Een jaar lang werkten van Haren's schoentechnici tezamen met orthopedisten aan een perfekte kinderschoen. Dat schoentje is er. g- Alle verbeteringen zijn er in verwerkt. 27-30 f3175 ÊÊÈ&M 31 -35 f33,75 Tffg.J Voor ons bedrijf zoeken wij voor spoedige Indiensttreding een in de leeftijd van 23 - 28 jaar. Betrokkene zal in een klein team de produktieplanning verzorgen voor zowel de vijf belijmingsmachines als de snij- en wikkelmachines. Ook de lijmenproduktie valt onder deze planningsaktiviteiten. Vereisten zijn: een middelbare schoolopleiding enige jaren ervaring in produktieplanning analytisch denken goede kontaktuele eigenschappen goede kennis van de engelse taal. Gegadigden wordt verzocht hun sollicitatiebrieven te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86, Hazerswoude-Rijndijk. Een van de belangrijke producenten van zelfklevend materiaal ter wereld. Toepassingen vrijwel in alle aektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische Industrie. 22 Verkoopvesti gingen, waarvan 19 In Europa. 3 Fa brieken onder supervisie van het hoofdkantoor in Leiden.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12