tfolly Hoe Hunkemöller helpt in 1973 plezierig te houden, riante Prijzen vanlöeh hmkemollevi tecs Prijzen vanToen Slank J! Quark 49 Slank Yoghurt Dessert OQI Groei Stoei Chocoroom ^r i universitair medisch centrum - Zeiden Hj 3 voor Met veel vruchten en voor weinig geld. Heerlijk licht en luchtig.^L^^^^r Ook in Mokka-smaak. 1 Lekker licht,met vruchtjes. En als altijd: 3voor Vruchtenyoghurt in vrolijke Donald Duek-bekertjes. Onze laatste BONTMANTELS bonthoeden, cravattes, colliers kunt nu kopen vèr bene den de normale waard'- b.v. van f575,nu te geef slechts f 225,— b.v. van f 985,— nu te geef slechts f 475. enz., enz. Ze goedkoop kocht U nooit 'n bontmantel! U zult zeggen, dit is niet mogelijk, dat is haast voor nietsEn een 3-Jarig garantie-certificaat; en crediet-service mogelijk. Dit kan alléén: de grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland. DE BONTKONING, Hoogstraat 97, Rotterdam-C., tel. 010— 117.117. Gratis reizen bij koop, dan krijgt U voor 2 personen reisgeld terug (ook benzine auto). Vrijdagsavonds tot 9 uur d. Groot parkeerterrein voor de zaak. TRAP BEKLEDEN Laat uw trap vakkundig stof feren met nylon vilt of tapy- flex, geheel compleet incl. materialen, legloon en b.t.w. voor f 150, Tel. 070—603167 b.g.g.: 603529 ALUMINIUM LADDERS EN TRAPPEN In elke gewenste uitvoe ring en lengte leverbaar. H. JANSE - Leiden HAARLEMMERSTR. 129 TEL. 21808—30553 UITZENDBUREAU de koning Eerste Hulp Bij Onderbezetting IKorevaarsFraat S3 Eêïden iTelefoon 01710-31710 ndABU ANTENNES Voor vakkundige reparatie of vernieuwing tegen billijke prijs. Fa. Rovahu De Sitterlaan 61, Leiden Telefoon 24583 na 19.00 uur. Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: a. Commerciële dienst Inkoop: assistent inkoper of inkoopster vac. nr. 73.1047-AZ Taak: in hoofdzaak het verzor gen van de inkoop van drukwerk en stencilwerk. Verlangd: Mulo/Mavo-diploma, ervaring op inkoopgebied en belangstelling voor het ontwer pen van drukwerk. Minimum leeftijd 21 jaar. Salaris max. f 1443 bruto per maand. Huisdrukkerij: plv. hoofd drukkerij vac. nr. 73.1048-AZ Taak: het medewerken aan reprofotografie en offsetwerk en eventueel andere werkzaam heden op de huisdrukkerij; toe zicht houden op de uitvoering van de dagelijkse werkzaam heden en adviseren van mede werkers hierbij en verder toe zicht op voorraad, apparatuur en productie-resultaten. Verlangd: opleiding in de grafische vakken. Salaris max. 11443 bruto per maand. b. Oogheelkunde secretaresse staf medewerkers vac. nr. 72.396-RU Taak: secretaresse-werkzaam heden t.b.v. de oogartsen en wetenschappelijke medewerkers van de kliniek, zoals correspon dentieverzorging en het typen van publikaties en verslagen etc. aangaande wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. De secretaresse is tevens hoofd van de typekamer. Het betreft een zelfstandige functie. Verlangd: middelbare school opleiding en typediploma. Salaris max. f 1443 bruto per maand. (adjunct)- laborante vac. nr. 73.1049-AZ Taak: het in teamverband ver richten van bloedonderzoek. De noodzakelijke opleiding zal in het laboratorium worden ge geven. Verlangd: diploma Mulo/Mavo,, minimum leeftijd van 18 jaar en een grote mate van nauwkeurig heid en verantwoordelijkheid. Salaris max. f1315 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot f1443 bruto per maand is aanwezig. Gunstige compensatieregeling voor onregelmatige diensten. d. Anesthesiologie adm. medewerkster vac. nr. 73.1050-AZ Taak: administratieve werkzaam heden t.b.v. de afdeling. Verlangd: Mulo/Mavo-4 diploma en enige administratieve ervaring. Salaris max. f 1230 bruto per maand. e. Telefoondienst telefoniste vac. nr."73.1016-AZ De opleiding vindt plaats tijdens de werkuren. Verlangd: Mulo/Mavo-diploma. Leeftijd min. 18 jaar. Salaris max. f 1230 bruto per maand. Toelage voor weekend- en onregelmatige diensten. voedings assistente vac. nr. 73.1051-AZ bij de Dieetdienst t.b.v. balans- studies bij gespecialiseerde interne afdelingen. Taak: onder leiding van de diëtiste meewerken aan de voe ding en verzorging van de patiënten en verdere bijbehoren de en andere administratieve werkzaamheden. Gelegenheid tot het volgen van een aanvullende cursus. Verlangd: diploma INAS of een gelijkwaardige opleiding; diplo ma typen of voldoende type vaardigheid. Leeftijd vanaf 20 jaar. Salaris max. f 1124 bruto per maand. typiste vac. nr. 73.1018-AZ tb.v. het secretariaat van d© afdeling Beheer en Administratie. Taak: medisch typewerk van ver trouwelijk karakter, en admini stratieve werkzaamheden. Verlangd: diploma Mulo/Mavo en typevaardigheid. Leeftijd 18-22 jaar. Salaris max. f 1230 bruto per maand. Aanstelling vindt plaats bij de Rijksuniversiteit of het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 7% per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: 10

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 14