Waarom "oor"zaken bij MIC Eoei-goeie radio-gevolgen I kranen hebben. V MICs* vandaag met een sensationele aktie waarbij tientallen hippe bolradio's te winnen zijn. GRAMMOFOONPLATEN EN MUSICASSETTES r Wat je al direkt krijgt MIC heeft voor platendraaiend Nederland een groot aantal stroboskopen* laten vervaar digen. Als je toch een plaat gaat kopen, loop dan even bij MIC binnen en neem gelijk met je plaat ook een stroboskoop mee. Deze stroboskoop is niet alleen een nuttig instrument dat zijn waarde altijd behoudt, maar ook de sleutel tot die hippe, te gek goeie bolradio's. ïfc Een stroboskoop is een vernuftig instrument dat de vorm heeft van een langspeelplaat en waarmee je nauwkeurig kunt bepalen of het toerental (33, 45 of 78 toeren/minuut) van je pick-up eksakt juist is. Wat er te winnen valt Dat is niet mis. MIC geeft tientallen loeigoeie bolradio's weg, allemaal uitgevoerd in gekke, hippe kleuren, ledereen maakt een goeie kans op een van deze te gekke apparaatjes. Wat je moet doen Op de achterkant van de gratis stroboskoop staan vakjes waar je twintig zegeltjes in kunt plakken. Zo'n zegeltje krijg je gratis bij iedere tweevijftig die je bij MIC besteedt. Die twintig heb je dus zó bij elkaar. Heb je die zegeltjes eenmaal opgeplakt, dan draai je de stroboskoop om. Op de voorkant staan twee geinige figuurtjes die met elkaar in gesprek zijn, maar wat ze zeggen staat er niet bij. Dat mag je zelf bedenken. Je vult dus in wat je denkt dat ze zeggen. Hoe origineler de oplossing is, des te groter de kans op één van die te gek goeie bolradio's. Nu nog naam en adres invullen en de oplossing is klaar om naar MIC gestuurd of gebracht te worden. In ieder geval krijg je Voor iedere volgeplakte stroboskoop die je inlevert een waardebon van f 2,50 en natuurlijk weer een nieuwe stroboskoop. Je mag net zo veel volgeplakte stroboskopen inleveren als je wilt en iedere keer maak je weer kans op een van die loei goeie bolradio's. Kom dus vlug naar MIC, koop een plaat en neem de stroboskoop mee. Amsterdam, Kalverstraat 101. Tel. 020-253601. Eindhoven, Rechtestraat 13. Tel. 040-63945. Leiden, Haarlemmer straat 139a. Tel. 01710-4 9697. Haarlem, Grote Houtstraat 62. Tel. 023-3275 59. J

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 26