Nu snel besluiten over oorgaan pensioenplan C 55 'Nacht van de poezie werd een grote sof J.W. Janssen, werkgeversvoorzitter pensioencommissie Johannes-Passion te weinig durf ier heidsp ensioen iruit aan de kop vantjjïï? 1 telprogramma iG 19 FEBRUARI 1973 enkele maanden moet de definitieve beslissing val- dt er betere werknemerspensioenen voor de toekomst. van dit jaar is het twee jaar geleden dat werkgevers t beweging een voorlopig akkoord bereikten over een j» snplan. gijn nogal forse tegenstel- irAissen werkgevers en vakbe- a'op het punt van de uitvoe- mlsatie aan de dag getre- steeds staat dan ook niet het voorlopig akkoord in oilnitleve overeenstemming zal moet er nu maar eens van De besparingen, die het gevolg zijn meent mr. J. W. Janssen, van de "bevriezing" van de kiiider- namelijk gestort in een Fonds namelijk gestort in een onds Voorheffing Pensioenplicht. Die voorheffing geldt voor drie jaar en zal 415 miljoen gulden opleveren. Dait geld wordt belegd in sociale woningbouw, zoals werkgevers en vakbeweging in het centraal ak koord zijn overeengekomen. Voor het rendement behoeft niet gevreesd n'Jle pensioenen van de Stich- te worden omdat de marktrente JJ i de Arbeid, het topoverle- wordt aangehouden. Het sociale ele- 1 van werk severs en vakbe- ment komt tot uitdrukking doordat meent j van het Verbond van Ne- i ondernemingen (VNO) 0 fcgeversvoorzitter van de van de ondernemingsfondsen en de levensverzekeringsbedrijven. De werkgevers vinden dat in strijd met het uitgangspunt van gelijke kansen voor de drie vormen van uitvoe ring". Dit jaar wordt een begin gemaakt met een nieuwe pensioenreservering. pensioenen van de Stich- de Arbeid, het topoverle- van werkgevers en vakbe- Naar zijn mening moet er voor deze projecten door de over- |aar zekerheid komen over heid huursubsidie wordt gegeven. dan niet doorgaan van het Mr. Janssen noemt deze voorheffing 1 iplan. Daarna is nog zeker een „prachtig precedent". Het komt v r nodig voor een verdere er immers op neer dat afstand is van het plan. Bovendien gedaan van een stukje besteedbaar "e: al van berekeningen van het inkomen van nu voor een beter v d in de afgelopen Jaren is pensioen in de toekomst. „Natuur- oorzaak", aldus de heer lijk moet men niet de illusie heb ben dat men er hiermee is", aldus de heer Janssen. Hetere pensioe nen, dat kost heel veel geld. Moge lijk zoveel geld, dat andere verbete ringen in het sociale vlak niet door kunnen gaan. Het blijft een kwestie van kiezen of delen". Is een goed pensioen voor alle werknemess nabij? Die vraag moet Dat voorlopig akkoord be- helaas ontkennend worden beant- een pensioenplan, waarin op woord. Wanneer dit voorjaar een in de tot het peil van het definitief akkoord wordt bereikt is er nog zeker een jaar nodig voor een verdere uitwerking van het plan. Als in de loop van 1974 het loon met een bepaald eindrapport kan worden uitgebracht in het vooruitzicht werd zal het waarschijnlijk nog wel twee jaar duren voordat de «ettelijke omdjlt ,0 wordt ïoldaan maatregelen, waarop de nieuwe ICOl Ar [1971: woordvoerders van en vakbeweging in de ommissie van de Stichting Arbeid haalden met gemak pagina's van de kranten .Er i een (voorlopig) akkoord over een plan voor een be- knemerspensioen in de toe minimumloon opgetrokken waardevast pensioen, van tks 70 procent van het laatst Mr. J. W. Janssen kernpunten van het plan: van een pensioenplicht een uitvoeringsor- waarbij de bestaande in- (bedriJf8pensioenfondsen, beheerde ondernemingsfond- f verzekeringsmaatschappijen) tingen van atrAs. aan de mogelijke pensioenverplich- stand zijn gekomen. Zo rond 1977- 1978 kan dan over invoering worden beslist, waarbij de voorheffing kan worden gebruikt om de startpremie te matigen. .'au ikeld zouden blijven, en niet Mr. Janssen: Bovendien beslist de >rn pensioenverlies bij verande d betrekking. Ij irioencommissie meende nog et een jaar nodig te hebben economische situatie van dat mo ment of men tot invoering over gaat". Een geleidelijke invoering dan wel, vanwege de enorme finan- It definitieve overeenstemming ciële lasten. Het zal zeker tien Jaar Maar op dit moment is er en misschien nog wel iets langer duren voordat het systeem Volledig in werking is. We zijn dan ïkat in de Jaren tachtig. Nee, voorlopig is dat werknemer spensioen van 70 procent over de gehele linie er nog niet. Wél blijft het bedrijfsleven de bestaande pen- In tussen holt de inflatie voort. Daarom is ook een snelle beslissing over het doorgaan van het pen sioenplan van groot gewicht, even als trouwens een effiniënte bestrij ding van het inflatiekwaad. Wordt de aanval van de inflatie niet ge stopt, dan zal het bedrijfsleven niet meer in staat zijn de zware lasten LEIDEN Het is alweer enige voor de verbetering van de werkne- jaren geleden dat de Leldenaars twee jaar verstreken. :n: „Het heeft langer ge- dan iedereen had gedacht, vooral het gevolg van ver in inzicht tussen de werk en de vakbeweging, met het punt van de uitvoe- merspensioenen op te brengen. Mr. Janssen: „Dan zou het wel eens no dig kunnen zijn omwat lager te mikken met het pensioenplan". ,tie. De vakbeweging sioenregelingen verbeteren. „Daar meer in de richting van be- wijze fondsen en pro knabbelen aan de positie wordt goud ingestopt", aldus de heer Janssen. Dat is geen verloren geld, zoals wel eens wordt veronder- geregeld een uitvoering van Bachs Johannes-Passion konden meema ken. Gisteravond was dit in de matig bezette Stadsgehoorzaal weer het ge val, maar degenen die zijn opge groeid in de traditie van het Leids Kamerkoor kregen nu wel heel iets De 44-jarige Alfredo Bonazzl, die anders te horen dan ze gewend wa- 12 jaar geleden tot 24 jaar gevange- ren. De vertolkers pretendeerden de de gevangenis lezen en schrijven en uitvoeringsstijl van Bachs tijd te be- begon gedichten te schrijven, waar voor hy verscheidene literaire priJ- naderen, o.m. door reconstructie van de 18de eeuwse zang- en speeltech- ri en door gebruikmaking van een orn authentiek mogelijk instruments- straf met vyf jaar verminderd om- dat 14) een cipier het leven had ge- num. Men is er echter niet in ge- slaagd er veel meer van te maken dan een muzikaal skelet. De aan dacht voor in wezen minder belang- .*-* Iroelrf/renw tnnl nroer Vlij Olll dit te TeallSOren. de beste interpretatie. Sopraan Adinda de Nijs distantieerde zich volledig van de tekst, tenor Mi- chiel ten Houte de Lange en baa Max van Egmond zongen virtuoos, maar tamelijk koel. De algehele interpretatie van or kestleider Ton Koopman en koor dirigent Philippe Herreweghe vond ik nogal dubieus. Het ene moment werd gepoogd tekst en muziek tot leven te brengen, het volgende ogen- blijik werden alle gevoelens verme den. De tempi leken mij, te oordelen naar de ademhalingsmoeilijkhe den van de zangsolisten, ofwel ex treem hoog ofwel extreem laag. De maniëristische ritmiserlng werkt bovendien op den duur slaapverwek kend. Ik heb het gevoel, d at de uit voerenden eigenlijk precies wisten hoe het zou moeben, en er ook hard aan gewerkt hadden, maar dat zij i land ongeveer 20.000 regelingen, die betrekking op meer dan twee miljoen uers. Die pensioenregelingen |i in drie hoofdgroepen wor- teld: ongeveer negentig be- Bgewijze regelingen, van ip circa 1,3 miljoen zo'n 1500 onderne- osioenfondscn met 500.000 I deelnemers en de collec- denken" aldus de heer Jzanssen. In de „eredivisie" van de pensioenrege lingen spelen ook sommige onderne mingsfondsen. Hun uitkeringen ko men wat de feitelijke resultaten be treft op zo'n gunstigst in de buurt van de ambtelijke regeling, maar overtreffen die zeker niet. Al weer wat minder zijn de regelingen van de bedrijfstaksgewijze pensioenfond sen, waarvan de metaal koploper is. hij van een kerktoren viel waar bij loren "n dat aan de uitvoering het aanwijzingen gal voor een scène uit mens^lulCe element bijna geheel ont- Ha film 'TVinvel.clorid' fid 34-iflrirTP R. G. HARMS de film 'Duivelsland'. De 34-jarig Guerin viel van een hoogte van veer f1-h£Ld0rP de stige uitzondering. Naast een grote noordkust by Coruna. Hij stierf op 3.» weg naar het ziekenhuis. Een woord voerder van de filmproducent zei dai men de film zal afmaken als eer bewijs aan de regisseur. «•lisregelingen, ondergebracht Een ander groot probleem in de pensioendatum) is veruit de ons land. „Het bedrijfsle- is lêthoeft daar niet eens aan te vijftig verzekeringsmaat- waaronder twee- tot 'dduiend mensen vallen. iregeling voor het over- •neel (70 tot 80 procent t eindloon, inbouw van tach- pensioensfeer: de ouderen van die in het geheel geen aanvullend pensioen op de AOW hebben. Er zijn schattingen die uitwijzen dat naje Ballet een val van een schip het hier om 40 tot 50 procent van de gepensioneerden gaat. Voor hen brak. Op dit laatste punt was het Collegium Vocale Gent een zeer gun stige uitzondering. Naast een grote kerntechniek bezat het koor een - prachtige, evenwichtige klank. Musica Antiqua Amsterdam lever de over het algemeen minder goed» prestaties. Intonatie was een erg zwak punt, blazers en strijkers had- De Russisdhe danseres Alexandra deal TOak wrljVling met elkaar. Ult- Litsjniavskaja is vrijdag in een zie- schieters Waren de viole d'amore kernhuis in Jokohaina overleden, na- (2eer val$) en de gamba (zeer fraal dat zi) twee dagen tevoren bi] naar bespeeld)BUJft 0ver Artl Vocalj aankomst met het Russische Natlo- Evangelist Harry Qeraerts' „nlc Tï/i11o.+ trol vort Pon Cbhin naie techniek varieerde van verrassend had gemaakt. Het ongeluk deed zich teleurstellend, en het- voor toen zij een serpentine wild» Kent AOW, welvaartsvast, ook biedt alleen de tot het peil van het pakken die uit een groep mensen op netto minimumloon te verhogen AOW, de bodemvoorziening van het nieuwe pensioensysteem, soelaas. de kade naar het schip werd gegooid. goed tot erg teleurstellend, en het zelfde geldt voor counter-tenor René Jacobs. Harry van der Kamp had ter verwelkoming van het Russische een voor verbetering vatbaar tim- bre, maar gaf van alle zangers nog Pionier veilig door asteroïden WASHINGTON (AFP) De "Pio- nier-10" die op 3 december bij Ju piter zal aankomen, is onbeschadigd door de asteroidengordel gekomen, zo heeft de NASA meegedeeld. De Pionier werd 2 maart 1972 ge lanceerd van Kaap Kennedy en heeft nu tweederde van de afstand afge legd. De buitenkant van het ruimtevaar tuig is door ongeveer 80 micrometeo rieten ter grootte van een zandkorrel getroffen. NEDERLAND 1 18.45 18.55 19.05 20.00 20.20 22.40 22.45 22.50 Ti-ta-tovenaar (NOS) Journaal (NOS) De familie Ashton, TV-serie (KRO) Journaal (NOS) Volgende patiënt... TV-serie over gezondheidszorg (KRO) De Ladykillers (KRO) De Engelse acteur Alec Guinness speelt ook in deze uil 1955 daterende film van Alexander Macxendrick de hoofdrol. Tele-Zet (KRO) Journaal (NOS) Engels les 16 (TELEAC) NEDERLAND II 18.45 Ti-ta-tovenaar (NOS) 18.55 Journaal (NOS) 19.05 AVRO's Toppop 19.30 Tips voor je toekomst (AVRO) Deze keer komen de geüniformeerde beroepen aan bod: een politieagent, een brandweerofficier en een tech nisch specialist bij de Kon. Landmacht. 20.00 Journaal (NOS) 20.21 Peyton Place 21.10 Kleintje Karnaval (AVRO) Een programma rond Sjakie Schram vanuit het Jaar beurscongrescentrum in Utrecht. Medewerkenden; Sja kie Schram met Marie, Marie Marokko", „Ik heb zo'n lol", „Storm of regen", „Ik heb niks gezien" en .Heel vandaag, betaal maar later"; Rita Corita met „Met een wals door het leven"; De Drie Jacquets met „Wa ren we maar in de bomen blijven zitten"; Ronnie To- ber met „Petite Mademoiselle"; De Twee Pinten met „Hoor je die dzjienngg?"; het duo Ans en Jans met „Wie z'n billekens heeft gebrandJan Boezeroen met „Hé, hé, kijk daar eens"; Vader Abraham met zijn zonen met „Uche uche"; Ria Valk met Poing poing"; Wim Kersten met „Het leven is maar 30.000 dagen". De Mounties met „Heya heya ho"; het Nationaal Ne derlands Majorebtenpeloton onder leiding van Eddie Horsten; de carnavalsvereniging De Jokers. 22.00 Televizier Magazine (AVRO) 22.50 Journaal (NOS) Als belangrijkste gast van de Berend Boudewijn-show trad zaterdagavond de beroemde me neer Oldekamp op. Totdat Be rend hem uit het publiek op pikte, was hij nog een anonie me alleenstaande te midden van een groot gezelschap al leenstaanden, maar op instiga tie van Gied Jaspars (die der gelijk gimmicks voor de BB- show bedenkt, zoals het schie ten per telefoon met als sto rende factor een familielid die naast de schutter met twee pandeksels musiceert), werd hij van de ene minuut op de an dere „de beroemde meneer Ol dekamp". En als zodanig werd hij ook behandeld; hij kreeg de geliefde BB-kwis-tv-stoel, champagne, kaviaar, 200 gulden kleingeld om (als beroemd ie mand) de noodzakelijke fooien te kunnen geven en hij werd omhangen met een krans van balpoints om handtekeningen te kunnen zetten. Tussen de bedrijven door maakte Berend af en toe een praatje met de daardoor steeds beroemder wordende meneer Oldekamp, die deze gebeurtenis stralend, en uiterst goed geluimd onder ging. Evenals wij kijkers, natuurlijk, want we krijgen via de televi sie dagelijks dozijnen mannen en vrouwen voorgetoverd die al beroemd zijn, maar Je bent maar zelden in de gelegenheid de geboorte van een beroemd iemand mee te maken. De kans dat deze gebeurtenis het leven van de naar schat ting 60-Jarige meneer Olde kamp een heel andere draai zal geven, lijkt me niet gering. Miljoenen mensen kennen hem nu niet alleen van naam, maar ook als een goedgehumeurde alleenstaande, dus een huwelijk lijkt onder handbereid. Boven dien zal ik als reclamedeskun dige, de heer Oldekamp ogen blikkelijk een contract aanbie den, want wie zal niet verleid worden de produkten aan te kopen die door niemand min der dan „de beroemde meneer Oldekamp" worden aangepre zen? Het winnende echtpaar ging naar huis met stofzuiger, boor machine, vouwfiets, BB-kwis- tv-stoel, foto-apparaat, naai machine, wasautomaat en kleu- ren-tv met chroom poot (de an dere kandidaten dropen opge wekt af met alles bij elkaar een verrekijker, twee tv's, wit- gouden armband met diamant jes. kilo confetti, stereo-combi- natie, filmcamera met projec tor en scherm, twee baarden, twee zonnebrillen, twee zesdeli ge serviezen, weekend Parijs voor twee personen, twee up blaasboten, koperen pannenset, koffiezetmachine, grill-appa raat, elektrische tandenborste en een keukenmachine, terwij het publiek nog schootging me een stuk of 25 toasters), maai het zal mij niet verbazen als de beroemde meneer Oldekamp uiteindelijk de grote winnaar van deze kwis zal blijken te zijn. Als we althans de aller grootste winnaars (BB en de KRO) even niet meereke nen In NOS-kiosk stal Truus van Hanegem, een van de interes santste vrouwen van Neder land, de show en ik moet zeg gen dat Herman Wigbold haai' aardig uitvroeg. Voetbalvrou wen, daar zou hij zich veel meer op moeten specialiseren 's Avonds werd er in „kort ge ding" gediscussieerd over dc stelling „Nederland moet in de NAVO blijven" Verdediger van de stelling was mr. Heldring van NRC-han- delsblad, pleiter tegen was po lemoloog Tromp uit Groningen. Na de pleidooien bleken 14 Ju ryleden voor de stelling te zijn en zeven tegen. Tot mijn ver bazing was er een kleine ver schuiving ten gunste van Tromp opgetreden. Op zijn ar gumenten en getuigen kan deze kleine ommezwaai nauwelijks gebaseerd zijn geweest want Heldrings getuigen waren spitsvondiger. sarcastischer en leken ter zake beter op de hoogte dan Tromps getuigen van wie de laatste, ds. Van der Veen aldoor Einstein aanriep maar zijn betoog wel tersluiks van papier oplas („amen", riep dan ook iemand toen hij uitge sproken was). Bovendien was Tromp aarze- lender dan Heldring, wist hij minder dan deze e getuigen van de ander af te troeven. Maar argumenten dat Zweder. als neutraal land per hoofd van de bevolking 186 gulden meer aan Defensie betaalt dan Nederland, dat neutrale landen als Joegoslavië allerminst wil len dat Nederland uit de NAVO treedt, West-"Duitsland geneigd zal zijn een eigen atoombom te eisen als er door Nederlands uittreding een va cuüm ontstaat binnen de NAVO, bleken toch niet te kunnen opwegen tegen het feit dat Tromp aardiger en aarze- lender was. en dat argumenten als: Nederland wordt doelwit bij een kernoorlog, en met NA- VO-wapens worden kolonies ln stand gehouden, blijkbaar toch zwaarder wogen. NICO SCHEEPMAKER BRUSSEL (ANP) De „Nacht van de poëzie" die vorige week ln België nog grote opwinding veroorzaakte omdat ze door een verbod getroffen dreigde te wor den, is uitgegaan als een nacht kaars. Een fikse ruzie tussen de verantwoordelijken voor deze grootscheepse manifestatie deed de zaak uit de hand lopen. Het vijf zesduizend koppen tellen de publiek, dat zaterdagavond om li uur was opgekomen om tot zondagochtend 6 uur dichters hun gedichten te horen voor dragen, zagen de manifestatie ln het grote centrum „Vorst-Na- tionaal" langzamerhand tot een popachtige happening worden. De Belgisclhe minister voor Ne derlandse Cultuur, Jos Chabert, was zaterdagavond zelf in Vorst-Nationaal aanwezig om de avond te openen de minister had voor deze „biggest poetry show ever seen" een gelegenheidsge dicht bij de hand dat hem een fluitconcert van de zaal ople verde. Na hem kregen, tot half zeven zondagochtend, een veer tigtal dichters van de rond zes tig aanwezigen, de gelegenheid het publiek met hun werk te la ten kennismaken. Nederlandse dichters als Simon Vinkenoog, Johnny the Selfkicker, Remco Campert en anderen oogsten er veel succes. Een eerste teleurstelling voor het duizendkoppige publiek was dat het meeste van wat werd voorgedragen door de gebrekki ge geluidsinstallatie volledig on verstaanbaar werd. Het tweede incident kwam toen na een uur of drie de regisseur van het spektakel Jo de Caluwe, er de brui aan gaf vanwege een ver schil van mening over het ka rakter van de avond met orga nisator Guido Lauwaert. De laatste wijzigde het karakter van de nacht zodanig dat het een soort popmanifestatie werd. Het in dat kader passende op treden van b.v. het uit Neder land gekomen „Koor van pret tig gestoorde vrouwen" werd door het publiek weggehoond. Een incident waarvan het pu bliek niets merkte was dat» even na het begin van deze nacht, een anoniem telefoontje binnen kwam waarin gemeld werd dat er om half één een bom in de zaal zou ontploffen. Na overleg met de politiecommissairs van Vorst, de Brusselse randgemeen te waar de poëzienacht gehouden werd, besloot men de bommel ding gewoon te negeren. Tegen half zes in de ochtend verliep de manifestatie, die door Vla mingen gekarakteriseerd was als „poëtische Vlaamse mars op Brussel" volkomen. Dinsdag 20 februari Hilversum L 402 m en FMïK ANA LEN 7.00 AVRO. 14.00 E.O. 17.00— AVRO. 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met om 8 00 Nieuws en om 8.11 Radiojour naal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 (S) Klassieke en moderne muziek (gr.) ().35—9.40 Waterstanden). 10.00 S) Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen (gr). (11.00 Nieuws; 11.03—11.06 Radiojournaal). 11.30 (S) een uur allerlei voor ledereen, met: De groen teman en Paris vous parle en om 11.55 Beursberichten, 12.30 Uitzending vcor de landbouw. 12.40 (S) weke lijks radioverkeersmagazlne. 13.00 Nieuws. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S): kamermuziek. 13.45 Beiaard-con cert. 14.00: theologie naar de Heilige Schrift. 14.15 (S) Klassieke grammo- foonmuziek. 14.25 (S) Voor de vrouw 14.45 Klompenindustrie ln Nederland, reportage. 15.05 (S) Voor de zieken. 16.00 Nieuws. 16.03 actualiteiten, In formatie en commentaar. 16.10 (S) Voor kleuter en kind. 16.30 (S) Jeugdtoer. 17.00 (S) Mobiel een beweeglijk programma voor beweeglij ke mensen. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 Italië: gesprekken. 18.45 (S) Het Pro menade Orkest met zangsolist. 19.30 muziek, vrolijkheid en verstrooiing. 22.30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal 22 50 (S) actueel programma en mu ziek. 23.55—Nieuws. 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord 7.07 (S): klassieke muziek (gr.) 7.30 Nieuws. 7.41 Echo. 7.50 (S): klassieke muziek (gr.). 8.24 Overweging. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de hulsvrouw. 8.45 Voor de hulsvrouw. 10 00 Schoolradio. 10.10 (S) klassieke en moderne muziek, met om 10.30 Nieuws. 11.00 Voor de zieken. 11.3C Bejaardenprogramma. 11.55 Medede lingen. 12.00 (S) gevarieerd program ma met om 12.22 Wl] van het land: 1.2.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nieuws; 12.41 Echo en 13.00—13.05 Raden maar. 14.00 Schoolradio 14.30 (S) licht mu ziekprogramma met om 15.30 Nieuws. 17.00: Raymundo Debrot la ln ge sprek met Frank Maynard, voorzitter van de Curacao Hotel Association. 17.10 Voor de kleuters. 17.30 Nieuws. 17.10 Voor de kleuters. 17.30 Nieuws. 17.32 Echo. 18.00 (S) amateurs geven de toon aan. 19.50 Den Haag van daag. 20.00 Nieuws. 20.50 Overweging. 23.00 Echo. waarin op de dingen v:ordt doorgepraat. 23.30 (S) Binnen kijken: gesprekken 23.55 Nieuws Hilversum iii. 240 en 298 m. en FM-kanalen 7.00 VARA. 18.00 NOS. 19.00 VARA 7.00 Nieuws. 7.02 Dag dinsdag. 8.00 Nieuws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nieuws. 9.03 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nieuws.) 11.00 Nieuws. 11.03 Een op vallend vrolijke gevarieerde visite. (12.00 Nieuws.* 13.00 Nieuws. 13.03 De Eddy Becker Show. (14.00 Nieuws.) 15.00 Nieuws. 15.03 Drie- draal. 16.00 Nieuws. 16.03 Mix (17.00 Nieuws.) 18.00 Nieuws. 18.02 Joost de Draayer Show 19.00 Nieuws 19.02 Pcpsmuk. 20.00 Nieuws. 20 02 Popre- konstruktle. 21.00 Nieuws 21.02 Jazz Blues. 22.00 Nieuws. 22.02 De Eddy Becker Show 22.5" Mededelingen. 23.00 Nieuws. 23.02 Wachten op mid dernacht. 24.00 Nieuws. 00.0201.00 Tom Blom. (00.5501.00 Nieuws.)

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 5