BESPAAR NU 1 HONDERDEN GULDENSIN DE GROTE OPEL HOLIDAY AKTIE GM 1 HOLIDAY AKTIE BIJ UW OPEL DEALER Komi u snel de voorraad is beperkt! ■©- J GM AUTOMATIC WEDSTRIJD DOE MEE EN WIN EEN VAN DE VELE PRIJZEN DIE BESCHIKBAAR ZIJN! GRATIS NAAR PARIJS Holiday Kadett 2-deurs standaard Kadett met extra: J 1,2 liter S motor;schijfremmen (vóór);rembekrachtiger: I stabilisatorstangen vóór en achter; sportpook:r> wisselstroomdynamo 35 amp.; ^Jj| elektrische achterruitverwarming; elektrische klok; verstelbare rugleuningen en hoofdsteunen (vóór); radiaalbanden 155 SR 13; vier-spaaks sportwielen; i sportstuur; halogeen vèrstralers. W I Besparing f 600 - Holiday Kadett Rallye-J 2-deurs standaard Kadett met extra: 1,2 literS motor; schijfremmen (vóór); S rembekrachtiger; BB stabilisatorstangen vóór en achter; sportpook; wisselstroomdynamo 35 amp. ■elektrischeachterruitverwarming;radiaalbanden 155SR 13; ff] verstelbare rugleuningen op voorstoelen; rallye-pakket, bestaande uit o.a.; vier-spaaks sportwielen, ff sportstuur,console met ampére-meter, oliedrukmeter, toerentelleren elektrische klok; verchroomde süortuitlaat; rallye-beschildering. Besparing f 600- Holiday Kadett Automatic 2-deurs standaard Kadett met extra: GM automatische versnellingsbak; 1,2 liter S motor; schijfremmen (vóór); rembekrachtiger; stabilisatorstangen vóór en achter; f wisselstroomdynamo 35 amp.; elektrische achterruitverwarming; elektrische klok; verstelbare rugleuningen en hoofdsteunen (vóór); radiaalbanden 155 SR 13; vier-spaaks sportwielen; sportstuur; halogeen vèrstralers. Besparing f 800,- Dit is uw kans! Wagens van het nu al 4 jaar meest met kick-down effect: als u ineens plankgas geeft, guldens voordeel. Zo gaat u de zomer tegemoet in een verkochte merk in Nederland - OPEL - nü voorzien van schakelt de wagen automatisch terug, voor een flitsend- nieuwe Opel zoals haast niemand heeft én met extra zeer vele extra's. De meeste zelfs met GM-Automatic, snelle acceleratie. GM neemt het sportief van u over! vakantiegeld achter de hand. Dat is de Ope! Holiday-aktie! General Motors eigen volautomatische versnellingsbak, Zulke wagens kunt u nu kopen met vele honderden specificatiewijzigingen voorbehouden. Aalsmeer: B.V. Autogarage van Lent, Oosteinderweg 110. Alkmaar: Jac. Met B.V.. Achterweg 13-31. Almelo: Autobedrijf ..Kleijs Korte Bergstraat 28. Amstelveen: Riva Amstelveen B.V., Vlielandstraat 1. Amsterdam: Riva Amsterdam B.V., Overtoom 399. Ar l straat 40-42. Arnhem: Van Zijli's Automobielbedr".. Velperplein 10. Assen: B.V. Wander, Vaart 29-31. Bergen op Zoom: Autobec B-V., Bornsestraat 207-209. Alphen a/d Rijn: Bink's Autobedrijf B.V., Thorbeckestraat 1. Amersfoort: Henri Nefkens N.V., lam Noord: Riva Amsterdam Noord B.V.. Polijsterweg 9. Apeldoorn: Automobielbedr. A. J. Bakkenes N.V., Stations- lazairac B.V.. Erasmuslaan 6-10. Beverwijk: A. J. van Lent's Autobedrijven BV. Koningstraat 40-42. Blaricum: Garage J. Makkinga, Schurinkstraat 36. Holiday Ascona Automatic 2-deurs standaard Ascona 1600 S met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen Besparing f 250,- Holiday Commodore Automatic De 2-deurs Commodore Coupé en de 4-deurs Sedan met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen. Besparing f 250,- Holiday Manta Automatic Manta 1900 L, met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen., Besparing f250,- OPEL Ter gelegenheid van de RAI organiseert General Motors deze grandioze GM Automatic wedstrijd. Deelnemersformulieren zijn verkrijgbaar: in de GM Stand nr. 207 op de RAI van 8 t/m 18febr. bij elke Opel dealer. Tot eind maart kans op één van de 25 door GM aangeboden 3-daagse reizen voor 2 personen naar Parijs m Voorden N.V., Huizerweg 8. Breda: Autobedrijven Leendert Vriens B.V., Markendaalseweg 74. Breedenbroek: Autobedri|f Koenders Breedenbroek B.V.. Terborgseweg 42-44. Breskens: Garage De Bliek, Weykmanlaan 7. Breukelen: N.V. Auto mobielbedr. Van Ekris, Straatweg 100. Bussum: Pellens Automobielbedr. B.V.. Albrechtlaan 13a. Castricum: Fa. B. Lute, Dorpsstraat 72. Coevorden: Juurlink Autobedrijf, Sallandsestraat 57. Culemborg: Ton Culemborg B.V., Vianensestraat 1. Cuyck: Auto Jetten Cuyk B.V., Beerseweg 3. De Bilt: Autobedrijf J. Raasveld N.V., Hessenweg 200. Delfzijl: B.V. Noord-Groninger Automobielbedrijf v/h Filiaal S. K. Gorter. Afwateringskanaal 101. Delft: N.V. Eerste Deutsche Autohandel. Phoenixstraat 10-12. Den Helder: Fa. B. Bethlehem Zn., Fazantenstraat 71p.De Meern: Automobielbedrijf C. Schmieman, Castellumlaan 8. Deventer: Automobielbedrijf Gebr. Boeve B.V.. Dlepenveenseweg 84. Doetlnchem: Auto Palace „Doetinchem" B V.. Plak- horstweg 1-3. Dokkum: Fa. M. Wouda Bzn., Oranjewal 2. Doorn: Automobielbedr. Kraan N.V., Dorpsstraat 73. Dordrecht: N.V. v/h Fa. W. van Twist. Spuiweg 182. Drachten: Automobielbedr. Siton B.V., De Knobben 25. Dronten: Autobedrijf G. Visser Zn., De Ketting 1. Ede: Automobielbedrijf City Motors B.V., Stationsweg 124a. Eindhoven: Autocentrum Jacques v. d. Meulen B.V., Kanaaldijk Zuid 7G. Autobedrijf L. Staals B.V., Veldm. Montgomerylaan 669. Emmeloord: Gorter S.V., Kampwal 50. Emmen: Autobedrijf Beugeling N.V., Hoofdstraat 68. Enschede: Frans Roelolfzen B.V.. Boddenkampslngel 2-10. Franeker: Automobielbedr. Haitsma B.V., Voorstraat 22-26. Gennep: Automobielbedr. A. J. H. Jetten B.V., Spoorstraat 122. Goes: Louisse Goes B.V., Westwal 25. Gorinchem: Autobedr. Gorcum B.V., van Hoogendorpweg 6. Gouda: De Jong's Autohandel B.V., Fluwelensingel 59a. 's-Gravenhage: Riva 's-Gravenhage B.V., Torenstraat 142-144 's-Gravenzande: Eerste 's-Gravenzandsche Automobiel Centrale B.V., Sand Ambachtstraat 40. Groningen: Autozaak (ENNAM) N.V., Hereweg 36. J. K. v. d. Molen's Automobielbedr. B.V.. Oosterhamrikkade 114-118. Grouw: Fennema's Automobielbedr, Stationsweg 86. Haaksbergen: Service Haaksbergen, Kruislandsingel 58. Haarlem: H F Kimman's Autobedrijven B.V., Baan 5. Hardenberg: Automobielbedr. De Jong, Brink 7. Harderwijk: Firma T. van Maanen, Verkeersweg 3. Heemstede: B V Autogarage Van Lent, Raadhuisstraat 49-65. Heerenveen: Automobielbedr. Suzenaar B.V., Kattebos 140. Heerlen: Automobielmij. Canton-Reiss B.V., Valkenburgerweg 28-34. Hellevoetsluls: Autobedrijf Den Hartog B.V., Moriaanseweg <W) 62 Holmond: Hendro Automobiel Mij. B.V., Europaweg 150. Hengelo: Bleeker-Hengelo B.V.. Deldenerstraat 4. "s-Hertogenbosch: Lathouwers-Den Bosch B.V., Pettelaarseweg 180. Hilversum: Garage J. van Voorden B V.. Zeverijnstraat 16. Hoogeveen: Hartgers' Auto bedrijf B.V., Hoofdstraat 28-32. Hoogezand: Firma T. Bischoff Zn.. Kerkstraat 4-10. Hoorn: Automobielbedr. Van der Linden van Sprankhuyzen B.V., Berkhouterweg 11. Hulst: Garage Kerckhaert B.V.. Absdaalseweg 41. Katwijk: B.V. ..Het Motorhuis", Ambachtsweg 1. Krimpen e/d Lek: Garage J. C. van Wijnen, Hoofdstraat 12-14. Leeuwarden: Automobielbedr. Engelsma Wijnia B.V., Groningerstraatweg 10-14. Lelden: B.V. Het Motorhuis. Vondellaan 80. Lisse: Lisser Automobielbedr B V Heereweg 130-136. Lochern: Service Lochem, Tramstraat 25. Maassluis: Automobielbedr. P. A. v. d. Kooij B.V., P. J. Troelstraweg 2. Maastricht: Autobedr. Jos Janssen N.V.. De Griend 2. Meppel: Autobedrijf Tweelo N.V., Industrieweg 3. 1 Garage «nöps B.V.. Lanqeweg 113. Noordgouwe: Autobedrijf Akkerdaas N.V., Kloosterweg 2. Noordwijk: Autobedrijf De Groot. Huis ter Duinstraat 42-50. Nunspeet: Autobedrijf t 190-196. Nljverdal: Jac. v. Egmond B.V., Grotestraat 74-76. Oirschot: Automobielbedrijf Gebr. Vullings N.V.. Rijkesluisstraat 67. Oldenzaal: Autobedrijf Olde Monnik- isterhouf: Opel-dealer „Centrum", St. Antoniusstraat 55. Oss: Automobielbedr. Uyting Smits N.V., Oude Molenstraat 27. Oud-Beljerland: Van Twist-Oud Beijerland N.V., Beneden Oostdijk 140. Purmerend: Autobedrijf G. Zeilemaker B.V., Purmerenderweg P2. Ridderkerk: Van Twist-Ridderkerk N.V.. Sportlaan 15. Roermond: NEDAM Automobielmij.-Roermond B V.. Oranjelaan 802. Roosendaal: B.V.. Automij. „Roosendaal", van Beethovenlaan 6. Rotterdam: J. L. Spoormaker N.V., Aristotelesstraat 34. Santpoort: Automobielbedr. v. d. Velden, Hoofdstraat 262. Schagen: Automobielbedr. Koopman. Loet 45. Schiedam: Pietersen Co. Schiedam N V.. Nieuwe Mathenesserstraat 79. Slttard: Automobielbedr. Göttgens Zn., Haspelstraat 20. Slledrecht: Garage Kadijk. Rembrandtlaan 200. Sneek: S. H. Fritsma's Automobielbedr. B.V., Oude Koemarkt 16b. Spljkenlsse: Centraal Garage Spijkenisse B V.. A. M. de Jongstraat 6. Steenwljk: B.V. Autobedrijf K. Rijkmans Zn., Turkseweg 17-25. Tlel: Mulder's Autobedrijf B.V., Pr. Beatrixlaan 2. Tilburg: Autobedrijf Ed. Lepelaers B.V., Ringbaan Oost 102a. Tolbert: Automobielbedrijf Fa. K. Liewes, Hoofdstraat 38-40. Itrecht: Garage Honders N.V., Nachtegaalstraat 49. Valkenswaard: Autobedr. Van Asten en Beekman B.V., Parallelweg Noord 10. Veendam: Autohuis Boelens N.V., Adriaan Trlpweg 1. Veenendaal: B.V. Exploitatie Mij. Veenendaal's Automobielbedr. ustrielaan 12. Veghel: Lathouwers-Veghel B.V., N.C.B.-laan 119. Venlo: Gebra Garaga Gebrs. Brauckmann B.V., Kaldenkerkerweg 97. Venray: ATEBE Garage B.V., Oude Oostrumseweg 4. Vlaardlngen: Automobielbedr. P. A. v. d. Kooij B.V., Burg. de Bordesplein 19-20. Vlisslngen: G. P. M. Janssens Automobielbedrijf Vllsslngen N.V., Pres. Rooseveltlaan 772. Voorburg: Riva Voorburg B.V., Adama van Scheltemastraat 16. Waalwijk: Automobielbedr. Waveem B.V.. Marijkestraat 1. Wagenlngen: B.V. Exploitatie Maatschappij Automobielbedr. Kirpestein, Prof. Ritzema Bosweg 1. Wassenaar: Riva "s-Gravenhage B.V., Van Hallstraat 35. Weert: NEDAM Automobielmi) Weert B.V.. Ringbaan Oost 20. Weesp: Kors Automobielbedr. B.V., Groeneweg 19. Wlerlngerwerf: Cremers Autobedrijven B.V., Terpstraat 29. Winschoten: Wieling's Automobielbedr. N.V., Beertsterweg 18-20. Winterswijk: Auto Palace „Winterswijk" B.V., Waliënstraat 4. Woerden: G. C. van Vliet Zn. B.V.. Plantsoen 9-11. Wormerveer: Automobielbedr. en Garage Zwart B.V.. Plein 13 nr. 6. Wijk en Aalburg: Autobedr. Veenwijk B.V., Groeneweg 1. IJsselsteln: Automobielbedr. W. G. Terberg Zn.-IJsselsteln B.V., Industrieweg 1-3.Zaandam: Automobielbedr. en GarageZwart B.V., Provincialeweg 188. Zeist: Zeister Automobiel Mij. B.V., Oude Arnhemseweg 199-201. -edrijf Smit e- n Co. B.V., Ceintuurbaan 2. Holiday Rekord Automatic De 2 en 4-deurs Rekord 1900 S met extra: GM automatische versnellingsbak en hoofdsteunen op voorstoelen. Besparing f 250,-

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 12