Joost mag het weten... Het Motorhuis betrekt een nieuw huis aan de Vondellaan Het Motorhuis lederéén mag het trouwens weten. Maar de oude Joost (u weet wel van den Vondel, van de Gijsbreght en het kousenwinkeltje) heeft er toch wel alle recht op om te weten wat er in zijn laan gaande is: Het lag natuurlijk in de lijn van de ontwikkeling. Het Motorhuis groeide in en na zijn 50-jarig bestaan uit tot een modern bedrijf met gespecialiseerde bedrijfsafdelingen op verschillende plaatsen in Leiden en Katwijk. Het kantoor en de service-afdeling op de Morssingel, het oude, vertrouwde adres, kreeg niet alleen te kampen met ruimtegebrek, maar zag zich ook genoodzaakt naar een ander onderkomen uit te zien vanwege de plannen die de gemeente Leiden heeft met de Morssingel. Daarom verrees aan de Vondellaan, temidden van een zich sterk uitbreidende stadswijk, een modern, efficiënt gebouw, waarin het Motorhuis vanaf nu een aantal oude en nieuwe taken zal uitvoeren. Nieuw huis Nieuw gezicht Wie, wat en waar bij het Motorhuis in Leiden en Katwijk Official General Motors dealer Opel Buick/Chevrolet/ Oldsmobile BV Het Motorhuls Vondellaan 80, Lelden, Telefoon (01710) 6 9313* BV Het Motorhuis Hoge Rijndijk 5, Lelden Telefoon (01710) 2 05 41* BV Het Motorhuis Hoge Rijndijk 328, Leiden, Telefoon (01710) 3 42 38/2 05 41* BV Het Motorhuis Ambachtsweg 1, Katwijk, Industrieterrein 't Heen Telefoon (01718)710 46* In de Vondellaan 80 zijn van nu af aan gevestigd de direktie, de centrale administratie, het verkoopcentrum voor nieuwe en gebruikte auto's, een service afdeling, tectyleerstation en een volautomatische borstelwas machine. Mettertijd zal aan weerskanten van de Plesmanlaan een groot zelftank-benzine- station worden geopend. Aan de Hoge Rijndijk 5 is en blijft gevestigd de centrale service afdeling voor Opel, Vauxhall, Ranger en Bedford Bestelwagens, het centrale magazijn en een benzinestation. Overigens is de verkoop van uitsluitend de merken Vauxhall, Rangeren Bedford Bestelwagens voorlopig nog gevestigd op het adres Stationsweg 2, tel. 2 18 41. Hoge Rijndijk 328 is het adres van de centrale schade-afdeling, de plaatwerkerij en spuiterij, inbouw van LPG-installaties, een zelfbedieningswasstations en tankstation voor benzine en LPG. Onze vestiging in Katwijk iseei all-round auto- en garagebedri waar u een moderne service afdeling aantreft, verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, mai benzine- en LPG- station en eei wasstation met volautomatisc borstelwasmachine, Dit is het nieuwe pand aan de Vondellaan, dat vanaf 19 januari in -. bedrijf is. U bent er van harte welkom tijdens de grote verkoopshow die er van 19 tot en met 27 januari wordt gehouden. Ook op koopavond geopend, 's zaterdags tot 6 uur. Vanzelfsprekend kunt u dan ook eens even rondkijken in de andere ruimten van ons nieuwe huis. Voor de officiële opening, die later in het jaar zal plaatsvinden, ontvangen al onze jelaties te zijner tijd een uitnodiging, t Het Motorhuis krijgt er niet alleen een nieuw gebouw bij. Het vertrouwde merkbeeld-met-de- koplampen zal binnenkort gaan verdwijnen en plaats maken vooreen nieuw, modern vignet. Alle uitingen van het Motorhuis zullen mettertijd dit vignet meekrijgen. U kunt er van verzekerd zijn dat dit vignet voor 100% garantie zal zijn voor betrouwbaarheid, service en vakbekwaamheid.

Leidsch Dagblad | 1973 | | pagina 26