'n Smelter doet goedbetaald mannenwerk Hoogovens IJmuiden wil het vak leren aan mannen tussen de 20 en 40 jaar V 125.- I WE AUTO I TIPTOP HOOGOVENS IJMUIDEN Je weet niet, wat je overkomt. Man, wat een verschil met gisteren. VUURVAST Moulinex Houtconserverings middelen SADOLIN en BENAR Dealer voor LEIDEN en omstreken A. v. d. KWAST B.Y. LEIDEN SASSENHEIM Janvossensteeg 43 Industriekade 26 Huize de Wekker OUDEJAARSAVOND worden bestellingen tot 8 uur verzorgd. S.v.p. vroegtijdig bestellen HERENGRACHT 100 - LEIDEN - TELEFOON 21935-40876 Een vak leren en goed betaald worden? Inderdaad, dat kan. Kijkt u maar: Beginsalaris vanaf 22 jaar f 309.- J bruto per week Na 1 jaar praktijk f 323.- ploegendiensttoeslag Na 2 jaar praktijk van f 342.- tot f 384.- inbegrepen (Bij goed voldoen aanstelling tot smelter) Verantwoordelijk werk In het hoogovenproces wordt ruwijzer uit erts gewonnen. Het gaat bijna geheel geautomatiseerd. Het ruwijzer wordt op gezette tijden afgetapt en naar de staalfabrieken vervoerd ter verdere verwerking. De smelters spelen in dit geheel een belangrijke roL Zij hebben tot hoofdtaak het aftappen voor te bereiden en uit te voeren. Zij werken in 4-ploegendienst. Aparte sfeer Smelters houden van htm vak. Zij werken in een kameraadschappelijke sfeer in kleine ploegen. voor het smeltersvak en zich door studie verder willen bekwamen. Bijv. voor (adjunct) le smelter en voor (adjunct) hoofdsmelter. Men dient dan via de bedrijfsschool van Hoogovens eerst lager en uitgebreid technisch avondonderwijs te volgen, alsmede de vereiste vakgerichte cursussen. Benoeming in deze funkties is tevens afhankelijk van de vacatures. Woningen beschikbaar Voor gehuwden die in Leiden of verder wonen zorgt het bedrijf voor een woning. Huren vanaf f. 160,- per maand. Wachttijd circa 3 maanden. Verhuis kosten worden volledig vergoed terwijl bovendien een ruime tegemoetkoming voor inrichtingskosten wordt betaald. De woningen staan niet alleen in IJmuiden, Beverwijk en Heemskerk, doch ook.in plaatsen zoals Alkmaar, Oudorp, Heerhugowaard, Schagen. Belangstelling? Gebruik de bon Als u belangstelling hebt, kunt u dit snel en gemakkelijk laten weten. U vult de onderstaande bon in en zendt deze in een envelop zonder postzegel aan het adres: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden. Na ontvangst van de bon neemt Hoogovens IJmuiden nader contact met u op. (Desgewenst kunt u telefonisch inlichtingen krijgen onder nummer 02510-94000.) uw bedrijf. Geen speciale vooropleiding nodig Als u belangstelling hebt om smelter te worden, dan kimt u solliciteren. Het maakt niet uit welk werk u nu doet en u hoeft geen speciale vakopleiding te hebben gevolgd. Verdere toekomstkansen Er zijn nog interessante mogelijkheden voor hen die de geschiktheid tonen WINTERTARIEF v.a. 9,per dag - 9 ct. per km. ouder? Voor 1 le plaatsen beschikbaar! Voor Leddem en Oegstgeest. Inlich tingen,tel. 070-683141. Pizzeria „Het Galgje" zoekl meisje van 16 tot 20 Jaa 2 tot 9 uur tel 49960 Noord einde 51 Leiden. Gevr lijstenmaker, of eerste lijstenmaker P. Questroo. Nwe. zendbureau tel 01710-40341 N Rijn 35 Lelden. x Schoonmaakbedr. kan werksters plaatsen avonduren tevens vragen wij loneens. Aanm. J. Kllnkha- Corantljnstraat 86 Lelden tel 42775. Schoonmaakbedr. D.J. van vraagt nette werksters Personeel aangeboden Alleen bij ons het vertrouw- de adres met de meeste garan tie metselwerk stukadoors werk, tegelwerk, timmerwerk, voegwerk, rioleringswerk, dak reparaties, schilderwerk. Tel. 01710-40569. X Timmer- metsel- stuc. tegel en dakwerk onder garan tie vrijblijvend prijsopgaaf tel. 01710-34131. Luba Luba Luba Luba Vakantie, camping en watersport Mei pk. t/m pk. Formule 50 motorolie. Korte Mare 26 Lei den. tel 20781. "Caslta" echte Rijn schuurtjes i huisjes 9 prospectus Houtbouw Kerkrad, tin rude nan 1.5 inruil Ier. Bloem watersport en scheepsartikelen. Hoge- woerd 104 Leiden, tel. 31620. Polyester voor hot bekle den van houten, metalen en polyester boten en het bekle- dakgoten. D. Segaar Schlekade 116 B. Lei- Tel. 33874. e Caravanverkoop. Eigen im port. Rechtstreeks van fa briek naar verbruiker. Keuze uit 50 modellen. Inruil en el- gen financiering. Plaatsen in geheel Nederland beschikbaar Ook voor permanente bewo ners. Gratis vervoer. Voor heen Caravanrama, thans ge heel onder nieuwe leiding. Nl- ber Caravan Import, Rijks weg rechts van Paralelweg Tel. 01751-5299. d Tel. 01751-5299. Motorkruisers 6350 gulden. Kasko 9m x 3m. met achter kajuit, geheel kompleet met overal ruime stahoogte. Zeer geschikt voor de doe-het-zel- ver. Tevens te leveren vaar- gehee'l afgetimmerd. Simon Groonheim B.V. Industrieka. mogelijk. Grote Permanente Caravan Tentoonstelling in de ver- Tel. 01761-2540. Tourcaravans Constructam, Elfelland, Lord. Münsterland. Ook nel. Sunny Home, Willerby. Ook occasions. Vouwkam- peerwagens: Eurocamper, Tagocamper, Travelsleeper. Autoaccessoires en Doe het Zelf Plastic afvoerpijpen, boch ten sokken, beugels. Doe-het- zelf-shop De Nle. Kort Rapen, burg 6-7-9, Leiden, tel. 63200. Voor al uw gas, electra, klein materiaal, grote sortering gloeiblokken afvoermateriaal handdouche, mengkranen enz Holverda, Lusthoflaan 5 Leiden tel. 26534. d Autoradio's reeds v.a. f118 inclusief gratis monteren gra- gjg als extra de reslngel 63-64 Lelden tel 31260 5-7-9 Leiden tel. 63200. a. Eerste klas emaille fonduepan met stevig re chaud en regelbare spiritusbrander. Steel extra zwaar voor een goede greep. Deksel roestvrij- staal, pan fraai gedekoreerd. pa Nu van 35.00 ->r LI .OU 0 3ijpassende fonduevorken 7.50 b. Aluminium fonduestel met comfoor en regel bare brander, nu van 9.75 voor y gQ 6 Bijpassende fonduevorken 1.50 Champagnecoupe op 6-kantig geslepen voetje Irish coffeeglas met maatverdeling en groen klavertje Champagne flüte op gladde voet Bitterglaasje, strak model met verzwaarde voet, 6 voor Royal-Rose bestek in hoogglans edelstaal. Cassette, 24-dlg., sa mengesteld uit 6 tafel messen, 6 tafelvorken, 6 tafellepels en 6 thee lepels in cadeaudoos. Nu van 27.50 :i7.9S Vuurvast aardewerk theepot In handig for maat, 0,5 Itr. inhoud. Deksel goed sluitend en met lekvrije schenk- tuit. Normaal veel duurder. Nu /Nu met 1.3 liter inhoud King-size isoleerkan, in houd 1,3 Itr. om ook tij dens de lange Oude jaarsavond uw kopje koffie bij de hand te hebben. Met schenk- tuit en expansiesluiting Nu van 17.95 14.95 Kaas, worst enz., alles snijdt u van flinterdun tot lekker dik. Met dit geheel roestvrije appa raat. Mes blijft lang scherp door golfslijp- sel. Overal elders veel duurder, bij ons 2.95 Als decoratie of als af sluiting vindt u vast wel een plaats voor dit gor dijn, samengesteld uit echt bamboe en keuze uit div. kleuren. Nu i 18.50 15.- Glazen spaarbol in handgevlochten sisal- net. Maakt sparen in het nieuwe Jaar extra gemakkelijk en is ook als decoratie uiterst grappig. Nu slechts 2.45 VAN Originele MOULINEX grill A5, voor gezondheid en slanke lijn. Compleet met automatisch draai end spit voor b.v. kip en grillpennen voor saté. Binnenwanden zelfreinigend, buitenzijde hoog glans edelstaal. Grilltijd instelbaar en voor extra veiligheid voorzien van contrólelicht. MOULINEX PRIJS ONZE PRIJS Wek- radio Kyota elektrische wek-radio, voor een vrolijke noot bij het ontwaken. Uitgerust met duidelijke „Digital" tijdsaanduiding. Middengolf en F.M. ontvangst. Wekt u middels sluimerautomaat, in stelbaar van 1 tot 60 minuten. Nu i i 125.voor nu ookitioranjs Principal snijmachine, snijdt met gemak vlees, brood, worst, kaas, groente enz. Uitvoering in fris oranje en zwaar chroom. Mes met golf- slijpsel, instelbaar van dik tot dun. Compleet met veilige drukplaat, handige glijplaat en 4 stevige zuignappen. Nu als af oudejaars finale vai 3 50 voor slechts £0a~ Geldig t/m 4 Januari

Leidsch Dagblad | 1972 | | pagina 18